Харесват ме само жени с наднормено тегло
Здравейте, мъж на 25 съм, наистина не знам на какво се дължи това, при положение, че аз съм трениращ, висок съм и не съм с наднормено тегло (190/89). В социалните мрежи масово ми пишат такива жени, нито един път не ми е писала някоя, която също тренира, или абе да изглежда една-две идеи по-добре. Опитвал съм се да започна смислени разговори с други хубави жени във фитнеса(знам, че са там само за да тренират), но имахме интензивен очен контакт тръгвам плавно да ги заговарям... или ми казват, че си имат приятел, или само ми се усмихнат, кажат ми една две думи и пак си нахлупят слушалките и все едно не съм там. Пробвах в една книжарница да заговоря едно хубаво момиче, за художествена литература. Добавихме се в инстаграм, ама после като ѝ писах само на "seen" ме остави. Тъпа работа... кво да правя?

Коментари

2.   Брато, на абсолютно същите години съм и имам абсолютно същия проблем. Установил съм, че жените харесват боклуци, в днешно време имат прекалено големи изисквания, не се отчайвай, не гледай да влизаш на всяка цена във връзка, все там някъде твоето момиче те чака. Днешното поколение сме много сбъркании..

3.   Трудно ви е на вас, мъжете, да разберете, че ние също заглеждаме хубавото, не значи това, че искаме всички хубави мъже, които виждаме.
А за пухкавелките... :))) може и просто да търсят отговор от теб като комплимент някакъв към тях.
Просто продължавай с опитите, с уважение, с такт. Случил си на заето момиче, във фитнеса не е добра идея, но можеш да пробваш да поискаш помощ или да помагаш при нужда, пък ествено ако се развие разговор.
Иначе не се оплаквай, хубав си, гледат те-нормално, имаме очи, не дупки в главите.
Гледаме и красиви картини, сгради т. н но не ги купуваме или желаем ги да притежаваме.
И не, не падай под това, което си ти. Човек, който уважава тялото си полага грижи за него, никога няма да е добре с някой, който не.

4.   А пък мене ме харесват само някакви луди, които не са в ред с мозъка.

5.   Ебати incel-a. И като си висок и ходиш на фитнес, всички топ мацки са длъжни да ти припадат в краката ли? ;д.. Привличаш такива, на каквото ниво си ти, ако ще и фитнес модел да си, ако си някакъв сдухан смотаняк, няма да имаш успехи. Поработи малко и върху това, което ти е в главата и приеми, че никой не ти е длъжен с нищо.

6.   За хубавите трябва да си подплатен с кеш, за това наблегни на развитие във финансово отношение. И мен са ме заговаряли глигани в дискотеката от къде това самочувствие не знам?

7.   Лицето ти е проблема. Имам авер 1 и 90 и в лице изглежда добре - до сега не съм виждал жена да му откаже на момчето честно. Като виагра им действа и авери си заебават и децата си оставят за по ден да се думкат с него.

8.   Хаха ами не може всички жени да са слаби и трениращи. И аз съм с наднормено тегло. Спорта не ме интересува грам. Мъжа ми над 1. 80 и слаб, аз само 1. 60 и малко пълна.... Здраве да е. Важното е жената да те обича, да се грижи за теб, както и ти за нея, да си пасвате в секса. Най-вече че да е истинска... Кифли и фалшиви хора, които ги интересува само материалното има бол. Запознай се с жените. Може да си си паснете. Не съди само по външният вид. Ако искаш кифла и фръцла такива има много. Но са повръхностни и лигли. Те имат безбройни обожатели. Днес един, утре друг.... Зависи ти калво търсиш де - дали жена за семейство или просто за секс. Успех иначе!
Ж-34

9.   Поредният отчаян тип. Тук се напълни с такива. Разберете вече че е плашещо непознат да те заговаря, да иска срещи и подобни. Жените се научихме да се пазим. С тая статистика за домашното насилие все по-предпазливи ще ставаме. Един такъв дето ме гони пу улицата да зе запознава с мен странно защо предлагаше срещи след 22 ч. Уж на по-хладникчко, ама не знам какви са му били намеренията. На първата покана не отговорих, на втората го блокирах. Горкото момиче от книжарницата. Кой знае колко като теб и досаждат на ден. Като работех в един магазин най-противно ми беше като ми цъфне някой клиент и започне да ме сваля. Както ти не би бил с някоя от тези с наднорменото тегло, които ти пишат, така и никоя няма да се навие да излезе дори през деня с някой от улицата, фитнеса, магазина. Благодарете на феновете на Андрю Тейд и подобни изроди. Заради него и тях ще има мъже, които ще страдат че са самотни. Радвай се че още масово жените не са тръгнали със спрейове, че тогава да видиш
ж, 25

10.   То май това е нормално.
И към мен на времето проявяваха интерес само с наднормено и/или много грозни. А това беше отдавна. Днес положението сигурно е доста по- зле. Просто избора им е огромен. Ако не си много красив или паралия си е кауза- пердута.
Споко, и горе главата. Нищо ново под слънцето. Нямаш вина. Квот- такова. Живота да не се взима насериозно.

11.   Е, ти щом си 1. 90, трениращ, на 25 години и жените не те отразяват, представям си какво е за един обикновен мъж. Жените налитат само там, където има келепир. Ако имаш голям патлак, пробвай да го покажеш на някоя и да я офертираш. Друг неопровержим метод са парите. Трябва да пръскаш много пари по мацките. Но ти на 25 едва ли ги имаш. Една мацка, за да се впечатли по теб, трябва да си готов поне 2-3 бона да ѝ даваш за лични нужди. Отделно поемаш всички сметки и масрафите по заведения и екскурзии.

12.   Тези, които ги търсят, не търсят.
Или иначе казано, едно красиво, поддържащо се момиче, на което му пишат поне 20 човека днес, няма нито желание, нито възможност да търси допълнителен контакт и съответно няма шанс да ти пише първа. Вероятността да не ти отговори, ако ти й пишеш, също е голяма. Към тези дами има достатъчно интерес и те реално погледнато не могат просто да обърнат внимание на всеки, съответно най-иновативния, най-красивият, най-богатият или най в нещо друго, печели. Ти си стой и чакай.
Дебелите дами сме по-нежелани. Ние имаме достатъчно време (в повечето случаи). Нас може също да ни засипват с по 30 съобщение на минута ама те са от приятелки, познати, колеги и колежки, бивши съученици и не знам си още какво, но в никакъв случай интересът не е от множество мъже наведнъж. И ако нямаме много хора, с които да общуваме, навярно стигаме до варианта, в който гледаме да добавяме такива симпатяги като теб онлайн.
С какъв акъл една нетренираща жена иска да впечатли един атлетичен мъж, аз не мога да отговоря. Но вие вече сте различно поколение и може би твърде много залагат младите на боди позитив движението. ;-)

13.   Като рекламата е. Ако тръгнеш да рекламираш един продукт статистиките показват, че трябва поне на 200 човека да го представиш, че един да го купи. Пазара на любовта, е като всеки друг пазар. Имай търпение и бъди постоянен и трудът ти ще бъде възнаграден.

14.   Спри да тренираш, започни да изкарваш пари, ще се успокоиш и няма да изглеждаш отчаян и на зор. Тогава ще привличаш нормални жени, а не кухи лейки, които припадат по мускули.

15.   Те жените не пишат на мъжете, на жените им пишат.

16.   Според мен жените с наднормено тегло са по-активни.
Същото е и при разведените майки с деца.
Има типове жени, които са по-активни и не чакат на мъжете да направят първата крачка.

17.   Жените с наднормено тегло са наясно, че почти никой няма да ги заговори или да ги сваля. Затова сами заговарят мъжете. Едва ли заговарят само теб. Красавиците получават много внимание и затова не виждат нужда сами да започват разговор.

18.   Можеш ли да си представиш хубава жена във фитнеса колко пъти трябва да търпи някой да се навърта покрай нея. Така уж случайно иска да каже нещо. Слушалките ги носят точно за да се правят, че не чуват. Друг въпрос е, че много сигурно ходят повече за да усетят, че има внимание към тях, а не че ще си подобрят фигурата. Вземи един мерцедес под наем, върви на фитнес и ще се учудиш как и откъде са успели да видят с каква кола си дошъл. Изведнъж ще добият нужда да те питат нещо.

19.   Еми така е в днешно време пич. Нас останалите питаш ли ни, дето сме едва 1. 80. Даже и дебелите не ни заглеждат :)...

20.   Момиче 25г.
1. Момиче, което случайно си заговорил на улицата или фитнеса моментално се плаши от теб. Ако си, , богат”(със скъпа кола, както пишат по-горе) ще те помисли за сводник. Ако си много привлекателен, ще си каже, че не си сериозен. Ако не си, пак ще избяга! Може би, в 10%от случаите ако е в овулация, ще се замисли за теб… но до ден, два ще и мине.

2. За да се влюби една жена, трябва време и въображение (да си представя къде може да ходите заедно, за какво да си говорите, какво да правите), а като ги хванеш неподготвени и започнеш директно да ги сваляш просто ги плашиш. Момичетата в инстаграм, са ти разгледали профила или вече имат свой, твой въображаем образ, който харесват и искат.

3. Когато заговаряте жени на публични места, никога не споменавайте физически характеристики (колко си красива, колко хубави очи и т. н) така насочвате вниманието, че ги виждате като сексуален обект и ги плашите. Трябва да изглеждате, че виждате някой, който би могъл да ви е приятел. За такава комуникация се изисква интелект:) или избирайте момичета, които ги превъзхождате в това отношение, в противен случай няма да ги впечатлите.

4. Въпреки всичко написано горе, мъжете трябва да пишат и заговарят първи, според мен. За съжаление, това все по-рядко се случва. Оптималното е, да се канят жени като съученички, колежки, познати. Тогава стреса, от това дали сваляча е психопат, не е наличен. Знам, че това не винаги е възможно ако колективите са били предимно мъжки.

5. Има много свободни добри и умни момичета! Потърсете в интернет кои са масовите женки специалности като фармация, медицинска сестра, акушерство и т. н.

6. Жените не търсят богати, а мъже с потенциал да станат успешни. Лично аз преди месец, чрез общи приятели, се запознах с едно от най-хубавите момчета, които съм виждала - висок, тъмнокос и с големи ярко сини очи. Излязохме на две срещи. Не продължихме, тъй като спомена, че минал много курсове и не мисли да учи висше, защото за неговата работа нямало смисъл. Така ми показа, че не е амбициозен.

23.   Вслушай се в номер 9. Да, плашещо е, кой знае какви маниаци дебнат. Сближи се с момиче чрез общи приятели

24.   И какво, жените "с наднормено тегло" са с нещо по-малко от теб като човек ли? Нямат право да те доближават и заговарят ли? Нямат право да си търсят половинка ли?

25.   До номер 9, 23 и 24. Авторът съм. Скъпи дами, аз не съм нито отчаян, нито плашещ, нито искам да досаждам. Ако бяхте достатъчно умни, щяхте да обърнете внимание, че заговарям жена САМО ако двамата имаме интензивен очен контакт. Така се случи и с момичето от книжарницата! Спогледахме се с нея и започнахме да си говорим за романа ''Под игото'', който надали сте чували или чели. Що се отнася до коментар 24, ще кажа само и единствено да разсъждава реално над нещата такива каквито са. Както вие не искате да ви заговарят мъже с наднормено тегло и неподдържани, така и ние, поддържаните мъже не искаме да ни се лепят неподдържани жени.

26.   25. - Не, авторе, само ти си чел "Под игото". За твое сведение съм магистър филолог по образование. И специалист по чешки и български език и литература по професия. По-добре да не си броим книгите, а? Със сигурност няма да е в твоя полза. Като си и клиент е нормално да те гледа. Поведението ти е плашещо. Най-големите психари имат най-невинен вид докато постигнат целта и жертвата им се довери. Няма как един мъж да разбере страховете на жените, то е ясно.
от 9-ти

27.   Освен "поддържан външен вид" нещо можеш ли да предложиш на жена? Или само това имаш? Защо, според теб, си сам?

28.   25, това да не е единствената книга, която си чел? ! И чувал? !
Гледането не значи нищо. Може да те гледат, защото ти ги гледаш. Или имаш смешна прическа и нестандартен външен вид. Коса имаш ли?
Самият факт, че обиждаш напълно непознати жени в коментарите, говори, че и на живо си такъв-злобен и лицемерен. А това се усеща.

30.   Никой ли не харесва дебели момичета? - към момчетата

32.   26, Това, че си магистър филолог, или магистър по нещо, не значи, че си интелигентна. До 28, кажи ми точно как обидих тези непознати жени? Да, коса имам. Не, не е единствената книга която съм чел, делят ни поне два вагона книги. До 27, мога доста повече да предложа, да.

34.   8, това, че една жена тренира, не означава че непременно е "фръцла" или "кифла". Не те нападам, но правиш много крайни обобщения.

Авторе, с риск да ме нападнат жените, ще кажа че все повече и повече жени (а също и мъже) качват килограмите над нормата и това става норма в обществото... Та, щом повечето жени са пълни, следователно и повече пълни жени те забелязват, защото броят им се увеличава и има повече представителки от тях. Да не говорим, че именно повечето пълни жени са изтъкани от комплекси и поведението спрямо тренираните мъже като теб е или избиване на комплекси и самодоказване, или опити за придобиване на повече увереност, защото "Да, може да съм дебела, но също мога да сваля привлекателен и трениран мъж, защото не стоя по- долу от слабите жени". Така поне си обяснявам нещата.

Black Sabbath

35.   32 - Ти каза, че не съм чувала и чела "Под игото", първо се мислиш ти за нещо повече от всички тук на базата на една книга, която се изучава в училище. Изобщо правиш ли връзка между твоите писания и отговорите на харата? Май нв.

36.   35 - защо на жените като ви се каже една дума за нещо (в тоя случай за някаква книга), веднага се хващате за тази дума да се заяждате и дълбаете ли, дълбаете, докато не извъртите темата в някаква тотално друга насока? Брей, само една думичка да не им каже човек напреко и веднага ще почнат да ти се самоизтъкват и самодоказват, колко бакалавъри са завършили и колко дипломи имат закачени на стената!

37.   35, казах, че "едва ли сте го чели или чували" а не, че не сте. Има разлика, и малко се успокой, че от твоите нерви и бързо писане допускаш правописни грешки г-це магистър :)

38.   До 30 Много мъже харесват дебели жени. Дори в последните години се разрази някаква мода на жени с големи тлъсти непропорционални гъзове. Аз лично не харесвам тлъсти жени. Отблъскващи са, а на пипане са ужасни.

39.   До 38. Никой не харесва тлъстите хора, никой. Ако бяха толкова на мода, по подиумите щяха да се търкалят такива, а не да има грациозни и красиви хора.
Да налага се всичко мизерно, от бежанци, през джендъри, та до тлъсти, ама това защо да е проблем на нормалните.
Преди казах, кажи ми кой известен или известна световна звезда е с тлъст партньор, няма един такъв.

40.   До 38.

Къде пък видя, че тлъсти те жени ги харесвст. Хахаха ще падна от смях. Може да за един път да. Ама за сериозна връзка абсурдно е..
Тлъстите жени миришат много гадно. Това е от храната.
В автобуса лятото е смрад. Мирише на умряла риба лелеее.
Карам автобус и знам какво е. Видя ли някоя тлъста на спирката отварям задната врата. От пред не ги пускам.

41.   Дали може дефиниция на тлъста жена? Какъв е диапазона в кг? И Ники Минаж и Дженифър Лопес влизат ли в графа тлъсти или са само с тлъсти задни части? Както и дали големия бюст се смята за тлъстина, от гледна точка на обидата крава?

42.   Според мен един истински мъж харесва всякакви жени -дебели и слаби. А логиката на дебелите задници е, че жената е по-лесно ще роди потомство~>мъж с достатъчно тестостерон ще я харесва повече от друга слаба моделка на салати.

43.   Каква е разликата между дебелата жена на пипане и слабата? - от номер 30

44.   41, 42, 43, тлъста жена е тази с наднормено тегло, не прекалено много, а с около 10 килограма над нормалното за нея, иначе от 15 нагоре не е тлъста, а надебеляла. За ориентир дали теглото е над нормата или не, служи индексът на телесната маса (ИТМ), който, разбира се, не важи за бодибилдърите. ИТМ над 25 е над нормата и се води затлъстяване, което има лека, средна и тежка форма.
Ники Минаж е леко трътлеста, а Дженифър Лопез е с нормално тегло. Ники Минаж е 1. 57 и малко над 60 килограма, следователно нейният ИТМ е малко над 25, тоест, да - тя е с леко наднормено тегло, но съвсем малко над нормата, което надали е случайно. Дженифър Лопез е 1. 65, 59 килограма и нейният ИТМ е почти 22, сиреч - с нормално тегло. Естествено, тези им килограми надали са фиксирани през цялото време, но все се въртят в тези граници.
Да не забравяме, че Ники Минаж и Дженифър Лопез не са бели жени, особено пък европейки и е тъпо бяла европейка да се сравнява по тяло с тях. Ники Минаж не е точно черна, но е 3/4 негърка, поне от това, което проверих, а Дженифър Лопез е пуерториканка, но отново със смесен произход. Телата на тези жени са често с по- закръглени ханшове и по- извивчестечи и на тях няколко килограма отгоре стоят по- добре, отколкото на бяла жена. Латиноамериканките, пуерториканките, негърките и жените от този род имат по- извити тела, а белите жени са по- фини. И да има някое кило отгоре НАД НОРМАТА, на първите споменати не стои зле, но на белите жени рядко стои добре и не знам какъв е този стремеж на белите жени да приличат на негърки, латиноамериканки, пуерториканки и подобен род жени със свръхгабаритни седалища. Тази черта отива на тях, но рядко на бяла жена. Ще прозвучи грубо, но според мен целият този стремеж на белите жени да приличат на такива като Ники Минаж, е просто оправдание за мързел и лакомия, както и успокоение, че видиш ли щом Ники Минаж има голямо седалище и го показва на целият свят, то пълната обикновена бяла жена има също толкова сносен г** като нейния. Първо, на Ники Минаж й отива това седалище, защото тялото й е такова (произход) и второ - за нея вероятно се грижи цял екип от хора, а и тя сигурно тренира. Такъв тип жени не са просто дебели, защото тъпчат по цял ден и стоят на дивана. Те са известни и храните, които ядат, са по- подбрани от тези на обикновените жени, подлагат се на скъпи процедури, каквито повечето жени не могат да си позволят и вероятно правят упражнения под давлението на треньори, които обикновените пълни жени в повечето случаи не правят.

Коментарът ти под номер 42 е доста злобен. Тлъстото седалище няма нищо общо с лесното раждане, освен ако няма да раждаш през ануса си, пък и тогава големите глутеуси биха попречили на процеса. Това, че имаш голямо седалище, не означава че имаш широк ханш, който също не гарантира лесно раждане. Това зависи от вътрешният таз, ако не греша, а не от излишната подкожна мазнина. Причината мъжете да харесват нормални или слаби жени е че към момента в по- голямата част от света е лесно да качиш килограми, защото повечето хора имаме лесен достъп до много, висококалорична и пристрастяваща храна, съответно това е предпоставка за лакомия и препъникамък да поддържаш нормално или слабо тегло (стига да не е поднормено). Затова хвалим слабите, особено тренирани жени, а не дебелите такива. Здравословно е да си с нормално тегло, особено с тренирано тяло (не говоря за бодибилдърки със свръхмускулести тела, а за стегнато тяло), а не да си пълна.

45.   Ох ох… мъже какво ще правите, когато жените ви родят по едно-две деца.
Бог да пази съпругите ви! Амин!

46.   Авторе, благодаря за изчерпателния ти отговор на въпросите ми! Мисля, че написаното от теб е много полезна информация за всички! Съгласявам се със всичко казано по-горе и ако си почувствал провокация във въпросите ми, се извинявам, но на ме ми е малко болна тема.
Харесвам си едно момче от училище и реших да му пиша. Писахме си и питах неговия приятел дали ме харесва. Той каза, че не ме харесвал, защото харесвал слаби момичета…
Причината е, че трупам мазнини само на долна част (буквално-кожа и кости съм в горната част и нез бюст ) и моите 55кг/162см крака изглеждат като над 75кг. целулит
След случката започнах диетата на др Байкова препоръчана от гжта по Био и вече съм на 4-та седмица, отслабнала съм на 47кг, но краката са си все такива. Тренирам почти всеки ден по 30 Мин с упр на Памела Раиф, но да ти кажа от тях имам чувството, че краката се уголемяват и обмислям да ги спра. Не знам, за да постигна естетиката на слабо момиче сиг трябва да съм 40 кг с моето тяло. Г-жата тогава ме увери, че след като излязат от пубертета всички мъже харесват големи д*пета.