Беше ми невярна, а сега иска да се женим
С приятелката ми се познаваме отдавна. Бяхме нещо като гаджета, но не точно защото тя винаги се задяваше с който ѝ падне въпреки, че знаеше, че страдам. Казала на братовчедка си - Който обича, прощава.
Зарязвала ме е няколко пъти все заради други а сега иска да се женим. Аз не съм много навит защото колкото и да твърди, че се е променила след като се върна от дългогодишния си приятел си спомням много добре какви ги вършеше. Освен това ми призна, че като е била на 16 е излизала с мъж на 50. Отделно знам, че на 11 е била гасне с мъж на 30. Много смущаващо за мен е и, че има роднини от малцинствата. Тя е бяла и руса, майка ѝ също обаче чичо ѝ и братовчедите ѝ са бая мургави типични представители на малцинствата. Това също много ме спира. Да ми дойдат на сватбата и да започнат с техните изцепки бой, викове и т. н. Много ще ме е срам от роднините ми. Казах ѝ да не бързаме, да се опознаем. Ние дори не сме били сериозно заедно. Тя ми заговори за брак и за деца още от първата ни нощ като се събрахме. Било ѝ време за деца. Искала да е сигурна в мен. Казах ѝ, че много се радвам, че се върна и няма да лъжа и да търся друга, но тя все ме дрънка да ѝ давам обещания за съвместен живот.
Какво мислите?

Коментари

2.   Мисля, че си типичният бг мъж. Вярна и добра жена-никога. Шавлива, лъжлива-винаги.

3.   Трябва да си много прост за да се хванеш с тая.

4.   В никакъв случай
Бягай не с 200 а с 2000, впрочем знаеш живота е твой, намери си свястна. Защо си мисли че ще ходи да се чука с тоз и онзи и накрая на теб ще се стовари
Аз лично не бих никога, знам че се преструват но поне си вземи такава която ПОНЕ се е крила, оставяй ги тези въртиопашки

6.   Ако темата е истинска, бягай, докато още можеш!

7.   Да се жениш? Заради 2-3 секс и то с някаква разпоретина. Да си търси друг балакундер, й кажи.

8.   Богато въображение имаш. Доста сте активни напоследък с тия измислени истории.

9.   Спри всякакви контакти с нея.
Най-вероятно е бременна и търси на кого да го трипоса.
Сигурно е ромка, малко смесена с българска или турска кръв. Има много такива.

10.   Не искаш да се жениш за нея, пък сте във връзка. Защо? Не си губи времето. Тя те притиска да се жените, защото както сама ти е казала "ѝ е време" и не иска да остане стара мома. Не е защото много иска точно теб. Не си го причинявай, остави я да си намери друг.

11.   Фалшива тема. Как така хем се познавате отдавна, пък после си искал да се опознавате? Била с тебе, пък после се оказа че е имала дългогодишна връзка с друг. И кой ще ти се върже, че 11 годишна е била с 30 годишен? Знаеш ли как изглеждат 11 годишни деца изобщо, раниците им са по-големи от тях. Това са 4-ти/5-ти клас деца. И изобщо кога е била гадже с тебе между 30 годишния, 50 годишния и дългата й връзка. Другият път измисли нещо по-достверно.

12.   Май си идва бременна от друг и бърза да те върже, нали при теб все минават номерата и. Що да не те окачи и с едно дете? !

13.   Мисля, че някой се подиграва с читателите.
Ако не- сори, авторе, ама трябва да си много глупав. Иначе нямаше да те зарязва няколко пъти заради други, само един- първи и последен. Отделно пък, че се познавате отдавна, знаеш с кой е била на 16, на 11, кои са ѝ роднините, а след това ѝ казваш, че трябвало време да се опознавате?

14.   Това не може да е сериозно. Изобщо не трябва да си помисляш за нещо повече от секс с тази, и то ако наистина те привлича. Нищо повече, тя е показала, че е парцал, който изобщо не държи на теб, просто е видяла, че си влюбен и си й сигурната резерва.

15.   11 годишна гадже с 30 годишен. Някой съвсем ни взе за мезе. Като измисляш глупости поне гледай да са по-достоверни. Сигурно не си виждал 11 годишно дете. Виждам желанието ти да напишеш шокираща тема, в която да плюете по жените, но тоя път не стана. Сори.

16.   Пич, колко червени лампи трябва да светнат? Да имаш толкова ниско самочувствие, и толкова не-мъжко поведение е чак опасно за живота.

17.   Директно се разделяй с нея! Не се занимавай ако не искаш да си съсипеш живота...

18.   До 11 Темата си е 100% истинска. Хем се познаваме, хем искам да се опознаем защото както съм писал когато уж бяхме гаджета тя лъжеше и мажеше за всичко. Аз я познавам като едно несериозно момиче. Искам да разбера наистина ли ще е с мен защото ме помни с добро или защото съм балък който ще може да върти отново обаче този път ще трябва и да се грижа за дете.
По отношение на срещите 11 годишна с 30 годишен. За педофилия е сте ли чули? Тя е дете на разведени родители и е израстнала с майка си, която освен своето е развалила поне още едно семейство и в момента изневерява на мъжа, с който живее. Не знам колко пъти е излизала с него. Знам, че брат ѝ е искал да говори с нея когато е започнала да излиза често с различни момчета и да ѝ се носи славата на, , лека". Майка ѝ се намесила и е казала:
- Не го слушай. Прави каквото си искаш.
Дошла е при мен сега след дългогодишен приятел защото се познаваме от гимназията а сега сме на 28 и 29 години.

19.   13 с никой не се подигравам. Знам много за нея, но все лошо. Искам да се опознаем в смисъл, че искам да се уверя, че вече не е курве каквото беше и наистина се е променила. Била е с последния доста време, живели са заедно а той не я иска за жена. Защо?

21.   Нормално е да иска деца от теб, разбрала те е какъв си послушко. Знае, че ще простиш и накрая и издръжка ще плащаш, а нея ще я блъска друг. Това го правят и значителна част от българките.
От такива жени надалече с 200.

24.   Не е подходяща за теб, не се занимаваи с нея, търси качествена жена за връзка, имат актива, това е решението за теб.

25.   19, авторе, каква ти е дефиницията за лека жена и колко още трябва да видиш, за да разбереш къде си в хранителната верига? Какво трябва да направи тя, за да разбереш че си просто послушната спасителна сламка, чрез която тя се опитва да забрави своите разочарования и тези, към които е имала емоции?

Жена минала през доста кревати, минала куп сериозни връзки, тя си ги избрала и тя не намерила причина да остане с никой от тях? Какво ти говори това?

Зарязала те кога и скимне, най-вероятно без обяснения, ти мислиш че тя може би те обича? Защо мислиш така?

Тя била върти опашка цял живот, очаквайки да и бъде простено, само защото тя така иска, без нищо да е направила и да си е дала някакъв зор, без едно извинявай и ти ще жертваш остатъка от живота си, само защото тя днес така искала.
Запомни, такава жена, с никой няма са е доволна, не с теб, не с мъжа на мечтите и, с никой, в нито една възможна реалност.

26.   19 - Защо бившият не я искал за жена, питаш? Защото не е глупак да прави семейство и деца с една к0рва. Опознавай я, уверявай се, че вече не е същата, лъгала те е и пак ще те излъже, като си толкова наивен.

27.   Абе имам един познат, който се хвана с циганка. Не съм расист. Ама то личи, мамка му. Синът ѝ е с едни сини венци.
Както и да е, нали… Раса
Обаче толкова хитра и подмолна, цялата ѝ рода също.
Той ни обърна гръб. Тя да е добре. Гледа я като кралица.
А все ходи един такъв посивял.
Тръгнеш ли нещо да му кажеш - така се озъби.
Не ми се смейте, ама мама казва, че това е циганска магия.
Взех да се замислям, като го гкедам

28.   Нормално, оборотите падат и решила да те врътне теб, че си й най- сгоден. Пък после пак от старото- за спорта с тоя- оня. Ако пискаш много най- много да ти вземе къщата и колата.