Ревнувам, а тя ме обижда
Когато тя дава повече внимание и любов на другите, аз я ревнувам и и казвам, че това ми причинява болка, а тя ме обижда и плаши, че ще ме блокира, това е нейният живот, можела да си прави каквото си иска и грам не я интересува, че ми причинява болка и че ревнувам. Каза ми също и да скоча от някой мост. А аз и го казах в спокоен тон.

Коментари

1.   Тя не ти причинява болка, ти сам си а причиняваш ревнувайки я. Ревността е болестно състояние, нали знаеш. Поработи над собствените си емоции, чувства, самочувствие, увереност. Ревнува не този, който обича, а този, който иска да бъде обичан. Като почнеш да обичаш себе си, тогава ще спреш да ревнуваш. Дотогава стой без връзка, защото не си готов. Няма начин да контролираш друго човешко същество. Успех!

2.   Ревността е болест, лекувай се!!!

3.   Сам си си я избрал. Поеми отговорност за избора си.
Ако дава внимание и любов на мъже, имаш право. Но ти си я избрал такава. Ако беше вярна, всеотдайна- никога нямаше да я искаш. Щеше да ти е скучна. Пък сега има тръпка. Тръпка е и да те обижда, да ти казва да се метнеш от някъде. Това засилва любовта у мъжа. А не верността и доброто отношение.

4.   Какво общо имаш ти с нея, че да я ревнуваш и даже да и го казваш? Какво право имаш да изискваш ако (очевидно) нямате връзка? !

5.   Е чакай малко, обясни по-добре ситуацията: вие гаджета ли сте или не? Ако да, значи просто я зарежи, тя изобщо не държи на теб. Ако не, не виждам защо й държиш сметка какво прави.

6.   Тази жена не те заслужава. Тя е лишена от всякакъв морал и няма никаква ценностна система

7.   Автор; От две години я познавам, до миналата година всичко беше добре и даваше всичко на мен, но после започна да се запознава с нови хора и от тогава поведението и е това, което описах. Не ми дава нито обяснение нито утеха.

9.   7, такава си я избрал.

11.   Н 7/авторе, че я познаваш от 2 години, не значи, че имате връзка.
Не казваш да сте били гаджета, а само, че се познавате. И това доживях, познати разни да ревнуват.

12.   От автора: Казах, че по едно време тя даваше всичко на мен

13.   Остави я, има много жени все ще намериш точната. Не ходи по свирката на никого!!!

14.   Значи ревнуваш човек, с когото дори не сте във връзка. Не знам на какво основание го правиш, тя не ти дължи обяснение. Ама по 1 време давала всичко за теб. Не знам какво влагаш в това всичко - внимание, добро отношение, секс или друго, но приеми, че нещата са се променили и нямаш право да ревнуваш, каквото и да си мислиш.

15.   Поредният обсебващ тип достигащ ниво на психопатия. Така и не казваш какви сте. Май никакви. Ако съм на нейно място с два шамара ще ти покажа къде ти е мястото.
ж, 24