Афера с популярен мъж
Ж, 25

Здравейте на всички! От около 3 месеца поддържам връзка с мъж около възрастта на баща ми (53г). Той е един от най-добрите в професията си и е добре познат на цяла България с творчеството си. Запознанството ни тръгна от едно негово посещение в школа, в която се обучавам. Потърси мой контакт и започнахме усилена кореспонденция и разговори. Истината е че винаги съм намирала този мъж за изключителен и съм имала силни симптоми към него и в началото не вярвах че той също би могъл да има някакъв интерес към мен. След седмица разговори за наши общи интереси в сферата той ме покани да се видим отново. Срещата беше интересна тъй като се разхождахме из една от близките до София планини. Не осъзнах кога минаха няколко часа в сладки приказки и най-вече смях, тъй като той е изключителен импровизатор на всякакви теми. Очевидно, аз съм му бях допаднала и още на следващия ден бях поканена в апартамента му. Страстта ни явно беше преляла и сетя ви се оказахме в леглото. Няма да ви лъжа, беше най-невероятното усещане на света. След няколко дни той замина за друг град по работа и след 2 седмици отново беше в София и срещата у тях (и у нас) се повтори, след това потрети… никога не се бях влюбвала така. Сънувах всичко отново и отново. Впрочем това влюбване продължава и до днес. Разбира се, има много пречки пред подобно обвързване, не съм си правила илюзии. Господинът е женен и има две дъщери, макар и жена му да е не много по-голяма от мен. Той ме уверява, че никога не се е влюбвал в друга жена както в мен. “Има някакъв ток в мен” това ми каза. Никога няма да го забравя. Откакто имаме отношения всичко приемал по-леко, непрекъснато се усмихвал и това правило впечатление на всички около него. Иска ми се да е истина и да не ме приема просто като глътка въздух, разнообразие и почивка от наистина забързания си живот. От друга страна осъзнавам че той е баща, винаги ще предпочете комфорта на дъщерите си и не би ги наранил, обявявайки афера.
Наскоро ми предложи да се включа в един от проектите му, който е доста публичен. Обмислям го, тъй като това ще означава ежедневни репетиции заедно и с колегите му, емоционално натоварване което или би ни сближило повече, или би ни отдалечило. От друга страна, да се включа в подобно нещо би било голяма чест и трамплин за мен.
В крайна сметка в момента чувствата ми към този човек надделяват, мислите ми са объркани и буквално бих направила всичко което според него е правилно. Казва, ми каквото трябва ще се случи и да се наслаждаваме на настоящия момент, тъй като аз също го правя много щастлив. Много съм щастлива, развълнувана и същевремнно изключително притеснена за бъдещето и сърцето си. Имах нужда да споделя…

Коментари

2.   Сигурно има десетина теми на жени във връзка с "популярни" мъже. То едва ли не вече всяка втора е със звИздЪ. Още малко и с "Брад Пит" ще почне да ходи всяка втора.

3.   Избирателна наивност...
Тъй и тъй си играеш вече ролята с него добре, не те бърка и задника си да предложиш за трамплина, поне използвай да се представиш максимално добре и дано ти послужи за бъдещето.
Пък той как ама хич никога не се е влюбвал така, пък много ток имал... Ами човека е на възраст, ма! Внимавай да не даде на късо, че да пририта върху теб.

Жена съм, отивам да повърна.

4.   Дано да не те изядат сега анонимните хейтъри. А аз съм на мнение, че всеки е свободен да живее живота си както желае. Така си го почувствала, така си го направила. А до колко е правилно или не, вече аз не мога да кажа. И не съм аз този, който ще съди другите. Защото и аз самия не съм безгрешен и съм правил много грешки, за които и до ден днешен си плащам. А на теб ти пожелавам всичко най-хубаво и нещата да се развият както ти искаш.

5.   LMS в действие - look, money, status.

6.   Актьор... Няма да си остави семейството. А ти как може да се занимаваш със женен? За него си просто дупка. Дупка за пълнене.

Нямате бъдеще.

7.   Пусни си да гледаш SheraSeven и ще ти се изяснят някои неща.

8.   Типично женска история, в която всичко е наред, обаче авторката си намира поводи за притеснения и драми, като това ясно показва, че колкото и да е наред нещо, може да бъде съсипано без проблем от някоя такава, което не е нещо ново разбира се.

9.   Е, това не го разбирам. От своя гледна точка, лично аз никога не бих го допуснал. Няма как да бъда с момиче на годите на дъщеря ми. Винаги съм ненавиждал педофилите, отвратителни са ми. Може да пием кафе, може да си говорим, но до там, нито крачка повече. Та ние сме две различни поколения. Младото момиче може да сгреши, но възрастният мъж-не. Нещо подобно ми се случвало, но в много по- мек вариант, при това разликата беше към 9 години. Бях взводен командир на момичешки взвод на лагер на НВО. Бяха ме взели запас, няма и година, от както се бях дипломирал и започнал работа в един институт. Лагера беше недалеч от Самоков. Кошмарът ми започна когато разбрах, че съм командир на един от момичешките взводове. Никаква представа как се командват момичета, никакво познание на психологията на момичетата. В НШЗО, поне за малко учехме нещо като психология на войника, но тава са момичета. Момичетата от елитна гимназия умни, горди, хубави, със самочувствие, те 28 /ако не греша:/, аз самичък, те манипулативни, креативни, не мога да разбера къде свършва границата на приятелството, къде започват служебните задължения, те някак я размиваха, а не искам да изглеждам като тъповат солдафон. Особено вечерно време, на така наречената дискотека. Знам, че го правеха нарочно, надпреварваха се да ме канят на блусове, аз се опитвах да се крия в стаята си, но те ме измъкваха от убежището ми. Опитвах се да се "крия", край тяхна учителка, а тя ми изнасяше разни нравоучителни лекции, да не ги възприемам като малки деца, защото те ментално и физически са вече жени. Това пък съвсем не радваше, те бяха на 17 години, а аз на 26 на път да сключа брак. Използваха женски хитринки, да ме вкарат в поредния "капан". Иначе добри момичета, когато бяха сериозни, вършеха нещата правилно и бързо, радваше ме, че се интересуваха от стрелба с АК. Представиха се повече от добре, радваха се като деца /каквито си бяха в моите очи/, искаха да ме прегръщат, че съм ги научил -беше ми конфузно. Правехме си общи снимки при различни ситуации. Полагах усилия да ги предпазя от грешни постъпки, защо те може да сгрешат, а аз като по-възрастен-не. Смятах, че съм много по -зрял от тях, но емоционално най-вероятно сме били на едно ниво. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

10.   Изключително глупаво е да си лягаш с обвързан мъж, особено да развиеш чувства.
По- скоро неговата постъпка спрямо жена му е много гадна. На никоя не пожелавам подобен мъж. А жена му сигурно гледа децата през това време. Много са ми неприятни хората дето решават, че искат да имат всичко в живота или всяка хубава жена.

11.   Жена съм и винаги съм защитавала жените и техните права, но тук не мога да кажа нищо добро за теб.. Знаеш, че е омъжен, с деца и е на възрастта на баща ти - нямаш ли малко себеуважение? С какви очи гледаш родителите си? И господина е виновен, даже повече и от теб, защото на тази възраст трябва да е улегнал мъж. И колкото и да е велик във професията си, е провал в личния си живот. Ако имаш поне малко съвест признай на жена му, нека тя сама да прецени какво да прави. Никой не заслужава да бъде заблуждаван. Очаквайте си кармата и двамата - тя никого не подминава.
Ж, 22.

12.   Не ти вярваме, мислим, че ни лъжеш.

13.   Хе хе. Википедия ми показва Пенко Господинов ;D. Женен с 2 деца на 53. Внимавайте като си казвате лични информации, защото може да си разбирате живота... Както и да е. Кофти, че спиш с женен и нагло от негова страна...

14.   Ох, тази история ми напомня на една абсолютно аналогична такава на моя колежка и близка приятелка — запозна се с един певец в школата, която посещаваше за обучение. Същата възраст, същото описание. Просто е едно към едно, не мога да повярвам.

Ако става дума за психотерапевтична школа, свирни, защото този господин е всепознат и със сигурност не си му единствена. Две дъщери, жена, която представя ту като настояща, ту като бивша (зависи пред коя млада девойка какво ще мине вероятно). Изкусен манипулатор и женкар, разчитащ хем на запазена визия, хем на бунтарство, хем на артистичен чар. Отровна комбинация.

Дори и да не е той, ще се опариш здравата, момиче — самата идея 53-годишен мъж да се занимава с 25-годишна млада жена говори достатъчно за него като човек. Плътски е настроен, няма любов там, има стабилно замазване на очи. Пази се и умната!

15.   Колко лековерни тук. Темата очевидно е пързалка.

16.   Темата я е писал същият човек, който използва изрази като: няма да ви лъжа; историята е следната; не ме разбирайте погрешно... Този стил на писане вече го познавам!
, , Страстта ни явно беше преляла и сетя ви се оказахме в леглото. " Това
, , сетя ви се'' не би го употребила млада жена на 25 години, а мъж със сигурност над 50 години. Не му вярвайте на измишльотините!

17.   Такива въжделения имат девойките на 16 г. Би трябвало вече да си улегнала

21.   Поредната фалшива история на една и съща авторка, която не спира да си фантазира. Иска и се да е така както го е разказала, но няма никога да се случи. Почти всички коментатори разбраха дори коя е авторката.

22.   13, хехе, а като чете Уикипедията, прочете ли, че жена му на тоя Пенко е на 44! Къде са 44, къде 25!??

"Господинът е женен и има две дъщери, макар и жена му да е не много по-голяма от мен. "

Като почнете да се правите на детективи значи....

23.   Хубава история, но не очаквай нищо сериозно и дългосрочно от тази връзка. Просто страст която да изживееш за мига.