Клонирана любовна история
Ето моята история. Преди 5 години срещнах един мъж, по-млад от мен с 10 години, с който от първия миг станахме като едно цяло и любовта ни беше много страстна и силна. Той прекъсна дългогодишна връзка с друга жена и се оженихме. За нещастие загубихме детето си още на първата година от брака ни, но не се предадохме, продължихме напред и бяхме много креативни. Той всеки ден ми казваше, че ме обича, че съм безценна, че ние сме си най-близки в целия свят, но преди седмица започна да се държи студено и дистанцирано и яз разбрах, че има друга. Стана така, че попаднах на цялата им кореспонденция, която ме шокира с това, че беше копие на всичко, което ми пишеше в началото, дори се обръща към нея със същите нежни имена и и прави същите обещания за бъдещето им заедно. Реших да си тръгна и го направих, защото се почувствах предадена и оскърбена. Малко след това той искаше да се върна при него и още по-малко по-късно каза, че го е чувствал за момента наистина, но иска да е с другата. А докато си е писал с нея обещания за брак, деца.... на мен ми казваше че ще ме обича вечно. Не знам какво да правя, защото аз го обичам силно. От една страна знам, че насила не може да стане така, а от друга копнея за нашия живот, такъв какъвто беше си го искам обратно. Познавайки обаче нещата от другата страна, знам, че той ще иска нея.

Коментари

1.   Решението, което си взела да се раделиш с него е правилно. Той просто е влюбчива натура и е подвластен на емоции. Така, както се е разделил с жена си, така ще се раздели и с теб, така и тази жена, на която се обяснява в момента, ще бъде изоставена от него заради друга. Това не е мъж на място и той не знае какво е това отговорност.
Желая ти да вземеш най-доброто решение.

3.   И с мен се случи същото и повярвай ми колкото и да боли много по добре е да го оставиш..... този човек не заслужава цялото ти съществуване да се върти около него.

Гледай напред :)

успех

4.   Много благодаря за тези писма. Знам, че е така, но ми е много тежко, сякаш част от мен е изтръгната.

5.   Взела си правилно решение, отдели се от него, а той нека си направи равносметката сам. По-добре сама, отколкото зле придружена, казва един афоризъм. Болката ще премине и тогава ще се открият други хоризонти, не губи кураж!

6.   Може да ти е много трудно, но се спасявай! Стой далеч от този човек и след време може да си ни благодарна за тези съвети!