Как ви се струва?
Здравейте! Имам си приятел от няколко месеца, аз съм момиче на 24, а той на 25 години, напоследък той взе да ми подхвърля шеги, които за мен са неприемливи, но според него просто наистина се шегувал. Като отидем навън и той започва да коментира другите момичета, като казва тая как бих я чукал, какво яко дупенце имала, да пита ли какви прашки носила, няколко пъти му казах, че не ми е приятно да го прави, но спира за малко и след това пак си продължава с думите, че не го прави нарочно и ми казва повече ли щяло да бъде добре, ако си имам приятел, който не казвал нищо, но тайно примерно ми изневярявал. Един път ми каза също, знам ли аз, че трябва да му се подчинявам, продължението естествено беше, че пак се базикал. Когато сме навън забелязах, че заглежда и другите момичета доста, а когато съм излязла и му кажа къде съм по телефона ми казва "Оо, ходиш по чуждо ли"? и пита ти сама ли си и аз му казах да, при което той отвърна с "А кой се смее покрай теб? ", пък то нямаше никого. Казва ми как можел да гледа други примерно, но казва вечер аз идвам при теб, аз се събуждам до теб, не съм бил с друга. Беше ми задал въпросът дали ще му плащам да ходи при някоя да му прави масаж, дали бих му позволила да си има любовница и тем подобни? Според мен той е психопат, вие как мислите?

Коментари

1.   Бягай, бягай! Аз бих се позабавлявала малко, само да го навра където му е мястото, но ти изглеждаш по-наивна... Бягай!

2.   Типичният представител на нашенеца. Ревнив, гавраджия и коцкар. Три в едно. Това не е изтърпяване.

3.   Той е психопат, но ти какво правиш с него, не е ясно! Толкова ли нямаш достойнство?

4.   Разкарай го..

5.   Свикнал е с няколко жени, ясна работа, изборът е твои ди искаш с него или ще търсиш друг мъж.

6.   Мисля, че ти си глупачка! Аз при първата реплика без да правя драми ще му пожелая приятна вечер и сме дотам. А той не е психопат, нали знаеш че не е луд тоя дето яде баницата.

7.   Бягай далеч от този. Не е добре.

8.   Не е психопат, а обикновено комплексирано лайно, което е толкова смачкано, че със себе си иска да повлече и теб. За съжаление, такива има бая, даже са мнозинството. Имала съм връзки с подобни и освен да ми сринат самочувствието, друго не стана, ама и аз бях на твоя акъл, та седях и се ослушвах.
Пращай го да си ходи да чука ония с дупенцата, дето съм сигурна, че се избиват за него, а ти не се занимавай с пикльовци. Опитва се да демонстрира мъжество и вървежност на твой гръб. Това е един от най-долните типове хора и подобни отношения между мъж и жена НЕ СА НОРМАЛНИ. Реално е обикновен загубеняк, несигурен в себе си и способностите си - може ли да си има любовница, ама кой се смеел около тебе. Аре бе! В момента, в който го зарежеш, ще повехнат и мацките, дето заглежда, и претенциите му, и празните му приказки. Жалкар, ама докато има кой да им връзва на такива...

10.   Здравей,
Хората сме различни. Едни обичат лютеница, други имат поведение като твоя приятел. Защо едни обичат лютеница, а други се държат така, е съвсем отделен въпрос. Твоят приятел може да има милиони, може да е най-добрия студент или служител, или бизнесмен, но се държи така, както сама виждаш. Ако можеш да го тъ, рпиш сега и завинаги, гаджосвайте се.

12.   Това са пълни глупости. Приказва простотии. Прави се на интересен. Доста е прост и малък. Някой по голям няма ли около тебе?

13.   Както винаги, изключителни "мъжкари" си намирате...

14.   Започни да се държиш като жена, а не като дете. Един нормален зрял човек трябва да може да носи на хумор. Децата да така. Като се избъзикаш с нещо, което им бутнеш леко самочуствие то започват да се сърдят и плачат.

15.   Не съм чел горните коментари.

Според мен приятелят ти е зевзек и малък енергиен вампир - вижда, че се шашкаш и му се връзваш, та си играе с теб като котка с мишка.

Имаш три възможности - да караш по старо му и да не правиш нищо ново, да го зарежеш или да почнеш с неговите номера, т. е. да влезеш в тона му и следващият път когато той заговори как щял да ебе еди коя си, ти да продължиш темата с широка усмивка на лице и да му кажеш как пък ти би си отмъстила, ако разбереш за това - примерно да му слагаш тайно бром, или пък някоя вечер да го упоиш и клъцнеш мъжкото му достойнство (без да имаш реално намерение да го правиш). Нека и той види, че и ти си малка психопатка и с теб шега не бива. :)))

16.   14, прав си. Тогава и авторката да се шегува как харесва батките наоколо и да фантазира на глас какви са им... Туй-онуй.
Дано не се сърди и реве веселяка.

17.   Абсолютен смотаняк и комплексар. И определено ако има коя да му върже няма да го спре това че е обвързан. Нали знаеш добре че е шегата да си кажем истината

18.   Направи така, като излезете някъде сред хора, огледай се за някой хубавец и му кажи на твоя: " Искам този мъж да ми е гадже вместо теб, какви очи има, какво тяло.... "

:):):)

19.   Прави се на интересен, а и куче, което много лае, не хапе, но и на мен би ми било крайно неприятно, ако човекът до мен говори такива неща.

Ж.