Държи се странно
Здравейте, момиче на 22 години съм, от сравнително малък град, излизах с едно момче полицай, религията ни е различна, мюсюлманин е, който е от друг град но живее в моя, дълго време ми пишеше, закачахме се, имаше тръпка, спираше ме, но нищо повече и една вечер излезнахме, и двамата очевидно бяхме много притеснени, говорихме си много, той ме целуна след известно време, започна да ме гали постоянно, целуваше ме по челото, не искаше да си ходим, беше много мил. на следващия ден ми писа какво правя как съм, беше на погребение същия ден, спря с колата пред нас и просто стоеше без да ми каже, след което аз му предложих, ако иска да се разходим навън да се разсее, но той ми каза че чака сестра си. след което мина доста време, никой нищо не е писал. той ми пращаше поздрави по колегите му, караше нарочно срещу мен, но не пишеше, аз също, а като се засечем по-отблизо - той се притеснява и изчезва. Според вас каква може да е причината да се държи така като ме види, да се притеснява и да бяга?

Коментари

1.   Ако се научиш да пишеш ГОЛЯМА БУКВА, където трябва, може и да се случат нещата...

2.   И преди ни пита...

3.   Ох и преди си писала. Същата тема едномкъм едно. Ако за толкова време не е имало развръзка не знам какво още се чудиш.

4.   Вероятно не му е станало докато те е галел и макар, че те харесва, гледа да те избягва, за да не се изложи ако му предложиш нещо повече

5.   Не се хващай с мюсюлманин.