Още я обичам и искам да си я върна
Здравейте,

Опитвах с времето да отмине тръпката ми към старата ми приятелка, като момче на 18 години…сигурно мислите че драматизирам или съм прекалено малък, но всъщност напоследък се усетих колко всъщност държа на едно единствено момиче. С въпросната приятелка имахме усложнение отношения и декември официално приключихме всякаква комуникация, дори направихме най-детинското а именно - махнахме се и от социалните мрежи. Винаги са били отношенията ни като виенско колело и наистина много силни емоции, чак в гърдите си усещах едновременно тежест, защото я нямаше до мен и утеха, че където е - ще е добре, макар и без мен, наистина винаги съм държал на нея, просто усещах, че сме свързани на енергийно ниво и единственото, което искам е да бъде щастлива, защото тя е била моята причина за щастие. Трудното тук ми е, че преди декември разбрах, че доста ме лъже, разиграва и като цяло нещо комуникацията ни много куцаше, плюс криеше много от мен с кого излиза, а от мен наистина имаше доверие, любов и емпатия, защото както и тя така и аз имахме проблеми както в семействата, училищата и тн. Наистина искам да се оправят нещата и се чудих след като я хванах в толкова лъжи и тя дори не ми обясни странното си поведение ноември - декември, дали ще е странно ако я върни в социалните мрежи или ще изглеждам като мухльо, защото мисля, че ако има още в нея чувства или добро отношения и ме върне и тя там, може отново да се заговорим и дори да поговорим за това какво стана и какво ни раздели толкова много и за толкова дълго време. Държа на това момиче и го обичам с цялото си сърце, дайте ми съвет какво да правя, защото наистина се страхувам от провали и искам нещата за които се боря да стават, искам да се оправим, искам да съм щастлив с нея.
Благодаря ако сте прочели!
П. С с въпросното момиче не сме били в официална връзка, бяхме близки приятели, в последно време обаче както тя, така и аз си признахме, че имаме един към друг силни усещания, но тогава тя просто изчезна, без обяснение или усещане че ме боли.

Коментари

1.   E, появил се е някой, който е действал. Ти мислиш, че някой ще те чака?

2.   Надали ще се съберете, но може да я добавиш в приятели или последваш, за да си изясните ситуацията. След това или ще си останете познати или всеки ще продължи по своя му път. Ако те боли да я виждаш в соц мрежи, може просто да й кажеш, че отново ще я премахнеш, за да не нараняваш самия себе си и че не е нищо лично против нея.

3.   Здравей! Съжалявам за случилото се, защото определено си свястно момче (от начина, по който се изразяваш) и не заслужаваш подобно отношение! Но пък първо :защо продължаваш да си мислиш за човек, който само те лъже и тн? За какво ти е лъжкиня? И второ, не мисля, че е правилно да й държиш сметка (знам, че няма да го направиш, но в главата ти е това), при положение че ти сам казваш, че никога не сте били в официална връзка?

4.   Щом има лъжи и увъртане, няма смисъл.
Ж