След година, тя ме мютна, да я питам ли защо?
След като повече от година редовно си комуникирахме на нейния стрийм, аз пишех, тя четеше отговаряше на глас и изведнъж, без да даде обяснение, ме мютна за постоянно. Според вас след такъв удар трябва ли да положа усилия, за да разбера защо го е направила, възможно е например някой да я е принудил със заплаха да ме разкара, или трябва просто да продължа напред и да я забравя, защото ако по своя воля ме е резнала така... не заслужава повече място изобщо в мислите ми...?

Коментари

1.   Метнала те е, защото или някой нещо и е казал, или защото вече се мисли за голямата звезда.
Next time, не се зомбирай в стриймове и интернет и от мен да знаеш, че ако нещо е имало да става, щеше да разбереш още първите месеци. Просто си евентуален донор.

2.   Че ти други координати нямаш ли и? Какви са ви отношенията? Познаваш ли я реално? Ако не се познавате, защо те вълнува? Защото е супер натокана? Ако сте имали връзка, е разбираемо да се вълнуваш.

3.   Какво означава"мютна"?

4.   Нещо си се филмирал. Ако за теб има значение, че някой те е "мютнал", може би той/тя са имали основание. Моят съвет към теб е да мютнеш компютъра си и да прекарваш повече време навън сред реални хора. В интернет всеки е малко въображаем.

5.   Поредният фантазьор, който си е помислил, че има връзка само защото са му отговаряли.

6.   Не, не се унижавай.

7.   Ти нормален ли си? Досега не си ли разбрал, че много момичета се хранят от внимание без да имат никакви сериозни или дори несериозни намерения за връзка? Сигурно си има гадже и е изревнувал и й е свил сармите да те мютне. На и да не беше едва ли си имал шанс за нея.

8.   Що е то "мютна"?

9.   Защо някой ще я кара да спре да ти пише? И мислиш ли, че си толкова важен за нея, че да трябва да пише докато ти искаш? Не си измисляй разни сценарии. Най-вероятно и е писнало, загубила е интерес.
Вместо да търсиш някакви обяснения, които не ти дължи, не се занимавай и си продължи живота. Доколкото разбирам нямате връзка и сте просто познати.

10.   Не бъди жалък, просто за себе си.

11.   Появил се е друг

13.   Как ще я питаш като те е мютнала?

14.   НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.   Според мен трябва да продължиш напред и да не го приемаш като лична обида и като удар..

Много са ми имтересни проблемите на днешните младежи

16.   Не се садвай, че те е мютнала тази гърла, бро. Никой не знае какво има в нейния брейн. Некст тайм не уейтвай да те мютнат, ами ти ги мютни пръв. Така само ще хейтят, но ти ще си кул.

17.   Намбър 16, вери уел сед!
Да го мютне не е като да го блокне, така че все още може да й пише, но дали тя ще прочете?

18.   Здрасти. Готин коментар на 16, хаха, използвай повече български аналози, това иска да ти каже пичът.
А сега по темата- не го взимай толкова насериозно, това е онлайн общуване. Разбирам, че е от нищото, но е възможно да е започнала реална, сериозна връзка например- абсолютно основателна ( legit на твоя език :D ) причина. Утеши се с това, че това не е истинска връзка и общуване, а виртуално и давай смело напред, този път на живо.
Успех!

19.   Пич, съзнаваш ли колко си жалък? ! Какъв е смисълът на това да си говориш с някого 1 година и да не сте се виждали, да не се познавате? ! Това е свръхидиотско и комплексарско поведение, без извинение. Или се променяш и навлизаш в реалния свят или си оставаш мютнат лузър за цял живот, това е положението.