Вече много време плача за сродната ми душа
Бях около шест седем месеца със сродната ми душа и бях много удовлетворен и щастлив от живота, като през това време и давах всичко и се отнасях добре с нея. Но в един момент започна да ме игнорира, запознаваше се с нови хора и накрая тя ми каза, че е с друг, като малко по-късно ми каза, че съжалява. Това се случи преди година. По никакъв начин не мога да забравя тази сродна душа. Наскоро и писах и я помолих да ми даде шанс отново, описах и максимално подробно как се чувствам, за да ме разбере, но тя ме блокира. Не знам вече какво да правя.

Коментари

1.   Това не е била сродната ти душа!

Или ако е била такава, не е била твоята съпруга!

Защото за да се ожените с дадена жена е необходимо - не да ти е сродна душа, а просто да имате общи и сходни възгледи, цели, приоритети и виждания по най-важните неща в живота!

А също и да има известно физическо привличане между вас! - но то не трябва да е водещото!

Така, че не се коси, а продължавай напред!

Ще срещнеш своята съпруга и тогава ще се чудиш - как може да си се тормозил толкова - за нищо!

Имай търпение!

Аз повече от 10 години търсих подходящата жена за своя съпруга, но не се отчаях и не се отказах!
И слава Богу - намерих я!

2.   Сродна душа е само в твоите изкривени фантазии. Не всяка, която ти обърне малко внимание е сродна душа.
Изчакай малко и продължи напред. Така може да се появи наистина сродната ти душа.
И още един съвет от мен, който резинира с първия абзац. Не качвай на пиедестал всяка, която мине покрай теб дори и на 1 метър.

3.   Едно от най-полезните качества в живота е да си тръгваме без да се обръщаме от хора, които не ни искат.

4.   Нищо не прави. Ако тя иска нещо, ще те потърси.

5.   Да я забравиш. Не ти е била сродна душа, заблуждаваш се.

6.   Как можеш да наречеш някоя сродна душа, когато освен че ти е сложила рога, те е лъгала на всяка крачка.
Заслужаваш си всичко случило се, не заслужаваш съвети докато не възмъжееш.

7.   Автора: вместо отказах имах предвид отнасях, автокоректора на телефона ми явно се е активирал. Бих искал да помоля да редактирате тази дума.

8.   Сродната душа е женска заблуда. А ти си мъж.
Щом е с друг, не ти трябва. Как все търчите, ревете и се тръшкате за кръшкащи жени?

9.   Man up...

10.   Абе човече. Аз като жена ти казвам, че тази е голям боклук (или поне се държи като такава). Ти изглеждаш много свестен, тъй че изобщо да не ти пука за тая

11.   Сродната ти душа и е трябвало добър ебач или някой с визия и маниери, различни от твоите.
Поне успя ли да и напъхаш повече пъти пилето?

12.   Номер 11, щом говори за "сродна душа" е напъхал само оная си работа между пръстите.

14.   Надявам се да си тийн, а не "момче" на 30 години... Тия фантасмагории за "сродни души" вземи ги забрави, спри да се излагаш и порастни. Щото жените не знаеш колко ги харесват такива като теб...

15.   Взела те е за луд