Харесвам го, но..
Здравейте!
Пиша по повод нещо, което се случи наскоро и което не ми се е случвало от поне 7-8г. Жена на 30г съм, омъжена и живееща с мъжа си, заедно с едно дете на 2г.
Наскоро се върнах от майчинство на работа и миналата седмица, шефката ме помоли да отида да ѝ взема обяд от ресторанта до офиса. Отивам аз и на среща ми едно симпатично момче, може би около 20-те. Поздравих го аз, усмихнах се, поръчах и зачаках поръчката, а той през това време също стоеше и чакаше клиенти. Направи ми впечатление стойката му, освен че е слаб, изглежда притеснителен и свит. Поглеждах го от време на време, но той се държеше професионално и нищо повече. Даде ми поръчката, отнесе се уважително, казах му "довиждане и приятен ден" и си заминах. Предадох обяда на шефката и след това почти цял ден мислих за това момче и как да му разбера името поне. Сетих се, че можеше да погледна касовата бележка от обяда, но беше късно.. Хрумна ми следващия ден пак да отида до ресторанта за обяд и евентуално пак той да е на смяна. Е, беше, само че ми се падна негов колега.. Та пак нямах късмет с името. Ходих още, 2, 3 пъти и пак негови колеги идват.
Иначе го поглеждам аз всеки път с лека усмивка и се усещам, че съм притеснена, сърцето ми ще изкочи и се чуваствам като тийнейджърка на първа среща :D Нещо, което отдавна не ми се беше случвало..
Пояснявам, че не изпитвам интимно влечение към него, просто ми е симпатичен и искам да го опозная по-добре.
Не знам до кога ще ме държи това, но поне имам стимул да идвам на работа.

Коментари

1.   Кое му харесваш? Ти не знаеш нищо за него. Я си представи, че същият живее с мама, тя го пере, а той даже боклука не хвърля. Или цъка компютърни игри по цели вечери. Или нещо друго.

2.   Интересно, ако мъжът ти бройка ежедневно някоя младичка, свежа и нераждала продавачка, келнерка или касиерка, хили и се и се усуква, естествено "само за да си приказват", ти дали ще си ок?
Кога лъжеш, бе како недокл*тена? Запалила си гащите. Гледай си семейството, не млади момчета! Като си искала свалки с момчетиите, да не си се омъжвала! Аман от такива незадоволени хиени!

3.   Това се случва с много жени - след като родят, мъжа им почва да ги пренебрегва и те си хващат любовник.
В твоя случай е младеж, в повечето случаи са по-възрастни мъже, които могат да им обръщат повече внимание.

4.   Не изпитвам интимно влечение към него ама сърцето ти ще изкочи и се чувстваш като ученичка :) малко на оксиморон мяза това изказване едното изключва другото :) Леко хлътнала ми се виждаш

5.   " сърцето ми ще изкочи и се чуваствам като тийнейджърка на първа среща :D Нещо, което отдавна не ми се беше случвало..
Пояснявам, че не изпитвам интимно влечение към него, просто ми е симпатичен и искам да го опозная по-добре. "

Ей от такива жени се пазете момчета, едно такова объркано същество просто ще ви съсипе живота.

6.   Е кво да ви кажа пичове. Тя с дете на 2 години, гони 40 години, демек остарява малко по-малко. Застанала до пича, който си върши работата и вече почват пеперуди, хаос е главата, притеснение... Сама си се вкарва във филма, сама продължава да си го пеожектира тоя филм. А това, че има дете и мъж... на кой му дреме.
После още се чудете как да ги задоволяватв, как да си гледате децата, а тя милата отишла за обяд и в първия стещнат вече се влюбила.
Ако изобщо тая тема е истинска де.

8.   6- И да не е истинска точно тази тема, схемата е истинска- доскучава им семейния живот на много жени, нищо, че преди това са го искали и са уверявали мъжа как е "техният човек", не са обичали никого колкото него и ще му бъдат верни завинаги. Вържат ли мъжа с дете, осигурят ли си провайдъра и статуса на омъжена, вече не им е интересен, показва сто скрити дефекта и започват мелодрамите. Ах, колко и е пусто в душата на мадам (колкото и е празно в главата), как и липсват тръпки, романтики и разнообразия! Ама така де, как се издържа то само с един мъж в кревата? Мъкааа... Но ето, че съдбата и се усмихва и я среща с нов обект, връща и ученическите спомени и вълнения. За съжаление не може само да и върне годинките назад. Нататък е ясно, следва "опознаване по-добре" - от кръста надолу.
Съпругът да си гледа детето и да се чуди защо я боли главата всяка вечер и защо в офиса работят толкова до късно и в почивните дни.

9.   Може да се каже, че по-възрастни жени, винаги неудържимо привличат по -младите момчета, няма логическо обяснение, но едва ли е някаква форма на едипов комплекс. Това явление не е от днес. Случваше се и по време на така нареченият "тъмен социализъм" и ще продължава да се случва, дали момче тайно ще е влюбено в учителка, или по -възрастна съседка, или позната или колежка на майка си не беше изключение. Това предполага, че има със съща честота и обратното явление- малко по- възрастна жена да харесва или да е влюбена по-млад мъже, даже момче. Всички сме хора, дали е нормално нямам представа, но волевите хора държат тези импулси под контрол. Според мен това явление може да бъде изследвано то специалисти от ранга на Август Форел или Фройд. Преди много години едно момче отби военната си служба като десантчик в едно поделение на изток-югоизток и се завърна в къщи. Та едно такова момче се върна от тежката казарма и започна да следва и продължи да тренира в джудо. Една есенна една вечер връщайки се от тренировки влезна в хола, а там беше майка му и една позната по-млада жена, бивша колежка на майка му. От майка си знаеше всичко за тази симпатична и умна жена, за тежкият И развод, за малкото И момиченце, което живее при родителите И, които бяха дипломати. Тази млада жена беше към 10-12 години по възрастна от момчето. Когато тя си тръгна, момчето излезе да я изпрати. Навън духаше есенен пронизващ вятър. Основно говореше тя, бързо и скачаше от тема на тема, а той си мълчеше защото нямаше какво интересно да каже, защо едва ли е интересуваше, бойното самбо, огневата подготовка, специалната подготовка, караулите, марш на скок, преодоляване на препятствия, нямаше как това да И е интересно, а по-скоро досадно. Така разговаряйки стигнаха до кооперацията, в която беше апартамента И и се спряха да поговорят, тя забеляза, че той леко потреперва и го покани да се качи, хем да си поговорят, хем да се стопли. Вътре беше топло, уютно и много приятно. Той се разположи на огромният диван, а Тя отиде да се преоблече по домашно му. Когато се върна, момчето установи, че много И отиват джинсите и блузката, а тя му направи сандвич, и сипа щедро хубав коняк, по случай уволнението му. Хубавата музика, приглушеното осветление, топлината, коняка започнаха някак да го унасят. Тя го разпитваше за следването, предметите, подпитваше го как е с момичетата, въпреки, че знаеше, че е срамежлив и едва ли в казармата е станал по комуникативен с тях, как върви любовният му живот и други такива иронични закачки. От топлината, уюта, алкохола, него започна леко да го унася /защото той не пиеше/, разговора вървеше бавно и лениво, а паузите ставаха все по- дълги и по-дълги. Тя отдавна беше седнала на дивана и по момичешки беше свила краката си под себе си. На лицето И блуждаеше някаква полу-усмивка. На момчето много му се искаше да полегне, да се свие и да затвори очи, чувстваше се толкова уютно. По някое време му се стори, че Тя се е приместила до сами него. Нейната близост, като, че ли го задушаваше, въздух не му стигаше, беше замаян, дали от топлината, дали от алкохола, усещаше, че нещо се случи, нещо, сюрреалистично, което го вълнуваше, плашеше и привличаше, нещо като първи скок с парашут, но много силно, нещо, което ще се помни цял живот. Беше изплашен и то много. Искаше да стане и да си тръгне, но нещо силно не му позволяваше, все едно някаква сила отнемаше и последната му воля. Като нещо нормално, млада жена беше сложила глава, на рамото му, а ръката И беше обхванала талията му. Момчето безволево се беше оставила в ръцете И, той беше джудистче, силно и натренирано момче, за което шеснадесет километров марш на скок в пълно бойно снаряжение беше като разходка на Витоша. Всичко му се струваше като нещо случващо се в полусън и той е страничен наблюдател. Тя го галеше, прискаше се до него, но изпита огромен срам, когато Тя каза:, "Но на теб ти било за първи път. Как е възможно, та ти си перфектен във всяко отношение, никога не бих го допуснала. Само майка ти да не научи, защото ще стане страшно". Така, че нищо ново под слънцето, относно това, което споделя авторката, почти на всеки може да му е случи. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   Знам много добре какво ти е. Искаш малко да си пофантазираш, ще ти мине до седмица, две, макса месец. Аз също го правя. Въображаемо пътувам на разни места, фантазирам си за хора, дето само в инстаграм съм виждала и т. н...
Съветвам те да не се връзваш на коментарите, защото сега ще почнат да пишат редоните фантазьори, че едва ли не ще изневеряваш на съпруга си :D, както когато аз в коментар бях разказала за една абсолютно безобидна ситуация и тука някакъв изрод фетишист ми беше писал как приятелите ми, мъже, щели да ме изнасялт. Притеснява ме какви хора, разбрах, че има в тая държава от тоя сайт, само изродщини са им в главата.

13.   От авторката:
До 2: Даже бих се радвала ако има любовница или "по-близка" приятелка, ама той не ще да си хваща

15.   Поредната тема за някоя захласнала се по случаен случайник докато има и мъж и деца... Кажете сега как да ви се доверяваме и защо да искаме нещо от вас повече от секс?

16.   Това е фейк. Няма нсчин да е истина.
Жена

17.   От авторката: до 11 - Благодаря сестро! Най-накрая някоя жена да коментира. Да ти кажа права си, че ще ми мине и всичко е плод на фантазия. Иначе да, не знам натъжена ли съм (че няма да могат да усетят чистата и искрена любов на някоя жена) или шокирана от това какви мъже пишат тук и как разсъждават.. и съзнанието им не може да приеме факта, че една жена може да подходи към момче/муж чисто приятелски без да иска секс от него и не, няма да изневери на мъжа си.
Забелязах, че ме изкараха к*рва, нищо, че не знаят, че мъжът ми беше първия и то чак когато бях на 23, защото преди това се бях фокусирала върху училище и университет и чаках правилния човек, но давай да се лепят етикети на поразия...
До 16: Съвсем истинска история си е, която има продължение..

В крайна сметка онзи ден се случи момчето да ми вземе поръчката и му намерих ФБ и инстаграма. Оказа се наистина малкък на около 22, 23 и си има най-добра приятелка с които си имат снимки от бая време. От отношението към мен не съм забелязала нещо специално, което да ме наведе на мисълта, че иска контакт с мен, та както се казва "Ако е писано, ще стане".

19.   Действай!