Фейбсбук запознанства
Здравейте,
Искам да попитам дали някой е ползвал приложението. Интересуват ме две неща.
- Качествено ли е или е от типа на Тиндър?
- Приятелите ти виждат ли, че го ползваш.
Благодаря!

Коментари

1.   Не, не е качествено, дори е пълен ташак. Има страшно много фейк профили, защото профила ти в дейтинга секцията е различен от реалния ти. Приятелите ти могат да попаднат случайно на теб, иначе не се вижда, че го използваш. Предполагам си мъж, за това ще ти споделя малко от моя опит. Изпращал съм доста покани на жени и в повечето случаи дори не ги приемат, камо ли да пишем нещо докато най-накрая разбрах защо е така. Истината е, че жените преглеждат много внимателно профилите и искат да разберат какъв си, с какво се занимаваш, каква кола караш, колко пари имаш и т. н. Ако профила ти е празен и имаш две рандъм снимки в лице нямаш шанс. Моя профил е такъв, защото аз нямам намерение да се правя на такъв, какъвто не съм и да показвам фалшиво щастие, за това и най-вероятно гадже по интернет няма да си намеря, но ако ти искаш това е начина. Отнася се и за Тиндер и за всички дейтинг апове. Само гейовете, които търсят просто кой да им го сложи не се интересуват и не гледат тези неща.

2.   Ако си мъж е същото като другите приложения, демек - не получаваш никакво внимание и не си струва да го използваш въобще.