Обичам двама мъже
Обичам двама мъже -Х. и Д... Не съм била с нито единия още, за да не лъжа себе си и тях. С който бъда и е първи, няма да бъда с другия. Д. обикнах първи, защото се познаваме от много години..

Единия Х. - ме обича, а другия Д. - не зная., защото той си има приятелка, прекалено красив е, и не можем да се разберем като говорим, а се познаваме от много години. НЕ знае, че го обичам и аз не зная дали той ме обича.

Много неразбрана история с него, той или бяга от мен, или аз го наранявам, като не съм била още с никой и може би мисли, че не е той човека. Казала съм му, като ме пита дали имам гадже, казах, че някой ден може би и дотам.

Обаче има и още един мъж З., който ме обича, и те са били приятели с Д., но не са близки вече. Уважавам З. Ако мога да му помогна с нещо, ще му помогна, да е щастлив по някакъв начин, без да се наранява от тази обич.

Не зная какво да правя. Раздвоявам се между х. и Д. и ги обичам и двамата. Искам да имам сериозна връзка, без да лъжа някого. Мисля си да започна с Х., защото зная че ме обича и аз го обичам.

Извинявам се пред Бог за тази ситуация и моля да ми помогне, за да започна връзка без да наранявам никого, и наистина да няма смяна на партньори в бъдеще, а да е здрав съюз с обич и истинска любов.

Коментари

1.   *опулен* Ебаси филма, нищо не разбрах. Като Х ти се кефи и ти му се кефиш, кво чакате още? Тва че има и некви други на хоризонта - еми нека си има. Тъй като гледам и без тва са заети в момента. Хвани си Х, пък с другите квото стане.

2.   ти на 16 ли си? къв съюз, ква любов, седи си сама най-добре докато се появи номер4, може би с него няма да имаш колебания. И какви са тия работи с първия мъж и до живот.... да бе да.

3.   Абе момиче ти си за лекар бе!!! и мен ме обичат Д. С. К. П. Р. Т. Е. В. всичките с коя да бъда?

4.   Към номер 3
Д - Дартвейдър
С - Скайуокър
К - Костенурка нинджа
П - Пепеляшка
Р - Рататуй
Т - Тарзан
Е - Еделвайс
В - Варвара
Не ми казвай, че са те, защото май ще сме баджанаци :P

5.   Май Д. искаш най-много. Половината съобщение е превзето от него. Красотата е измамна.

6.   Номер 4 за мен Тарзан :P

7.   :))))) " Мисля си да започна с Х.... " а така трябва да има ред не може всички накуп, мини ги и двамата.
BV

8.   Обичаш "Д" само защото му имаш нужното доверие, познавате се. И можеш да си позволиш да го обичаш. Обичаш "X" защото в него има нещо което те влече. Може би за теб е по-добре първо да проясниш чувствата си. Не зачерквай "З", той също те обича. Представи си, какво изпитва към теб. По-важно е кой те обича. А в случая тук са двама "Х" и "З". Един от тях би държал повече на теб.

9.   Явно не искаш никой от тях достатъчно силно, щом се колебаеш