Мъжът ми ми изневери с проститутка и ме зарази със венерическа болест
Здравейте, на 24 години съм и преди 5 месеца се се запознах с дълго чаканата ми любов от пръв поглед. Той е на 36, връзката ни се разви и на първия месец заживява заедно моят апартамент.
Един ден след като ходихме на пазар и пас се бяхме скарали за някаква глупост, спирайки колата пред нас и понеже валеше аз се качих първа и той трябваше да паркира да вземе торбата с покупките и да се качи. Е да качи се, но след около половин час. Каза, че е ходил за тютюн, но не е имало от неговия и се прибра без нищо.
Аз се усъмних и понеже имаше приложение на тела му за запис на разговорите аз ги чух и така разбрах, че е ходил при жицата която е бил посетил седмица п. еди да се запознаем и дефекти тя го е заразила със сифилис, а след това и мен. Та в яда си той вместо да се качи, е обърнал колата и е отишъл при нея тя е наблизо. Отишъл е уж само за френска със. Но самият факт, че се е върнал при жената която ни зарази ме побърква. Той се кълне, че няма да се повтори, че съжалява и, че ме обича и иска да е с мен, но аз му нямам никакво доверие вече, а много го обичам и съм много наранена. Историята е напълно истинска.

Коментари

1.   Е, щом историята ти е напълно истинска, то ти си за оплакване. Влюбила си се в грешния човек. Но то за вас женските това е нещо нормално, така че не го мисли. Карай си със сифилиса и да не ти пука.

2.   А след време ти, за да му го върнеш за поредната прелюдия с проститутка, ще намериш някой клетник в тиндър, с когото да преспиш, да му предадеш ППБ и да помрачиш и неговия живот. Накрая цял свят пълен с болести. После как да де осмеля да почна да правя секс, въпреки че съм на над 35 г. Ръкохватки в банята, порно на тв-то в хола и ми е мирна главата. Такова нещо като "уролог"/"венеролог" съм гледал само по телевизията.

3.   За пет месеца тоя никакъв мъж не ти е.
Останалото е просто уникум...

4.   Според мен ти знаеш какво трябва да направиш. Задай си въпроса и докато още нямате деца го освободи от присъствието си. Добре знаеш, че това ще се повтори все някога отново, а ти не си се намерила на улицата, всеки човек заслужава качествено отношение и уважение. Толкова е безотговорно това, което е сътворил този човек, ти си знаеш, аз не бих простила.

5.   Ти като си знаела още преди това, че обира секретите на сума ти и боклуци при нея и, че самият той е от тези боклуци--к аплодисменти кво и очаквала? Не те ли беше гнус от тоя?

6.   Вие цигани ли сте?

7.   Не ти трябва. Такива са свикнали с леки жени и за такива умират. И на челна стойка да застанеш, искат си леките. Безсмислена борба е да сепитваш да се доказваш.
Зарежи го и се лекувай.

8.   Отиди на гинеколог, колкото по - бързо запишеш час, толкова лечението ще ти е по - бързо и ще можеш да акцентираш на живота си.

9.   Нищо ти няма, нормален избор на поредната жена. А пък знаеш ли, че ако не са проститутките младите, нормални и работливи момчета ще си умрат от чикии, заради изборите на вас жените?

10.   Да, това се получава при двойки, които не правят хубав секс. Мъжете искат палави неща и това е нормално. Като не даваш това и онова, носиш си кръста.

11.   Аз съм мъж, ходил съм при проститутка, но секса задължително е с презерватив. Самата проститутка каза, че за нейната работа презерватива е абсолютно задължителен, и тя винаги има в нея презервативи!

12.   Мъжът ми е съпругът ми. Смешно ми е като жени наричат гаджетата си "мъжът ми".

Този, който е с теб 5 месеца я го има днес, я не. Историята все пак не ми се струва реална. Кой би си причинил такова нещо?

14.   По правописа на авторката разбирам, че апартамента е къщурка в краен квартал без регулация някъде из южна България. А проститутката е две къщи по- надолу на съседната улица. Мъжа - бързак за половин час преизпълнява плана по всички показатели.

16.   Да, писала е "мъжът ми", но като цяло не бива авторката да приема ситуацията за нормална и да скъса с мъжа до нея, боклука до нея, който нарича мъж. Мъже, ходещи по масажистки и проститутки са боклуци.

17.   "Историята е напълно истинска". Имах някакви съмнения, но вече са разсеяни. Вече съм убеден че е истинска.

18.   Ахахахахахах! :D

Случва се - споко!

19.   Беглецът от Амнистия явно стана беглец от България и затова се случват такива цигански истории. Иначе рано или късно щяхте да сте го срещнали и да не се състои описаната случка. Преди имаше нацисти в България и такава циганинщина нямаше, но явно всичко сносно се изнесе в чужбина под формата на тия 3 милиона българи, с които се стопи България.

20.   Той е спал със заразната малко преди за се запознаем, аз от къде да знам. Важното е, че и двамата сме излекувани и той се закле в църква, че повече няма да допусне такава грешка самият той съжалява.
Някой беше писал за секса, а тям нищо не ни куца п. авим си го всике ден почти и то качествен.
Аз исках да го зарежда когато разбрах за изневярата, но реших да му зам шанс защото всеки прави грешки и го обичам. Но разбера ли нещо подобно отново... ще е краят.
И не не сме цигани нито сми от село.

21.   Първо иди и си пусни отново Wasserman тест за сифилис, но и за HIV, HCV, HBV, хламидии, трипе, кандида и тогава реши какво ще правиш. Обзалагам се, че ще има още какво да лекуваш.