Има ли все още нормални жени?
Винаги попадам на такива жени, които не се съобразяват с моите чувства и ме изоставят за сметка на друг. Това ли са жените в 21 век? Или по-скоро аз съм такъв карък...

Коментари

1.   Възможно е ти да си привлечен само от такива. Може и само такива (непостоянни) да се навиват да са с теб.
Не всички жени са боклуци, даже повечето не са. Стават такива заради скапани "мъже", които си играят с тях и ги прецакват. След това жените почват да очакват това от всеки.

2.   Такива харесваш. Такива си избрал и такива са ти критериите за жена.
Има, но биха ти били ужасно скучни.

3.   Еми определено има някакъв проблем в теб.

4.   Тези, които не ви оставяме, сме грозни за вас, а на първо място за мъжът е важно жената да е хубава, че да я обича. Давам ти личен пример от животът ми днес - както си седях, дойде един с въпросът "Охоо, мен ли чакаш? ", така от нищото. Учудих се до степен на стряскане и му казах просто "Не. ". Не го обидих с нищо, не му казах нищо лошо, просто му казах "Не. " и той започна да ми казва, че съм толкова грозна, че и за свирки не ставам. Това е българското мъжле - смята, че. всяка жена трябва да е хубава за него, а тези, които не сме, биваме обиждани от вас. Не ви пука за качествата на жените и гледате само външният вид, . Ок, природата ви е създала такива, но помнете две неща:
- никоя жена не ви дължи хубост и не ви е длъжна с нищо, изключае майките и дъщерите ви;
- след като външният вид е на първо място за вас, не пишете такива тъпи теми, че нямало нормални жени, защото нормални жени има, просто не са ви интересни, а тези, които са ви интересни - хубавите - са разглезени до n- та степен от вас и трудно ще намерите "нормални" след тях;
На случайни мъже повече няма и да отговарям на никакви въпроси, защото глезеното българско мъжко все е недоволно, дори и на един нормален отговор, като лигава принцеска.

Black Sabbath

5.   Имам една хубава и една лоша новина. Хубавата е, че все още има нормални жени. Втората е, че най-вероятно си просто карък по отношение на жените, или поне за момента.

6.   Здравей!
А ти съобразяваш ли се с техните?
Или си от тези които са тип егоисти и предимно искаш околните да се съобразяват с теб?
Отсъпваш ли лесно или си инат?
Или попадаш наистина на неподходящи жени, на които не им пука наистина за теб и затова не ти зачитат мнението и чувствата.
(Момиче на 34 г от Бургас ;)

7.   Защо във въпроса ти не присъства "защо не мога да задържа една жена"?

8.   НЕ, няма!!!

9.   А ти някак реши, че някой трябва да се съобразява с твоите чувства ;) Започни да се държиш като мъж, колкото и невъзможно да изглежда това и един ден ще видиш разликата. Вече за жените които срещаш е друг въпрос, ама всяко бещо с времето си.

10.   Преценявай ги, има точни партньори.

11.   Автора: Много често ми се е случвало жени да ме изоставят, защото са намерили някакъв по-добър от мен и вместо да изберат да са лоялни, предпочитат да ме изоставят и да ми кажат, че не са длъжни да се съобразяват с моите чувства. А веднъж една жена пък ме изостави, заради жена...

12.   4, Black Sabbath ти как пък прецени, че не си хубава, в свят, в който грозните се имат за красиви, а красивите за грозни?

13.   Блак Сабат

Който и да има възможността да те опознае, съвсем скоро би разбрал, че ти определено не си "нормална", а даже чалната. Характерът ти граничи на километри от каквото и да е женско поведение и от които и да е женски качества. Само ти си се възприемаш за нормална. Зная и че далеч не се възприемаш за красива! За което съм напълно съгласен! Никога една НАМРЪЩЕНА, ЗЛОБНА, АРОГАНТНА И ЦИНИЧНА жена не може да бъде определяна като хубава.

Днес ти се е случило много хубаво нещо. Бог, ангелите, Провидението не са забравили твоите ужасни думи и неблагоприлично отношение към мъжете и са те удостоили с правилната порция "добронамереност и учтивост". Повтарям - който те познава ще знае, че то друго и не може да ти се случи. Все пак подобното привлича подобно. Има достатъчно културни и възпитани господа, които не са ти казали право в очите какво мислят за тебе и какво отношение заслужаваш, но, както сама виждаш, в правилния момент някой друг ще те дари с плодовете на твоята "благоразумност, женственост и чистосърдечност"!

П. П. Един съвет от мене - предвид това, че добре зная каква ти е социалната среда, вземай мерки навреме, че следващият път някой мангал директно ще те насили без да те пита "ти него ли чакаш"!

==========================

9 - "А ти някак реши, че някой трябва да се съобразява с твоите чувства"

Еми, ти, когато си във връзка, не се ли съобразяваш с чувствата на мъжа до теб? Или само гледаш да удариш кьоравото, да го измуфтиш за пари и скачаш на следващия клон? Което е и точното описание за женски "боклук".

14.   Търсиш курви и поемаш последиците. Или смяташ, че с теб ще си промени мисленето?

15.   Има. Това, че не искат да са с теб е друга тема.

16.   Глупости говорите.
Авторе нормални жени няма. Номер 4 например е много грозна и надута жена. Няма да ти хареса гаранция.
Ти търсиш красива жена и добре правиш. Грозни те са с много ниско самочувствие и постоянно ще изневеряват не ти трябват такива. В момента така си случил. Ама жени много има. Не трябва да се отказваш. Една втора пета ако не ще другата ще иска. Все някоя ше хлътне по теб. Имай търпение.

17.   Имаше ги по бай-Тошовото време. Днес всяка млада жена или момиче си мисли, че със сексуалния си орган между краката тя е непревземаема и мъжете трябва да застанат на колене и да и се молят. А това означава, че нормалните жени са едва 5%. Това е факт.

18.   Много сте интересни някои, опарили се с 3-4 жени и вече всички жени били такива. В света има стотици милиони жени подходящи за твоята възраст, няколко стотици хиляди има и в България, но 3-4 са достатъчни за генерални изводи.

19.   Хубаво заглавие на тема и после го развали със слабо съдържание.

Отговорът е - не, няма. 99% от тях са скучни, прости и като цяло зли, долнопробни хора. Останалият 1% не са за теб или за мен. Запазени са за престъпниците и наркоманите, сори.

20.   Има, ама са ви странни. Странно ви се вижда да се виждат само с вас, да си пишат само с вас. Ако хойкат, са ви интересни. Странно ви се вижда да не пие, да не пуши, да не слуша чалгия и да не е редовно по заведенията. Ако го прави, ви е интересна и нормална. Странно ви се вижда да работи, да не ви иска пари за дрехи, обувки. Ако редовно плащате вие, обличате я-нормална ви е. Странно ви се вижда да няма стотици лайкове и провокативни снимки. Ако има-нормална ви е. Странно ви се вижда да има интереси, да не ви дрънка за молове, дрешки, реалити предавания. Ако редовно ви надува главата с какво има по магазините, или просто не спира да говори- нормална ви е. Странно ви се вижда да е имала малко партньори, направо я обявявате за freak. Ако не си знае километража- нормална е и ценна. Странно ви е да чете, да има обща култура. Ако последната прочетена книга е в малките класове и няма никакви интереси -нормална ви е.
Странно ви е да е вярна, да ви помага. Ако хич не и дреме за вас- нормална е и и се натискате още. И още куп такива.
Виж се какви са ти критериите за жена и какъв типаж избираш.

21.   То може и да има, но не е това въпроса. Има и друго.
Жените са модни икони и трябва да се показват пред света, да позират и да се фукат. Няма да се обвържат със нормален, нетърсещ слава из социалните среди мъж.

Тя си търси човек който да й приляга на модния начин на живот.
Те не знаят какво е опознаване.
Тя искат да й дуднеш по български комерсиални теми.
Няма да седне да те слуша как говориш за себе си и с какво се занимаваш и от какво се интересуваш.
Разбере ли че нямаш нищо общо с нейния начин на живот и нейните вкусове-край.

Скучен си за нея и най-вече ще си скучен за околните, за хората и приятелите покрай нея.
И ще й развалиш така комерсиалния модерен имидж, щото така или иначе няма да можеш да го поддържаш.
И няма никоя да тръгне с мъж, който не е одобрен от нейните приятели и роднини.
После викат, че нямало свестни.
Няма, щото жените не търсят и не знаят какво е това "опознаване". Търсят си еднаквяри.

Бо-Бо

23.   Няма млади жени. В БГ са много по-малко от мъжете. Съответно цената и самочувствието на малкото такива се качва неимоверно и съответно третират всички мъже които не са топ като боклуци. Естествено че ще е така. Правила на пазара.

Липсата на достатъчно млади жени е един от главните фактори, заради които БГ изчезва, заедно с Япония.

24.   13, знаеш ли, цял живот аз, ненормалната и грозната, се отнасям с вас, мъжете, като с нормални човешки създания, без да ви третирам като спонсори, банкомати, без да изисквам да имате скъпа кола или да сте високи, никога не съм държала мъжът до мен да е такъв и всичко това защо? За да бъда обиждана от вас, просто защото не ви се усмихвам и не ходя с полички и гримче е когато ви отвърна на гадното отношение с гадно отношение, както всеки нормален човек би направил, ме обвинявате, че "сама съв си виновна". За кое? Че сте изроди с мен, защото не ви харесва една нормална, но просто по- широка тениска на група и аз просто се защитавам? ! Същевременно тези, които ви третират като ходещи банкомати, са третирани от вас като богини. Напълно заслужавате това, което ви се случва с жените. Всичко. И това, че сте използвани и зарязвани, и това, че ви се изневерява. Не заслужавате нормално отношение.

Black Sabbath

25.   №4 с пълното И име Black Sabbath, лично на мен ми е симпатична. Тя е момиче със собствено мислено, което не е моделирано по модела на курвенско-чалгарските критерии. Не съм запален любител на рок групата със същото име /слушам я/, на купоните ни бяха популярни, но нейните коментари ми допадат. Само не разбирам защо с някаква злоба, някакви и "скачат" и преминават на ниво лични обиди, базирани на предположение.. Да има качествени жени и момичета, но тях трудно ще намерите по чалготеките. Те не са брокатено лъскави, а някак много по- семпло, но с вкус облечени. Те са намират по институтите на БАН, в болници, лаборатории. Тези момичета, за които някои се вайкат, че ги няма, тези момичета са работещи момичета, а не обикалят по студията за красота, не карат скъпи джипове /които не са техни, а са за временно ползване/. В института, в който минаха най хубавите ми години всичките колежки бяха умни, културни, възпитани, четящи с добър произход. Някои бяха живяли с родителите си в чужбина, други завършили в държави от соц. лагера, но всичките бяха инженерки в областта на електрониката. Бяха куподжийки, знаеха си цена и имаха лично достойнство и гордост. Когато някой е лигльо, попада на лигли, а след това се разиграват древногръцки трагедии. Колкото до Black Sabbath, мога да кажа, че ако попадна в ситуация, някой да ми пази гърбът предпочитам да е момиче като нея, а не някой лигльо. От опит мога да кажа, че съм предават в пъти повече от мъже без мнение и позиция, отколкото от жени/момичета, защитаван съм от жени, предпазван съм от необмислени постъпки от жени, оказвана ми е безкористна помощ от жени. Така, че на тези жени, които познавам дължа благодарност. Тази тема е безкрайна, така, че спирам до тук.. Държа да подчертая, че не съм феминист, нито глобалист, нито неолибералист, нито пацифист, нито почитател на американогейският псевдодемократизъм. Обикновен мъж, който харесва, уважава, защитава, обикновени жени, защо знае, че без такива жени край него, живота му ще бъде съвсем по -различен и то не в добрият смисъл на думата. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

27.   Номер 20, точно такава жена търся, но даже май никога не съм виждал.

29.   27 поправка, виждал си я 100%, даже си я подминавал, но не си ѝ обръщал внимание, щото липсват искуствината коса, изкуствените мигли и нокти, пълнителите в устните и силикона в гърдите и не знам още какво.

30.   27 от 20
Не виждаш, защото така искаш. И да видиш, ще я отхвърлиш. И да имате нещо, ще ти доскучее страшно много. Ще ти е странна, луда. И пак ще си избираш другите.

31.   21, това са жените тип инфлуенсърки, кифли и прочие. Как очакваш опознаване от такива? Такива избираш.

34.   Задачи критерии, че търсиш такава жена и ще намериш подходяща, това е ключът към щастието.

35.   31 - Не, не избирам такива, а с такива е пълно. Като виждам само такива насред улиците, как да излезна с вярата, че нещо различно ще намеря? И то требва сред бълвоча да ходиш, че да срещнеш тук-таме някоя различна. А мен не ми се ходи из тоя комунизъм.

Бо-Бо

36.   Нормалната спрямо днешните разбирания жена, се верифицира чрез ерекцията, която предизвиква в срещуположния пол. Колкото повече еректирали при вида и индивиди, толкова по-жена е тя.

Ненормалната пък жена разчита да бъде верифицирана чрез способността и да бъде майка, съпруга или приятелка, да се реализира и развие професионално, да постигне мечтите си и да има мъж до себе си, който мъж я цени за това което има в главата си, а не за това което има между краката си, и с който мъж да споделят постигнатото от двамата заедно.

Нормални има бол. Ненормалните са кът обаче.

37.   35, такива заглеждаш. Това са ти критериите.

38.   Ами не, не съм виждал. Не си падам по нищо изкуствено. Три пъти съм пробвал с момичета, които на пръв поглед с нищо не са ме привличали. Двете се оказаха по-пресметливи от ония с изкуствения тунинг, а вероятно бяха преспали и с повече мъже. На третата може би не й допаднах, което за мен не беше проблем да си останем приятели. Реално нищо не е ставало между нас. Даже двамата започнахме различни връзки. Няколко години нямаше проблем, докато изведнъж не започна да ми се сипва без никаква причина. Аз просто й бях писал да я чуя какво прави. Нищо не й казах тогава. След няколко години се засякохме случайно на улицата и тъкмо да я поздравя, тя демонстративно си обърна главата. Оттогава вече и аз се правя, че не я виждам.
Та, така. Тия нормалните жени не знам къде са. Аз такива не съм виждал до момента. Това, че една жена не е тунингована и че има добра работа и образование, изобщо не означава, че е свястна. Първите две от примерът ми са точно такива.

39.   38, пак са били същите, само че без тунинг. Кифла не значи непременно неземна красавица.Хем си ги имал за грозни, хем си се бутал. Откъде знаеш с колко са били? Гроздето май е кисело.
Ти пък защо си търсиш бившата? Сам си се набутал във френдзоната.Да ти четка егото, ама не се е получило. Никоя не е длъжна да ти е френдка и да те забавлява с години. Имал си връзка, споделяй с нея. Не с френдката.
Има нормални, ама не те избират. А и ти няма да си нормален мъж.

40.   Не са всички жени такива. Това, което описваш са типичните кифли, които имат повече грим и корекции от мозък. Аз лично с такива никога не съм излизал, просто нямам подобни хора в средата си. Аз моята жена я срещнах на един семинар, на който се бяхме записали и двамата. В нашия случай си беше късмет, но дори да не бяхме започнали връзка пак щяхме да сме приятели, защото имаме общи интереси.
Не знам къде ги срещаш - ако търсиш по дискотеки, фитнеса или мола естествено, че ще попаднеш предимно на такива момичета. Социалните мрежи също са голям капан. Пък и трябва да можеш да преценяваш човека срещу теб. Винаги си личи дали жената има интерес към теб. Ако няма - не знам какво очакваш да се случи.

41.   "Нормална жена' превод : скромна женица, която живее, за да слугува на мъжа си. Да няма мнение за нищо, да си дава заплатата на мъжа, да не иска почивки, ресторанти и екскурзии... Мъжът да е беят вкъщи, той да решава всичко, жената да е прислужницята. Той да пърди и да се оригва на дивана, а жената да му носи салата и ракия и да му прави масаж на миризливите крака. Или както авторът просто го е казал "да се съобразяват само с него" Не, авторе, такива жени за щастие няма. Потърси си мъж, там може би има извратеняци, които харесват да са роби и да ги подчиняват.
ж, 26

42.   Жената не трябва да бъде нормална, трябва да бъде щастлива. :}