Какво се случва...
Здравейте, сигурно няма да съм първия и последния, на който се е случвало да флиртува с колежка на работа. Флирта е и от двете страни. Тя е на 25 и си има приятел (един досега) но няма тръпка между тях и не правят секс от две години. Аз пък имам жена с две деца и съм на 39 и правя секс средно 3-4 пъти в месеца (имал съм 4-5 сериозни връзки). Виждам, че ме иска много и избягва да си пишем извън работа заради жена ми. Виждам също, че моето отношение към нея я кара да се чувства желана, сигурна, спокойна, щастлива. Искам да и помогна, но на този етап тя не смята да се разделя с приятеля си, а да търси друг не и е приоритет в момента понеже не е финансово обезпечена. А и до месец два трудно се намират читави мъже и да са готови да заживее при тях. Какво да сторя...

Коментари

1.   Какво да сториш ли?
Да си стоиш на задника при жена си и при децата си!
Младата пачавра ще ти развали семейството.

2.   Направи това, което би направил ВСЕКИ мъж на 39, който има шанс да изчука 25 годишна...
Сериозно - какво очакваш да ти кажем тук?
Аз лично имах подобни отношения с една колежка - почти идентична ситуация. За съжаление друга колежка (дърта завистлива скрофа, която се мислеше за голяма красавица и не търпи мъжете да обръщат внимание на други жени), се намеси и развали нещата преди да сме стигнали до секс. Сигурен съм, че щяхме да сме по-щастливи и двамата ако въпросната мърша не се беше намесила.

3.   Имаш жена и деца, мислиш ли, че си заслужава да си разбиеш семейството заради мимолетно увлечение?

4.   SКакво да сториш , седи си на г.за и си гледай децата , тая мома може да ти е дете . Ако жена ти и тя намери друг ? Аман от такива искащи всичко . Ако си ми мъж , да съм ти била шута , ако разбера . Чак се чуди какво да прави . Изобщо не трябва да си задаваш такива въпроси . Жени , които ще ти харесват ще има винаги , на жена ти ще и направят впечатление хубавите мъже , но щом имате семейство , трябва да си го пазите . На работа си , за да работиш .

5.   Как точно искаш да и помогнеш, освен да го бутнеш, де?

6.   Прелъсти я и я изостави. Как какво. Изчукай я едно хубаво, на 39 с две деца. Какво ще правиш? Развод, издръжка на деца колко време мислиш, че ще изкарате преди рутината да ви убие?

7.   Светиш и в кревата, че знаеш кога прават секс? Мислех, че само жени се връзват на такива глупости, но явно и мъжете се лъжат лесно. Много те искала? По какво позна? Там сте да работите или да се чешите?
Че чак и ще я взимаш вкъщи. Нали работи, , взима заплата, защо да не е финансово обезпечена?
Горките деца.

8.   Изживеи момента с нея, поне ще знаеш, че си успял, пак е нещо, пред нищо.

9.   Щом правите рядко секс с жена си, значи трябва да разнообразиш с колежката. Правете секс щом и двамата го искате. Само гледай да не се влюбваш и да не я забременял. Това че имаш жена и деца не бива да те спира. Ти няма да се разделиш с жена си и с децата си все пак. Сексът е просто секс. Ще го правиш и с двете. Жена ти и без това иска по рядко. Само че ще трябва да се криеш добре и да гледаш колежката винаги да е доволна иначе ще те издаде на жена ти. Отричай ако те притисне.

10.   Ако толкова искаш друга, която и да било първо трябва да си разведен, за да може да действаш свободно и да не нараняваш майката на децата ти все пак надали заслужава да ѝ се изневерява. Аман от такива като вас женен с деца ама иска и друга да чука.

11.   До номер 1 - не съм казал, че ще ходя при нея или тя при мен, дори не е ставало на въпрос. Ако искаше да го развали щеше да опита но не го прави, напротив!
До номер 2 - засега не искам секс, а тя не смее да ме пита.
До номер 3 - не мисля да го разбивам, никой не иска да го разбива.
До номер 4 - седнал съм си, и си гледам децата. Чак дете да ми е...
До номер 5 - да си намери свестен около нейната възраст.
До номер 6 - не съм такъв да чукам и изоставям. На този етап незнам какво да правя
До номер 7 - малко преувеличих като казах, че ме иска много по скоро търси утеха някаква. Работя си, не съм писал, че ще я вземам вкъщи не говорете глупости. На кой работещ му стига заплатата незнам...
До номер 8 - изживявам, но на този етап не ми е целта да я чукам
До номер 9 - даже по рядко правим секс с жената реално. Засега не смятаме да стигаме до секс и мисля да вникна в душата и да разбера какво наистина иска. Не мисля да я забременявам. Не ме притиска ни най малко, доволна е когато я гледам и и помагам с каквото мога. За влюбването... симпатията към нея и някой грижи които полагам за нея влюбване ли е незнам.
До номер 10 - действам но не в тази посока за която си мислите
П. п. нищо лично към другите но номер 9 ми помогна малко в обърканите ми мисли

12.   11, не била финансово обезпечена. А ти е колежка и взима същата заплата като теб, или малко различна. Мъжете сте наивници.

13.   Айде стига лицемерие! Не искал секс, не знае дали е влюбен, гледал си семейството, пък се върти като гладен пес покрай една използвачка. Помагал бил. Благодетел. С какво и помагаш? С пари? С внимание и четкане на егото и? Ако жена ти си намери един такъв "помощник" като тебе ок ли ще си? Ти си на 40, какви са тия тийн истории на средна възраст? Оная те мотка и то много плитко и банално! Не и трябваш ти и смешните ти пуберски чувства, а богат спонсор. Не ставаш за такъв, затова стой настрани и не се занимавай с тази.

14.   Ако толкова си се беше загрижил за децата си, колкото за някаква колежка, нямаше да има по-добър баща от тебе.
Оная я обработва в кревата нейния редовно, ти пък и се точиш от скука. Че чак я мислиш пари има ли, а ти е колежка и работи? !
Криза на средната възраст.

15.   12, 13, 14 гадатели, ако сте Ж бих ви изритал чак на Марс с тва промито мислене, то не може да се нарече мислене де....

16.   Защо и толкова мазно лицемерен дори в анонимния сайт, автор е?
Ще и търсиш ти мъж на нейната възраст? Ще и помагаш ти да си намери и създаде връзка?
В душата си не понасям толкова лицемерни същества.
Удари едни топки ако ти пусне наистина и виж докъде ще я докараш. Това ти е надеждата на теб, и ако може да си остане скрито-покрито.
Все пак обаче, кажи на жена си, че вече е в отворена връзка ако ти стиска... Със сигурност ще има мераклии и няма защо тя пък да се лишава.

17.   E, добре, де - щом не искаш да я чукаш - недей "на този етап".
Значи - остава да и помогнеш финансово, защото като те чета - на нея проблема и е финансов.

Вземи и една квартира и я плащай ти. После и намери и нов приятел и си готов. На жена ти не казвай все пак, че може да не ти повярва.
:)

18.   Авторе, питаш ни ли дали е добре да се впуснеш в изневяра?

Отговарям ти: НЕ, НЕ Е ДОБРЕ! НЕ ГО ПРАВИ!

ИЗНЕВЯРАТА Е ТЕЖЪК и СЕРИОЗЕН ГРЯХ! С който прогневяваш Бога и си разбиваш и разрушаваш семейството!

Така, че според мен - ще си най-големия идиот, ако го направиш!

Просто се дистанцирай от тази колежка и я остави "на бира"!

19.   И аз съм в подобна ситуация. Обичам жена ми и не искам да я нараня. Колежката ми е добър човек, което е рядкост и не искам да я подвеждам, че ще и дам нещо, което не мога. Напълно честен и открит съм и с двете. Тоест жена ми знае, че харесвам колежката, как си прекарваме времето докато работим и тн... И колежката знае, че имам жена, дори по някога си говорят двете. Тестостерона ми се върна в младите години. Сутрин отново се будя с ерекция и жена ми също иска да се любим по-често, тоест ежедневно. За мен и моята жена това носи само позитиви, но се притеснявам, че някой ден колежката ще се влюби в мен, ще иска повече от малко разговори, флирт и шеги и ще и разбия сърцето, а е страхотна като човек и наистина не искам да я наранявам и използвам по този начин.

20.   До 16- и аз не ви понасям и стоя далеч от такава злоба
До 17- предлагах и пари не взима нищо
До 18- греха е за хора които вярващи. Знам, че не е правилно затова пиша и тук
До 19- точно

21.   20, предлагал си пари. На работеща жена. Смях. Тия пари да беше ги дал на децата си.

31.   Намери и читав приятел и ги запознай

32.   Жена на 25г няма как да не е правила секс 2 години.

33.   Според мен тези години са дори измислени за да се скалъпи историята и да не буди съмнение ако някой се припознае и за всеки случай. Но това са само предположения. А има такива жени и мъже.