Чувствата ми ме влекат към първата ми любов
Обичах едно момче и още го обичам, макар да са минали 10 години вече.

Случката беше следната, отнасяше се много мило с мен, гушкаше ме, и всичко беше много добре тръгнало между нас, но в един момент... бяхме много близко един до друг и... аз исках да избягам от него... и приятеля му, му каза, че аз може да съм девствена и да чакам мъж, когато се оженя... нещо такова...

И аз реших да избягам, защото се притесних, а той... той по-късно започна да се променя, когато научи че съм девствена... И после почна да не иска да сме толкова близки...

След вече изминали години отново говорехме и беше много мил, но когато стана въпрос, той отвори тази тема отново и ме питаше това, дали съм имала гадже, аз казах че някой ден може би... и преди ми пишеше, а като научи, че нямам и спря... И пак останах сама, не че някога съм била с него... но го чаках, и не можех да бъда с друг мъж, като не обичам друг..
А аз го обичам само него. Какво да правя?

Не мога да го забравя и го обичам, а той... може би е бил с много жени...
И разбира се имам шанс да бъда с един човек, който ме обича, обаче още не мога, защото първия път искам да е с човек който и аз обичам, но може да го обичам до някъде, към 85 процента, но мисля че обичам първия мъж малко повече- 95процента...

Определено сегашния ми приятел иска да бъде първия ми мъж в живота ми.
Аз съм сериозна и предпочитам сериозна връзка, но не зная защо чувствата ми ме влечат към първата ми любов... още...

Коментари

1.   Защото онзи се е дръпнал от теб. И жените (а и мъжете) носят едно мазохистично влечение към тези, които са ги отблъснали. Всичко е в главата ти. Слабохарактерността понякога е порок. Това не е любов, а внушение, пристрастеност.

2.   В любовта винаги се получава така, че обичаш този, който бяга от теб и бягаш от този, който те обича. Сега сериозно - този, който обичаш ми се струва, че е бройкаджия и като е научил, че си девствена се е отдръпнал.

Девствеността е нещо, което се отнема един път и има момчета, които не искат да отнемат девствеността на свястно момиче. Просто не искат да и го причинят. Мисля, че момчето, което обичаш, не те обича. Казваш, че първоначално е бил мил. Обикновено момчетата, когато искат секс от една жена се държат мило. А като го получат следва "извинявай, че се видяхме". Знам, много боли, когато чувствата не са споделени. Затова не отблъсквай момчето, което те обича. Помисли и за него. Той страда по теб по същия начин, по който ти страдаш за твоя любим.
***Кървавата роза***

3.   №2, това което казваш в началото е вярно, но само за първосигнални и неосъзнати хора - за другите просто не е вярно.
Нататък си права.

4.   От автора: Знаете ли, ние се познаваме от много дълго време, почти 10 години. И интересното е, че винаги говорим първо нещо и после ме пита за гадже дали имам. Винаги му казвам, че нямам, но този път последния ме пита дали имам гаджета казах, че не зная, и че има някои хора, той помисли, че имам, но никаква реакция, после.... аз след няколко дена казах, че нямам, пак нещо си не се разбрахме, никаква реакция не разбрах нищо точно... смисъл не се разбираме... Ужас... Аз говоря и не се разбираме.. и той не ме разбира.. Добре, наистина е женкар, да е щастлив с която си иска.... нямам против... вече, само да го забравя... искам..