Аз и той
Случи ми се нещо което никога преди не съм изпитвала и не съм мислела че ще ми се случи. Влюбих се в мъж които не съм виждала очи в очи, всичко вървеше добре харесваше ми начина по които разговяряхме и се чувахме, но изведнъж всичко се промени. Доколкото разбрах май бившата му приятелка иска да си го върне, а аз много държа на него пак и скоро щяхме да се видим. Искам съвет дали да се боря за него или да преглатна всичко което изпитвам и да оставя нещата така. Отделно той някак се отчужди и вече не е същото. Просто искам да видя дали рещението ви и отговорите ще си съвпаднат с това което аз мисля. Благодаря предварително!

Коментари

1.   И с мен се случи същото... по-добре е да не се занимаваш с него щом е така.

2.   Най-добре се виж с него, така няма да се самообвиняваш цял живот, че не си го направила и така ще разбереш дали наистина и на живо те влече!!!:))) Успех!

3.   Остави го! Още повече щом чувствата му се променят... просто няма смисъл.

4.   Здравей. Аз имах подобни отношения с един човек преди около 2 години. Той живееше в Америка. Влюбихме се без да сме се виждали, но след около 2 месеца обяснения по имейл и телефон и по 10-тина смс-а на ден, около 2-3 седмици преди да се върне в БГ за да се видим, той се промени.

Доколкото ми беше казвал, имал е приятелка, но месец преди да се запознаем, се е разделил с нея, а година преи това не я е виждал, защото тя се е върнала тук. А иначе ми се обясняваше, влюбен бил, по 2 часа телефонни разговори, десетки смс-и... Така налапах въдицата, че не е истина, чувах сватбени камбани.

Около седмица преди да си дойде тук за отпуската, престана да ми се обажда, аз полудях, чудех се какво става. Няколко дни след пристигането си ми се обади и се видяхме. Беше ужасно. Толкова студен и отчужден човек беше... Не можах да повярвам, че това е човека, който ми се обясняваше с дни и с часове по телефона.

На следващия ден аз му звъннах да се видим, но той не ми вдигаше. После вдигна и се държа гадно, каза, че не му се излиза и ще се видим на другия ден. На другия ден обаче аз го отрязах и това беше края.

Скоро разбрах, че се е оженил и има дете. Предполагам, че се е върнал при бившата и че преди да се върне в БГ си е подновил отношенията с нея, но не ми е казал. Дори не ме интересува какво става с него.
Дано съм ти била полезна с моята история. Не се притеснявай, аз го забравих за седмица. Когато няма физически контакт е по-лесно. Желая ти всичко да се нареди.

5.   Естествено връзката с жив контакт има повече шансове. Допускам и това е причината да се върне към старите отношения. Не губите нищо, ако се срещнете и едно ненатрапчиво държание само ще Ви помогне да се ориентиратe.

6.   Дано не съм лош пророк, но ми се струва, че такава връзка няма бъдеще. Ако се срещнете на живо, вероятността да се разочаровате един от друг е голяма и вероятно няма да продължите да се срещате. Виртуално една връзка може да е всичко, но на яве излизат много детайли, които човек не може да отмахне с лека ръка. Независимо от всичко ви желая успех.