Животът ми се преобърна...
Здравейте на всички... ще се опитам да бъда максимално кратка и се надявам наистина на помоща ви.

Всичко започна преди 2 месеца, когато се разделих с приятели ми с, който бях 1 година. Оттогава излизам с приятелки по дискотеки напиваме се и се целувам с който ми падне. Това ми изигра много лоша шега.

Една вечер излязох на дискотека целувах се с един човек и за жалост мисля, че се влюбих...
Всичко започна много добре повярвах му и преспах с него 2 пъти и уж бяхме заедно... но уви след ден една моя приятелка ми каза, че го е видяла с някакво момиче в дискотеката.

Почуствах се като парцал... използвана. Спрях да му вдигам телефона, но после вдигнах той започна да ми обеснява, че не е вярно, карахме се и аз отново му повярвах, но след още 2 вечери, моята приятелка ми каза, че пак го е видяла, но с друга...
Скарахме се пак и така нашите отношения приключиха.

Не спирам да мисля за него, той е момчето мечта за мен с изключение на това, че явно не може да е само с една въпреки думите, които ми говори, колко иска да е с мен, колко сериозно гледа на мен и т.н.

Снощи в дискотеката се засякохме и говорихме карахме се отново докъто не отидохме в тях. Отново преспахме, а на сутринта той искаше да се видим, но аз отказах.

Страх ме е ужасно много, защото знам, че никога няма да се промени в това отношение. Колкото и да ме обеждава в обратното.

Баща ми също е на мнение, че не бива да се занимавам с него... така и ще постъпя, но ми е трудно. Постоянно ми е в главата този човек, макар да знам какво лайно е...

Всичко се обърка и преобърна. Не го обичам, но го искам... Той е невероятен в моите очи... но за жалост всичко е ясно.

Помогнете ми. Искам да имам отново сериозен приятел, но не искам да ми изневерява така, кактобившите ми, не искам да страдам отново, не искам отново да ме нараняват, а точно това се получава още преди да съм опитала.

Коментари

1.   Това което не заинтригува въобще от баналният ти разказ е само едно изречение където споменаваш баща си.
Не знам за мърльото дето си си харесала, но явно си от тези момичета (1на10000) които имат страхотен баща.
BV

2.   Определено си тип "овчичка"!!! Всеки нормален мъж, като забие мацка от дискотеката и тя, ако си легне веднага с него няма да иска да има нищо сериозно с нея... Аз съм мъж и от личен опит ти го казвам, този те използва много грубо(почти всичките ми прятели са такъв тип), обеснява ти как много те харесва и айде "ела в нас", после търси другата "жертва".... според мен бягай колкото се може по-далеч, за твое добро го казвам!!! Ако искаш да впечатлиш мъж с когото си се запознала макар и в дискотека, излез с него, но така стилно облечена нищо общо от това което е видял предната вечер, бъди сериозна, колкото и да го харесваш така спазвай някаква дистанция първите 2-3 срещи(но му покажи, че и ти не си безразлична към него, повечето жени ги владеят тези работи) и ако е свястно момче, ще полудее по теб!!! (пак от личен опит говоря) Айде успех!!! :)

3.   Публикацията ти е прочетена 86 пъти и нито един не се е опитал да ти даде съвет,защо ли?...понякога мълчанието говори много повече от без брой изказани мисли.

4.   Хм, аз пък се съмнявам в тази „приятелка“. Иначе съм съгласна за забиването по дискотеките с горните

5.   Ами мацка, както казаха другите - кой както си постели. И ти не знаеш кво искаш, хем се карате, хем после пак се чукаш с него. Не че има лошо, чукайте си се, ама след като си толкова мека като пластелин, не очаквай да не те мачкат - като пластелин.

И да, както каза колегата - веднъж направиш ли впечатление на "лесна", после иди обяснявай, че нямаш сестра... Не че съм против секса от първата вечер, ако е за въпрос с моята дългогодишна приятелка така се забихме и се изчукахме на същата вечер, но тва е по-скоро щото и двамата ударихме "джакпота" да попаднем на човек, който не слага другите в "чекмедже" на базата на впечатлението от първите 10 минути. Но повечето хора са така.

Друг е въпросът доколко може да се вярва на изказванията на тая "приятелка", както казва колежката над мене. Понякога не знаеш откъде ще ти "влезе"...

6.   Здравей!
Всъщност ти вероятно очакваш да ти кажем, че това момче е свястно и няма да ти изневерява. Готин е в твоите очи, защото имаш нужда от образ на невероятен мъж, който ще ти реши всичките проблеми, ще ти отговори на всичките необходимости и ще стане сляп за всички други жени, за да се почувстваш единствена и неповторима. Е, този не е такъв и можеш да правиш само секс с него, без да се обвързваш емоционално, но за жените това е много трудно. За да си намериш свестен приятел, който да не ти изневерява, помисли защо се е случвало да попадаш все на такива. Аз, ако съм мъж, не бих приела на сериозно жена, която си ляга с мен веднага. Близо до логиката е да си каже, че утре може да излезеш на дискотека с приятелки и да си легнеш с друг. На него се сърдиш, че не може да е с една. А ти можеш ли да си с един? Напълно сигурна ли си? Бъди честна пред себе си, няма значение какво ще напишеш тук. Хората идват в живота ни по определена причина - да ни покажат нещо в нас.

Soul

7.   Ще се въздържа от коментар по темата, споделям мнението на всички преди мен... искам само да поздравя Soul за начина по който разсъждава и се изразява... чела съм и други нейни коментари и все едно съм ги писала аз.... жените често пъти ми звучат или прекалено агресивно, или наивно, или с излишно самочувствие, или лишени от такова, но определено Sоul не си от тях... поздравления.... ЗAPA36

8.   Чудя се защо почти всички момичета е така се влюбват-в некви олигофрени. Как може да се влюбвате в тоя дето веднага е преспал с вас-още на първата вечер? То самата случка подсказва че такъв човек, повече няма да ви потърси, не го е грижа за вас. Само и единствено за поредния секс да ви се обади, но не и да направи нещо, като да се обвърже сериозно с вас или с който и да е.
И какво, очаквате после нещо сериозно от такъв човек ли?
Много сте заблудени в това отношение.

Но да се запознаете с едно нормално момче, което не пие и не ходи по дискотеки, и няма кола и да ви заговори, макар и трудно, но все пак да се завърже някакъв напълно нормален разговор, приятен, вие естествено ще си кажете "добро момче" но нищо повече, няма да му обърнете по-голямо внимание. Просто ще отидете в дискотеката и ще се окачите на врата на некой пиян олигофрен, с кола (купена с на баба му парите) и ще преспите с него още на същата вечер и ще се събудите на другия ден влюбени и на там се знае историята. Ще си ревете и ще викате "няма свестни момчета, всички са свине" и те така те. Same ol Same...

9.   А ти какво очакваш от забивка в дискотека? ! Че и веднага му се метнала в леглото. Споменава и за раздялата, все едно като оправдание я използваш. Аман от тъпи п***и

10.   Зара 36, благодаря за коментара ти. За мен е много ценен. Вярно, че са минали 4 месеца, но едва сега го виждам, след като случайно се разрових из сайта.

Поздрави и късмет!
Soul