Жена ми си иска свободата
Жена ми предлага пак да сме си семейство, но да живеем поотделно. Детето да живее по равно при всеки. Да се виждаме като гаджета, с уговорка за вечери, срещи за секс, излизания с приятели, но да не живеем заедно, за да не затънем в рутина и битовизми. Иска да можела да си излиза сама и когато си поиска, да се вижда и с други мъже и ако и се иска да прави дори секс с тях, без да се обвързва. Искала да има семейство, но и да си има личната свобода. Дава ми такава и на мен. Твърди, че ме обича и държи на мен, но и не иска да изкара живота си само в рамките на ограниченията на брака. Женени сме вече 10 год., аз съм на 49, а тя на 39. Много се грижи за външността си и изглежда много по-млада и е супер секси, постоянно и се слагат разни... Дали да приема нейната идея и да опитаме, имаме материалната възможност за това, или това е неин хитър план за постепенна раздяла и вече си има някой?

Коментари

1.   Много стана известен вече този situationship. Пагубно ще е според мен за децата ви... но в днешно време какво ли не се случва... има ли нещо нормално и стабилно?

2.   Абсурд на абсурдите. Не знам дали тази история е истинска, но знам познат, който беше в подобни отношения и се получи огромна токсичност между двамата. И завърши тежко. Не го правете. На единия от двмата (в случая на теб) ще заминат нервите.

3.   Тоест жена ти ти казва пич имам си друг, обаче аз мога да се чукам и с двама ви, теб заради кинтите най-вече, а не след развода, като и метнеш 200 лева.
И ти даже го обмисляш а? Що не викаш? А оосле кой ще събира психиката ти?

4.   Приемай и почвай да си търсиш друга жена, а тая като ти се обади за среща - гледай да си зает. Ако все пак се наложи да се срещате заради децата, гледай да имаш “главоболие”.

Ти и да не приемеш - пак така ще стане. Жена ти усеща, че идва последна спирка на влака (не, че е вярно), но на 39 много жени мислят така.

А, и - ако и даваш пари или нещо такова - спри ги да видиш колко време ще и отнеме да поиска официално развод.

5.   """"Иска да можела да си излиза сама и когато си поиска, да се вижда и с други мъже и ако и се иска да прави дори секс с тях, без да се обвързва. Искала да има семейство, но и да си има личната свобода. Дава ми такава и на мен. """"Ама Вие сериозно ли? . За какъв дявол Ви е такова съществуване. Разведете с нея, уредете материално финансовата страна и ще сте свободен като птичка. Съпругата Ви, не Ви обича, вие сте просто резервно летище, в което ще се приземи когато се наиграе, ако изобщо се на играе. Тя е Мурва по разбиране и постъпки. Има един малък проблем, ако при тези нейни сексуални пируети, ако забременее, на кой ще се води детето. Ще Ви го хързулнат на Вас. Пускайте е в морето на забавата, купона и необвързващият секс и си намете светна жена. Все има такива, тази вашата "гласящата" се не става за нищо-изглежда, че проституцията е нейната извя. Имам обосновани съмнения, че Вие и в момента сте един атрактивен рогоносец, но до момента вашата съпруга е спазвала, някаква мярка, сега казва, че иска излезе на свободният пазар. Според вас колко време ще продължи купона 10-15-20 години. Представете си съпруга Ви на 55 или 60 години, тя колкото и да се поддържа, земното притегляне и UV предизвикват необратими изменения. Отървавате се от нея докато е време, все пак сте на 50 години и си устройвайте живота без тази. На нея не може да се разчита и да знаете, не Ви обича, каквито и сантиментални песнички и спомени да Ви омайва. Никакви сълзи, хладно пресметливо, спокойно -решение. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

6.   Глупости са това.

7.   Това не може да е реална история, авторът се гъбарка

8.   Бий и шута, тая вече не те иска, но си и удобен

9.   Не!

10.   Това, което иска тя не е семейство, а е някакво изкривяване и извращение!

Имай достойнство и не се съгласявай на такова нещо!

Такъв ли пример за семейство ще дадете и на детето си? - много по-добре да сте разведени, отколкото това...

11.   Фанал си си курветина, брат.

Ако това се беше случило в мюсюлманско семейство - жена ти нямаше да те вижда 3 дни, а на третия да почне да те вижда с едното око.

Ама нали сме толерантни християнчета... постъпи по християнски. Като жена ти си доведе тъпкач, вей им да им е прохладно, че страшна жега докара Господ тея дни.

12.   И на това му викате семейство? За мен е курвалък.

13.   Колко тъжно звучи тази история…

14.   Т. е. иска "отворена връзка". Щото е "модерна". Близко е до умът, че ако си вече на 50 и не си Брат Пит, ще седиш на сухо и ще гледаш как я чкат други мъже. Ако си от тия "мъже", които харесват тези неща, давай...

15.   Ако тая тема е истина.... ама напълно вероятно да е истина като знам как им се промива мозъкът на някои жени със социалните мрежи.
Ако приемеш брат, няма да имаш абсолютно никакво достойснтво.
Тя ти казва, че иска да се ебе с друг, но в същото време иска като стане гаф и има нужда от нещо, парички или помощ, то веднага да дотичаш. Иска да си гледаш детето, за да може да има време да си я чукат.
Ако съм на твое място и казвам - добре, събираш си багажа и да те няма. Ще се грижа за детето даже повече от преди, но теб не искам да те виждам по никакъв повод освен ако е крайно наложително и само за детето.
Казвай и да си ходи пич, защото тя в пряк текст ти казва, че си само един донор на семе и нищо друго.
Предлагам ти да я изненадаш и да и хвърлиш след 3 дена документи за развод, ако сте женени и ще е в шок.
Това си е пълно унижение за мен. Подигравка с твоя живот и с живота на детето- А лицемерието и е уникално - била те обичала и уважавала и видиш ли ти ДАВА същото право и на теб, да си търсиш жена - хахахаха
Лабилен си, като гледам как се чудиш. Аз ако съм и давам срок от 1 седмица да си намери нов дом, да изнесе багажа и да се маха.

16.   Дали не иска да й станеш сводник?

17.   Това не са нормални отношения. Няма значение кой от двамата ги е поискал. И не, защото за него този брак очевидно е приключил.

Но като "си искаш свободата", е редно, преди още да си направил нещо с друг, да си поговорите откровено с половинката и тогава всеки по пътя си. А не така - по документи един статус, за пред хората семейство, а иначе - с когото и когато си поискаме. Но и да не пускаме основния "клон".

Е, не, не става така! Човек си прави изборите в живота и трябва да си поеме отговорността после. А и що за издевателство към другия човек? Той ако иска затворена връзка, а не да животът му да е като Централна гара, какво правим? А ако ти срещнеш нормална, сериозна жена, която не иска подобни извращения? Има много други "запазени, добре изглеждащи жени" на вашите години, които няма да ти се подиграват така.

Интересно ми е тя кога го реши и сподели това? В началото такава ли беше, така ли си представяше брака?

Бракът, че не е само забава, така е, но на 39 да си живееш като тийн без отговорности не върви. Това да го е направила преди 20 години. А и сега никой не те притиска да си в брак и съжителство като не е твоето.

Бих се почувствала предадена в такава ситуация. Даже не става въпрос и за морализъм. Развод, раздяла, споделено родителство - ок, няма да сте първите и последните, но такива чудеса да спим с когото си искаме и един балък да ни чака неизменно вкъщи - твърдо не! И не намесвай материалните възможности, защото жена ти с такива обидни молби към теб не заслужава нито стотинка повече. Развеждай се, само издръжка за детето и това е. Нека многото други мъже, с които иска да спи, да си я гледат вече.

18.   Като жена съжалявам за това , което ти се е случило . Тя заслужава някой тъпкач, който да се възползва от нея. Не се занимавай и й бий шута. По-добре сам отколкото зле придружен .... вече няма семейни ценности и виждам , че жените са по-склонни ...

19.   Аз и моя мъж си живеем отделно, излизане си с приятели и НЕ си изневеряваме. Отношенията ми са супер - всеки си има хобита и лично пространство. Не виждам нищо лошо в желанието на жена ти. Рутината и постоянното присъствие може да унищожат отношенията ви много бързо.

20.   В чужбина съм и този модел все по-често го чувам вече.

21.   Е ти си на 50, на нея ѝ остават още 10 хубави годинки... нормално е. Животът е само един и е кратък. Остави жената на мира.

23.   Просто е! Който иска свобода и развлечение, липса на грижа и отговорности просто да не се жени/омъжва или обвързва сериозно, и да не създава нещастни деца.

24.   До 21. Е той е на 50, като голяма част от мъжете с тестостерон ( ненарушен от кисели съпруги обвиняващи мъжа си) могат да правят секс кеф и на 70.
Докато при жените с климакса всичко приключва и после какво? И трябва да сравняваме кое? Че една жена след 40 рядко ражда, всъщност почти никога не ражда, след 50 абсурд като опция, докато един мъж може да направи дете и на 70.
Тоест какво сравняваме изобщо морков със зелка и какъв ефект би имало това? Всичко това защото, нечия съпруга е решила да го удари на разврат, а пък насреща си има средностатистически глупак влизаш и в положение.
Приемаме че тази 40 годишна бъдеща госпожица, настояща Госпожа, тръгне да си търси щастието. Какъв е шанса според теб да намери това което иска и да е по-доволна от изборите които съвсем съзнателно е правила до сега? Ще намери страхотния мъж с божествено тяло и страхотен добър характер и ще се впуснат в безкрайно красиво околосветско пътешествие без проблеми. Верно ли?

25.   Аз съм момиче на 20 години, дори и за мен това звучи абсурдно, та нали затова човек си създава семейство да живеете заедно щастливи, а тя горката искала свобода и да се среща с теб като гадже, мале мале. Според мен я хванала менопаузата(при някои идва рано), ако не е това бягай далеч от нея. Представи си да я послушаш, значи ще се виждаш с нея, но може да имаш и друга е коя ще ти се навие да бъде с теб, но ти да се виждаш с бившата си още, а бившата ти ще бъде с друг, но ще взима пари за децата. После казват, че младото поколение не ставало за нищо, ми то вие сте по-зле от нас.

27.   Вече си има някой и този някой е поне с 20г. по-млад от теб. Явно още не е консумираала влюбването и за това ти ги предлага тези, един вид да е на чисто. Това ти би го приел само ако си в същата ситуация-да си имаш някоя нова млада тръпка, която не си консумирал само от уважение към жена ти. Но ако тръпката ти е жена ти и не си фен на полиамурозията не е за препоръчване да приемаш. Развод и издръжка, не подлагайте детето на това, само ще го объркате.

28.   Глупости на търкалета. Аз, като жена, никога няма да приема такова условие от мъжа ми. В момента, в който ми го каже, директно излита с 200.

Жена ти просто си има любовник.

29.   Такава "връзка" въобще не е връзка. Жената иска да се забавлява, нищо, че реално е семейна и си има дете. Това не е никак здравословно за взаимоотношенията ви. Или сте заедно, или не сте! Вероятно вече си има сигурен човек за секс и сега се опитва да накара и ти да си намериш, за да може после раздялата да се случи някак естествено и без караници.
Не мисля, че е нормално. Ако желаеш една жена и я обичаш, ще искаш да е само за теб, няма да я раздаваш като кутия с бонбони на другите хора.
А и от целия този цирк ще страда и детето...

30.   Пич жена на години, а се държи като тинейджърка. Не ти ли светна червената лампа още търси си друга по-сериозно жена, а тази я остави да прави каквото си иска само вземи децата да не видят кур*енските истории на майката, че ще е тежко.

31.   То толкова странни работи вече има, защо да не е истинска и тази история? Познавам хора, които дори надминават жена му на този по ненормалност.

32.   От автора:
Благодаря за мненията, но все пак мисля да опитаме за 2-3 месеца, сега лятото, докато детето ни може да погостува на баби и дядовци. Жена ми е доста сексуална и спонтанна като темперамент и мисля, че ако не променим нещо във формата на връзката ни, е въпрос на броени дни да си хване някой любовник и да започне да ми изневерява зад гърба и пред детето. Така поне е честна и ми показва. че ме уважава, като ми дава реципрочна свобода, а е възможно и да има нужда от повече секс, което аз не успявам да и дам. Знам, че има цяла кутия с вибратори и сексиграчки, за които не ми казва и крие в гардероба, което ми говори, че се занимава и сама със себе си и си прави разни неща, като ме няма в къщи.. Ако и дам едно лято тази свобода, за която говори, може пък да се насити бързо на нея и да се успокоят нещата. А няма да сме разлайвали кучетата, дето се казва...

33.   Няма по-възбуждащо нещо от това да гледам как друг чука жена ми. И после да се намеся и аз. Пробвали сме всичко с моята. И тя мен е гледала. Задръстените моралисти могат само да си мечтаят. Те даже не знаят за какъв брутален екстаз става въпрос. Тъжно ми е за тях.

35.   33, защо смяташ, че ни интересува?

36.   32 - Мисли си, че ще курвее само 2 месеца, само за лятото, а на зима ще бъде перфектната съпруга и майка. Смешник. Бивши курви няма.

37.   33, мен пък ме избива на смях само като си помисля, че човек може да е дотолкова фиксиран върху сексуалността си, и дотолкова да изживява престя си на тая Земя чрез нея, че подобни глупави игрички да го водят до "брутален екстаз"... Това е все едно някакво лапе, което подскача на колелото си по хълмчетата в гората, и да тръгне да ти разправя, че летенето е велико нещо, като изобщо не му минава през главата, че сред възрастните има и каскадьори, и летци, и офроуд състезатели, и въобще - че неговото са някакви лапешки чекийки... Пък възрастните били "безопаснисти", понеже постоянно му напомняли за мерките за безопасност...
Но твоя си работа де... Изживявай си бруталните екстази. Можем само да се надяваме, че един ден може и да пораснеш...

38.   32, а наясно ли си какви буби може да ти (ви) донесе?

39.   Всякакви взаимоотношения по взаимно съгласие са ОК. Това даже не е кой знае какво. Освен че автора вероятно си измисля, за да провокира :)

Няма как някой да се навива на това с идеята, че на жена му ще ѝ мине. Няма и нужда да живеят поотделно, за да може тя да ходи на срещи и да има любовници. Не е общоприето, но ако и двамата са ОК няма никакъв проблем.

Те като се разведат пак могат да са в добри отношения, да си правят секс и да си гледат детето :)

40.   Ох, измъчи се авторът с тази шавлива жена. Тя още ли не се наеба, агати мъката, че и нас измъчи с тези терзания на младият Вертер

41.   До автора 32.
Винаги съм се чудел до къде може да се докара една извратения. При теб е топ 5 истории за които съм чувал. В същото време пускаш тема, вероятно те боли, ама си с нагласата, че няма да намериш друга или че тази я обичаш. А си с такава нагласа не от сега, характерът ти е на плъх и жена ти го знае. За това те и работи. На нея не и трябва свобода, тя се праска не от вчера с други, но сега се е влюбила и иска да ходи с тоя някъде на почивка. В същото време иска никой да не знае, техните, вашите, познатите и за това ти и трябваш за съучастник в нейните извратении. И най-странното е че ти се съгласяваш.
Няма как да те уважава тя, с тоя характер и куче ще те подмине. Мислиш че тази мухльовщина е вид добрина, която тя ще оцени? Това е още по-извратено.
Да не забравиш са и дадеш джобни за почивката, да не я мислиш там, може да и трябват противозачатъчни.