Изповед на един любовник
Отново почерпен изчакашащ да ми звънне телефона, от един единнствен човек, пиша тази история за моят живот (близките 3-4години). Аз съм млад, красив и изключително богат по душа, джентълмен (не ме бъркайте с кавалер). Живота ми мина по легла на цуйди жени, жени които не могат да получат това, което желаят от мъже си, годениците си, гаджетата си и подобни...

Моля да не ме оплюва мъжката аудитория. Как не можахте да разберете мили другари [див секс искат единнственно жените, които са привързани към порното (както част и от мъжете)] С която и да сам спал, винаги се е връщала при мен (без една, [която обичам])

Преспах с нея но, не се получи както искам (а тя си призна, [както и знаех, както и виждах, усещах че не е била толкова щаслива, желана и уважавана отдавна]) Тя си имаше приятел, който обича от 2-3 години, аз съм свикнал с тези работи. Но когато една жена се почувства принцеста, тя очаква да чуе (обичам те). Както и направих, казах и го! (винаги сам правил така.) Но тя ми оотговори с (добре) след 15-20 такива признания, ти ставало навик, не знаех! А, когато и тя ми го каза след поредния задоволяващ я секс, аз си казах ДА ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ОТКАЖА!!!
Но, не!

Тя продължаваше да се вижда с него (приятелят и от 2-3 години.) Тя ми казвше няма да ми се обаждаш от тази дата до тази дата! Така и правех... Тя все се отдалечаваше и все (а аз готов на всичко за нея) Вярно лъгах я! Бивш боксьор съм тя пита този белег, от къде е, аз и отговарям паднах. Тя наскоро разбра, че имам доста посъбрани пари от турнири, състезания и впрочие... Откакто го разбра тя взе да си позволява да се прави, че няма пари! (а, знае че гладен умирам, но за нея има!)
Мога все още да притежавам, която си поискам, но защо искам само нея? Вече дори не желая да съм с "старите си" (бившите си)

Последно да споделя: Никога не съм наранявал жена всичко е било дискретно, всичко е било потайно. ДОБЪР ЛЮБОВНИК ЛОШ, ПАРТНЬОР В ЖИВОТА ЛИ СЪМ АЗ?

Коментари

1.   Е, колега, олекна ли ти след като си изля пред нас богатата душа?

2.   Страшно ми напомни за филма "Американско жиголо".... Много човечен и поучителен филм... всичко се случва и на нас в някой слънчев ден...

3.   Обидно е да плюеш силен си ако изживееш чуждата болка и подкрепиш човека със съвет и го накараш да се почувства по-силен

4.   Може да си добър любовник, но не си добър партньор и мъж. Време е да се стегнеш и да подредиш живота си. Забрави иначе за тази жена, тя е надушила парици. Тествай я - кажи ?, че си загубил всичките си пари на... покер да кажем и, че спешно ти трябват 100 лв.
Да видим, дали „любимата“ ще ти се обади.

Дай си някаква цел - например 1 месец без жени. Стъпи си на краката, почни да общуваш със СВОБОДНИ жени вербално. Без секс. Отвори душата си и сърцето си за жените, не само панталона. Никога не казвай „Обичам те“, докато не срещнеш жената, която действително обичаш!
Успех!

5.   Според мен си един доста заблуден мъж. И аз си имам един такъв, наричам го "вечната резерва". Като реша разнообразие му звъня, без значение кога, с кой съм и т. н. Той милия винаги е готов... Чак се кефи, че всичките му любовници си имали гаджета и мъже... Но идва ден, в който сърцето и душата си иска своето. Е, твоето вече иска. Мацката те използва, но според мен си мисли, че взаимно се използвате. Заради това и така действа. Иска ти парици, все пак я чукаш. Ако беше гадже пак щеше да даваш и плащаш, какво искаш, да не е наивна.

6.   #4- Благодаря за полезния съвет, но вече го направих, а и не ми отказа.... Подкрепи ме, и финансово и психически....

7.   от 4, ами браво!
Много се радвам. Сега остава да спре да се среща с другия господин и сте чудесна двойка.
А ти спря ли да се виждаш с „приятелките си“?

8.   #7 Аз спрях да се виждам... Но си играя играта, НЕ искам но, го заслужава...

9.   Прилича ми на смесица от "Американски жиголо", "Новият Дон Жуан" и "40 нощи, 40 дни".
Тази жена те използва за секс, както каза 5 -ти си "вечната резерва".
Много е унизително твоето положение, направо те взимат за подигравка, а на теб ти се услажда:)