Това е “ТЯ”, моят Човек.
Здравейте мили хора.
Мъж на 34 години съм. Скромен, добричък и симпатичен (докато не ми “стъпят в заграденото”), всестранно развита личност. Все още вярвам в любовта между хората и ще Ви помоля да не ми се подигравате. За мен любовта е вътрешно усещане/силна енергия/нещо истинско…

Работим на едно и също място, но сравнително рядко се засичаме. Обаче като се засечем все се приближаваме един към друг, докато си говорим се гледаме право в очите… сякаш се “търсим”. Типичните женски знаци, че има интерес - пълен набор!
Абе хора не знам как да ви го опиша, аз такова нещо за първи път виждам и усещам!
Имал съм връзки и краткотрайни и дълготрайни и само за секс, ама такова нещо не ми се е случвало… силно е, много!
Не бих казал, че съм влюбен. Развил съм умението да се контролирам всякак. Но така ми се иска това да е “ТЯ” и за нея аз да съм “ТОЙ”. Би било много красиво… сигурен съм!

Обаче не е сама!
Против принципите ми е да “крада” чужди жени и просто не знам как да постъпя… а така я искам… с цялото си същество я искам!!!

Вие сте на ход, мили хора.
Да бъда ли директен? Или да си дадем ли повече време?
НЕЯ бих чакал, ако трябва - колкото трябва.

Коментари

1.   Щом не си влюбен, забрави. Не е тя.

2.   Ако не е омъжена и с дете/деца - кажи и.

3.   Докато ти си пилял време в краткотрайни връзки, някой умен и свестен мъж я е спечелил. Хич не се занимавай. Искаш я, защото не е твоя. Като ъскава, чужда играчка.

4.   Поредният заблуден от нормално любезно отношение. Хората като си говорят обикновено се гледат. То да не смееш вече и да говориш по работа с мъж. Кой го знае в какви филми ще се вкара.

5.   Как така дава знаци, че има интерес, а е обвързана?
Щом има интерес, покани я да поговорите, може връзката й да не е сериозна и тя да си търси някой друг.
Ако нещата са блогоприятни, не чакай много, и не протакай, след 3-та среща й кажи, че имаш интерес към нея, да знае.
Не крадеш нищо, тя не е нечия собственост. Няма какво да я чакаш колкото трябва, аз от такова чакане си загубих години от живота.
Ако няма интерес, да каже в разумен срок, да не си губиш времето.
За мен си си точно влюбен. Няма отърване от това, трябва да се изясните, за твое добро е.

6.   А знаеш ли, колко още такива като тебе ги гледа по същия начин?

7.   Още един с голям... мерак... Пич, не се обиждай, ама тия безпочвени Флюбвания/фантазии, не работят добре за жените, камо ли за мъжете. Много станахте "мъжете" на средна възраст с разсъжденията на тинейджърка... Виждам те колко си "всестранно развита личност" просто, нищо от написаното не подхожда на 34 годишен мъж.

В тоя живот има два типа мъже:
- ебачи, и не им пука дали жената е във връзка... Факт е, че всяка жена е или във връзка или страда след връзка.
- "добри момчета" които си остават в повечето случаи сами.

Избери кое искаш да бъдеш. Не става и двете... В повечето случаи природата е избрала вместо теб, както е и в твоя случай ми се струва.

8.   Абе как тъй ще крадеш чужди жени? Та ти дори не я познаваш, сам казваш че рядко се засичате. Това че те гледа в очите докато говорите, нищо не означава. По принцип е нормално да гледаш събеседника си в очите. Просто се филмираш. Забрави я, обвързана е.

9.   Жена във връзка, която ти дава знаци...
Не, че нещо ама нали се сещаш...

Ж30

10.   Уфф, аз сигурно ще съм лош съветник и ще кажа: кажи и директно.

Аз не искаш има и друг вариант според мен: Първо разбери с човека до нея колко и дали са сериозни нещата. Колко време са заедно, такива работи.

И ако наистина, наистина искаш да си с нея - действай. Животът е много кратък, че да не признаваме чувствата си.

11.   Ти си болен от oneitis, а дори нямаш отношения с нея :D Поредния мъж с грешната матрица. Силно ти препоръчвам the unplugged alpha, за да изгориш по-малко, но като те гледам колко си се засилил, сто про ще гориш.

Ако помислиш поне малко, тази жена е склонна да смени приятеля / мъжа си... докато е ОБВЪРЗАНА --- утре, ти ще си на негово място.

12.   Не разбрахте, че от тези големи страсти, пеперуди и подкосяване на краката, нищо хубаво не излиза. Стойностните връзки започват и се развиват естествено: красиво, смислено и бавно, за да може всеки да дава максималното от себе си. Другото е или нагон, прикрит под “фатална любов”, или активиране на детски травми.

13.   Кои са тези типични женски знаци, кажи го по-подробно. Ако е само гледане в очите и общо взето добро отношение, не значи нищо. Да не говорим, че ако ти беше "ТОЙ" за нея, нямаше да знаеш, че си има приятел, просто тя щеше да го крие от теб. Не го приемай негативно, но се стегни. Не си на 20 години. Ако те харесваше, щяхте да се виждате повече. Не й казвай какво си мислиш, защото или ще те подиграват с приятеля й, или ще си имаш проблеми с него

14.   Ако изнеяерят с теб, ще изневерят и на теб. Но вие си обичате да ви изневеряват. Малко ли свободни жени има, които си търсят партньор, че точно обвързана избра? !?

15.   Автора съм.

Номер 5 благодаря ти, че си вникнал и благодаря за добрите съвети :) Точно така ще направя.

Номер 7 Пич, ще ме прощаваш ама не си съвсем прав. Няма начин да се засегна, защото знам какво представлявам.
Благодаря все пак.

Номер 9 Да, сещам се и въпреки това… сещаш се…

Номер 10 Тя е по-голяма от мен. Има син вече пълнолетен от мъж с когото са разведени отдавна. Със сегашния са заедно от 8 години и са само гаджета. Умишлено не съм дал много подробности. Благодаря ти, че се включи със смислен коментар.

Другите за какво изобщо пишете коментари като няма с нищо полезно да допринесете просто не знам…
Сигурно си хвърляте от бюрото боклука в коша ама все не го уцелвате… баси…

16.   Имам такава колежка по цял ден се майтапим, а като се съберем няколко човека не отделя поглед от мен каквото и да приказват другите. Супер сладка и симпатична е. Има дете от друг мъж и живее с жалък боклук в момента. Аз си имам прекрасна съпруга. Колегите ни бъзикат, че ще се изчукаме рано или късно, но отношенията ни са съвсем открити. Показваме си семейни снимки, тя познава жена ми, аз виждам "мъжът" и' кажи речи всеки ден. Определено има химия и желание между нас, но никога не бих изневерил на жена ми, а и тя е много срамежлива всъщност и обича да се прави на по отракана пред хората, за да не навлизат в подробности за живота и', който не е никак лек. При нея е един вид защитна реакция и предпочита да казват гледай я тези к*рва, отколкото ох горката не и е лесно. Та така има такива ситуации във всяка фирма.

17.   Пич, влязъл си яко във филма, звучиш като 14 годишен, а не като 34. Отделно ако жената е обвързана и ти дава знаци, сещай се колко е читава. Препоръчвам ти на 34 да търсиш сериозна връзка и жена за семейството, защото времето си минава и в един момент ще се окажеш сам на 40.

18.   Малко се изхвърляш тук и според мен, имал си жени, връзки, много ги разбираш сигналите, обаче на 36 си сам при всичките качества, с които се описваш. Наборите ти на тези години са семейни, децата им-ученици, а тебе те тресат тийн страсти, че и питаш по сайтовете време ли да си давате, да чакаш ли? Ами чакай си и до пенсия ако искаш. Не бил влюбен, пък искал да е нейният човек и тя неговата? Искал я бил, ами ти и Марго Роби може да искаш, ама тя теб едва ли.
Гледала го била в очите, големия знак! Ами обувките ти ли да гледа? Филмираш се като ония женки, дето като им каже някой “Добър ден” си мислят, че е влюбен в тях.
По-добре не се завирай в чуждите връзки, където са двама третият е излишен, тоест ти. И е казано - не се гради щастие върху чуждото нещастие.

19.   Зарежи бабата и си намери жена на подходяща възраст. С една дума- порастни!

20.   Може тук да става въпрос само за нейното его. Тя със сигурност знае, че ти я харесваш. Изиграй си добре картите. Няма какво да губиш. Това е жена с опит. От къде знаеш толкова неща за нея? Сама ли ти ги сподели?
Аз съм на 34 години и ако ми падне някой по-млад красавец бих пофлиртувала с него. Но на работното място нещо повече от флирт би накарало колегите да ви обсъждат и няма да ви е приятно. Ако правиш нещо, бъди дискретен. Провери тя какво иска, направи й някой комплимент и виж как реагира. Докосвай я все едно случайно и наблюдавай езика на тялото. Като има привличане и двамата го усещате.

21.   №5 съм.
До №11, 14 и 17 - това, че жената е "Обвързана" не значи нищо, ако не е с "нейния" човек. Особено като има и голямо дете от предишен мъж.
Сега ще ви обясня женската логика, обощено, от общуването ми с с приятелки, съученички и други познати жени от женската гледна точка.
Влюбих се в първия или втория най-много, събрахме се, забрмеменях, родих, но след няколко години отношенията ни се влошиха, той започна да не ми обръща внимание, да ме бие и се разделихме/разведохме.
Останах сама с детето. Нямаше къде да живея. Един мой колега, който досега не съм забелязвала, ми призна че е влюбен в мен. Заживяхме заедно в къщата му с детето. Но още бях в влюбена в предишния. Писах му една вечер СМС "Ако искаш да се върнеш при мен и детето, обичам те". Да но сегашния ми приятел видя СМС и ме изгони и той. И стана така от два стола та на земята.
Пиша го тоя смисъл, разбери дали тази жена дали не е формално в тази връзка. Ако го обича, нищо не можеш да направиш, каквото и правиш, трябва да я забравиш. Но ако е само формално, достатъчно е да покажеш интерес, и да я поопознаеш и тогава ще решиш. Но не чакай много, защото мнението на жените за мъжете, които не си поискат секс след втора-трета среща е много ниско, смятат ги за смотльовци и льохмани. И отиват към френд-зоната. Действай и пиши какво е станало, ако има нужда ще ти дам мнение как да се се изразяваш и как да се държиш.

22.   Искаш ти - идея си нямаш какво искаш!! След като НЕ СИ влюбен какво точно искаш? ! Секс, нали? То е ясно! Изпитваш чисто физическо привличане към тази жена. Щом не си влюбен не знам какво точно очакваш да прочетеш от нас. Още повече след като жената е и обвързана. Накрая ще правите секс 1-2 пъти и всичко ще приключи. Убеден съм!

23.   Авторе, номер 10 съм.

Значи жената е във връзка от 8 години, добре. Все пак не е ясно колко са им добре отношенията. Според мен трябва да пробваш да и признаеш иначе няма как да узнаеш каквото и да е. Просто да не дойде момент в който да се чудиш какво е можело да бъде, затова го казвам. Поне ще разбереш тя какво мисли и случайно ако тя не е "твоята тя", ще знаеш да се преориентираш. Не виждам смисъл да си мълчиш. На никому не е спечелило нещо.

24.   Аз като мъж на 30 си мислех, че е нормално при разговор да се гледаме в очите, а то било знаци от жената... ти да видиш колко жени ме желаят значи

25.   Задължително трябва да й кажеш. Явно и тя е влюбена в теб. Не пропилявай възможността да си с някой, който истински харесваш. Това е най-великото усещане, което може да ти се случи. Повечето хора нямат смелост да покажат чувства и затова си остават дълбоко нещастни. Все са над нещата, все било детинско да обичаш и да искаш любов. Всъщност любовта прави живота прекрасен. А ти си имал редкия шанс да я срещнеш. Този живот е за смелите. Изживейте го!

26.   Като мъж, преминал през същото ти казвам директно, че трябва да й кажеш и да изясните отношенията си при първа възможност, не отлагай нито ден. Нищо добро за теб няма да дойде, ако криеш и си премълчаваш. Само ще се тормозиш.
Върни се после да споделиш дали съм бил прав.

27.   25 - От къде ти стана явно, че е влюбена в него? Боб ли хвърли, на карти Таро ли гледа?

28.   Автора съм.

Здравейте всички имаме развръзка. Ще бъда съвсем кратък:
Оказа се, че тази жена е страшна мръсница и няма да се получи нищо повече от секс, което мен не ме устройва и съответно "играта" приключи.

Благодаря Ви за отделеното време. Бъдете здрави и се обичайте!

29.   Авторе, благодари на Бога, че си се отървал!

По начало идеята ти не е била правилна, но аз не съм обърнал по-рано внимание на темата ти, иначе щях да се помъча да те разубедя!

Съветът ми е да си търсиш свободни и подходящи за теб жени!

Аз бях по-възрастен от теб и доста по-неатрактивен за жените, когато започнах да си търся жена, но търсих жена с еднакви на моите цели, приоритети, възгледи, и виждания по главните неща в живота.

И повече от 10 години си търсих подходящата за мен жена, като отхвърлих много неподходящи. Но не се отказах, не се отчаях, уповавах се на Бога! и слава Богу - срещах я! И вече от няколко години сме семейство, сключили брак(църковен също) и живеем в мир, разбирателство и любов!

Жена ми е 10 години по-малка от мен!

Така, че мисията е напълно реална и възможна! Просто търси свободни, сериозни и свестни жени! Има ги!

30.   По-добре за теб че си я разбрал преди да се вкараш във филма.... и все пак опция секс не е за изпускане от мръсница...

31.   Много хора предупредиха автора че е наивен и е влязъл във филма. Реалността го потвърди. Какви са изводите - хората рядко се учат от грешките си. И днес тази е специалня и ТЯ, утре друга.

Изключително опасно състояние за всеки мъж като автора - цитирам "Скромен, добричък и симпатичен (докато не ми “стъпят в заграденото”), всестранно развита личност. Все още вярвам в любовта между хората и ще Ви помоля да не ми се подигравате"

Не е за подигравка а за съжаление. Изводът е : не бъдете като автора.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

32.   26 коментар, адекватен.

33.   Пък на мен не ми харесват мъже като автора, които обесняват колко е специална тя, как ще я чака и на следващия ден вече е мръсница и играта приключва. Така ако приключва лесно и си сменя мнението през два дена не случайно е сам. Авторе вземи се замисли по този въпрос