Флирт с магазинерка
Весела Коледа! Моята история е следната, наскоро се запознах с едно момиче, където работи в моя роден град, като продавач консултант. Тя е много любезна, аз е заговорих и доста успявам да е разсмея. Сподели ми, че другата година ще учи във Пловдив. Аз найстина е харесвам, но проблема е, че не намирам сили да е поканя на среща примерно да вечеря в магазина, понеже не е срещам никъде другаде. Тя е по-малка пт мен аз съм на 22 години, но винаги предпочитам да изляза с по-голяма от мен. Тъй като знаят какво искат, но в този случай ми грабна нещо вътрешно. Ще се радвам да ми дадете съвети!

Коментари

1.   "Ще се радвам да ми дадете съвети! "

Съветът ми е да наблегнеш малко на граматиката.

2.   Покани я на реална среща.

3.   Поредният, който бърка любезността на служител с флирт. Толкова ли са отчаяни и загорели българските мъже? !
Нали си наясно, че е част от задълженията и да се усмихва и да е учтива? ! Че я следят? Нямаш ли връзка с реалността? Всеки ден я заглеждат чичаците от квартала, тийнчетата и батковците.
Това твоето даже може да се нарече сексуален тормоз на работното място, само дето не работиш там.
За нея си поредният клиент през 9-12 часовата и смяна. Умряла е да се сваля с клиенти.

4.   Да вечеря в магазина ли? По-добре в склада, белким ти се получи и хепиенда. Гледай кога са в ревизия, тогава е най-благоприятното време.

5.   Ето ти съвет: научи се да пишеш правилно.

6.   Щом имаш игра с нея значи имаш предпоставка да ти върже.

Можеш директно да й кажеш, че редовно я засичаш и ти допада и искаш да излезете да се опознаете.

Може и да подходиш по-тактично и примерно да си купиш две бутилки вино, да я попиташ кое е по-хубаво, тя едва ли ще знае и ще ти отговори нещо от сорта че няма представа и да й предложиш да го обсъдите на една вечеря.

Като цяло това са ти вариантите - или директно, или по-завъртяно. Ако си й симпатичен и няма приятел ще приеме, ако не няма. Ако не приеме голям праз, не го мисли толкова.

Можеш и да си малко по-разкрепостен и нахален като примерно си вземеш презервативи по-голям размер от средното, което може и да я впечатли, може и да не я. Ако те харесва ще подметне някаква закачка относно размера, а ти може да й отговориш, че може да са ти малки. Тук обаче не всички жени ще харесат този подход и може да те помисли за простак, освен това трябва и наистина да си надарен долу. Аз съм пробвал два пъти тази тактика и двата пъти ми върза.

7.   Пробваш и ако стане стане. Ако не стане, продължаваш напред!

В днешно време всички без изключение жени, имат огромен избор и е важно тя да те хареса. Това е единствения начин. Заради големия си избор жените са вдигнали толкова много изискванията, че започнаха да си правят каквото си искат. Според мен между вас няма да стане нищо, но не пречи да опиташ.

8.   От малък град сте, добав я в инстаграм, фейсбук, сигурно знаеш как се казва. Пиши и и виж как ще реагира, защото може просто да е любезна по задължение.

9.   Учудващо е, че хора като номер три са толкова заблудени. Такива зарибявки си стават най-редовно и понякога се стига минимум до срещи и натискане. Не един път съм имал игри с колежки и абсолютно нищо не съм си внушил. Те тия неща се усещат и няма как да ме убедите, че от, , любезност" не се стига и до нещо повече. Половината от случаите водят до интересен развой.

10.   Човече, не се занимавай с продавачки и сервитьорки. Поне не и ако си се запознал с тях на работното им място.

11.   Спри показно панамерата пред магазина и влез наперено с думите "Аз и ти днес - у нас".

12.   Абе, покани я, какво се чудиш?

Но го направи тактично: кажи й, че ти е приятно да общуваш с нея и би искал да я опознаеш по-добре като се видите на по-спокойно място.

Но не в магазина - ти добре ли си?

Ще я поканиш на някое кафе в центъра късно сутринта(около обяд) и после вече, в зависимост от ситуацията, може да хапнете и по някоя пица примерно, или да се поразходите.

И не се коси - и да те отреже, нищо не си загубил!

13.   Изобщо не се чуди, покани я да излезете. Нищо не губиш. Не слушай злобни индивиди като номер 3, които висят по всевъзможни профили и обясняват на хората колко са заблудени, изпаднали и т. н. Дори и наистина да си се заблудил, задължително трябва да пробваш. В живота нещата се получават с действия. Ако стоиш и чакаш, дори и момичето да те харесва, някой друг ще я покани и ще ти я вземе.
Пожелавам ти успех от сърце!

14.   13, да я покани. Няма лошо. Ако не си спомня името му, значи е поредния клиент за деня.

15.   9, именно. Щом с тебе се натискат толкова лесно, значи и с други така.
Българският мъж не може да вдене, че си има изисквания за работа, че следят служителите. Той приема усмивката за флирт, поглед за флирт.

16.   До 9
Именно е, ама именно обратното. Там има и други мъже на моята възраст, имащи комуникация с дадената жена, но като гледам, а и като се изказват очевидци, комуникацията е съвсем на различно ниво. Даже тръгват и слухове, а преди няколко години се наложи да напусна предишната си работа заради безобидната любезност, в която така наивно вярваш. Със сигурност автора има флирт и със сигурност ще се задълбочи, ако е малко по-добър в играта. Просто е, жените като видят привлекателен мъж е така, а и като имат лош семеен живот и скучно ежедневие. Да, едни го правят просто за убиване на време, ама други са си направо готови да се впускат в нещо повече от свалки. И нямам идея на какви години си, но съдейки по разсъжденията си поливана в саксия. Те тия неща се усещат със заинтересованите жени. Така че не ми обяснявай кой е загорел и кой не. Практикува се масово и автора не е единичен случай.

17.   , , Българският мъж не може да вдене, че си има изисквания за работа, че следят служителите. Той приема усмивката за флирт, поглед за флирт"

Съдържанието на разговора може да ти създаде впечатление. Усмивките не правят впечатление дори на загорелите мъже. Само пълен дървар не може да усети, че някоя колежка го желае. :) От любезните ти изисквания стигнахме до прегръдки и целуване на пейки с колежка, но няма значение. Има какво да напиша, но е е за разговор с ограничени хора.

18.   Деиствай, нещата ще се получат.

19.   17, , щом с тебе толкова лесно се натискат, значи и с други така.

20.   Тоест на всеки втори му свирят, където има мъртви точки и не се виждат камери, а също пишат по фейсбук прекалено лични неща? :Д Да, ама такъв тип отношение към загорели мъже е невъзможно да се прояви.
До 19

21.   Е, , щом с тебе толкова лесно се натискат, значи и с други така. "

То натискането е на level. На първия може да е с всички, но нататък се минава към развитие в друга посока. И да, лесно се натискат с всички, които ги кефят, ала не всички ги кефят.