Влюбих се в неподходяща
Здравейте! От седмица си пиша с жена, която е на 35, разведена и с дете. Аз съм на 27 и имаме 8 години разлика, което не е проблем за двама ни. Първоначално си писахме, накрая се разбрахме да се видим в нейния град. Запазих стая в хотел. Бяхме се разбрали тя да пренощува при мен, с което тя се съгласи и нямаше проблем. Беше на работа до следобед, след което дойде, но ми направи впечатление, че носеше единствено малка дамска чанта със себе си, без очевидното намерение да остава. Такова притеснение в деня преди срещата, а малко преди нейното появяване стомаха ми се беше превърнала в тенис топка. Постоя при мен в стаята и ми направи впечатление, че беше остра и дефанзивна, реагираше на всичко, което кажа с неприязън. Бях сигурен, че не е останала впечатлена, при което започна да повтаря, че между нас няма да се случи. Предложението й бе да се върне до тях с такси (с каквото беше и дошла), но да вземе личната си кола и вместо да седим в стаята (както се бяхме разбрали преди това в чата) да слезем долу в ресторанта към хотела и да вечеряме. Съгласих се и просто бях убеден на 1000%, че си търси причина да си тръгне. Известно време след това ми писа, че ме чака долу, при което останах доста учуден. В ресторанта липсваха всякакви места и решихме да поръчаме и пак горе. Пихме, говорихме си много, а аз продължавам да потъвам в очите й. В началото дойде облечена с кожено яке и клин, а след връщането беше супер предизвикателна и ми ставаше все по-трудно. Вечерта минаваше, алкохола започна да сваля задръжките, а аз непрекъснато търся физически контакт с нея. Излизахме на терасата да пушим и започнах да се притискам в нея, което продължи и в стаята, а тя не изглеждаше да има нещо против. В един момент започна на нея доста да й се отразява и й предложих масаж. Легнах върху нея и премахнах сутиен, после панталонки и бельо - остана чисто гола. Целувах я навсякъде, видимо се разпадаше, но не ми даваше по устата или да осъществим акта, а беше мокра до безобразие. Какво ли не пробвах, колко ли не бях настоятелен, но не ми даде. Станахме и продължихме да си говорим, страхотно се чувствах до нея. Беше седнала на леглото и реших да мина зад нея, за да взема предмет, при което тя е с телефона и на мен погледа ми се спря в чат с друг мъж и въпроса му "сама ли си", а нейния отговор "да". Наистина се разви в неочаквана страхотна вечер и това направо ме унищожи. Беше ми направило впечатление, че когато ходих до тоалетна си взимаше телефона, а накрая (явно и въздействието от алкохола) си пишеше с въпросния и пред мен. В началото изобщо не обърнах внимание на писането й, но озовавайки се зад нея с възможността да надникна (а и изведнъж си казах "наистина, с кой ли пък си пише в 4:30 през нощта"). Не издържах и се изцепих за видяното. Тя много се възмути, че съм й погледнал в телефона и си тръгна. Не ми е било за цел само да спя с нея, но и нещата се развиха така, а и още по телефона разбрах, че има някаква вероятност. От 2 дни съм направо болен и толкова хлътнал по нея, такова нещо не ми се беше случвало досега. Не знам какво правя, продължавам да си падам под достойнството, че й писах и дори след като тя няма желание. Явно се оказа, че си имам работа с прикрит майстор, а и че и аз си го намерих. Впоследствие предположих каква е цялата работа - евентуално е имала намерение да остане при мен, но се е появил и другия желаещ, а тя за да "уважи" (да, колкото и извратено да звучи) идването ми е искала да убие време, защото докато си лежахме се изправяше през някакво време, та да не вземе да "заспи, защото не трябвало". Интересно ми е какво мислите.

Коментари

1.   А ти какво очакво от свалка от седмица, която водиш по хотели? Любов до гроб? Нима въртенето на няколко е запазено само за мъжете? !
Постъпила е като мъж.

2.   Е хванал си се с парясница, това ясно. Натам кво искаш да ти кажем? Всичко описано е абсолютно нормално.

3.   Мисля, че си мухльо.

4.   От автора: Благодаря за квалификациите. Никога не ми е било целта само секс, просто така се развиха нещата. С предишното гадже правихме секс няколко дни след запознанството ни и при все, че й бях пръв. 7 години бяхме заедно и не погледнах или пипнах друга жена. :)

5.   Мъжете искат да гонят плячката. Като някой не те иска, ти почваш да го искаш. Все пак добре е реагирала, не трябва да се предлага на първа среща.
Това, че има дете и е разведена не е проблем

6.   Ама женени ли сте или изобщо някакви ли сте, че да ти дава отчет или да няма отношения с друг?

7.   4, 7 години заедно и не се е стигнало до брак и деца. Сега пък за седмица напираш за сериозност.

8.   До 5: Абсолютно си прав/а.
До 6: Естествено, че не е длъжна, но не даваш заявка за връзка, а подобни намерения се изясняват предварително. Просто е.
До 7: Не се е стигнало не по мое нежелание. Иначе за другото е така. :)

9.   Много странно. Отношенията се изродиха.

10.   7, чакай сега, ти не разбираш. Горския автор му е било рано за семейство на тези години, та затова е загубил 7 години на бившата си приятелка. Той и на 60 може да направи дете, нищо, че качеството на спермата му след 30 спада драстично и не е ясно какво ще излезе от това дете и че когато то е на 20 той вече ще е дядо. Няма значение, той е млад и може да разтакава още жените.
Край на сарказма.

Авторе, тя е постъпила като мъж и на теб не ти е харесало. Оправяй се. Според тоя сайт вие си избирате жените за сериозна връзка. Нормалните жени не ги поглеждате, а само тези дето ви лъжат и правят на нищо. Халал да ви е!

11.   До 10: Почти съм сигурен, че сте жена. Не успях да създам семейство с предишната си партньорка, защото тя не искаше, а не аз. Моите опити и предложения са били многократни и постоянни, просто накрая виждаш, че няма смисъл и си губиш времето. И много ми е интересно как пишете неща със сигурност, при положение, че изобщо нямате представа как стоят нещата - кой прав и кой крив. Винаги съм търсил нормални момичета, не си спомням някога да съм търсил компанията на силиконка, "вървежна", лека и прочее жена. Въпросната жена по телефона и в чата беше повече от нормална, гледаща детето и дома си, изпълнявайки домакинските си задължения и си казах, че би било супер да пробваме и при все, че насреща си имам жена, която е здраво стъпила на земята и знаеща какво иска. Нямам идея защо с тази злоба, аз си се оправям по принцип и живота продължава. Аз също имам своите грешки и трески за дялане, но кой ли няма. За дете мисля от 2-3 години, просто трудна работа. С въпросната последното нещо, което предполагах е, че ще се развият по този начин нещата. Държа да отбележа, че когато водя сериозна кореспонденция с жена и нещата са положително прогресивни, то е на практика невъзможно да си пиша с друга. Проблемът е по-скоро, че май съм прекалено инвестиран.