"Той не си пада по теб"...
Здравейте! Интересно ми е да разбера какви са сигналите, че един мъж не си пада по някоя жена - как се държи, по какъв начин й говори.. може да споделите и своя опит :)

И един въпрос- ако един мъж иска да бъде с някоя жена ще му попречи ли нещо? Само оправдания ли са "не е сега моментът", "предпазвам теб", "за доброто на двама ни е", "не съм готов.. много ме нараниха " и т. н.

Трябва ли да светне лампичката, когато изведнъж започне да се държи грубо( без конкретна причина), безразлично.. когато се оправдава, че няма пари да се обади или пише дори 1 смс.. когато му пишете, а му отнема толкова много време да отговори (ако изобщо отговори.. ), когато всяко нещо, което казвате или правите го дразни ( и дори го показва все по-ясно ), когато вечно е зает за вас, но за всичко останало(всички останали) намира време..

Когато се един мъж се интересува от дадена жена ще си позволи ли да я обиди по някакъв начин ( с думи, действия)? Ами ако го е направил доста пъти? Ще си позволи ли да я пренебрегва, да я игнорира..?

Ако знае, че тази жена изпитва чувства към него и се държи по този начин (всеки път) - това сигнал ли е, че е по-добре да не му се мярка и да го остави на мира?

Чакам с нетърпение отговорите :)

Коментари

1.   Да, правилно ти е заглавието - този не си пада по теб - нито като към жена, нито като към приятел. Не си губи времето, а се огледай за други мъже, които пък ще си падат по теб!

2.   Не знам как мислят мъжете ама от опит ти казвам, че често може да те обидят случайно. В смисъл, че наистина не са искали не са знаели, но просто са казали нещо, от което ти е станало гадно. Ако имате връзка си проличава, някакво странно 6-то чувство, трябва да го изживееш че да разбереш.

3.   Не, не е нормално.
Приключи тази връзка, няма смисъл.

Лоша

4.   За няколко дни спри да го търсиш, да се доближаваш до него без нищо да му казваш. Да видим дали ще те потърси. Ако просто си има проблеми е възможно да не ти обръща внимание, а ако не те иска няма да ти се обади...

5.   Благодаря за отговорите :) - надявам се още хора да споделят мнението си.

6.   Според мен, не ти трябва да се занимаваш с него! Щом и двамата не разбирате сигналите, които другата страна ви изпраща, значи очевидно не сте един за друг и трябва да се разделите час по-скоро, за да не страда после някой от вас...
Вероятно го обичаш по-силно и ти се иска и той да ти отвръща със същото, но явно при него нещата стоят по съвсем друг начин...

7.   Ние не сме заедно - в смисъл нямаме връзка. Просто искам да знам тези думи и действия какво значат и как да ги разбирам.