Защо сексът със семеен е толкова добър?
Здравейте, преди повече от половин година приключих “отношенията” си със семеен колега, защото осъзнах, че просто е безсмислено и болезнено цялото това нещо, но от тогава не мога да допусна никого до себе си. Не изпитвам дори желание за целувка или някаква интимност (а обожавам секса), но след него не съм правила. Просто с него беше уникален, тръпката беше безумна (не мисля, че е защото е забранено, просто си пасвахме в това), той знаеше как да направи всяко нещо.. сега седя и се чудя защо е толкова пристрастяващо, как намерихте друга такава тръпка и създадохте връзка със свободен мъж?
П. С. Коментари от рода “кармата ше ти го върне” са напълно излишни. Много добре осъзнавам какво съм направила и си нося последствията. Моля само за отговори, отнасящи се до въпроса ми.

Коментари

2.   Кармата ше ти го върне.

3.   Самият факт, че допускаш обвързан мъж до теб, говори за ниска самооценка. Да си втора, неофициална, тайна, любовница, говори, че ти така се оценяш и не заслужаваш статус на избрана, първа и единствена в сърцето на мъж. Липса на класа, липса на достойнство, обезценяване.
Това една кралица няма да го допусне. Докато има жени да си мислят, че с отваряне на крака ще бъдат обичани и ценени това ще е положението. Ама който каквото си направи друг не може да му го направи.

4.   Дааа бе, писала си и ще получиш всякакви мнения.
Ми вероятно ще те сполети същото, само че ще си нечия жена. Адаки долна постъпка още повече на работното място.

5.   Гледай сега, как ще се включи онзи - "набожният" и ще ти обясни как живееш в грях, трябва да се кръстиш, да се молиш и по възможност да родиш 2-3 деца (задължително кръстени), за да се пречистиш от греховете си :) :) :)

6.   Е, все пак кармата наистина ще ти го върне. Сама виждаш, че любовникът ти е изневерявал на жена си с теб. Твоят някой ден ще прави същото, докато ти евентуално буташ детската количка. Така че не се питай откъде ти е дошло. А и нали си чувала, че един мъж не може да яде цял живот от една баница, особено ако вече е застаряваща?

7.   Щом осъзнаваш, продължавай да си носиш последствията. Но ти не ги носиш, а се чудиш защо не намираш свестен.

8.   Непрекъснато слушаме упреците на жените как мъжете не сме ставали за връзка. А вие запитахте ли се за какво ставате? Само жената е толкова подло и долно същество, че въобще не я интересуват другите/чуждите ЖЕНИ и какво им причиняват, отмъквайки им мъжете. Но ако на тях им се случи същото, ще опищят орталъка, че някоя друга е мастия. Подли като змии, отвратителни като хиени - това е накратно за женските нрави.

9.   Мисли за пари като твоите посестрими и бързо ще си намериш някакъв.

10.   Мисля си че няма значение дали е семеен или не, просто много сте си паснали в леглото.

Ще си намериш друг спокойно.

М29

11.   С мъж, който ти харесва и обичаш всичко ти е хубаво. Аз също не подкрепям подобни игри, особено от страна на мъжа. Изобщо не бих се чувствала добре да имам такъв вкъщи.

12.   Аман от такива като теб, под път и през път ей такива лекички женички като тебе. Щом си много сексуална значи ти трябва негър да ти извади очичките като правите секс. Искам да съм максимално културна ама като чуя че някоя си го слага със семеен и ми се повръща. Като обичаш секса си пускай обяви момиче неориентирано. Гнус ме е от ей такива ходещи болести като теб. Господще ти го върне най неочаквано когато най много обичаш човека до себе си.

13.   Ммм… ще намериш.
И аз така си мислех някога. Но после на какъв попаднах….
И си дадох сметка, че онзи, семейният не е бил кой знае какво. Но срещи рядко, той все усмихнат, на разположение, любовта трудна.
Друго е, което те привързва. Просто още не е минало. Дай си време.
И като попаднеш на мъж, който всеки ден е твой и който се възбужда като те види и след сума ти години - ще стигнеш до моя извод.

Болката привързва и някак поставяш един мъж на пиедестал. После, след време ще осъзнаеш много неща

14.   Поредната тъпа тема. Има мнооого такива тук, то чак банално да му стане на човек от едно и също.
Сама си избираш как да живееш, твоя работа. Даже ти се чудя защо споделяш, нас какво ни интересува? Че чак седнала да се чуди - привлича те забраненото. Някои хора са така.

Към останалите коментиращи - гледам вече чакат 13 броя коментари за одобрение. Игнорирайте авторката, такива хора се хранят с внимание.

15.   Защото си лека жена, без капка морал и себеуважение.

16.   Стига сте го наричали чужд мъж, защото ако беше чужд нямаше да отиде при нея. На нея било щяло да й го върне кармата… ами на него? Той е обвързаният, а не тя.

17.   На мен ми отне над 2 години да преодолея обвързания мъж в живота си. Въпреки че в общи линии изобщо не сме се засичали и не сме общували след "раздялата" и давах шансове за срещи с някакви мъже.
След това любимият ми го срещнах случайно в едно заведение, в което влязох за една бърза бира преди да си хвана автобуса. Запознахме се, черпи ме все едно празнуваме нещо. После стана и ме изпрати чак до автогарата. Целуна ме по бузата и усетих, че имаме страхотна химия. Видяхме се чак след 2 месеца отново. Беше романтично и красиво, но той се държеше много деликатно физически. Не съм от жените, които правят първата стъпка и го чаках, настървявайки се все повече и повече. Най-накрая се случиха нещата, аз вече може да се каже, че хранех дори чувства към него. А сексът е просто един път в живота. Вече не важи никое креватно представление от миналото. В това отношение е невероятен. Знаейки това, възбуждам се само при мисълта, че си идва към вкъщи.
С обвързаният също беше много хубаво. Осигуряваше ни доста време в интерес на истината. Но сега като се сетя сякаш само чувствата ми към него са правили нещата хубави. Докато със сегашния и техническата част е страхотна.

18.   А защо някои жени обичат да ги бият и душат докато правят секс?

Ако още не схващаш, въпросът ти е грешно зададен. Трябва да е - "защо МЕН ми доставя повече удоволствие с мъж женен за друга".

Аз бих ти предположил даже да го отнесеш към психолог. Но без дълбока психоанализа ето ти няколко варианта:
- харесва ти че отнемаш мъжа на друга жена. Типично за доста жени...
- харесва ти, че се криете с колега да мърсувате тайно от всички. Има риск да бъдете хванати
- падаш си кучка, и нормални връзки са ти скучни

19.   Я ми кажи какви последствия носиш, че не се сещам. Не броим сърбежа по опиканото месо долу (извинявайте, мили дами, които не сте като тази шаврантия).

20.   Браво номер 12. Много точен коментар.

21.   като не Ви интересува, защо изобщо пишете, четете и коментирате та нали не Ви интересува уж??? Или да има драми, на чужд гръб и 100 тояги са малко, нали? Номер 13. Благодаря за адекватния коментар. Номер 8. Никой не Ви ги отмъква мъжете, сами си изчезват ама малко ЖЕНИ са готови за тоя разговор. Не знам колко от Вас си дават сметка, че мъжете, които имат нужда от “втора” жена винаги ще си намерят такава и може да сте точно Вие, Вашата дъщеря, приятелка, роднина. Сега ще си кажете “о не, няма как аз съм си я възпитала. ” Идея си нямате 90% какво се случва в семейството Ви, но тук плюете без изобщо да познавате човека, защото през клавиатурата е много лесно, нали? Колко от Вас са казали на някоя жена, че мъжът и им пише или иска нещо от тях, да се обзаложим ли колко сте го направили? И да, приключих с тази история, напуснах и работата си, за да разваля неговия уют и защото той има семейство, за което да се грижи. И не, това не ме прави благородна.

22.   Добрият секс не зависи от семейното положение на мъжо. Как информация от други хора ще ти помогне конкретно?

23.   Сексът е в главата първо, усещане, психология.... защо въобще се хващаш с женен мъж, идеализиран го, сравняваш го... с въображаем.

24.   Ти ако не искаше коментари относно това, че е 'семеен' нямаше да го напишеш.
Просто искаш да дразниш.
Задай си въпроса защо избра и допусна до себе си 'семеен'?
Жикер, можеш да ползваш психотерапевт. Страх от обвързване?
И защо той ако те е ползвал за нещо различно от безплатна проститутка не е напуснал жена си?
Да не би ти под 'семеен' да разбираш домашен любимец, или пък куче на каишка?

25.   Това, дето пишете за кармата са глупости.
Проверено!
Всичко се връща - така е. Но е важно намерението, то именно се връща. Ако се е хванала с него и единствената ѝ цел е да го разведе - ще и се върне. Ако е подходила просто с любов и радост - това ще получи.

И аз съм била любовница, но никога не си позволих да си помисля, че нещо ще руша. Просто се наслаждавах на тази любов. Даже криех повече от него, той беше доста небрежен. Само и само жена му да не разбере.

Еми нищо не ми се върна. Омъжих се за страхотен мъж, който ме боготвори и е верен до мозъка на костите си. И да, казах му за миналото си и знае прекрасно какво, кой, как. И пак ме поиска и получавам само любов от него.

Та… недейте с това тъпо - кармата! Не я разбирате.

26.   Бил е уникален защото за този курвар си била една курва и кпшче за душевни отпадъци, където си е изразходвал цялата негативна енергия.
Няма да ти се иска с друг, защото това е твоето проклятие и наказание!

27.   8 - И как са го отмъкнали чуждия мъж? С пистолет опрян в главата? И са го изнасилили, а той е викал за помощ? Стига глупости. Ако някой не иска да изневери, няма как да го накарат. И двамата са еднакво виновни.
Така както има жени долни пачаври има и мъжки курви.

28.   На мен в момента ми изневеряват с такава като теб, еми извинявай ама не си оправдана в никакъв случай. Не знаеш колко болезнено е предателството от любим човек, нямаш си на идея. Заради такива като теб и децата нямат пълноценно семейство. Затова внимавай на кой си отваряш краката. Да носиш рога е тежко, много тежко

29.   25, ами дай да ти закачим медал дето си криела от жената на любовника си... голямата работа си. И нищо, че не и разбираме на кармата, тя пак ще те стигне-когато най не очакваш. Не бе, спокойно, те нищо няма да ти рушат-просто ще се наслаждават на любовта си. Жалка си.

30.   от 25 до 29

И? :) Хората са различни и не мислят и чувстват като теб. Голям шок, а?
Знаеш ли... от мен да го знаеш - външният свят е огледало на това какъв си и какво мислиш за себе си.
Когато характеризираш някого като нищожен (жалък) всъщност това казва, че не виждаш собсвената си стойност и вероятно имаш комплекси за малоценност.

А кармата не е наказние и тем подобни тъпотии. Това е законът на привличането в действие.
Ако мислиш, че заслужаваш наказание - ще го получиш.
Ако мислиш позитивно - това ще получиш.

Всичко е просто привличане. Вселената (Господ) отговаря ВИНАГИ на това, което излъчваме като чувство и намерение.

Познавам хора, които са много набожни, но сърцата им са злобни - еми, не са ок. Животът им е низ от нещастни случайности.

Та със сигурност ще си го получа ;) всеки си получава онова, което е поискал.
Аз съм си поискала любов, хармония, разбирателство, охолство, благоденствие - това и получавам.
Познай какво ще получи един негативен ум, който опитва да обижда непознати

31.   До 30. А сега изневеряваш ли на мъжа си друг, понеже една любов не стига?

32.   30, не моят ум е негативен, а твоя-ти кроиш как да се криеш, за да се чукаш с мъж, който не е твой, че и се опитваш да внушаваш на четящите че си едва ли не героиня. Ненавиждам подли и подмолни мишки. Не искам да обиждам никого-нито познати, нито непознати, просто изказвам мнение за такъв тип хора като теб. А и друго ме дразни-много се изхвърляш. А щастието казват обичало тишината. Любов разбирателство, охолство и бля бля... голям залък глътни, голяма дума не казвай.

33.   Жена която уж обожава секса а не го е правила от над година??? Хммм звучи ми като фейк скалъпена история!

34.   До 33: ами не, не е фейк и пише повече от половин година, а не година ама четенето с разбиране не е за всеки. Казах, че след него изпитвам страх.

35.   До н33. Семеен М звучи ми не сериозно. На колко години си? По колко пъти масторбираш?

36.   Съдейки по коментарите на значителна част от четящите, то аз мога да бъда определен като пълзяща гадина, за някои мишок. За свое оправдание, ако има оправдание за тези мои постъпки, мога да кажа, че много, ама изключително много обичам съпругата си с цялото сърце и питая към нея нещо повече от уважение. Без нея най-вероятно щях да съм "нищо". От друга страна, не знам по какви причини, има жени, които ме привличат неудържимо, а още по-странното е, че и аз съм привличал някои /поне така казваха/, защо това се случвало, няма никаква представа, та аз съм бил средностатистическо момче, като студент или мъж в по-зрелите години, което с нищо не изпъква, може би малко по- спортен тип, просто дълго време съм тренирал джудо и СРБ /нещо като бойно самбо/ в десантният батальон, но всичкото това е по време на "дълбокият, тъмен " социализъм. Така наречените целувки се случват на различни места, по различни поводи, в повечето случаи спонтанно, даже на шега, като има случаи, при които прирастването от целувка към следващата стъпка, може да е в същият момент под напора на емоциите и алкохола, а понякога сред известно време. А аз не съм такъв тип човек, как се забърквам, пълна загадка. Има случват се такива нещо, които не оценяваш в дълбочина, не мислиш за "другия", просто в момента, все едно си друг човек. Нещо като липса на самоконтрол. Както се казва тогава мисълта се формира не в главният мозък, а на друго място, ако изобщо може да се говори за мисъл, защото е по-скоро първичен нагон. Няма как нормален мъж да не харесва нормална жена. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

37.   32, не знам
Аз никого ненавиждам.
Нито робувам на убеждения ( хората са го казали)
Разбираш ли?
Ето такива хора като теб са страшно вредни. Честно.
Какво като имаш мнение и се дразниш?
Какво като тайничко пожелаваш на някаква непозната жена да я застигне кармата ѝ? :)))
Какво постигаш ти? Какво изобщо те мотивира?
Егото, злобата, завистта, скуката, навикът за моралоучение?

38.   То ако един обвързан мъж хукне при друга са ясни нещата, нито ще е първия, нито последния, живеем в такива времена.
Ако тръгне обвързания значи нещо в брака, връзката му куца и защо да седи там като го влече другаде, да ходи, кой ще го спре?

39.   Авторке, нека използвам тази дума- кармата, та кармата вече се е погрижила да получиш възмездие- въпросният ти страх. Страх те е да опиташ, щото сравняваш и предполагаш, че няма да е същото. Ето, ако го нямаше страха ти, кой знае какви каши още можеше да забъркаш. Пак със семеен естествено, за още по- голяма тръпка.
Като съвет мога да ти кажа, че главата ти стои най- високо, по-високо от сърцето или от малко по- надолу. Слушай разума какво ти казва, не сърбежа. Успех!

40.   37 - Ами като се на-бете с мъж, който има семейство, деца, живее с друга жена, ти и подобните ти какво постигате? Начесват ви качествено вечния сърбеж между краката и това ви прави щастливи и горди. Голямо постижение, голяма житейска цел.

41.   40, мъжът ти си го подпъхва насам-натам, а?

42.   Аз съм мъж на 33 г. и от години имам сексуална връзка със семеен мъж, който всъщност е най-хубавото нещо, което се е случвало в живота ми. Неблагодарната му жена му изневерява отдавна с по-млади мъже и именно заради това нито аз, нито той изпитваме угризения. Но тръпката, че правиш нещо, което общоприетите норми не позволяват, си я има.

43.   Жените, които осъждат действията на мъжете, всъщност мечтаят и на тях да им обърнат внимание. Не го признават гласно, отричат да имат такива мисли, но когато са сами и се.... мислят точно, как го правят с друг, , , чужд, , мъж.
Това е лицемерие. Играете го, , моралистки, , , феминистки, а всъщност сте, , Ева, , , която първа е посегнала към....

45.   17, да бе.. те свястните така се разкарват - под път и над път. Пият бира по автогарите и чакат теб...
Я обуздай фантазиите малко!
Има жени, дето цял живот не знаят какво е оргазъм, нашата 2-ма - 3-ма навързала.. Семейни, несемейни, всякакви!