Вашият най-неподходящ човек в, който сте били влюбен/а?
Кой е той, дори и нищо да не се е случвало? Учител/ката ви, негър/ка, циганин/ка, проститутка, човек от същия пол, травестит, член от семейството на най-близкия ви приятел/ка, ваш близък роднина, съпруга/та на ваш близък приятел/ка или нещо друго? Мисля, че ще бъде интересно всеки да сподели анонимно.

Коментари

1.   В един немец - познат на една приятелска двойка /според мене и мадамата от двойката си пада по него/, много секси мъж с 15 години по-голям от мене, даже съм мислела да му призная, но ще е много скандално човекът с порно се занимава, та си представям с какви жени има вземане-даване, аз нямам шансове.

2.   1, с какви масово има вземане-даване: с курви. Той няма шанс да е с жена като теб, а не обратното.

3.   Колежка в университета, която беше 13 години по-малка от мен, а за капак, и двамата бяхме семейни!
Признах и, но не се получи нищо между нас, по-скоро се получи платонична любов, тъй като тя отговори на чувствата ми, но само си пишехме за около година! После тя се разведе и сега е с друг мъж от който има две деца! Явно е намерила любовта.
Уусмихвам, когато си спомня за нея- явно ми е било хубаво!

4.   То почти всичките ми влюбвания са били в неподходящи хора. Най-фрапантното е в една моя учителка, беше на 25, а аз трябва да съм бил на 17, когато дойде да ни преподава. Имаше много хубаво лице, стегнато тяло и се държеше много добре с мен. Имах разни глупави хлапашки фантазии с нея. Но жената си беше омъжена, а в 12-ти клас втория срок ни преподаваше вече бременна. Сега си има вече поотраснало дете и вече си е с визия на леличка, не е толкова привлекателна. Като цяло загубено време за мен - вместо да се занимавам с момичета на моята възраст, си представях илюзорни неща.

5.   Уж моята сродна душа. Сънувала съм го упорито години, прди да се запознаем. И на външен вид мъжа-мечта. Но... постъпи лошо. И за капак - безумни оправдания с очакванията на жените към него. А няма такова нещо като "жени" и "мъже", има конкретни хора, които се уважават, не се използват като предмети за еднократна употреба.

Не бих правила излишни драми, ако просто не ме харесват достатъчно, не им е до обвързване сега, или нещо трето - всеки си знае какво му е и има право на избор. Но цял живот живея с принципа да не правя на другите това, което не искам на мен - и това важи и в любовен план. Исках същото в замяна.

Струваше ми се, че мъжете на свой ред ме уважават и поне баналния литературен сюжен "прелъстена и изоставена" мен точно няма да ме сполети. Вярвах и в интуицията си за хората. Но, явно ако един човек иска да те нарани, нищо няма да го спре...

Та, това е моята голяма болка. И въпреки че съм омъжена за друг, все така си боли от предателството. Надявам се някой ден да си осъзнае грешката и да се разкае.

6.   В моя любим рок музикант, хаха. Фантазирам, че го срещам (хипотетично не е невъзможно, професията ми може да даде такъв шанс), той се влюбва в мен и ставаме двойка. Мисля, че това е просто бягство от реалността

7.   Нямам такава класация за по-по-най.
Последните ми няколко връзки са пълен провал. По година-две, връзки без бъдеще, не жени, а зомбите. Не мислещи, глупави, но контрщи се и мислещи само за това къде и как да им е по-весело, заебали близките си, неинтересуващи се от нищо, само Фейсбук, Тик-ток и селфита за пред хората. Поддръжаващи на разни плеймейтки и други човекоподобни, повтарящи заучени фрази, мания за величие и някакво странно вътрешно усещане, че всяка глупост казана от устите им е велика и неповторима, благодарение на неповторима логика.
Сега съм сам и мога смело да заявя че искам да живея сам, не искам нищо подобно вече, тъй като явно само такива са налични. Няма как да има любов с такива недоразумения.
М34

8.   Първото ми съзнателно влюбване беше на 5-6 години, в детската градина. Тя тренираше джудо и ми се виждаше супер "яка".

Иначе съм бил голям любовник още на 2-3 години. Ходил съм хванат в ръце с две наведнъж ;)

9.   Оф вече спя.

Най-неподходящият беше тихата колежка, която се оказа една голяма много глупава бяла птица.

10.   Много трудно се поставя граница между привличане, харесване, влюбване. Всичките те означават емоционални чувства към определен човек, но в различна степен на близост. Понякога се чудя дали съм изпитвал в така дълбочина чувството влюбване или съм се само-заблуждавал. Ако не съм изпитвал, то може да се окаже, че съм някакъв вид социопат. Все пак не съм нито Фройд, нито пък Ломброзо, нито Август Форел и психоанализът не ми е силната страна, по -точно нищо не разбирам.. Може би съм се самозаблуждавал, но когато съм бил с момичета или жени, съм имал някаква близост, тогава съм оставал с чувство, че те излъчват странна енергия, която предизвиква в мен някаква вълна и ме обхваща някаква странна топлина на съпричастност, изпитвам неистово желание да прегърна момичето или жената, толкова силно да я прегърна, че все едно сме едно цяло.. Случвало се е когато на някакъв купон, в института, а ние доста често си организирахме такива при някой блус, когато светлините са почти изгасени, музиката е бавна и лежерна, на някой блус на Пинк Флойд, или Форинър, или на Джордж Майкъл да сме прегърнати с колежка, към която има някакви чувства, да усещам стегнатото И и гъвкаво тяло, аромата и топлината, която то излъчва, зашеметяващият блясък на тъмната безкрайна дълбочина на очите И, където греят звездите на вселената. Дали това е било привличане, или влюбване -нямам представа, но точно в този момент цялата, заобикаляща реалност като, че ли изчезва. Изчезва всичко делнично, все едно сте само двамата някъде между звездите, изчезват времето и пространството, и така ти се иска това чувство никога да не свършва, да не се връщаш към грубата материално реалност. Не знам как да го определя дова състояние. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   За мен има два вида влюбване: единият, когато искаш да стигнеш до края и да бъдеш сексуално с даден човек. Да изживеете всевъзможни удоволствия и да го сметнеш за твой напълно. Вторият е, когато искаш само да мислиш за някого отдалече, да се възхищаваш на качествата му, да си спомняш жестовете му, думите. То е някакво идеализиране, обоготворяване, което, разбира се, не е много реално, но те обогатява и ти дава стимул. И двата са красиви, но при първия накрая човек остава разочарован, а при втория може и да запази обекта на любовта си чист и неопетнен от битовизми и реалност.

12.   Момче от Интернет. Възможно най-уникалния човек, който съм срещала, но за съжаление той избра друга. Дано е щастлив!