Изневерих
Никога не съм вярвала, че ще пиша в подобен сайт, но има едно голямо но...
Изневерих на мъжа ми, с мъж, който също има семейство.
Когато влиза алкохола, думите излизат и тогава той започна темата, но удържах и си казах, както на него така и на себе си, че не е правилно да се случва нищо между нас. Но след няколко седмици нещата се случиха, и от тогава един път седмично намираме време да се видим за няколко часа.
Но имам по-голям проблем, с мъжа ми имаме пробреми или по-скоро неразбирателство от половин година, и този мъж в момента ми дава нещо може би, което ми липсва вкъщи... обаче започвам да изпитвам някакви чувства към този човек, но не знам дали са чувства или просто си въобразявам...
Виждаме се вече няколко месеца, но не знам какво се случва и как да прекратя нещата, като и самата аз съм 50/50.

Коментари

1.   Поредното несвързано и неадекватно обяснение за собствените избори на жените. Всичко
Това се случва, защото авторката знае, че дори мъжа и да разбере, някак ще и прости, тоест не е точно мъж.

2.   Нямаш право да отнемаш пък правото на мъжът си да знае и реши дали иска да бъде в такава връзка/семейство.
Бъди честна с мъжът си първо, а после си решавай личните любовни проблеми и дилеми.

Ж

3.   Ми ако те кове прилично - нищо чудно че започваш да развиваш чувства.
Това е природен механизъм, предназначен за създаването на деца.

4.   Айде, пак оправданието с неразбирателствата и тем подобните ГЛУПОСТИ! Ако това е истинска история, в което се съмнявам, КАЗВАШ на мъжа ти, че си на път да счупиш още един к*р и/или вече си го строшила и те напуска! Кви са тия болни оправдания, че не ви вървяло и тем подобните женски изцепки? !

Гаро

5.   Кажи на мъжа си какво си направила, за да може да се разделите и той да си намери жена, която няма да изневерява. Така е правилно и рационално. Да го лъжеш, да спиш с други, а вкъщи да се преструваш, че го обичаш, не е правилно.

6.   Първо кажи на мъжа си какви ги вършиш след това иди при жената на другия мъж и кажи на нея какви ги вършите, за да може тези хора да си намерят адекватни партньори не мишки като вас, а за семейството на мъжа помислили какво ще е на жена заради вашето няколко минутно забавление ама да то жена която не мисли за собственото си семейство няма как да мисли за чуждо.

7.   Тази женска философия не я разбирам: "не се разбирам с мъжа си, затова отивам да се наеба с друг". Откачена история.

8.   Вече си унищожила семейството си. Рано или късно ще разбере. Кажи му или да се приключва.

9.   Не казвай нищо на никого и продължавай напред. Тука само честни се извъдиха

10.   Браво! Скоро ще ти липсва нещо много повече от това, което въобще някога си си представяла, че може да ти липсва. Ама е късно вече да го мислиш.

12.   Споко, мацка, не си сама.
Вземай си каквото ти се полага.
Само бъдете умни и предпазливи.

13.   Отпушена бутилка си вече авторке, жената чукнат ли я по задника чуждите яйца, пиши и брака избегнал, все се оказва, че имало чувства, а то е похот и нагон.

14.   Случва се

15.   Защо идва човек на този свят, да е щастлив, не ти ще стоиш с мъж който не обичаш и между вас вече няма нищо. Аман иначе от философи. Няма какво да се обясняваш на мъж ти. Ще си по-щастлива и спокойна ли без него, какво искаш ти, това е най-важното, а не кой какво ти казва, особено форумни моралисти с кухненско революционни моралти разсъждения.

16.   Ебането и чувствата са супер свързани. Ако сексът е супер, обикновено и връзката си я бива.

17.   Заради такива като теб се разпадат семействата и накрая ние мъжете ядем паламарката. Жената взима всичко, а ние сме длъжнни да плащаме издръжки да може госпожицата да си се е*е спокойно в семейното жилище, което в повечето случаи мъжът е изработил....

18.   Заради такива жени има и толкова случки на домашно насилие в бг.

19.   Изневеряват боклуците и те не се променят, това е истината.

20.   Ама много сте интересни всички.
Как точно си представяте да му каже?
Сядат на вечеря и тя му казва: Изневерих ти!
Или: Искам да се разведем.
И готово!
Наистина ли си го представяте толкова лесно?
Тук има замесени чувства, емоции, години, роднини, общи сметки даже.

И не “с мъжът ми не се разбираме” не е оправдание. Това е ВИНАГИ причина за изневяра.
Всичко е прекрасно, разбирате се, обичате се, страст, романтика, единомислие… еми, сори, тогава никой на никого не изневерява.

Наличието на любовник е симптом, че нещо в официалната връзка куца и изневеряващият не е в състояние да оправи сам.

21.   Поискай от любовника си да ти плати някоя сметка или да ти направи скъп подарък и тогава ще разбереш чувствата му към теб.

22.   20, Ами лесно е да. Като сте толкова отворени да си отваряте краката наляво и надясно, какво ви пречи в разговор да кажете на този, който ви обича истината? Шубе ви е да не ви остави? Ами като сте мишки, мишкувайте тайно, само че всичко се разбира в един момент и от два стола ще сте на земята. Ние не сме примати да следваме просто един нагон. Когато си с някой и имаш чувства, дори да загледаш някой и да ти е симпатичен, все може да си управляваш да не си отвориш ципа на панталона?

23.   20 в много бракове не е цветя и рози или както в представите за идеален брак, но не си търсим любовник. Нищо не е идеално

24.   Дори и да решиш да се разведеш - пак няма да казваш на мъжа си. Не ги слушай злобарите в сайта.

Не само на него - на никого няма да казваш. Тези неща се случват и отшумяват. Рядко от такава връзка излиза нещо сериозно.

Разбере ли се, обаче - с брака е свършено.

25.   20 изкара изневеряващият жертва :))))) типичният нарцис.

26.   До 20
Не им обеснявай на тези няма да разберат щото са егоистични и ги кефи другите да страдат. Повечето са дърти курабии живеещи в измислен свят

27.   22. Не! Шубе ни е, че няма да ни остави.
Че ще започнат драми. Че ще го играе жертва. Че ще се настройват роднини.

Казвам аз: Виж, искам развод, защото срещнах нова любов.
И оттам: Разбира се, няма проблем. Благодаря, че ми каза.

Айде слез в реалността

28.   Н22 в реалността маймуната не пада от дървото, защото не пуска клона, за който се държи, преди да се хване здраво за следващия. Хората за разлика от маймуните обаче имат чувство за морал, чест и достойнство. Макар и не всички очевидно.

29.   Н 27, казваш и напускаш "семейното гнездо" ей толкова е лесно.
Ама не, как ще носиш отговорност за действията си? ! Наместило се безгръбначното покрай хората и смуче каквото и докато може, но един ден няма да може.

30.   Аз съвети няма да давам, всеки да прави каквото си иска, не съм някакъв морален стожер. Обаче, моля ви, кажете ми как намирате време за афери, какво казвате на партньорите си, особено ако живеете с тях?
"Имам много работа днес и ще закъснея. "
"Ще се видя с приятел(к)и днес след работа. "
Питам от чисто любопитство. Женен съм, имам 2 деца и със съпругата ми дори често се смеем на такива неща, че дори да искаш да имаш друга връзка, какви лъжи ще дробиш и как ще намираш време за това? Такива оправдания от типа на "имаме проблеми", "връзката ни куца" и т. н., затова сте изневерили, не ми ги пробутвайте. Всичко е за чувството да легнеш с друг, дайте да си го кажем направо.

31.   29, не, бе - не става, разбираш ли? !
5 пъти съм го казвала и се почва едно молене, обвинения, обещавания.
В прав текст съм казвала: Не те искам вече. Обичам те, уважавам те, но не те искам в живота си.
Знаеш ли какъв беше отговорът?
Ох, пак започна с твоите тъпотии.
Сериозна съм, дай да се разберем за детето.
Ти искаш да ме съсипеш, ти искаш да ми отнемеш всичко….

Еми накрая си намерих любовник. По-лесно ли е? Определено.
И? Какво от това?
А дано като разбере, че му изневерявам вземе да се разсърди и да ми позволи да водя своя си живот. Не че го вярвам, ама се надявам.

От горчив опит ти го казвам - с токсични, притежателно настроени хора НЕ можеш да се разбереш

32.   28 жалко, че чак сега го разбрахте

33.   Н 31, повтарям: напуска или той е принуден ако е твое жилището да напусне! Не си затворник. Щом ползваш свободно Интернет и се виждаш с любовник, значи не сси вързана.
Стои защото искаш или имаш полза. Не те е страх от него, не е насилним, иначе нямаше да пробваш с любовник.
Каква ти е изгода та, ти си знаеш. Щом той те обвинява, че "искаш всичко да му вземеш" мога да предположи, че искаш да останеш с детето в неговото или общото ви семейно жилище, а да излезе той и с това съм съгласна дори. Щом детето е малко и ще е твоя отговорност, трябва да имаш това спокойствие. Но пак можеш да го изкараш от живота си ако искаше.
Изреди оправдания, не причини. Твоя си работа, но подобни "игрички" никога не завършват добре.

34.   Има само две причини да някой да си признае изневяра без да са го хванали:
1. Защото иска да натрие носа на постоянния партньор.
2. Защото търси да прехвърли проблема от себе си на другия.

И в двата сучая - реално няма разкаяние.

35.   Чудете се после защо намерили някоя си някъде нарязана в куфар. Или на някой мъж му паднало пердето и претрепал мадам Играчова...
И да не се стигне до там всеки си получава заслуженото рано или късно.

36.   Н 34, също когато надделее поне чувство за отговорност ако не любов.
Тук имаше стара история за мъж, който признал на жена си за изневяра защото съвестта не му позволява да продължава да крие.

38.   За мен изневеряващите са едни мишки. Тях не ги интересуват чувствата на партньора, дори често го отвеждат до депресия, булимия, те се интересуват само от себе си. Признават само ако са хванати на калъп. Другият не ги интересува, а дилемата дали да останат при него или при идеализираната секс играчка, която са си намерили. Мишки.