Мъже с тънки устни
Жени, харесвате ли мъже с тънки устни? Били ли сте някога с такъв? Какво е усещането да се целуваш с мъж, който няма устни, по-различно ли е от мъж с плътни устни? Аз съм забелязала, че когато мъжа има плътни, красиви устни целувките с език са ми по-приятни и се раздавам повече и ми казват, че се целувам много хубаво. Писах си с един мъж, който няма уста, устните му са много тънки и изглеждат сухи някакви, и през цялото време не можех да си представя какви ще са целувките с него. Самият мъж се оказа и с отвратителен и злобен характер. Няма нищо по-красиво от мъж с хубави, плътни устни, които да засмуквам, захапвам и целувам. Такъв без уста ще ми е гадно да го целувам с език.

Коментари

1.   Не съм била с мъж с тънки устни, не ми харесват чисто визуално.

2.   Независимо от пола, хората с тънки устни са отвратителни и злобни, както казваш. Не гледай целувките, гледай читав ли е човека, първо по устните- ако искаш.

3.   По - важно е ти какви устни имаш и дали някой ще иска да те целуне.

4.   И аз не харесвам мъже с тънки устни. Хипер грозно и отблъскващо. Някои си пускат бради, за да прикрият този дефект, ама пак е отблъскващо.

5.   Какво значи тънки устни? Не съм се заглеждал по устните на хората но доколкото си спомням повечето хора имат нормални устни. Някои имат по-големи, други по-малки но разликата не е чак толкова голяма. Единствено при негрите съм забелязал че имат големи джуки но това е по-скоро грозно за мен отколкото
красиво. Авторката като харесва големи устни да си хване един негър и да си го целува(хаха). Правя този коментар не да се заяждам а защото на някои хора подобни неща могат да им повлияят и да почнат да не си харесват устните(най-вече момичета). То и затова не се учудвам че темата е писана от жена(кой друг би се сетил да напише подобна глупост). Това което е направила природата е най-добрия вариант и съветвам по-младите да не се опитват да си променят устните тъй като има много лоши примери за жени които са си коригирали устните и след това резултатът не е много добър(поне според мен). Да не говорим че някои приличат на карикатури след това и освен устните им друго не мога да забележа в лицето им, тъй като "корекцията" е толкова добре направена че останалото в лицето бледнее пред нея.

6.   Здравей, аз съм момче на 19 години от много малък си вървя с плътни устни (Тук природата ми е направила подарък). Правили са ми комплименти за тях, дори сестра ми каза, че и да си сложи хиалорон няма да изглеждат като моите. Защото самата форма е специфична, а колкото за целуването имах приятелка с тънки устни. Тя се целуваше най-добре от всички с, които съм бил. Дори от тези с по-големи устни, според мен това не е от толкова голяма значение дали човек може да се целува или не, но визуално определено придават по-хубав вид.

7.   На същото мнение съм. И не, никога не съм целувала мъж с тънки устни.

8.   Ами същото като с жените с тънки устни.

9.   Какъвто ти харесва, такъв имай мъж, просто е.

10.   Здравей, мъжа ми е с тънки устни и да ти кажа никак не са зле целувките. И аз като тебе преди винаги съм харесвала мъже с плътни устни, факт е, че са по-така... Но! Чак пък гадно... Пак можеш да го захапеш, какво те спира? О Боже Мой, да ви имам проблемите, на колко си? 15? ...

11.   Такива с тънки устни са злобни и при двата пола. Не разбирам каква е връзката с тънките устни и характера, но е факт. Не съм виждал добри хора с тънки устни.

12.   За тънките устни не знам дали са злобни. Знам със сигурност обаче, че са много грозни и тъпи онези, които като момите от "Ергенът" са си направили устите на конски г-з. Сигурно е много гнусно да целуваш подобна.

13.   Стиснати, егоисти и себични са.

14.   Сложи си силикон бе пич

15.   Номер 14, ти само заглавието ли прочете!

Авторката е жена, така че " пича" си ти.

16.   Вие сте откачили. Освен да убиеме с камъни всички мъже с тънки устни

18.   Има случаи когато момче скоро излязло от казармата и с нулев опит с жените, по -възрастна от него жена поне 10-12 години, да му каже "Имаш много хубави устни, красиво оформени, но не можеш да се целуваш. "Е, къде да се учи в казармата ли? Нямаше никакъв опит, обикновено деветнадесет годишно момче, старшина -школник. Такива като него стотици

19.   18, той ако има гадна, сплескана, тънка, суха и грозна уста ще ми е гадно да го целувам, пък както и да умее да се целува. Такова нещо не бих целунала. Винаги целувките с неопитния, но с красиво оформени и плътни устни ще са ми по-приятни. И да, хората с тънки сплескани усти винаги имат зли и отвратителни характери.

21.   До №18 Жената, която ми го каза, беше една бивша колежка на майка ми, но значително по-млада, която ме познаваше от години. Може пък да е било и за мое добро. Тя ми каза, че устните са ми хубави и плътни, но не съм бил умел. Така се стекоха нещата, че в един момент тя стана първата жена в моят живот. Беше разведена, с едно дете, спортна натура, добър статус и 10-12 години по-възрастна от мен. До този момент се бях целувал само с едно чешко момиче, лято на морето преди да влезна за две години в казармата. Ако трябва да съм откровен, то момичето ме целуна, къде такава смелост у мен. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

22.   Десантчик, винаги ще предпочета да целуна красавец с плътни хубави устни като теб и да бъда с някой такъв, пък бил той и не много умен, отколкото злобен умник с тънки гадни устни. Зарежи тези глупости за вътрешната красота и т. н. Красивите хора външно са красиви и благородни и вътрешно, докато грозните хора с тънки, злобни усти са зли и лоши и вътрешно. Господ ги е създал такива за да знаеш още като го погледнеш каква гад е. Този с когото си писах имаше зло и сухо лице като маска, и очите и устата му бяха като цепки присвити. И се оказа зъл човек. Мен досега красавец не ме е наранил, най-красивите момчета са се държали най-добре с мен и все грозните, на които съм дала шанс са ме наранили. Точно и те са тия с големите претенции без покритие, които обиждат и те карат да се чувстваш все едно ти си грозната.

23.   Не, тия мъже имат малки пишки. Казвам ти го от личен опит.

24.   Някой злобар с тънки и грозни устни се е разиграл със звездичките. Истината боли.

25.   До №22 много елегантно ме нарекохте тъп, не много умен. Изглежда, че не сте прочели внимателно какво каза, бившата много по -млада колежка на майка ми, цитирам "но не съм бил умел. "Тя просто каза, че нямам никакъв опит, което си беше и вярно. Освен това не съм и красив, последните години от гимназията бях пъпчив, свивах се на последният чин и се правех на невидим за момичетата, да не им се мяркам пред очите. Това беше и една от основните причини да тренирам джудо, защото, то тогава не беше популярно сред момичетата. А след завършване на средно образование това, което Ви описах : казарма, там бойно самбо, тактическа подготовка, физическа подготовка, огнева подготовка, специална, подготовка, политическа подготовка. Беше ми интересно, не ми тежеше имах добра физика от преди това. Купон беше когато давахме кръв, защото като правило екипа беше от млади лекарки и сестри и тогава настъпваше оживление, а като допълнителна екстра даваха и три дни допълнителен домашен отпуск. След казармата започнах да следвам във ФРЕ/ факултет радио-електроника/ на тогавашното ВМЕИ"Ленин"/ сега ТУ/, продължиш с тренировките, ходих на бригади по време на следването-тогава те бяха задължителни, но и бяха купони. Така се запознах на една от тях с латвийско момиче, бригадата беше международна, студентска бригада в Бакьово и имаше момичета от Русия, Латвия /беше част от Съветският Съюз/, Полша, Унгария. Завършване, постъпване на работа, явяване на конкурс за научни сътрудници, станах един от най-млади научни сътрудници в института, създаване на семейство с умно момиче, също инженер от факултета, който завърших, отлична математичка, амбициозна и организирана, дете -момиче, също добра по математика. По-късно отлично професионално кариерно развитие-технически директор. Колежките от моят програмен колектив, бяха умни момичета, културни и възпитани, всичките инженерки, всяка със свои характер. Една, чието бюро беше срещу моето ми казваше, нещо от сорта, че съм спокоен, с весел характер и лесно се разбирам с жените, защото не съм се правил на "велик". Не съм висок, някъде към 183 см, но атлетичен и най-вече възрастен. Темата е дълга с аргументи, контра-аргументи, различни виждания и случки почерпени от реалността //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

28.   Размях се много. Не съм виждал човек с тънки устни. Много странна тема. Наистина

29.   28, ти сериозно ли?