Какво ще рече "наказана си"?
Меко казано попаднах в едни отношения, които изобщо не разбирам.
Не сме правили секс, ама все предстои. Той ме мачка, обарва, прегръща, хапе и т. н. Срещите ни се състоят в ходене някъде на обяд.
Все си хвали как жените умират за него, обаче аз друга жена освен себе си не виждам.
Бяхме се отдръпнали, след като го хванах да си пише извънредно много с някаква приятелка. Тогава каза, че не искал сериозна връзка, защото искал да не бъде контролиран.
И все пак ми отрича, че не е имал нищо с нея.
Бил изнервен от работата, изкарва си го на мен.
Преди няколко дни започна да ме търси, да ме кани... и т. н. Обаче на мен неизяснената ситуация от преди с писането ми пречи да се "зарадвам". И друго - обеща да ми се обади две поредни вечери. Не го направи. Звъни ми на другия ден.
На третия ден отидох да го видя, но се държах грубо и отдръпнато. Той беше изнервен също и буквално се хванахме за гушите.
На тръгване му казах, че за да не ми пише вечер, може би има някой у тях и затова не може. Той буквално полудя. Пак съм си мислела, че имало други жени. Е, как да не си мисля, като той постоянно ми "навира" в лицето някакви такива. Било майтап. Шега, шега... колко да е шега.
Понечих да го прегърна... дърпа се, наказана съм била и не се знае докога.
Вчера му писах дали се сърди още, каза, че не се. Попитах дали мога да го видя.... отвърна "ще видим, ще ти пиша".
И дотам...

Коментари

1.   Ще рече, че намеренията му не са сериозни, , защото ако бяха щеше да си разбрала. Не мога да разбера каква е тая мода да те дразнят и провокират с писане, чатене, подхвърля е на разни приказки за други жени и после да се чудят на реакцията ти и да те винят. За това видиш ли подобно действие от някой - бягаш с 300. Мъж, който се интересува от теб ще се притеснява да не те загуби, а няма да те предизвиква. За съжаление обаче мъже не останаха. Свиквай. С този не ссе занимавай повече. Игнор.

2.   Поредният нарцис. Не заслужава любовта ти.

3.   Махай се от него. Този е като неориентирана госпожица. А и може да му е много малък, щом не ти налита на секс.

4.   Мъж-мечта, идеалът ми за съпруг, любовник и приятел. Не го изпускай, миличка, горчиво ще съжаляваш после. Просто пиленцето сега ти е кацнало на рамото.

5.   И ти все още си с него, защото?

6.   Остави такива несериозници. Дали има или не друга, не е важно. Най-важното е, че очевидно не държи на теб и не те харесва достатъчно. Не се занимавай с такива.

7.   Значи да го разкараш!
Ж

8.   Тоя боклук с конкурс ли го намери? Или е нарконам или шизофреник. Повярвай, лъое те за другите жени. Не мога да повярвам че една жена би седяла в отношения в които е хапана, мачкана, обарвана. Човек ли е тоя, животно ли е?

9.   Ти не си наред да се надяваш на нещо с този, още повече, че ти си прекалено мнителна и неуверена в себе си, което ще ти пречи занапред. Нали в предишната ти тема те посъветвахме да го игнорираш този и да поработиш над себе си?

10.   Ами "наказана си" ще рече, че си наказана, какво точно не разбираш от това? ! Ти български език не разбираш ли? ! Като си толкова ревнива и злобна ще си наказана до второ нареждане и това е, точка!

11.   Според мен си прекалено ревнива и задушаваща. А той не знае какво иска. Щом още не те е и минал, май е много зле с жените.

12.   Този не знае какво иска. Ти си му новата играчка. Харесва му вниманието ти, все едно той ти е целия смисъл в живота. Комплексари не ти трябват. Може да е девствен и затоа да го срам да правите секс. Влюбения мъж не би се държал, така с обекта на чувствата си. няма да има търпение да те чуе и усети аромата ти. Ще потръпва при всяка мисъл за теб и колкото и да е изморен блясъка в очите ти и усмивката ти ще са това което ще мувлеят нови сили. Самото ти присъствие там ще го прави щастлив.
М 25

13.   Ти мазохистка ли си? Влюбена ли си? Какво те кара да общува с такава отрепка? Явно и да има по всичко личи че има/ и да няма други жени, не е човек. Бягай далеч от него!!!

14.   Зарежи, не се занимавай с мъжки кифли

15.   Ганьо, възприемащ се като жената. Това мъж не е, човек не е.
Наказана си ще рече, че трябва да трепериш, защото ти е ядосан. Да му се молиш, да ревеш. Да го убеждаваш колко е ценен за теб.
Женкарче, освен с женска психика. Малко са го били.
Хич не го отразявай.

16.   Какво обаче правиш с тоя?
Не виждам къде е твоето самоуважение, или е стеб или не е.

18.   Ще рече да не се занимаваш повече с този. Толкова ли нямаш поне малко достойнство?

19.   При подобно начало, ти самата как очакваш да се развият вашите отношения?
Човек обикновено в началото е предпазлив, за да не отблъсне с някаква своя особеност партньора, когото на практика не познава, но този?
С времето ще става все по-зле... По-добре няма да стане!
Та направи си сама изводите и си вземи решенията за себе си...

20.   Е, че си наказана и няма да те удостои с присъствието си. Лиглите такова отношение заслужавате. Да се молите на мъжете и да се чудите колко ще трае наказанието ви. Това е по-зле и от шамара. И аз прилагам такива наказания на мойта.

21.   За какво ти е такъв "мъж"?

22.   Ама защо стоиш с този, бе, момиче? Че и при него ще ходи... Леле, никакво самочувствие ли нямате, бе, деца?

23.   Пробва си върху теб тактиките научени от Интернет, и ти такава овчица... За това си мислят, подобни, че така могат с всяка, а като попаднат на себеуважаваща се жена с характер, стават като палета и тичат подире и с изплезен език.

24.   20, ти си някакъв психопат. Не е нормално това.

25.   О, за такова леке не си заслужава да мислиш дори, още по-малко и да му пишеш.
Категорично има други, с които спи, с която му падне и както му падне.
Ако искаш да си поредната бройка, подложи се.

26.   Прави сте, мазохистка съм явно. Или по-точно влюбена мазохистка. Само че ние с него не се познаваме от вчера. И не разбирам как би могъл да ми причинява това, знаейки, че съм правила за него почти и само добро.
И не не съм лигла, просто исках да разбера какво толкова ще му стане да ми се обади или да драсне два реда просто. Дори да каже, че не може да говори.
Иначе не е лош човек, но е просто непораснало дете явно...

27.   Отново е авторката.
Ако има някакво значение, не е имал сериозно обвързване с никого досега. Само знам за някаква жена, с която просто спрели комуникация и после я е видял с друг в някакъв бар.
И преди е употребявал (и продавал) наркотици. Не съм го съдила за миналото му, но може би се е отразило на сегашния му начин на мислене и живот.

28.   Нямаш ли по-добър начин да си прекарваш времето от това да забавляваш някакъв лигльо? Защо се занимаваш да градиш отношения, които на никъде не отиват? Това е време от живота ти, не го раздавай на всеки. Ще се влюбиш в някой по-добър и после ще съжаляваш за изгубеното време и самоунищожението, което сама си причиняваш.

29.   Уважаема Авторке, оставам с впечатление, че сте нормално и добро момиче със своите мечти и желания. Чудя се дали не страдате от Стокхолмски синдром, за да стоите с този лигав плужек. Намерете си стойностно момче, не може да няма такива. Та този се държи като истерична и манипулативна лигла. Не се унижавайте. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

31.   Хей, авторке, какво не разбираш? Щом си наказана, значи си наказана, точка! Къде се намираш ти, че да имаш претенции към мъж? И недей да лъжеш, че продавал наркотици. Ако е вярно, щеше да го споменеш още в началото в излиянията ти.. Много ви порастна работата на вас жените, взехте да си позволявате непозволени за жените неща. Мъж винаги може да накаже жена за неприлично поведение защото е мъж, а жената не може да накаже мъж защото е жена. Ако жената започне много да се блещи и да нервничи мъжът ще я накаже без секс примерно 1 месец и ще отиде на проститутка. Това може да е по-добре отколкото да я пребие от бой, защото 90% от жените си го заслужавате, но мъжете са милостиви по природа и рядко прибягват към крайности. Тук някои зловредни жени те убеждават да го напуснеш и да отидеш при друг. Ами ако този другият е пак същият или по-лош от твоя тогава какво? Какво си мислите вие бе, че с това равенство по закон сте хванали Господ за шлифера ли? Няма да я бъде вашата, винаги ще сте доминирани от мъжете защото така е решила природата. Ей ти го десантчика, той ще те утеши и ще замести мъжа ти, само да не разбере жена му, че ще го пребие от бой, когато се прибере и ще го намушка с отвертка, защото е електро-инженерка и владее бойни изкуства.

33.   Ах, 31. Откъде ли си ми познат? Сещам се. Ти си този, който е под чехъл вкъщи. Гледам, че и тук опитваш да пускаш пипала.

Авторке, абстрахирай се от 31 и подобни като него коментари. Това не е здрав разум.

Съвет: не се занимавай с такъв.

34.   Грешиш 33, никога не съм бил под чехъл. Имам 2 къщи, от които едната е наследствена и една аз сам си построих. Имам и апартамент във Варна в кв. Чайка, който съм дал под наем. Жена ми има наследствена къща на село. Това че съм и дал пълна свобода да разполага с всичко не значи че съм под чехъл. Тя никога не ми е противоречала и аз вземам крайните решения. Ако авторката се ръководи от твоя "разум" доста бой ще отнесе от мъжа и. Аз само казвам, как жените могат и трябва да избягват конфликтите с мъжете за да не ядат бой. Но, някои се самозабравят и предизвикват скандали окуражени от законите, чувствайки се недосегаеми и често се стига до летален край за тях.