Сякаш забелязах, че той ме гледа, но не е редно...
Здравейте на всички във форума! На първо време по случай Сирни заговезни, нека ви кажа да ви е простено всичко, дайте и вие прошка!
Така, нека вече карам по същество. Става въпрос за това, че няколко пъти вече излизаме общо с моя приятелка и нейния приятел, който й е годеник от 2 месеца, а в края на годината ще имат и сватба, но това са подробности, нека пристъпя към същината на темата. Последния път в който излязохме общо, забелязах че приятеля й ме гледаше доста упорито и то не как да е, не знам точно на какво се дължи това, но определено за мен не е особено редно, предвид че той е обвързан, тя му е годеница, а скоро ще му бъде и съпруга. Едва ли си въобразявам, че ме е гледал, такова нещо е очевадно и няма как да се обърка. Та въпроса ми като цяло е защо го прави, предвид това, че скоро той ще се жени дори. Ще съм ви благодарна да чуя вашите мнения и дали сте изпадали в такава ситуация.

Коментари

1.   Прави го, защото иска да кръшне. Скучна му е. Може да е страхотна жена, но му е омръзнала. А и усеща наближаването на оковите Брак, и гледа да си поживее преди това.
Не му обръщай внимание. Ако не кръшне с теб, ще кръшне с друга. Дори и да го кажеш на приятелката ти, няма да го повярва. Хората искат да бъдат лъгани и да вярват, че връзката им е уникална.

2.   Поредната филмарка, решила че щом я гледат са влюбени в нея. Може да си му странна. Може да се чуди какво прави годеницата му с теб. Май яко те тресе завистта и търсиш как да развалиш чуждото щастие. Може и да си мисли че си навлек, който им разваля уединението. Имал съм такива случаи, когато са се влачили самотни приятелки на гаджето ми. И не ми е било приятно. Не търси под вола теле и не се ври там където не ти е работата.
М, 28

3.   И какво значение има за теб защо го прави? И все пак не си ли въобразяваш?

4.   Какво правиш сама заедно с двойка годеници? Да им светиш ли си отишла? Гледа те защото не те иска там и ти се чуди на акъла как може да си такъв навлек

5.   Айде, първо уточни дали сякаш или те гледа.

6.   Защо го прави няма как да знам. Едва ли така изведнъж си е паднал по теб, няма логика, ако се познавате отдавна визирам. Иначе е възможно. Аз бих игнорирала това поведение като за начало. Ако продължи във времето или стане много очебийно, то ще го попитам директно и то пред годеницата му.

7.   Дали пък не си въобразяваш, защото го харесваш ти?

9.   Нормалните зрящи хора гледаме събеседниците си, .. дори нежеланите.

11.   Някой май го възбужда мисълта обвързан мъж да я желае и те гложди яко отвътре защото явно и той не ти е безразличен :)

12.   4, то по твоята логика щом някоя ще се жени/ има гадже, повече да не я потърсят приятелките и. Ти що си се мъкнал в женска компания, ами като скачен съд си бил и ти? Тия жени може да са искали да са сами, кусур и ти там. Не вдявам как има двойки, които навсякъде искат да са заедно. Бъз те е било някой мъж да не я открадне. Болезнена ревност. Описаният в темата ще е същият- мъкне се с две жени от ревност.
Зяпа, защото иска да кръшне я с нея, я по принцип. Най-често гледат да забършат някоя приятелка на милото, защото вече я познават.
Да не му обръща внимание.

13.   До номер 2 - айде малко по-уважително, става ли? Нито съм навлек, нито досаждам на хората, нито нищо, излизам с тях по тяхно желание и дори не съм очаквала да излизаме общо, тъй като те пожелаха и просто си се случи. Вие повечето мъже сте много груби, особено към жените. Като ме нарече навлек и филмарка по-добре ли се почувства, по-голям мъж ли стана? Айде лек ти ден, такива като теб са ми пределно ясни, минала съм много през тези неща.

До номер 3 - айде поредния, казвам поредния, защото съм убедена, че зад коментара стои мъж. Нямам какво да коментирам, само ще кажа, че по изказа ви определено лечи, че на втория етаж няма никой.

От авторката

14.   Имам такава позната. Всички я харесват и са влюбени в нея, Всички я свалят.... Ама само тя така си мисли. Направо е смешна. Някои женички умират да се вкарват в такива филми. То да не ви се усмихне човек или да ви погледне, , че ще се юрнете към булчинския магазин. А както са ти го казали горе - хората обикновено се гледаме, дори да не се харесваме

15.   Звучиш много злобно. Лоша жена си и според мен искаш да им развалил щастието. Но това е голям грях да знаеш. Господ ще те накаже бъди сигурна в това.
Твоята приятелка не ти е приятелка.
Много коварни и зли мисли имаш.
Но кармата ще те намери неможе да се скриеш от нея.
Даже знам коя си. Селам се. Бъди сигурна, че ще покажа това, което на писа на момчето. Той ми е казвал за теб. Очаквай скоро да ти обади приятелката ти.

16.   А като те гледаше дали провели дали нещо не си се изцапала, дали нещо не ти е на криво косата, дрехите? Ако си била облечена странно може нещо да ти се е чудел на акъла. Супер несериозно е някой като те загледа за дълго време да си мислиш, че веднага си пада по тебе. Особено пък чуждите мъже.

17.   Авторке, повечето те нападат, но грам не разбират от мъжка психология. На човека просто му предстои да надене брачния хомот. това, че те гледа по определен начин може да е съзнателно, но може и да е подсъзнателна реакция. Един вид копнеж по свободата, която скоро ще приключи.

18.   До 2. Всъщност съм сигурен, че за да пише тези простотии, значи наистина има някой влюбен в нея, даже е готов да се самоубие по нейно нареждане. Но въпреки това си личи нейната незадоволеност, нещастие и желание да покаже колко е голяма като особа, като всъщност подсъзнателно си знае, че изобщо не е така. И за това и трябва да мисли на глас, да получи затвърждение и подкрепа в своето нещастие, въпреки големите думи и всички които са я минали.
Всичко това, защото когато е обичала някой, което е странно дори за нея самата, е решила пак по този безумен начин да се прави на вироглава и все нещо пак в е дразнило и пак нещо не и е достигнало. И така е останала с голото нищо и празните приказки, които не топлят, както онова гадното от което уж е избягала. Резултатът е точно това което виждаш, което даже не си заслужава да бъде описвано.

19.   18, имаш проблем някакъв. Какви са тия измислици?

20.   До номер 18 - не намирам грам адекватност в това, което си написал/а, честно казано. Дори не знам как е възможно да се измисли това, чак е смешно, неестествено и нереално. Само миналите през това биха ме разбрали. Няма как да влезеш в обувките на някой, ако не си преживял нещо определено. Разбира се няма как изцяло, зящото няма как да разбереш точно как се чувства другия, защото всеки го усеща различно, но поне добиваш представа какво е да минеш през нещо конкретно.

От авторката

21.   Като гледам какви "изповеди" се публикуват, няма да се учудя ако видим и тема "тази сутрин отидох до тоалетна по голяма нужда и го снесох особено големо. тва какво предвещава, как мислите? "