Каква жена?
Постът ми е към мъжете. Особено такива, които имат опит с излизане с различни жени.

Аз съм на 31, ще ставам на 32 години тази година. Излизам с различни жени, с цел връзка. Това, което забелязвам е, че жени, които са по-големи от мен, са по-сериозни. Дори жени, които са на 28-30 години, от това което наблюдавам, изобщо не ги интересува особено много връзки или мъже изобщо. Поне тези покрай мен в последните месеци. Не са склонни на компромиси, не са склонни на отстъпки. Но се притеснявам от това да излизам с жена на примерно над 35-36 години (има такива, които изглежда имат интерес към мен). Има ли мъже с такъв тип връзка, тепърва да са се хванали с по-голяма жена, на такава възраст и да има успех такава връзка?

Аз лично съм отворен и към деца, семейство, но ми се струва, че ще съм под много голямо напрежение в такава връзка нещата да станат бързо. Няма да имам сякаш достатъчно време да опозная човека до себе си. Защото все пак жените имат биологичен часовник и вече на такава възраст са им последните шансове за деца.

Коментари

1.   Още едно 32 годишно момченце. Така говориш сякаш не си минал и ти 30-така. 4-5 години са нищо. Още повече че мъжете се сбръчкват и оплешивяват рано поради липса на хигиена и елементарни навици да се поддържат. Биологичният часовник при всеки човек е индивидуален. Ако една жена не пие, не пуши и не е практикувала безразборен секс спокойно може да роди здраво дете и след 40-44. Така че не знам защо си решил че непременно в теб виждат баща на децата си. В Западна Европа масово се ражда след 40 вече. Виж статистиките. Тъй че никой няма да иска утре да забременее. Разбира се тук идва и личната гледна точка. Ако ще се опознавате над 5 години ествствено никоя няма да си губи времето с теб.
Като ти чета размислите за жените по-големи от теб с 2-3 години по-добре си стой сам. Описал си ги като лелички по-големи от теб с 10-20 години. Ясно е че мислиш че си 32 годишно момче. Не губи ничие време. Спаси жена, стой си сам.
ж, 28

2.   Пробваи такъв тип връзка, така ще знаеш кое е подходящо за теб.

3.   Три, четири години не са голяма разлика.

4.   Ти вече си женкар. Щом за месеци опознаваш няколко жени... Кога ги прецени, кога запомни нещо за тях? Кога си изглаждаш мнение?
Вместо да гледаш каква жена, мисли ти какво предлагаш. На 35 били големи, а ти на 32 си млад. На 35-6 има вероятност да имат деца и от други, и да им гледаш децата.
Много щял да се напряга, много оправдания, много нещо. Несериозен.

5.   Има достатъчно млади жени, които искат връзка и семейство. Винаги има дърти, които са останали сами и чакат последния влак.

8.   Поредният ахмак, който си мисли, че като прояви интерес към по-големи от него е адски интересен и "каките" страшно се вълнуват от личността му. Реалността е малко по-друга - хубава на 36-38 е вдигнала летвата много над теб. Това, че си по-млад не значи нищо.

9.   От какво те е страх? Че жена на 35-36 ще забременее и след това ще те чупари? Много вероятно. На тази възраст жените имат и пари, и кариера. Ти не си чак толкова млад за колкото се мислиш. Колегата на твоите години има две деца. Докато има интерес се възползвай. Скоро ще започнат да се чудят какво ти има и защо си стар ерген. И пишлето ще започне да те предава, като чета жените тук се оплакват от мъже твои набори

10.   За какво са ти деца? Особено пък в детеубийствена среда като България. По-младите жени не стават, просто последното поколение в България е тотално зачеркнато. Не става и за чеп за зеле. Това разбира се не значи автоматично, че всички жени значително по-възрастни от теб са сериозни, но значи, че има някакъв шанс да попаднеш на такива, докато при младите няма такъв шанс, там всичко е пълна маймуна. Но друго вземи под внимание по отношение на значително по-възрастните от теб жени. А именно, че няма по-несравнимо вълнуващо изживяване от това да се гушкаш с мама, да ти покаже голото си тяло усмихвайки се с мръснишкото си лице и да и целуваш ануса. В крайна сметка връзките са за да са щастливи хората, така, че определено много по-възрастнатата от теб жена е опцията и си на правилния път.

11.   Не може да си правиш равносметка и да теглиш чертата
само с тези примери, които имаш около себе си.
Аз бях на 24 като срещнах голямата ЛЮБОВ, той беше
на 33 ( 9 години ни е разликата). Живяхме 3 години заедно
и ни се роди първото детенце, след още 2 второто и смея да твърдя, че при мен нищо не се е променило от към
любовния фронт, обичам като от ден 1 човека до себе си и
го боготворя. Но истината е, че аз например съм от интровертите (затворените, несоциални индивиди).
И всички с които съм общувала лично аз са били частично мой подобия, не съм видяла това което ти описваш.
Моята най-голяма мечта не е била почивки, ресторанти, заведения и прочие. А единствено да намеря, човек с когото да съм изцяло себе си и пред който, да разкрия всички мой чувства и емоции, да изградим топъл, любвеобилен дом и да си имаме щастливи и обичливи деца. Не се примирявай с нещо малко, ако можеш да имаш нещо голямо и ИСТИНСКО!
Късмет и успех по пътя на любовта!

12.   Биологичният часовник тиктака на такива жени, особено 36-38 и нагоре и тези от тях, които искат деца гледат нещата да се случат бързо. И ти ако искаш семейство не чакай 4-5 години да опознаеш човека, но и прекалено бързо не е хубаво, разбира се. Повечето не са склонни на компромис, защото с годините, освен ако не са били във връзка и много важно живели! с мъж, то те свикват да живеят по своите правила, споменах и живеенето, защото свои правила включително в битов план. Да не са гъвкави в отношенията и да се съобразяват със себе си. Давам ти пример, може да са с мъж, алергичен от косми на животни, тя да има куче или котка да иска семейство с дете, но вместо да махне кучето или котката, тя ще махне мъжа и ще роди от някой, съгласен детето му да алергизира като бебе от кучето и котката. Примерите може да са много. Същото е с мъжете, с годините те изграждат навици и не искат никой да им ги променя, намират това за контрол, във всяко семейство всеки прави компромиси, особено с дете или деца и това не е контрол, а да си с друг. Контролът е нещо съвсем друго.

13.   Връзка с по-голяма жена не съм имал, но съм излизал с немалко такива. Ти сам си обясняваш защо са сериозни, така че нямам какво да добавя. Повечето са и по-опитни в леглото поне по моя опит. В момента излизам по-сериозно с едно момиче на 34 (аз съм на 33) и да ти кажа е екстра. Потърси около твоята възраст по-скоро.

14.   А какви компромиси искаш да правят? Ти какви компромиси правиш?
Защо смяташ, че трябва да бързат заради " биологичният часовник" точно пък с теб? С какво си по-добър от други мъже?
На първо четене нямаш никакъв шанс с жена готова за сериозна връзка.

15.   От автора. Мерси на мъжете, които са коментирали. Помолих жените да не коментират, защото няма как жена да има личен опит в това положение. Затова игнорирам съветите на жените.

16.   От автора до 1. Не съм искал коментар на жени, изрично го казах! Ако Вие имате някакви проблеми, моля не си избивайте комплексите върху хора тук, които искат съвет.

Не става въпрос за жени с 5 години по-големи, а над 5. Вече на 37-38-39 години.

17.   Ако искаш нормална връзка, без драми и изисквания просто се ориентирай към жени, които не искат деца. Има и такива.

18.   Женичките как наскачаха на автора като ужилени. Пишлето му щяло да спадне, не бил толкова млад, да спасил жена и да не се обвързвал, бил незрял, бла-бла.

Авторе, 36-38 годишна жена вече е леля! Ти аутистче ли искаш да гледаш дома? Някаква шм*тка по-горе разправя как, ако жената не пиела, пушила.... дъра-бъра, как могла и на 40-44 да ражда здрави деца. Тази чува ли се какви ги говори? Ако иска и на 100 да ражда и да застане пред родилното и да каже "Докторе, мъжът ми ме оплоди на 100, сега съм на 101 и не издържам повече, раждам! ". Ако искаш такива психопатки да ти съсипят живота, давай. Обвързвай се, но после да не съжаляваш.

Една жена се взима най-късно на 30-32 г.. НАЙ-НАЙ-КЪСНО!!! И то ако ти си на 50 години. Ще има поне едни 3 години опознаване и годеж, сватба или съвместен живот преди да роди. Значи първо дете на 35 г. - ужас. Това е сценарий само за мъже на по 45-50 год., които са останали сами.

19.   10, хайде, недей на лъжеш. Мъжете много обичате да лъжете, че по- младите жени не стават, за да оправдаете любовта си към неставащите жени. Аз като съм на 25 и съм била с много малко мъже и винаги съм искала да създам семейство, какво? И аз ли не ставам? Май ти не ставаш.

20.   До 13, мога да ти кажа, че съм на 28 и съм доста добра в леглото, а и не само, разбира се. Опитът не идва с годините, а с практиката и то не е задължително да си бил със 100 човека. Сексуалния опит е резултат от желание и разлрепостеност, привличане, нагон и т. н. така че не ми говори за лелки, които са се сетили на 35 какво искат и как да го правят. То затова като станете на 45 мъжете и започвате да кръшкате с младо, хахаха

21.   До номер 8, реално има момиченца на 20-25 годинки, които много лесно може чичи да ги излъже отколкото лелките на 35, които чакат принца

22.   Спокойно можеш да подминеш коментарите на #1 и още няколко злобни женички. Тях ги е яд че мъже, които са "добре" - разбирай доходи и тренирано тяло от воле забиват 10г по-млади мацки.

Проблема е че на 32 ако излизаш с 22 ще е наистина малка и неузряла, та ако искаш сериозна мацка ще трябва да скъсиш разликата, т. е минимум 25-26.

Аз бих те посъветвал да не се занимаваш с глупости, а просто да се забавляваш с различни, да натрупаш още повече опит (и удоволствие) и на първо място да наблегнеш на бизнес/кариера и тяло. Като станеш на 35 тогава от "списъка" си избери някоя сериозна мадама.

Подбирай сериозно! Всякакви дето ти говорят глупости като тия в коментарите, да раждали на 35 че и 40 просто няма да бягаш, а ще СПРИНТИРАШ в другата страна от тях. Обикновено са такива кукумицини че и добър секс да правят, не си заслужава времето с тях.

Това че един мъж като бил ерген и какво му имало - зависи от ергена. Ако седи вкъщи и играе игри или пие в местната бакалия, да не е "търсена" стока. Ако е социален, кара скъпи коли, излиза с мадами.. на момента хич не им е странен :D

Просто изкарвай пари/ тренирай и ГРАМ не си помисляй да излизаш с жена, която не е поне 5-10г по-млада от теб. Тия дето не са станали майки до 30 са от модерните с двуцифрена бройка ще са ти грешката на живота. Пред такава "майка" е по-добре да си платиш на сурогатна, ще си изгледаш детето много по-добре сам.

23.   Преди години една на 28 ми разправяше как ако я искам трябва да ѝ направя дете, че няма време ако не да търси друг. Сега гони 40 и чака второ. Явно нещата не са толкова на зор колкото ги изкарват.

24.   Авторе, в тоя сайт адекватен съвет трудно ще получиш. Имам чувството, че тук висят 10-20 тотални хейтъри, които само чакат кого да оплюят. Истината е, че нормални хора - мъже и жени, не се срещат лесно. Дори на ниво приятел е голямо предизвикателство да откриеш свестен човек. Отделно хората някак си станаха супер затворени, граничещи със социопати. Всеки се е затворил у тях, никой с никого не се среща и от никой не се интересува. Масово се създават връзки, в които двамата си живеят просто като съквартиранти. Много жени пък целенасочено стават самотни майки, дори и бащата да е на линия, защото не искат да се съобразяват с никой. Мъжете пък си търсят просто слугиня, която да им гледа децата и да им върти къщата и т. н.

25.   До 11, историята ти ми хареса, разсъжденията също, но пишеш с много елементарни грешки.

26.   Има една приказка - Не била при изгрев, че при залез. Ако сериозно искаш семейство и деца, за чий ти е увяхваща кака на 38-40 с навъртян километраж? Тя ако е била стока, щеше да си има мъж и деца на тези години, не да чака тебе.

27.   Ти хем искаш по-голяма и по-сериозна, хем обаче да не те напряга Ла за деца. Ами много ясно, че няма да си губи времето години с теб. То и на 20 да е, ако е умна пак няма да си го губи. А коне старите направи ме разбиват. Ако не е родила до 30 - бягай, спринтирай хахахахха ха. Ама на живо коментарите са :оооо не съм готов още, за къде да бързаме, не се притеснявай, скъпа, в днешно време можеш да родиш и на 40". И както казва 19 и младите жени са несериозни, тези над 30 пък са големи. Няма угодия за господата принцове. Вижте ссе какви сте жалки, като не ориентирани госпожице сте. Да раждала до 30. От кого бе? ! От тоя дето е объркан, не знае какво иска, не може да поеме отговорност ли? Я помислете малко и тогава пишете небивалици. Все повече жени ще са сами и то заради неможковците. За щастие повечето жени си работят, достатъчно стабилни са, дете могат да гледат и сами и все повече работа ще има в и витро центровете и в банките за супер а и не заради жените, а заради неможковците.

28.   От човек близо на 60г - щастливо женен.

Авторе, ако искаш сериозна жена за създаване семейство - тези по-големите, просто ги забрави!

Съпругата ми е по-малка от мен 10г. - и мога да ти кажа, че това е оптималното! (За мъжа! ) А и за нея не е критично - не е имало големи проблеми - тя е щастлива с мен - и аз с нея!
В общи линии, по мои наблюдения върху добри и задружни семейства, най-добрата разлика е, когато мъжът е по-голям с 5-10г. от жената.

Така, че се насочи към много по-младите!

Но по-важното е не конкретната възраст, а това да имате общи цели, възгледи, приоритети, виждания по основните неща в живота!

Трябва да намериш подходящата жена за теб самия!

Имай и търпение - аз повече от 10 години съм търсил подходящата жена за моя съпруга - и слава Богу - намерих я!

Така, че ще я търсиш в подходящата среда!

Ще ти дам конкретен пример, за да ме разбереш: аз съм вярващ и въцърковен православен християнин и си търсех и жена с близки и сходни на моите възгледи! И я намерих - в църквата!

Нямаше как да я намеря примерно в нощните клубове! - Разбираш ли ми мисълта?

Хайде със здраве и успех!

29.   В нашият институт имахме следните случаи, които показват, че когато хората се харесват, а даже и обичат може всички. Имахме няколко странни двойки. При първата двойка, жената с пет години по-възрастна от съпругът си. За нея е втори брак, имат си дете, а тя си има дете и от първият И брак. Мъжът, който по-скоро беше пораснало момче, определено хубав. При втората двойка жената към 12 години по-възрастна от мъжът си и той хубав атлетичен, грижовен. и двамата след сключването на брака бързо бяха накарани да напуснат института от съпругите си. Третият беше още по-фрапиращ, жената с 17 или 19 години по възрастна от мъжът си. Той беше конструктор със средно специално образование. Тя, ръководител секция, много умна, спортна натура, ски и плуване, жена с присъствие, с добри финансови възможности, изглежда, че брат И и помагаше. Но как се грижеше за него, прашинка не даваше да падне върху него. Колежките казват, че споделяла, че имала и съпруг и син. Той беше малко лигав. Съпругата ми и аз сме деца на родители над 30-те години, но нашето дете е с родители малко под 30-те.
№27 доста добра социологически анализ е направила на съвременният мъж, но има изключения. Познавам няколко такива, единият на дъщеря ни, а другото на племенницата. Те всичките, мъжете и жените са в сферата на IT-то, но пък племенника попадна на една толкова оборотна, че докато той беше в чужбина и трудеше също в АйТи бранша, за да дойде жена му с децата им, то тя овърша всичко, което е на два крака в София и е от мъжки пол. В чужбина продължала с набраната инерция и сега са в процес на развод, но тя и алчна. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

30.   Еее 29, ми то не може само мъжете да вършеят. Баланс трябва да има.

31.   Има всякакви вариации М46. Определено жената трябва да е по малка от мъжа 5-8год. поради причини, че се амортизира по бързо от мъжа. Друг е въпросът че, ако подържат двамата винаги има изключения. Понякога любовта е сляпа и трябва да се изживее.

32.   Авторе, докато наблюдаваш, кои са сериозни кои не са, ще станеш като комшията ми на 40 дето ч*** някаква леличка, защото само тя му пуска. Трагедия просто. Има един израз и той е, че човек е с даден човек в момента, защото това е най-доброто. Т. е ти си с лелка, защото явно не можеш да забиеш яка мацка. Всеки мъж, ама абсолютно всеки иска млада, дори повечето мъже минават през връзки и с лелки, това е живота, съвсем нормално.

33.   Вярно е, че хората станаха много странни, затворени и злобни. От другата страна ги има тези, които живеят от кафене до кафене (жени и мъже) и на 28-30 се събуждат и се сещат, че им е време за дете, но с кого? И после ще успееш ли да го навиеш? След 29 г. двойки, които бързо стигат до сватба и дете не са заедно по любов, а заради детето. Кога го опозна тоя човек ти за 3 месеца ли да му предлагаш сватба? Просто е супер несериозно. Тези, които в двайсетте си години до 30 имат връзки и деца (и зад чиито гърбове са хихикали и хакали познати, бивши съученици как им било рано, смс вижте колко грозен, нисък бил мъжа и седят в кафенетата и ги обсъждат), те са най-добре, защото в младините и докато имат сили 20-40 гледат дете, защото не е лесно да търчиш след дете на 2-3 ти хубаво го роди на 40 или бащата да е на 4/, тепърва трудно се гледа.

34.   Сега ще ти кажа, защо е така. Тия, които са на 28-30г. си мислят, че ще са вечно млади. А тия, които са на по 35-36г. са разбра ли, че няма да са вечно млади. На 36г. е късно една жена да ражда. Да в Западна Европа е мода жената да ражда късно, но масово се раждат болни деца най-вече с психически проблеми. Аутизъм, шизофрения и прочие. Те нещата са доказани научно, но пропагандата за матриархат и феминизъм им е промил мозъците тотално. Казвам ти го като човек живеещ от 20 години в Нидерландия и видял нещата от първо лице. Съвета ми е търси и младо и скромно момиче, но по селата. Там все още са закърмени със старите традиции. По София и големите градове е предимно кифла до кифла, коя от коя по увиснала стара и коя от коя по-големи претенции.

35.   Само не разбрах защо реши че някоя 35-39 годишна жена ще иска да си баща на детето й? В повечето случаи жените на тази възраст вече нямат нужда от мъж. Отива в някоя клиника и си има бебе без да търпи капризите ня някое момченце, което не знае боли ли го, сърби ли го. Нещата много се улесниха в полза на жените. Тепърва ще има много самотни мъже. Прииграло му се на семейство и решил че ще е лесно с по-голяма. А то е по-трудно.
ж, 31

36.   Много подбираш явно. Обиколил като цветарка и се жалва.
Я стига, кой лъжеш? Проблемът е в теб, иначе досега с твоите намерения за "връзка" да си намерил някоя.