Да си привлекателен - въпрос на умения или на късмет е?
Предполагам познавате един спортен журланист от Бтв Петър Бакърджиев. Та той все си намира красавици и ги зарязва, кръшка им. Значи е търсен мъж. А външно не е кой знае какво. Та си мисля или е обаятелен или просто има късмет в любовта. Или и двете.

И аз имах един период в който само да се кача в някой автобус и почти всички момичета в него ме зяпаха в захлас. Буше си чист късмет, бях със същите дрехи, с които обикновено, не съм променял нищо във визията си.

Та, въпрос на умения ли е или по-скоро на чист късмет е дали си привлекателен?

Коментари

1.   Някои хора просто имат харизма, която привлича противоположния пол, имат готин характер, в допълнение. Външната красота привлича до един момент, ако нямаш друго, не можеш да разчиташ само на нея.

2.   За един мъж не е нужно да е красив, за да е привлекателен. Красотата не е най-важното качество в мъжете. Познавам един много грозен мъж, с много лоша костна структура на лицето, който е бандит и цял живот ходи с топ красавици, и съм виждала как те сами му се слагат и го харесват - жени с визия на плеймейтки. И аз го намирам за готин. Въпреки, че харесвам красавци, ми се е случвало да харесам грозник точно защото притежава някакви други качества, които са важни за един мъж, за да е стойностен.

3.   “Жените се влюбват в това, което чуват, а мъжете в това, което виждат, затова жените се гримират, а мъжете лъжат”….. хихихихи ….. ами има умения човека, знае какво да прави. Хммм

4.   Излъчване в случая.
Сега, не да е грозен, та плашещ, но е важно излъчването.
Ей сега се прибирам и се наложи да хвана автобус. Един иначе много симпатичен на визия мъж така загоряло ме гледаше през целият път, че ми се допровръща. Чусвтах се залята с помия от погледа му. Е, грозен е в крайна сметка много грозен-помия.

5.   Не знам кой е този журналист. Не е от известните.

6.   Петър Бакърджиев привлекателен? Божееее... Като жена ти казвам, чисто физически няма нищо привлекателно в него. Нищичко. Не е баш грозник, ама почти.
Не му познавам характера, може би като човек е интересна личност и компенсира липсата на хубава външност. Но със сигурност парите имат нещо общо с успеха му.

7.   Какъв е тоя автобус, че чак всички жени в захлас зяпат нашенец? В твоите мечти, нали?

8.   Излъчване, но е и да показваш точните неща в живота, това е факторът за успех винаги.

9.   Иска се умение да се въртят много жени. Простият факт за жените е, че те си падат по мъже които вече са харесвани и имат други жени в живота си. Това им показва, че някой е "яката партия". Ако си сам, си им безинтересен. Повечето жени са изключително слаби в това да оценят мъж. Външен вид, външно поведение, социална среда... това са нещата по които съдят. Мъжки качества, характер, морал, достойнство... жените не ги виждат тези неща.

Иначе тоя журналист на мен лично ми е чак противен... Но да, много жени точно на такива типчета налитат. Известен е, познава хора, има социална среда, предполагам може да говори умело, да ги омагьосва с празни приказки...

10.   Да отдаваш успехите си на късмет, е признак на изключително ниско самочуствие.

11.   "Зяпали са те в захлас".
Може да си изглеждал странно, смешно, не че са те харесвали:)

12.   Преди много години един колега с една колежка си говорят, тя пуши в колата, защо е пушачка и често вози колегата си след работа защото живеят в една посока. Колежката спряла край тротоара и някак спонтанно казва на колегата си: ти си едно диалектическо противоречие. " Колегата само където не се опули от изненада, защото не разбра смисълът на казаното. Та тя му обясни, "едновременно си много умен, много глупав и много наивен". Технически, в службата като знания и технически възможности си много умен, същевременно в живота, в отношението си с жените си глупав и наивен. Вирваш им, а те лъжат, при това много. Като всеки добър си силен мъж си доверчив, а в една умна жена, така, ще те манипулира, така ще те моделира, като восък. Нито силата ти, нито аналитичните ти способности, нито джудото, нито скоковете ще ти помогнат. А като допълнителна екстра така ще те из-манипулира, че ще мислиш, че всички решения вземаш ти самостоятелно, защото ги желаеш. Обиден и ядосан той я пита, дали пък в нейни очи не изглежда нещо като инфантилен дебил. Колежката изглажда, че много му е набрала, защо продължава фройдиският си анализ, премесен с някакви формулировки от Август Форел. До теб винаги трябва да има жената, която да те предпазва от грешни стъпки и решения. Виждайки неговата саркастична усмивка и скептицизъм премесен според нея с мъжко, типично българско дебелоглавие, зарязва всеки всякакви меки формулировки и изтърсва нещо от сорта:"Мисли, че Нася те харесва и едва ли не е влюбена в теб, ама моля ти се не се заблуждавай. Тя е себична, а ти си И нещо като кученце и иска да си край нея. В интересна на истината много си И удобен, сравнително висок си, а не си някакъв запъртък с височина 175см, атлетичен си, добра осанка, спретнат и чист, а като допълнителна екстра, с наивна физиономия. Ще си поиграе с теб, ще си погали егото, а след това ще ти бие шута. А като сега, ти видя високомерна, саркастична усмивчица има желание да те удуша". Общо взето той не И много повярва в думите, но понякога се замисляше над тях. Колегата И се смяташе
за млад мъж малко под средното ниво и кано И го каза допълнително я ядоса, защото според нея изобщо не я слушал //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време".

13.   Ако това ти е представата за мъжка красота...
Не знам защо е много престижно да сменяш жени, че и да им кръшкаш и да ги разкарваш. Или те него разкарват, ама той така представя нещата, че той да е героят. Това ли искаш-много бройки и да си като парцал?
Зяпали те в захлас. И после се събуди, нали?

14.   7 в Студентски град.

15.   До 5: това е водещият на спортните новини по БТВ, един с плешива, топчеста кратуна. Той ходеше с Виктория Петрова, ама тя го заряза заради една богаташка свиня, още по-голям изрод и от него. Да, заради парите е.

16.   Не го знам тоя, но не е до харизма и визия а до връзки и положение.
Много нашенски красавици или такива, всъщност са много грозни по душа и характер.
Тв се слагат на всякакви уроди и невзрачни грозници, които имат положение и всръзки за да ги уредят на добра службица.
Дали изневеряват на тях им дреме на шундите.
Първо с един, после с друг.

17.   Аз нищо не правя и се ме харесвали много жени, като за около 30 съм сигурен, тъй като сами ми го казаха!
Вече съм на 49 с две деца, но продължават да ме харесват!
Към момента всеки ден тренирам и имам хубаво тяло, обличам се добре, ползвам скъпи парфюми и т. н.
Сега ми се увърта една съседка с деца, която в фесбук и инсталирам събира стотици лайкове и уж може да има много мъже!
Но мен са ме харесвали, от времето когато нямах нищо и не правих нищо за да впечатлявам жените.

18.   14 от 7
Може да са изтрезнявали от снощния купон, или са били на други субстанции.

19.   Жените никога не моеш ги разбереш какво гледат, не се мъчи, те и те самите незнаят, просто са на настроения. Бъди себе си и не се променяй заради жена щото цял живот ще си във филма!