Имам гадже от 4 месеца и напоследък ми прави постоянно намеци за секс!
Моля ви помогнете ...Ето каква е историята ми- Значи имам гадже от 4 месеца и напоследък ми прави постоянно намеци за секс, даже тази вечер ме пита открито. Аз съм на 16 год и не съм го правила още:(.. Незнам не се чувствам готова още за това, срам ме е и ме е страх:((пак и след днешния разговор с майка ми направо за сега няма как да го направя..но ми е многоо гадно за гаджето ми, той ми беше казал че ако не искам няма да имало проблем,но аз се чуствам гузно щтото го оставям на сухо :((..тази вечер направо си изревах очите:(.. Нo помислих си да се разделя с него но го обичаам,ам няма как да му сам това което иска...ох какво да правя моля ви дайте си вашето мнение.

Коментари

1.   ми какво се 4уди6 на 16 си пове4ето на тая вазраст са го правили от какво те е страх рано или касно 6те се слу4и ако мисли6 4е го иска6 достата4но направи го бади сигурна 4е няма да сажалява6 но не допускаи 4уждо влияние на тази тема

2.   аз също съм на 16 и съм го правила но трябва да си сигорна в този човек защото според мен това е нещо много важно,и трябва да си сигорна че това е твоето момче

3.   АКО МИСЛИШ ЧЕ МОМЧЕТО СИ ЗАСЛУЖАВА ЗАЩО НЕ ВСЕ ПАК СЕКСА Е ЕДНО ОТ НАЙ ХУБАВИТЕ НЕЩА

4.   Ако си сигурна, че това искаш. Не го прави само защото той иска секс. Важем е първият път. Но има и други начини за доставяне на удоволствие без стигане до край. Защо не пробвате това с приятеля си и като се почустваш готова ще го направите.

5.   искам да те питам нещо? до кога смяташ да чакаш? докато станеш баба ли? какво толкова ти е казала майка ти че си се оплашила. ако смяташ че първия път е съвършен се лъжеш. всеки следващ е по - добър. а и според теб докога приятелят ти ще има тарпение да те чака

6.   Да ти кажа аз пък остани сама със себе си забрави всички съвети и мнения по тоя въпрос и сама реши дали наистина искаш това момче..помисли дали той си заслужава...а ако не си сигурна
изчакай да мине време...ако това момче толкова държи на теб ще приеме решението ти каквото и да е то..УСПЕХ! и помни решението трябва да го вземеш сама а не под чуждо влияние

7.   Аз ще ти кажа само няколко неща надявам се да се заслушаш.....не се насилвай.. него не го мисли.. има си ръце.. грубо обаче си е така (мъже простете) когато усетиш момента му кажи ако те е изчакал до тогава ще е много внимателен.... не го прави заради него.. после ще съжаляваш колкото уи да ти е важен сега ;) повярваи на страдалец ;)

9.   Eм аз сам на 13 и сам го прал няма ни6то лошо просто докато приятеяти има тарпени се някога 6те трябжа да го праиш

10.   Ако наистина го искаш го направи но да не се желяваш после и за всеки случай с презерватив!

11.   Не си ли малко малак (малка) да го правиш.

13.   Амиии, ако си сигурна както казват другите, и имаш доверие на момчето, няма какво да чакаш, винаги има първи път ;)
И ако евентуално го правите бъди спокойна, отпуснисе...

15.   направи му минет

16.   не го прави, аз съм момиче и ми беше яко гадно, след това не можех да гледам майка ми, защото и аз имах същия проблем. И майка ми разбра по поведението ми и беше ужасно!!

17.   Здравей мило момиче... прочетах внимателно историята ти, както и всички коментари към нея. Напълно съм съгласна с номер 6 и 7!! Не бързай, първия път е важен и свещен, не гледай другите (приятелките/приятлите си ако те го правят вече и ти казват, че е глупаво да чакаш) не им подражавай ако не си готова за това. Няма човек, който има право да се меси в това твое решение... хората, които са коментирали казват "ако го обичаш го направи", това е така, но ако той не те обича... трябва да си сигурна в него и чувствата му, и наистина ако те обича ще те изчака... говоря ти от опит.. моя първи път бешв отдавна, бях на 15 и да обичах момчето, задуржах се много с него и въпреки всичко не мога да кава, че ме е обичал (това го разбрах след време с годините натрупан опит). Ако иска от теб само това после ще съжаляваш и ще страдаш и дори и да ти мине и след години ще се сещаш за него, все пак ти е първия. Не си мисли, че те разубеждавам, показвам ти всички гледни точки, а решението е изцяло твое :) желая ти успех, мила :)

18.   Приятелката ми си има гадже и това ме дразни защото я харесвам, но тя не ме харесва, какво да правя?

19.   Не прави нещо, за което не се чувстваш готова или не искаш! Особено пък секс!
Изобщо не слушай "напътствия" от рода: за кога чакаш/ другите са го правили.

Сексът НЕ е задължение към никого и НЕ се прави, щото си на определени години.
Животът си е твой, тялото също - впускай се в интимни преживявания, когато на теб ти е приятно и го желаеш.
Гаджето ще почака.

20.   Ти си тази, която ще решиш какво да правиш... Не бързай да се доверяваш напълно на него и да скочиш в леглото му сексът ще почака ;)....

21.   Виж, понеже искам да съм наистина кратък, ще ти кажа само 1 нещо. Аз съм на 22 и съм имал възможност, но и досега не съм. Имах една много кратка връзка, дори не би могло да се нарече, но аз сам я прекъснах и след 2-3 години разбрах, че съм бил прав. Като погледнах нещата от друг ъгъл - отношението на момичето към втория и баща, който трепереше над нея не беше много добро, такова ще бъде и към приятеля и един ден. Между другото си хвана един водещ на предаване за автомобилизъм. Дано примерът ми е бил полезен. Да не ти пука. Само това ще кажа, защото да изневериш на себе си и на вътрешния си глас е голяма грешка. Тук не става въпрос за секса, а затова този човек става или не става за теб. Аз не исках да се възползвам от онова момиче и да го лъжа и сам я отрязах по интелигентен начин. Дано при теб случаят не е такъв, но помисли. Чао.

22.   За всичко си има първи път, но прави това нещо което гаджето иска чак на 18 години

23.   Като не си готова, не го прави!

24.   Ами ако този човек те обича, би трябвало да те разбере, че още не си готова и не искаш да правиш секс....
Тия работи не стават насила... когато се почувстваш готова нещата просто ще се случат от самосебе си :)

25.   Защо да го зарязваш? Ако наистина го обичаш, остани при него, но щом не че чустваш готова да го правиш, не нужно. Ако той наистина те обича, няма да мисли само за това и ще е щастлив, че поне те има. А щом се почустваш готова за нещо по-сериозно във връзката ви, давай, няма лошо, вече си на 16 все пак.

26.   Годините нямат значение! Важно е какъв опит имаш и дали умееш да преценяваш човека до себе си. Ако е така? .. и приятелят ти те обича ( а според мен 4 месеца са твърде малко време да говорим за любов ), но може да греша, та на въпроса, ако те обича и ти него, ако си имате доверие и знаете всичко за себе си, познавате се до такава степен, че дори да мълчите знаете кога има нещо или просто ви е хубаво.. тогава е дошъл момента да задравите връзката си, чрез интимност. Правете любов.. :)

28.   26, тя не само го е направила, а може вече и дете да има. Видя ли коя година е зададен въпроса? Четете преди да коментирате.

29.   Виж какво, ако не си готова - недей! Не е последният мъж на тая земя, ако не може да те чака повече, да си ходи. А пък, ако си решила, че той е човека и не те е страх от самия акт - давай! Трябва, ти да се почувстваш готова, иначе може - уж специалния момент на първия път, да се превърне в кошмарен...

sweet lips

30.   Съгласен съм със "сладките устни"!!! Момичето трябва да е уверено и най-вече готово за секс, а още повече и за самото сношение! Каквото и да се каже... , първият път особено за едно момиче трябва да е специален! Не е сигурно дали ще и е хубаво (мъжа трябва доста да се постарае), но поне не трябва да се превръща в провал!
Направи го когато си готова и най-вече истински го желаеш! Той, ако държи на теб ще чака... , колкото трябва!!!

31.   темата е от преди 6 години.... Тя си е скъсала п****** от е**** за тези години...

34.   прави го. когато ти самата си готова... и много глупво разсьждаваш. все някога ще се случи чудото.. Но тои ако е мьж ще те разбере, а ако не е.. нз какво правиш ти с него