Какво да си мисля не знам
Срещам се с един мъж.
Постоянно ме пипа, все ми се заканва какво ще ми направи, а нито ме кани на срещи, нето нищо.
Излязохме два пъти на обяд и това беше.
Обещава, че ще пише, не ме търси. Бил заспал, бил на фитнес, бил с приятели. Не можел да стои на телефона. Казах му поне да каже, че не може да говори, не само да обещава. Той си бил такъв.
Според вас какво става тук?

Коментари

1.   Нищо. Иска ти да си мъжа, ти да го сваляш. Защото модерните мъже се мислят за наградата и искат всеки ден да им се доказваш, че да те изберат. А и може да е обвързан.

2.   Резерва си му за всеки случай...

3.   Викаш чакаш да се затича за да те изнасили, ти да забавиш крачката, ама не става точно така, само със заканата си оставаш, ще падна от смях.
Кое не ти е ясно в ситуацията не разбирам?

4.   Оо, излизала съм с такъв докато не ми писна. Само те разиграва да знаеш. Нищо повече не е.

5.   На въпроса ти - нищо не става. Спри да се занимаваш с този. Никаква перспектива за нещо сериозно.

6.   Флиртува с теб и те смята за лека жена, а ти си такава щом му позволяваш такива неща да прави с теб.

7.   Не си достатъчно желана.
И такъв за какво ти е?

8.   Когато ти се закани пак го предизвикай, кажи му "хайде де" или "това го слушам от месец, но дела не виждам". Може да те пробва да види ще се обадиш ли ти другия вариант е да няма сериозни намерения към теб (според мен 2рото)

9.   Нищо не става. Чака да види, кога ще ти писне и сама ще се откажеш.
Няма никакви намерения към теб.

10.   Нищо не става, това е. За това слагай точката по-бързо, че с такива, които от самото начало не знаят какво искат и си играят игрички, бял ден няма да видиш. Казвам ти го от горчив опит. Такива и на 40 си остават боклуци.

11.   А ти показваш (казваш) ли му че искаш среща? Може да си дръпната?

12.   Преориентирай се към друг, този е ясен, нищо не търси.

13.   Не знам какво става, но го зарязвай защото ще си патиш. Нещо не му е вред. Аз така се държех с едно момиче, което ми се слагаше на младини, защото свършвах супер бързо. Не исках да се изложа. Хем я харесвах супер много, хем не исках да ми се смее.

14.   Нищо. Не си му тръпка. А и ежглупав, едно сносно извинение не може да измисли.

15.   Загражда заедно с теб и друга, но ти си резерва, ако не му се получи с първата. Да има нещо за развлечение за да не остане капо. Друг вариант е вече да има гадже или дори нещо повече, като семейство, но с теб да си вдига самочувствието, че още го бива в свалките и е топ мъж.

16.   Имах подобен колега, женен при това. Лигавеше с всяка, но конкретно нямаше връзка с никоя. Просто си беше такъв - много приказки, тъпи шеги, пуска ръце, като дойде някакъв празник, хуква да целува жените наред. Тип лигньоч, за мен е много противен такъв.

17.   Няма връзка, проверено е.
Няма и семейство. На 39г. е, още се води ерген.

От авторката.

19.   Комплексар, който не те харесва. Ти си му просто забавение. Ако има нужда от секс може да се сети за теб, не се надявай на нещо смислено.
М 25

20.   Това не е сигурно, моя също е на 39, но имаме 2 деца и е ерген (не сме женени). Нямаме нито една снимка заедно или с децата по социалните мрежи. Даже тези негови познати с соито не сме си събирали и не са идвали до нас не знаят, нито че живее с жена на семейни начала, нито че има 2 деца от нея.
Даже е и от тези които обичат да се закачат, флиртуват и кокетничат с жените, докато ме няма наоколо за да си доказва, че го може. И на мен въртеше същите номера, както този на теб и докато не излизаше с мен с хилядите си оправдания, че е болен, уморен и какво ли не, излизаше с други.
Като съвет от вече плепатила си в подобна ситуация бягай с 200, 6 година съм с този човек и отношението, така и не е станало по-топло. До ден днешен, дори на самата мен не ми е ясно, какво иска изобщо този човек от нас и за нас в бъдеще и ако не бяха децата, отдавна да съм далече.

21.   17, значи иска ти да се бъхтиш да го сваляш.

22.   Номер 20, можеш ли да разкажеш повече... как започнаха отношенията ви?
От авторката.

23.   Ми не те харесва, какво не е ясно? Ако те харесваше, щеше да ти звъни или да пише. И 15-годишните биха се сетили.

24.   Да разбира се, точно като при теб.
Всичко беше много неясно от самото начало. Първо ме иска, после се дърпа, веднъж е горещ и следващият път ме залива със студен душ. От самото начало все говореше за жените с коите е бил, но не тези с които е имал сериозна връзка, а онези мимолетните с които винаги имаше опция и отворени вратички
. Даже имаха наглостта да продължават да си му предлагат да се виждат и идваха в работата му, въпреки че и аз бях част от живота му. Аз хлътнах, незнайно защо въпреки всички тъпотии около него и щом тръгнахме, вече не бях жена която трябва да печели, та нали ме имаше и притежаваше (виждаше влюбения ми поглед и въздишките ми по него). Обещания всякакви, рядко се изпълняват да не кажа никога. Още от началото днес ще излезем, утре не, оправдания (все беше болен, уморен, всички лоши, света крив, жените курви... )Все не е виновен, но като сме навън все оглежда и задържа погледа си по-разголените мадами, после те го гледали и ти го навира в мутрата този факт, че е безкрайно желан. Късали сме три пъти, като последният път даже имаше наглостта да иде на моренце с някаква случайна, но не бил правил секс с нея а само спали в едно легло и стая. Оказа се, че и тиндър има и пише а същевременно дете си правим :D. (смятай колко трябва да съм тъпа, щом сама съм си го причинила да си изпитвам психиката така и да вярвам, че е любов. Това с наказана си често съм го чувала, чувам го и до ден днешен. Тънкообиден е човекът и като ми се обиди не ми говори, не ме поглежда, а сексът се превръща в мираж, не че не е. (но на думи преди това ще те е оправял на всяко възможно място, ще си чула такива провокации, че сама ще тръпнеш и ще го желаеш още повече). Даже и когато не е сърдит сексът ще е мираж, а дори да не е, няма да може да те задоволи, защото максимумът в който го държи без да свърши ще е 2 минути :D. За всичко виновна е жената, дори само че има мнение и иска да го сподели и е различно от неговото. Съветвам те да бягаш, докато не си се влюбила, после вече е късно и сама ще си сложиш главата в торбата.

25.   Номер 24, вече е късно за бягане... за съжаление.
Трябваше да го сторя година по-рано.
Нещата звучат по същия начин.
Даже вчера си говорихме целия ден, днес изобщо не съм го чувала накъде е. Все едно имаш връзка, ама нямаш.... реално.
Чак ми каза да спра да говоря за потенциални други жени. Ми хубаво де, ама направи така, че да се чувствам единствена.