Писна ми
Здравейте с мъжа ми живеем вече 5 месеца заедно (и с баща му) Да започна така че родителите му не ме харесват въпреки че правя всичко за да им се харесам всеки ден ми се крещи и т. н.
Правя обикновенните неща за една домакиня. Просто не издържам да ми се месят в всичко и да говорят на сина си за мен лоши неща и той после се кара с мен защо не съм правила това и онова.
Аз съм доста чувствителна и доста нервна и тези неща ми идват в повече.
А до колкото мъжа ми той е на моменти обича ме/не ме обича, лъже ме, не ми обръща внимание, един път го хванах с друга да си пише (сега пак се съмнявам), напива се и се прибираа мъртво пиян.
Аз съм търпелив човек но вече ми писна от всичко и ще си събера багажа и ще си тръгна никой такова отношение е нямал към мен.
Посъветвайте ме как да постъпя да търпя ли или вече е време да си вървя. Благодаря предварително <3

Коментари

1.   Ще ти кажа нещо, но без да се обиждаш или сърдиш : Трябва да си с интелект на медуза ако продължаваш да търпиш такова нещо. Събираш ги всички и на 16 очи им казваш че не ти е приятно това, което се случва и им поставяш ултиматум. Или си оправят поведението към теб, или ги напускаш и се развеждаш с него. Мъж съм, но съм отвратен от такъв тип хора, независимо от кой пол са.

2.   Жените сте странни създания. Нулева способност за обективност на ситуацията. Ето ви списък на основателни мотиви да напуснете някой, явно ви е много трудно:

- агресивен и налита на бой. Имам предвид - обективно. Не просто критикува ваше поведени което вие приемат за обида, и от там - за агресия (щото и такива теми има тук). Както не е и обратното - бий ма, щото ме обича. Или пък - той е агресивен към други, ама мен няма да ме ошамари... Просто въпрос на време.
- злоупотреба с алкохол, наркотици, хазард
- не застава на ваша страна когато трябва. Пак някои жени очакват за всяка тяхна глупост и проблемче да бъдат подкрепяни. Но когато един мъж е неспособен да отдели семейството което прави, от мама и тате... еми голям проблем е.
- не оценява какво правиш за него. Хората да си поделят задълженията и да бъдат оценение за тях, е основното в една връзка.

3.   Да, събери си багажа, защото си се събрала идиоти, от които винаги ще страдаш. Представяш ли се с две деца и цялата тази компания?

4.   Мъж ще ти е, ако имате брак. Иначе сте съжители.
Това не е човека за теб. Хем кръшка, хем пие бая, хем не ти е подкрепа. А ти слугуваш на цялата рода.

5.   Махай се от тоя хашлак и остави мамника да се оправя с пияното си момченце. Не бих издържала и седмица с такива индивиди.

6.   Пияниците не бива да бъдат изтърпявани.
Ако мъжът след употреба на алкохол, оплоди жена, ина много висок риск да се роди дете със синдрома на Даун.

7.   Мъж съм и няма да коментирам тях, те не са важни. Аз не разбирам поради какви причини търпиш, това е мазохизъм.

8.   Мъж или гадже? Защото ако е мъж, голям автогол си си вкарала с такъв, щом само след 5 месеца си е показал рогата. И в двата случая бих те посъветвала да се махаш от него с 200

9.   Съпруг ли ти е или сте просто гадженца? Къв мъж от 5 месеца? :Д

11.   Когато и да си събереш багажа и да си тръгнеш, все ще е късно. И все пак, по-добре късно, отколкото никога... Тръгвай, веднага!

12.   Махай се докато е време. Нямаш работа в това семейство! Няма по-лошо от това да не си харесван от родителите на човека до теб. Това може да отрови целия ти живот и този на детето ти. И се махни преди да имаш деца от този човек.

13.   Чакай сега, ти не си съпруга, нито снаха. Не си ори домашната прислужница на семейството, защото прислужници те имат точно определена работа, работно време и заплащане, не им се крещи, не ги обиждат, ако не си вършат работата добре, просто наемат друга.
Тогава ти коя си там за тях?
От кой пазар те купиха?
Поне храна подхвърля ли?
Господарят ти ползва ли те и като секс наложница?
Че и питаш какво да правиш..?
Намери си поне други господари щом нямаш собствена идентичност, характер! Куче да беше щеше да избяга.

14.   Какъв е този мъж, който позволява така да се гаврят с жената която обича? Колкото и да си търпелива, не си му длъжна. Той е видял в теб втора майка. Той да не е сакат, като има нещо което не си направил, вместо да мрънка може да ти помогне. Аз съм отгледан предимно от майка ми. Винаги съм мразил подобно отношение към жените. Остави това мамино синче. Колкото повече чета историите в сайта, се убеждавам, че мъжете се превръщат в слабия пол. Който иска да ми се сърди. До 30 или повече живее при мама и тате, и си търси слугиня.
В една здрава връзка и другия трябва да дава. За мен стабилни отношения се градят когато както правата, така и задълженията са споделени. Аз лично бих му забил един, след такова отношение. С извинение „ебал” съм ви любовта. Вашето не е любов. Влюбения мъж не би се държал така. От личен опит ти го казвам. Влюбения мъж и ада ще обходи, за да може жената до него да е добре. Лъже те и ти изневерява, а ти си търпиш. За мен мъжкото поведение е да си до жена си. Да си скалата, която да я предпази от вълните на живота. Да ѝ помагаш във всичко и да я подкрепяш. Жената която си заслужава, ще отговори със същото. Когато търсиш вярна и силна жена, трябва да си готов да ѝ дадеш същото.
Не разбирам как такива „мъже” като твоят си намират приятелки, пък и ги задържат. Да не си развила Стокхолмски синдром? Събери си нещата и просто си тръгни. Не заслужаваш такова отношение.
М 25