Той нормален ли е?! Дали не е педофил???
Аз съм жена на 27 години и се запознах с един мъж на 33 години във фейсбук. Отначало той ми се стори перфектен - красив, руснак, трениран и с много хубаво тяло, възпитан, с обноски, интелигентен и изключително забавен. Нищо във визията му или човека, който е, отначало не ми подсказваше, че може да има някакъв бъг. Видях, че споделя адски много видеа на Андрю Тейт, което за много жени е червен флаг, но аз не обърнах внимание, тъй като беше просто прекрасен. Бързо отношенията ни се задълбочиха, говорили сме по телефона по цели нощи и той показваше, че не съм му безразлична. Една вечер ми каза - "Искам да ти кажа нещо. " И ми прати една моя ученическа снимка, и ми каза - "Наистина си БИЛА много красива жена и направо съм влюбен в тази снимка! " Изрази се по много поетичен и красив начин за лицето ми, на мен ми направи впечатление това "Била си много красива", но не се засегнах, защото и до ден днешен си имам детско лице, и дори ми е казвал - "Харесва ми, че не приличаш на жена, а на дете. " После случайно видях в негов скрийншот, скрийншоти от негов видео разговор с едно малко момиченце, което наистина приличаше на дете, и той каза - "Това не е дете, а е бившата ми", и на по-късен етап като се бяхме скарали я описа "Брутална мацка със зелени очи, на 18 години" а на снимките наистина беше някакво детенце! Много по-късно всъщност видях, че в Инстаграм следва само 14-16-годишни момичета и няма нито една нормална жена! Когато се стигна до разрив в нашите отношения и до скандал, той ме обиди, като каза: "Ти си най-грозното момиче, с което съм се занимавал. Всичките ми бивши са били брутални момичета до 20-години макс. Тебе те е яд, че мога да излизам със 17-годишни. " Казвал ми е и, когато повдигнах въпрос защо се изразява така за въпросната ми ученическа снимка в минало време, и той каза - "Нормално е, ЕГН-то си казва думата", а аз съм на 27, и дори още ми искат лична карта и не ми личат годините!!! Понеже ходи да тренира на лостове и го заговаряли малки момиченца, които тренират там, се изрази за 11-годишни момиче, че "има хубаво тяло", и ми е казвал, че има много приятелки на 11-15 години, с които си пишат и си пращат снимки и селфита, а той е мъж на 33 години!!! В началото си мислех, че това е най-свестният и прекрасен мъж, а това се оказаха най-токсичните отношения, в които съм била. Казвал ми е най-обидните неща, които мъж някога ми е казвал. Това ще го преживея, но ме интересува мнението на други хора. Според вас дали този човек има изкривяване и евентуално да е педофил? Нормално ли е това поведение според вас? За възрастта си нямам комплекси и той не можа да ми ги набие, понеже е смешно, на 27 дори са ме питали в коя гимназия уча и да ми говори за ЕГН-та човек, на който всички жени в Инстаграм са му 07-09 набор е смешно.

Коментари

1.   Мда. Поклонник на А. Тейт - рецепта за комплексиран, назобан женомразец. Нарцисист и мамино синче. Бъдещ стар ерген. Он им приказва каквото искат да чуят и така. Има и много двойници по нашите ширини на външен вид - гологлави, ниски и с фейс на ММА. Само това е трябвало да те откаже.
И той е от онези, задяващи ученички. Защото други жени не им връзват. Не си общувай повече с него.

2.   Ами не е нормално поведението му и явно наистина е педофил. Подвела си се по външността му и първоначалните му добри обноски, но рано или късно щеше да излезе наяве какъв човек е всъщност. Разбира се, че е не ок да следва малки момичета, кой го знае какви гнусотии им пише, така че най-добре спри да се занимаваш с него, достатъчно те е и обиждал..

3.   Не е нормален този. Това са деца. Върши престъпление през закона, дори и момиченцата сами да идват и да го заговарят. Те са още малки и не мислят разумно, въпреки че масово се правят на големи жени и търсят батковци, за да се доказват, че са вървежни.

Вместо да те обижда по-добре да внимава какво прави, че да не подадеш сигнал в полицията за вкусовете му! И да прочете една интересна книжка - "Наказателен кодекс". Да търси мъж малко по-млада от него жена е нормално, но не и дете. Смешно е да те нарича стара, след като ти и от него си наистина по-млада. Ако не беше педофил, просто да се изсмееш на простия Ганьо с неандерталски разбирания, но това неговото е страшно.

Иначе по тези ширини много комплексирани и озлобени мъже имат навика да обиждат на години и килограми жените, но така само на себе си вредят. Нямат огледало да се видят сами какво представляват, нямат и никакви качества, с които да впечатлят. Не им се връзвай и не се изненадвай на простотията. Свестните мъже с отношение към жената са важните.

4.   Авторката съм. Искам да кажа, че видях, че следва и по-малки момичета в Инстаграм, които си качват клипчета как танцуват, видимо на 11-12 години. Също така като го попитах дали е нормален да говори за 11-годишно момиче, че има хубаво тяло, ме попита: "Теб да не те е яд, че ти давам за пример 11-годишна? " и си мислеше, че възприемам 17-годишните момичета като конкуренция. Аз бих възприела за конкуренция някоя наистина яка жена, а това за мен са деца, а в неговата болна глава аз завиждах на тези момичета. Дори видях как е слагал лайкове на някакви откровено детски снимки и селфита в Инстаграм.

5.   P. S. В един от скрийншотите видях, че е пратил снимка на плочките си на едно от въпросните момиченца, понеже той е с нов телефон и ми праща свои снимки от Месинджър като скрийншот. И си беше пращал голи снимки в огледалото на тялото си на едно малко момиченце.

6.   Да бе, педофил е. Ужасен е. Нахранихме го и ние, читателите. Сега олекна ли ти?

7.   Номер 1, как други жени не му връзват като авторката е на 27 години. Спрете да пишете глупости и да обърквате хората със заучени фрази прочетени някъде от не знам си коя кифла.

8.   7 от 1
Връзване разбирам да имат връзка по-дълга от седмица. Чатенето е нищо на днешно време.

9.   За Руснаците е нормално, там не харесват стари жени над 25

М 21

10.   Еми да прав си е човека, кво завиждаш? 11-12 годишните момичета изобщо не са деца, ами са си точно яки готини мацки с големи развити цици и цикъл и ако не знаеш да те усведомя, че от толкова и почват да се ебат, така че изобщо не са малки. Изобщо не е никакъв педофил пича, просто си харесва млади пресни свежи неопетнени мацета с тесни путенца, а ти им завиждаш, че са по предпочитани от дъртите, вмирисани и амортизирани от ебане баби като теб. Какви да харесва, 30 годишни разхлопани баби с използвани вонящи шунди и 3 деца от 3 мъже? Айде мерси, немам нужда от такава. Истинските мъже си искаме младите свежи мацета неопорочени от ничий друг кур преди нас. Времето ти на слава свърши бабо, примири се. Време е на пазара да излезнат следващата генерация млади свежи тесни путенца, които да ни обслужват нас мъжете и да ни правят щастливи, че вие вече сте изхабени, увиснали и раздърпани отвсякъде и вече не можете.

11.   Този е дори опасен. По-далеч от него

12.   А бе дали е педофил или не, не знам, не ме интересува и ако имаш съмнения, просто можеш да го питаш. Но да си на 27 и да твърдиш, че си първа младост... Хайде няма нужда.

13.   Номер 1, радвам се как мразиш Тейт като явно не си гледал/а негови видеа. Никъде не споменава да мразиш жените, а даже напротив, той иска да възвърне стандартното семейство, където мъжът трябва да осигурява дом и закрила на жената и децата си, докато жената просто да отглежда децата без да се нуждае и тя да работи.

Иначе до авторката, не знам какво още трябва да видиш, че да разбереш, че този "алфа мъжкар" е наистина педофил. То на 20 да си е срамно да ходиш по 11-15 годишни, камо ли да си на 33. Бих ти препоръчал да подадеш жалба срещу него и ако можеш да откриеш 2-3 от момичета, с които си е писал, да ти пратят чатовете им с него за доказателство.

14.   Да е "педофил" не е, ама, че е "простак" спор няма.

"Била" си много красива... много е тъп! :D

Не ти трябва такъв комплексиран олигофрен.

Но не бих го нарекъл педофил, щото очевидно някакви млади пикли му връзват (без да ги причаква пред училище), тъй че просто му се ебе младо. Което е разбираемо - всеки мъж иска "млада жена", а какво е "млада" вече е "филосовски въпрос".

За някои "млада жена" е "под 40", за други - до 25 са "млади", за трети - под 20, а цигани ако питаш "на 14 е за женене". Аз лично смятам младите жени за жени до 25 годишна възраст.

А иначе слушал съм Андрю Тейт и некви други - учат мъжете на някои смислени неща, но и на глупости.

А Тейт лично не го харесвам по няколко причини:

1. Стана мюсюлманин - щото "имало ред в тая религия и жените слушали". Като е такъв МЪЖ - що не се хване с некоя "непокорна християнка" и не я накара да "слуша", а е станал част от религия дето експлоатира последователите си (и мъжете и жените).

2. Разправя как не вярва в държавната власт и как в страни с мафия, като Румъния (разбирай и България) имало "ред" и стига да "слушаш големите шефове" нямало проблем.

Е това МЪЖКО ли е? Един истински мъж стои зад ПРАВДАТА, независимо кой е срещу него - голем, малък, секъв.

Андрю Тейт си е типичен СТРАХЛИВЕЦ! Боксьорче-позьорче.

И го казвам като човек дето е имал проблеми и с мутри, и по муай тай състезания е ходил и яко бой е ял.

3. Каквото и да си говорим за "конспирации срещу него", верно май е замесен в престъпност и трафик на хора, та "не е пример за подръжание".

Та мани го тоя, или излизай с него, но имай едно на ум.

Тея са момчетата дето се мислят за "големите мъже" и после бият и режат жените си. Ако това искаш - твоя воля.

Поздрави!

15.   13, знам за какво дрънка. Омраза и това е. Съден за сводничество.

18.   Съвсем по руския стандарт. За тях жена на 25 вече е стара.

19.   Въпроса е ти защо общуваш с тоя?