Нормално ли е да обичам някоя, с която нямам контакт
Миналата година по това време се разделихме бяхме около половин година заедно. Прекратих всякакъв контакт с нея, въпреки че тя ми каза, че иска да запазим контакт, но да сме приятели. Аз и казах, че не мога така и тя започна да ме псува и обижда и ме блокира. От тогава до сега не съм общувал с нея и въпреки това с всеки изминал ден плача за нея. Когато съм покрай нови хора също го правя, дори и когато ходя на кино. Тя не ми е първата, дори за първата почти не страдах, а ми мина за седмица. Какво ви е мнението?

Коментари

1.   Мисля, че си много човечен и постъпваш като истински мъж! Защото в днешно време (независимо от пола) да обичаш истински, е много рядко срещано. Така че браво, евалата! Възхищавам ти се

2.   Защото си мазохист. Ако не е някаква шавлива чалга дива, нямаше да ревеш. Щеше за 2 дена да си я забравил. Добре е, че не си се навил за приятелство, за да те използва.

3.   Мнението ми е, че стана банален с тази тема. Колко пъти още ще я пускаш?

4.   това се нарича обсебия, като доиде друга ще ти мине

5.   Ами от онези и явно, на които като им тегли една сочна псувня някоя жена и се "влюбват" до полуда :)))) нормално, бг мъж.

6.   Много интересно ""и тя започна да ме псува и обижда и ме блокира. """, ама Вие какви "жени" познавате. Голяма част от трудовият ми път е бил в колективи, в които са преобладавали жени. Всичките умни, високо образовани, културни, възпитани, четящи, умерено спортуващи. А Вие познавате нещо като биологични парцали, такива са евентуално за еднократна употреба и се изхвърлят, без да се обръщаш. """ с всеки изминал ден плача за нея"", и за какво плачете? За парцала ли плачете? Хайде стига това е невероятно, та това са консумативи. Нима плачете за изгубен кламер или смачкан лист, или за изпразнен "картридж". Ама недейте така. Дръжте се сериозно, та тя е просто курва, такива има в изобилие има и за износ. Минавате и заминавате, и друг е появява. Развъдете се, че сте се отървали. Голям сте лигльо-плачел той. Плаче се за сериозно и отговорно момиче и тогава не се плаче, а само буца има в гърлото. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

7.   Да, нормално е.

8.   Автора: Днес бях на психолог, изслуша ме, обясних, че други жени не ми помогнаха да преодолея раздялата. зададе ми 10-15 въпроса. Накратко каза ми, че няма как да продължа лесно без нея, имал съм силни чувства към нея. Каза ми, че може да приемам антидепресанти, но каза и че има шанс да влошат състоянието ми. Също така обясни, че можело и пет години да страдам за нея.

9.   8 - Значи още 5 години ще пълниш Сподели. нет със сълзи и сополи.
6 месеца бил с нея, 6 години ще реве за някоя си, която го отсвирила и го напсувала. Извинявай, ама това не е любов, а лиготия.

10.   Егоистично от твоя страна, за любов трябват двама, тя не те иска, но си запази контакта просто отношения. Българина е или задушаваш или режещ, средно положение няма, а това не е правилно. Освен това ти си в някаква фантазия и си се вкопчил в нея, идеализиран, подхранваш я, защото бягаш от реалността.

11.   Автора: По принцип винаги мога да сложа край на живота, ако нищо не ми помогне