Много го харесвам, той мен също, но...
Проблема е, че е той е срамежлив и не се решава на първата крачка. Има страшно много положителни качества като човек, изглежда добре, но с жените не го бива.

Досега не съм била с подобни мъже и искам съвет как да подходя и в крайна сметка ще се получи ли нещо?

Коментари

1.   Ами подходи внимателно. Щом той е срамежлив, направи ти първата крачка и той ще се отпусне, ако му покажеш, че много го харесваш.

2.   Амм.. извинявай. На колко си?

3.   Бъди искрена! ние момчетата сме просто устроени предпочитаме нещата да са по директни, вие ги правите по сложни, но може би затова неможем без вас :)
Ако кажеш на момче че го харесваш, той ще ти отговори веднага- да или не, няма да му мисли хич.
така бих направил аз.
Успех

4.   Мъже и жени? Защо не уточняваш годините си? Той те харесва, от историята се разбира, че и ти него. Проблема е, че бил срамежлив и не го бивало много с жените. Ми действай по-внимателно, по-деликатно. Пък и той може да си мисли, че няма никакъв шанс! Показа ли му с нещо, че не си безразлична към него?! Напр. погледи нещо друго не знам. Щом той не прави първата крачка, или наистина е много срамежлив, или не смята, че ще стане нещо. Може да си мисли, че не го харесваш и т.н. А вероятно и двете!..

5.   Доста вероятно е да стане нещо, освен ако ти си нямаш и не харесваш друг. Зависи от това какво искаш от едно момче. Знам ги тия, срамежливите. Те могат да обичат истински. Общо взето истинска любов, стига да търсиш това. Той би те обичал завинаги, би те накарал да си специална и щастлива. Но зависи какво искаш от момчетата и от живота по принцип. Ако е срамежлив и не е много като останалите. Не се прави на голямат работа, винаги е скромен, тих, и т.н. то е такъв, какъвто го описах.

От личен опит го знам. Аз самият съм такъв...

6.   Скромен и тих е наистина, а в действителност е много над приятелите си. Например не е простак, интелигентен е, има добра работа, мозъкът му сече и съм го виждала да реагира супер адекватно във всякакви заплетени ситуации. Така да се каже го наблюдавам с интерес от известно време:) и единствения му недостатък смятам, че е този:не умее да изтъква качествата си пред една жена и съответно да я "вземе", да вземе каквото поиска.
Ние обичаме така да се държат мъжете, но този е пракалено различен. Аз обаче го харесвам много, а всички качества които има другите ги нямат.

Какво търся? Търся сериозна връзка, търся вече истинско нещо, търся си някой неизползвач и смятам, че си го намерих:). Тука ме питаха за възрастта, аз съм на 22, той на 26. Единствено ме притеснява, че не зная как да подходя с подобен мъж. Досега само мене са ме сваляли и се чудя какъв да е подхода ми. От една страна се сещате, че не приляга на една жена да се държи леко и като ку*ва, пък и де да го знам, може да го уплаша:).

Затова искам съвет от жени принципно, жени които са си харесвали някой по-срамежлив и знаят успешния подход. Искам съвет и защото имам конкуренция, сред приятелките ми някои имат също интерес към него и ако чакам да се реши той да ме вземе има да чакаааам, а по-лошото е някоя да не ме изпревари. Опишете вашите подходи, методи, кое минава, кое не.

7.   До авторката:

Нали не става въпрос за Бизнес парк - София?

9.   Мила аз съм в същата ситуация и не знам как да подходя. Той е доста срамежлив и постоянно е на приливи и отливи. Ту се закачаме, говорим си, ту е дръпнат и здрасти дори не казва. Моя близка приятелка от компанията говори с най-добрия му приятел, но всъщност това не даде кой знае колко голям резултат-общо взето не "изплю камъчето" и сме си на същото положение, но виж при теб може и да проработи. Търси начин да се свържеш и общуваш с него чрез приятелите му. Нещо което може много да ти помогне-езикът на тялото, използвай го и разкодирай неговия. Успех :)