Поредния девственик, жени бъдете внимателни
Пише ви жена, която наскоро имаше връзка с един мъж на 28, ако мога да го нарека така.

В началото той ми призна че бил девствен, на което аз се учудих, но въпреки това реших да остана с него. Добър е и мил с мен, възпитан, но видях нещо страшно.

Допреди няколко дена, в който го заварих да си пише с други жени и беше влизал в сайтове за проститутка. Направих скандал и бях ядосана и му исках обяснение. Той не можа да ми даде, само някакви глупости ми измърмори, че не бил се наживял че искаш и с други, дори ми каза че аз като съм била с други не съм можела да му влезна в положение и как на мен ми било по лесно да си намеря човек за секс, защото съм жена.

Казах му, че не искам да имам нищо общо с такъв човек и изневяра не прощавам.
Той започна да ми се моли и да ми казва как си пропилял младостта и съжалява за това което ми е причинил. Аз просто се разделих с него. Не ми се занимаваше с такива неща. Аз не съм виновна че не се е наживял нашия. Така жени пазете се от такива мъже.

Коментари

1-50 от 51

1.   Той си е тийн в главата. Всички като него са инфантили, то е ясно.

2.   Напълно подкрепям авторката.

3.   Има два типа девственици - с твърд характер (избрали са така да е, чакат правилната и не се подават на модерното) и плужеци като човека на авторката. Това е един мъжки съвет за дамите, ако е девственик и не е кой знае какъв характер, да си имате едно наум.

4.   Чудо голямо!!!
Той бил влизал в сайтове за проститутки, не могъл да се оправдае и след скандала се били разделили...
Да се смееш ли, да плачеш ли...?

5.   Бързо си се усетила. Нямаше да е верен, дори и да имаше опит. Има мисленето на кръшкач.

6.   Е, как е по-лесно да си намериш някого, като си жена, а за мъж не било по-лесно? С кого спят жените - с други жени или извънземни ли?

Не си намират лесно или прекалено стеснителни мъже, или повърхностни типове, с лош характер и извънземни критерии за жените, или стиснати и вечно оплакващи се от живота недооценени такива "съкровища". Или от жените - подбиращи по портфейл, социално положение, със системно лошо отношение към света и т. н. И пак - или твърде стеснителни и мислещи как светът ги възприема.

ВСИЧКИ останали няма как да останат сами, ако наистина търсят контакт, временни или по-трайни отношения. Нямат значение нито външност, нито пари, нито професии, нито разположението на планетите и т. н. Нали виждам наоколо нормални хора в двойка, а не топмодели и звезди! Е, и малко късмет трябва, за да имаш трайни отношения, разбира се.

Другото, което е, да, при някои мъже наистина трябва наживяване преди сериозна връзка. Аз също не бих рискувала да имам сериозни отношения с девствен мъж по тази причина. Нека си изживее, каквото трябва и да не бъде натоварван с очаквания. Няма нищо срамно, ненормално и нечувано тук. Просто тези неща се уточняват в самото начало и няма наранени.

7.   Къде е изневярата тук от негова страна че нещо не разбрах.

8.   Девствен, пък изведнъж се вдъхновил да ходи на проститутки и да си живее, и то точно след като си хванал жена.

мисля, че са те взели за мезе

9.   Аз затова от неколко години си ходя само по курви и въобще не се занимавам с "приятелки". За да не ми държи сметка някаква къде и какво правя. :)

И ми излиза евтино 10-15 бона на година, а за заплатата която взимам това е нищо.

Изобщо кеф отвсякъде - различни жени, тройки правим, някакви фетиши.

Ее верно - постен ми е Instagram-ът (не трябва да се качват такива неща там, нищо че "дамите" имат OnlyFans масово), но ми е мирна главицата.

Нема нерви, нема "почивчици" и "подаръчета" - само секс и даже имената не си знаем.

Това е безопасен секс:

"Когато не ти знае името и адреса! " :D

То имам приятели дето хвърлят повече от 10-15 бона по чалготеки и казина, та това е нищо (аз други "пороци" нямам).

Едни приятели и колко пари набиха в приятелките си - ремонти и обзавеждане им правиха, пък приятелките ги зарязаха за шефовете им, или некви бивши. :D

И сега бдят като орли над настоящата си приятелка и и угаждат с каквото могат - не е за мен туй...

Искам си свободата, искам си спокойствието и разнообразието.

Изобщо - няма смисъл мъж да се събира с жена в наше време, ако не искат деца. Просто няма! А аз съм доста дълечко от деца.

Българите в БГето са 3 милиона всичко на всичко (2 милиона пенсионери и 1 милион млади българи). Нищо че ни броиха 6. 5 милиона (1. 5 са в чужбина, а 2 милиона тук са турци и цигани).

Та с или без моя помощ - тоя народ отива в кофата, та поне да си правя кефа. Не искам последните ми години в тая държава да са в "късане на нервите с неква пача".

България е "тарикатска" страна - та да си поживеем още малко, преди да приключи като държава. :)

Поздрави!

10.   Да ти кажа и на двамата ви влизам в положение! И двамата сте прави, всеки за себе си, най доброто е той да се наживее, а ти внимавай с кой се събираш... Но и него разбирам напълно, теб също...

11.   Като поодъртееш, понадебелееш, поувиснат ти месата и ти понамалеят кандидатите сама ще се увериш, че човека е бил абсолютно прав, и друга песен ще запееш (Къде са истинските мъжееее? !? :):):)

12.   На девствени мъже над 22-23 г не се дават "шансове" за изява... То е ясно, че нещо сериозно им куца, пък ти с доста по-голям и се подлъгала. Нищо, това ще му е на него и ако може да си плаща за проститутки.
А ти си пусни за всеки случай анализ за венерически, щом си пише с платени.

13.   Авторке ти може да не си виновна, че той не се е наживял, но си виновна за избора си на мъж и критериите, по които подбираш мъжете. Като ви е толкова пипето в главата на българките и не можете да прецените нещо толкова елементарно, че от остриган с кафеникава кожа ходещ с турска брада с анцуг и маратонки няма как да имате нормален партньор нито пък такъв изглежда привлекателен(точно обратното на привлекателен е) ще си плащате за глупостта. Елементарни неща са. Някой и циците ли да ви носи вместо вас? А размърдайте го тоя акъл, колкото и малък да е.

15.   Абсолютно съгласен. Аз съм мъж на 26 и до около 20 годишен бях доста смотан. От там нататък живота ми се преобърна рязко на 180 градуса и всичко си дойде на мястото - работа, имоти, коли, образование, пари, приятелки и т. н.

Аз съм осъзнал това нещо, че съм искал да си наваксам пропуснатото и умишлено не съм искал да имам близки и дълбоки отношения с момиче, на което може да му разбия сърцето. Отдадох се 2 години на наваксване и бройки, без дълбоки чувства, просто секс и излизанки. Пичове, ако сте като мен първо се наживейте и тогава тръгвайте да градите сериозни връзки, за да не съсипете емоциите на момичето отсреща. Иначе аз бях девствен до 19 години.

16.   Нещо не разбирам, бил девствен, ама вече не е, нали сте правили секс. Ти как очакваш първата му връзка да е успешна? Нормално е постъпил, иска да си отебе човека, и ти нормално си постъпила, че си го напуснала.

17.   Абсолютно не мисля че такова поведение е свързано с факта, че късно е загубил девствеността си. Неговото по-скоро е комплексарщина дължаща се на факта че ти си правила повече секс от него. Неговата неосъществена мечта винаги е била да бъде "големия играч", да сваля много мацки и да се "доказва" като мъж. Има мъже които на 18 са правили секс за първи път и са били с 1 или 2 жени през целия си живот и не са тръгнали да се наживяват с проститутки.

19.   Не всички девственици действат по еднакъв начин. Най-точен съвет е дал номер 3

20.   Младоци, вие започвате ли работа, без квалификационни курсове? Ами девствен си е човека, иска първо да изкара курс при проститутка, която да го квалифицира и подготвн да отиде при гаджето си. Когато мъжът е девствен не ставал, бил неопитен, когато отиде да се квалифицира, пак не ставал, хайде ритника, знаят ли жените какво искат? на тях им е лесно, разтварят краката и чакат мъжът да се поти, но без опит как да го прави?

21.   Аз съм девствен и съм на 40г. Реших и аз да коментирам понеже видях коментари от някои "жени" тук които не ми харесаха тъй като изкараха всички девствени мъже идиоти и инфантилни. Просто нямам думи за глупостите които пишат тия развратници без дори да си дават сметка че не всички мъже са еднакви и че може да има някаква по сериозна причина или травма заради която някой да остане девствен и на по-голяма възраст като мен например. Именно заради такива "жени" (ако изобщо мога да ги нарека жени) никога и не пробвах да имам връзка. Така че не знам защо изобщо дават съвети и си мислят че са много прави. Моят съвет е всяка жена да си преценя човека сама и да не се влияе от мнението на подобни "жени".

22.   Мъж който не уважава жената до себе си не е мъж. Това да имаш човек до теб, отдал ти се напълно телом и духом е най-големият дар. Девствеността според мен не определя характера на човека. Започнал е да си избива комплексите на твой гръб. Нормално да не може да ти даде смислено оправдание, защото няма смелостта да се изправи пред теб като мъж.
Щом иска да си наваксва, остави го да си вършее. Ти заслужаваш нещо по-добро, човек който ще ти е опора и ще изградите стабилно семейство.

23.   "Поредния девственик... "- е вече не е.
Авторке, ти си се изчукала навярно с 10тина пича, не пишеш че си девствена. Какво напротив имаш и той да пробва и с други жени, т. е. да прави това което и ти правиш?
Защо за един да може, а за друг не?
Май си му направила услуга че си се разделила. Нека и той си поживее малко и натрупа опит, няма да се жени за първата попаднала.
Пък и никой не бяга от хубавото. Ако си много свястна едва ли ще тръгне да търси други.
Пичове, ако сте девствени в никакъв случай не казвайте на жените. Както те лъжат за бройките, така и вие ги лъжете. Няма нужда да знаят миналото ви. Ако беше някакъв женкар да изчука авторката веднъж и да си тръгне, нямаше да пуска тема и да се оплаква.
Не знам защо от девствените се очаква да са вярни и по- тихи и от тревата, а от другите мъже не.

24.   По-скоро лъха на фантазиите на девстенИЦА-мъжемразка, отколкото на друго...

25.   Ако е девствен - нещо му има. Ако е имал приятелки - играч.
Няма угодия.

26.   Много хора не виждат разликата между девствени мъж и жена над 20. Разликата е, че някои мъже го правят над 20 и създават семейство, а 90% от жените приключват отношения с този, с когото са го правили за пръв път. Жените избират! Странно е да имаш избор и толкова време да се чудиш, нали? По-скоро е плащащо да попаднеш на 23-годишна жена с химен, 23-годишният мъж прави сефтето и след това ще го направи с още 10 жени, нищо и по никакъв начин не му куца. Масовата практика е такава. Освен това темата на авторката е меко казано сбъркана, защото девственият мъж има съвсем друга проекция за нещата. Ако за пръв път си
намериш жена за секс, за дълго време ще си караш с нея и ше се радваш. Така го правят всички. Плюс това тия дето първоначално решават да се отракат с проститутки, нямат потребност да ги търсят отново при наличието на приятелка. Освен ако тая приятелка не се дърпа и не е някакво сковано същество в секса. С други думи 12 и подобни да си оцветяват книжките и да си редят пъзел от 20 парчета, не да пишат по теми за възрастни. :)

27.   26, голям оптимист си.

Почети темите в сайта - поразгледай.

Над 35% от мъжете в България не са правили секс в последната година (и подозирам, че не става дума за пенсионерите и момченцата).

А това, че жените се женят за първата им любов е "отживелица" - прочети темите!

Има жени спали с над 100-на мъже - една даже се хвалеше, че си обещала, че ще се ожени за 100-ния.

Аз съм от тея дето ходят по проститутки и да ти кажа - не ща приятелка. Нито ходя на проститутки за да се "отракам" и за да си "намеря приятелка".

Направих си Tinder за ташак - над 30 харесвания имам, някви жени над 30 и ми писаха даже. Некви ме дразнят у Instagram и Facebook, писаха ми да ме канят на масажи, театри и др. - не изглеждат лошо, но съм се отвратил от нашенките и си карам на курви.

Друга интересна тенденция - очаква се до 2030, 45% от "западните" жени да са в състояние и възраст в които ще останат бездетни до края на живота си (и не става дума за бабки и момиченца).

Ей за тва, жени да търсят мъже ще си стане масова практика - ама трябва да си балък за да се закачиш за такава дето те "търси". А аз не търся па ако щат и да ми се предлагат тук там.

Не ща приятелки - сексът с проститутки е анонимен, разнообразен, както ти го искаш, когато и където поискаш, и без никакви драми.

А колко самотни курветини с 1 дете имат, да знаеш... майкоу, лично познавам няколко такива. И как се снимат у Facebook - по порно сайтовете немат такива снимки. От километър си личи, че са недоклатени.

И такива ми пишат и ми харесват снимки, ама не ща майки предвид, че има 18-20 годишни курви на пазара.

Много ми се ще това което си написал да беше истина - АМА НЕ Е!

28.   27, ти не разбра какво написах. Ще го опиша съвсем просто. Мъж, който е девствен примерно до 25, но го направи веднъж или два пъти(най-често с проститутка), ако е средно статистически, ще си намери жена и ще си създаде семейство. Да, реалист съм. Жена над 23, която изглежда добре и още търси принц на бял кон, е за отбягване! Защото жените са тези, които могат веднага да си намерят кандидат, но по-малка част от мъжете имат харизмата, с която да си намерят кандидатки. Много е просто. Познавам мъж на 24, миналата година ходи за пръв и единствен път на проститутка, а тая година има приятелка от три месеца и както е тръгнало ще напълни къщата с кутрета. Имаше голям шанс да го кара на ръчна поне още няколко години. Авторката ви измисля, защото никоя жена няма да легне и да е първата в живота на един мъж, не и в България. Тук почти всеки мъж е правил сефте на платено, факт.

29.   Просто в днешно време на хората им липсва интимност. Мъжете се опитват да запълнят липсата със секс с проститутки и да се убедят как всичко им е наред, щото някаква за пари им помогнала да се облекчат. В скоро време даже и това сигурно няма да им трябва като гледам роботиката как се развива. Един мъж със силен характер никога не търси лесното. Няма как да имаш опит без да си положил някакви усилия. Лесно е да мрънкаш по форумите как всички жени са те отсвирили или пък не те забелязват. Аз лично познавам няколко истински мъжкари. И жените им се лепят непрестанно. Една жена винаги усеща силния мъж, тя ще мотае или избягва само слаби прихически хора. Така че правете си изводите. Имате избор - можете да мрънкате и да нападате жените по форумите или да се вземете в ръце и да проявите малко характер.

30.   29
" Няма как да имаш опит без да си положил някакви усилия. "
- какви усилия трябва да положиш за да спиш с жена ако не си висок и красив, нахален, арогантен, умел лъжец и флиртаджия?
"Един мъж със силен характер никога не търси лесното. "
- да изкарваш много пари за да ходиш по проститутки не е лесно.
"да се вземете в ръце и да проявите малко характер. "
- обясни как от "слаби прихически хора" се става "истински мъжкари".
Дай някаква рецепта какво да се прави. Иначе е все едно да казваш: "стегни се малко и стани милионер догодина".
" Аз лично познавам няколко истински мъжкари. И жените им се лепят непрестанно. "
- това не са повече от 20% от мъжете. Останалите не са такива и навярно никога няма да станат. Ако можеха, отдавна да са го направили.

31.   Мъжете със сигурност не се убеждават, че проститутката им е помогнала, тъй като повечето използвали тези услуги, си намират жени. Така че автоматично означава, че всичко му е наред. По-скоро жените се убеждават грешно, че мъжете които нямат приятелки са с някакъв проблем. Можеш да нямаш приятелка защото не ти стигат парите, а да си хубав и готин човек, дори това е най-честото по нашите ширини.

32.   Мда, в последно време мъжете толкова са се разлигавили, че няма да се учудя да почнат да плащат на някой и да им държи оная работа, докато пикаят. Че да им е по-лесно. Срам.

33.   За жените силни мъже са онези мъж, можещи да устоят на провокации и отрязващи почти всяка кандидатка за нейн мъж. Казвам хо, понеже съм в тоя мъжки отбор и знам. Отрязвал съм и сравнително привлекателни, ставали са много досадни. Те ме мислят за мъж с избор, а реално аз почти нямам контакти с жени извън работното място или различни обществени мероприятия. То не са опипвания, то не са въпроси дали им се сърдя. Смехът в залата е мноого голям, а реално аз не съм този, , силен" тип. Да, аз съм силен в много ситуации от живота, ще бъда силен и това ме радва, но не съм мъж с избор. Как успях ли? Ами пръснах няколко средни заплати за хубави сърнички. И сега коя и какво ще ми покаже, обезценени са, а аз не съм недоебан и нещастен. Е нека си живея в заблудата, че не ми е добре. Но като гледам как някой мъже са унили и не са последвали този пример, май не живея в илюзия? :)

35.   Проститутките са за закъсалите - отчаяни смотаняци, страхливи, грозни, девственици като тоя от темата. Изобщо такива, на които нито една жена не би пуснала безплатно. Готин мъж, на който жените сами му се лепят, няма да тръгне да плаща за час на някакви си пачаври, които са ги търкаляли стотици мъже преди него.

36.   35, като искаш да спрем да ходим на проститутки, почни да пускаш и на нормалните мъже, а не само на най-големите отрепки, пияници, наркомани и престъпници! Именно с твоя избор, сама увеличаваш броя на девствениците и ги оставяш без никакъв друг избор, освен да опрат до проститутка, за да утолят физиологичните си нужди! Мъжете не са длъжни да стоят девствени цял живот, заради вашите безкрайни кралски претенции, на които все няма угодия!

37.   34, а бе не е баш така. Колко са "готините" мъже от всички останали? 5%? Дори по-малко - 0. 5% дали имат въобще? Ти гледаш в тези 0. 5% от мъжете ли? Т. е. 1 на 200 мъже ти хваща окото? Страшна си. Другите да умират ли?

Бъди сигурна, че точно най-готините от мъжете не са пропуснали да опитат какво е с платено момиче! Един девственик не е посмял поради различни причини, но "готиният" 100 на 100 е пробвал с проститутка. Ако имаш вяра на думите на "готиния" значи си от лесно манипулируемите момичета.

Да те питам спортистите какви са? Отчаяни смотаняци, закъсали...? Какви по-точно. Те са редовни клиенти на проститутките. Политиците също какви са според твоите виждания? Грозни девственици? Обаче с много кинти, които разтварят всяка п*тка.

Разсъжденията ти нямат много общо с реалността.

38.   Относно коментар 3
"Има два типа девственици - с твърд характер (избрали са така да е, чакат правилната и не се подават на модерното) и плужеци като човека на авторката. "
Първия тип мисля че почти ги няма. Това са така нареченото синьо хапче- които вярват че нещата ще станат от само себе си. Те навярно ще си останат девствени до края на живота си или накрая ще хванат която могат- обикновенно много далече от мечтаната жена.
Просто и да се появява понякога "правилна" жена я пропускат понеже нямат опит с жените и я отмъква някой друг.
Това го знам от собствен опит.
За хубавите жени конкуренцията е жестока.
Тъй че мъжете трябва да трупат опит и с жени които не искат за да са подготвени когато се появи подходящата.

39.   Секса не е толкова важен, важно е да си добър и да правиш добро, секса е начин за възпроизвеждане, щом си решил да не се възпроизвеждаш, всичко е ОК.

41.   38, продължавай да си обясняваш хората със сини, зелени, бели и не знам си какви хапчета. Има нещо, наречено религия, и много от хората, които познавам, спазват принципите й (мъже и жени). Това са и първия тип, който описах. Не всички искат толкова отчаяно да "боднат", някои нямат против да си останат девствени до края на живота си, просто мислят по коренно различен начин, за тях това няма голямо значение, "не се подават на модерното". Същото се отнася и за някои жени - не всички се интересуват от секса (говоря ти за 10/10 жени, познавам ги лично). И не знам защо си мислиш, че девствените автоматично нямат опит с жените. Едно е да говориш с жена, друго е да го правиш с нея. Два типа опит. А за второто - единственото, което трябва да направиш, е да откриеш какво й харесва и какво не и вече си на едно ниво с някой "опитен".

42.   Смотаните и странни мъже са много малък процент от клиентите на проститутките, това е просто някакъв стереотип, който няма връзка с реалността. Изобщо в нашата страна е пълно със стереотипи, а това е много голям проблем. Точно повечето играчи са се отракали първо по проститутки и после са станали играчи. И това е нормално, тъй като претръпваш след секс с яка мацка и после ти е все тая, а тогава си апетитен. Тука вече са го написали.

43.   41, никой нормален мъж с акълЯ си не се пази нарочно девствен до 30, за да чака "принцесата на мечтите си". Тая женска простотия витае само из вашите глави, защото сте жени и си мислите, че мъжете са като вас. Ми не, не са. Дори и на пръв поглед да ви изглежда, че някой мъж се е "примирил" с положението, това е само привидно, докато дълбоко в него бушуват емоции, ярост и гняв, които напират да излязат навън. Отрицанието е механизъм за притъпяване на болката само за момента, но това не значи, че тя не си съществува вътре в него. Я виж дали ако на един гол девственик му дадеш 10 яки пички за 1 нощ, няма да ги опраска всичките наведнъж, че и да ги задоволи много по-качествено от някой "опитен"??

44.   до 41
"Има нещо, наречено религия... "
- ми не всички са религиозни. Ако си девствен по религиозни причини, нявярно може да си намериш религиозна жена и тя девствена. Само че вероятноста за това е много малка. Не са много вярващите девойки които се пазят девствени до венчавката. Дори и да намериш такива, избора ще е навярно измежду 1- 2, най много 3. Просто това време одравна е минало.
"... не знам защо си мислиш, че девствените автоматично нямат опит с жените. "
- ами ако имаха нямаше да са такива. Всички мъже май ти се смеят на коментара.
Не си ли обигран в комуникацията с жени и с флирта имаш шансове само с грозни и с наднормено тегло жени. Пък дори и такива те отсвирват понякога. Винаги за една горе доло хубава жена има множество кандидати. Някой умел флиртаджия, готин и харизматичен, пък било женкар и бройкаджия я хваща а ти оставаш невидим за нея. То си е игра с определени стъпки и правила която губиш ако не я знаеш. Може да се научи, но чрез много проби и грешки.
"... да откриеш какво й харесва и какво не... "
- няма да го откриеш понеже някой друг (с опит) ще го свърши преди теб.
Личи си че си жена. Жените са синьо хапче. Жените няма нужда да вършат каквото и да е за да влезнат във връзка с мъж. Трябва да се потрудят единствено ако искат да хванат много богат мъж.

45.   Авторке,
Сподели ако искаш как се справи този пич когато му беше за пръв път. Ако не ти беше казал, щеше ли да разбереш че още не е бил интимен с жена?
Ако жените не могат да разберат, най- добре е девствените да не казват. Ако пък го разбират, най- добре да идат на проститутка преди това и пак да не казват.
Аз лично правих секс за пръв път на 25. После казах уж на шега че ми е за пръв път но девойката не повярва.

46.   42
"Смотаните и странни мъже са много малък процент от клиентите на проститутките, "
- те смотаните са толкова смотани, че даже и на проститутки не ходят.

47.   41
"Има нещо, наречено религия, и много от хората, които познавам, спазват принципите й (мъже и жени). "
- апък при мен, много от хората, които познавам, НЕ спазват принципите и. Дори и тези които ходят на църква от време не време.
Плющят се с който им падне, имат солидна бройка преди брака, пък и после някои си изневеряват. Доста от връзките са отворени, само дето единия не го знае.

48.   До номер 38, на теб ще ти хареса ли дъщеря ти да бъде използвана от някого само като тренировка за неговата подходяща? В днешно време спряхте да се гледате като хора, а само като сексуални обекти

49.   35
"Проститутките са за закъсалите - отчаяни смотаняци, страхливи, грозни, девственици като тоя от темата. "
- казват че повечето им клиенти са женени мъже.
Също и аз почнах да ходя при проститутки след като се ожених.
"... такива, на които нито една жена не би пуснала безплатно. "
- някъде към 70- 80% от мъжете (става дума за еднократен секс).
"... някакви си пачаври, които са ги търкаляли стотици мъже преди него. "
- то и някоя безплатна може да се е търкаляла със 100- тина мъже. На путката брояч няма. Проститутката поне съблюдава някаква хигиена и безопасност за разлика от мацка която пияна като мотика се чука с непознати в кенефа на дискотеката.

50.   Авторке, не правиш правилния извод от ситуацията!

Аз ще ти покажа нещата от друга гледна точка;.

1. Това, че един човек е девствен, когато започнеш връзка с него - според мен е ОГРОМЕН ПЛЮС!

Защо?

Защото в това развратно време се е запазил своята чистота и непорочност!

(Аз имах такава приятелка(аз също бях девствен) но не посмях да имам интимност с нея, защото виждах, че не е подходяща за мен и после прекратих отношенията ни. )

2. Това, което си видяла - не те ли накара да се замислиш - защо го е направил това този човек?

Остави това, което в объркването си ти е казал! Постави се на негово място и си помисли - защо би го направил?

Аз ще ти отговоря(въпреки, че лично аз не съм правил такива неща) напарил го е, защото е усещал, че не си подходяща за него!

Ако ти си била "неговата" жена - той дори не би помислил за друга!

А щом го е направил, значи връзката му с теб не го е удовлетворявала!

Тоест помисли - ти в какво не си била читава!

51.   Именно, комуникацията с проститутката е сложна за по-притеснителните мъже. Даже много интересно се получава, че дори и да останеш разочарован след посещенията при проститутки и да ти се загуби желанието за запознанство и връзка, ти всъщност изглеждаш привлекателен за една част от жените и може да имаш опции, което е яко. Аз не се разочаровах и си бях много айляк след всяко ходене, та накрая почнах да се дърпам пред всяка възможност дето ми изскачаше. Сексуалното пренасищане е ключов фактор за живота на един мъж, но това може да се разбере само от мъже. Наистина е учудващо, че някой вярва че при проститутки ходят само жалките типове. Не са малко мъжете дето са започнали така сексуалният си живот.

До 46

53.   ОК, пак стана караница между мъже и жени. Истина е, че всеки разсъждава от собствена гледна точка и ние, жените, трудно можем да ви разберем, просто защото на много малък процент от нас ще им хрумне да се оттърват от девствеността си чрез платен секс. А за разлика от вас при жените девствеността е и физическо състояние, което трудно може да се скрие.
Ние с мъжа ми си бяхме първите и вярно, че беше доста нескопосано първия път, но пък се обичахме много, а като обичаш секса просто е на друго ниво.
Ако сте забелязали, авторката не се оплаква от това, че човекът е девствен (или така твърди), а че е започнал връзка с нея и после е почнал да си пише с други жени, че и е искал разбиране от нея, защото не се бил наживял. Това не е мъжкарско поведение. Като искаш да ходиш по проститутки не започваш връзка. Ако си решил да си седиш девствен също няма нищо лошо - това си е личен избор. Но да прецакваш останалите не е окей.

54.   От 50 - допълвам:

Авторке - цитирам те:

"заварих го да си пише с други жени и беше влизал в сайтове за проститутка"...
"Казах му, че не искам да имам нищо общо с такъв човек и изневяра не прощавам. "

Според теб това е изневяра? А според мен не е! - нямаме никакво физическо действие!

Бих казал, че е духовна изневяра, ако бяхте семейство!

Но вие какви сте? - само гаджета! Тоест все още нямате никакви дадени "обети" и ангажименти един към друг! Днес сте заедно - утре може да не сте, както е и станало, когато сте видели, че не сте подходящи един за друг!

Така, че аз не виждам нищо кой знае какво в тази ситуация - че чак да пускаш тема тук и да свързваш девственноста му - с поведението му!

Аз на твое място бих се замислил, къде е моята грешка в случая?
Дали аз съм бил всеотдаен в тези отношения! Дали не съм гледал на нещата егоистично? И т. н. т.

(от човек с богат житейски опит, щастливо женен)

55.   Знам го него!
Той и мен излъга.
Връзка основана на лъжа винаги се разпада.
Той много манипулира.
Яловото Кюприйче изобщо не е девствено.
Неговата съпруга ще потвърди!
Има и дете.
Някоя глупачка да му стане любовница още има ли желаеща?
Да я тъпче и лъже.
Много ще му е забавно после.
Поредната в списъка на любовните му афери.
Много забавно особено ако не е на твой гръб!

1-50 от 51