Мъката “женен мъж”
Да си излеем душите. Без съдене и грозни коментари. Нека си разкажем мъките пък може и да ни олекне. Моята история започна, когато бях на 25, а той на 37, без сключен брак (макар че си мисля, че си е направо женен и затова такова име сложих) с 2 деца. Работехме в една фирма, но изобщо не се засичахме, просто бяхме в една сграда. В продължение на година се борих и със себе си, и с него и се виждахме просто за да си говорим или да вземем обяд, нищо повече, абсолютно нищо. След това в един момент преминахме границата и.. сещате се какво се случи. Беше пристрастяващо, буквално като нещо, без което не можеш да дишаш.. много време се измъчвах в тази среда (около 2 години) и в един момент просто си казах, край стига толкова и приключих всичко, напуснах, прекратих нещата и макар че ми беше доста трудно да намеря работа и изгубих месеци, смятам, че спасих себе си и психиката си.

Коментари

1.   Стореното - сторено, а ще има ли и извод, съвет към останалите, призив - да не правят нещо, което в кажи-речи всички религии е осъдено, или ще ни оставите да си тънем в духовна слуз?

2.   Като гледам яко си спасила психиката си. Темите на свършен факт са изключително неползотворни, нито има смисъл да ти се даде съвет, нито да ти казваме че сама си се поставила в тази ситуация.
Ама темата е с позорното женен мъж, а не за лековерната и глупава жена, мислеща се че нещата си нямат последствия.

3.   Само едно ще кажа- каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи.
Не си първата, не си и последната. Така и няма да разберете, че нямате работа при женени/обвързани мъже, още повече с деца, без да се опарите хубаво. За "по-умните" един път даже е малко.

5.   Добре, де… защо “мъка”
Някакъв, с който ви е безумно хубаво, не е ваш?
То таз работа не е за ревнивки, защото страдат.
Любовница съм на женен мъж.
Еми, много ни е хубаво.
Невероятен секс, жестове, внимание, страст, разговори.
Нямам забрани - излизам, флиртувам, даже му разказвам.
Като не може да ми предложи връзка, няма право да ме ревнува.
Аз също не ревнувам от жена му.
Това между нас… си е между нас.
Студентка съм, постоянно съм ангажирана със себе си, развивам се и в момента тази любов перфектно ме устройва.
Него също.
Защо мъка? Не ви разбирам

7.   Каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи. Това не е повод за напускане на работа, просто не се хващай с мъж, с който нямаш бъдеще или го приеми, че е просто забавление. Не си си спасила психиката, като физически не си там.

8.   Хич не си си спасила психиката, защото това ти е поредната тема. Какво по-различно искаш да ти кажем?

9.   Това е първата ми тема тук и явно не стана ясно,
Че историята се случи преди мнооого години, никакъв урок не търся и не искам, сама си го получих. До номер 5: щом успявате и Ви устройва това положение, браво на Вас, значи не обичате този човек и не искате нищо с него. В този случай не е мъка, определено.

10.   Ще бъда пръв лицемер, ако осъдя постъпката на авторката. По принцип съм срамежлив, даже не знам как се случват нещата и защо на мен. Е, не съм Брат Пит, малко съм по- висок и по -атлетичен, че даже и по- възрастен от него. Винаги съм се забърквал, някак случайно в различни връзки, а след определена възраст предимно с омъжени жени, предимно колежки от института, от завода производител, или от Съветският съюз. Защо го правя, нямам представа, а всичко започва като на шега, все едно в мен живее друго същество, с крайно несериозно поведение, е не като доктор Джекил и мистър Хайд, ами какво да правя, все едно преминавам друго времево измерение. Никога груб с жените, винаги са ме привличали., никога срещу тяхната воля и желания.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   Ех, поредния пример за грешка облечена в угризения. Няма да обиждам и да съдя, нито дали е правилно или не. Ние жените все търсим свестни мъже, но истината е че всички свестни са вече заети особено, когато и ние вече преминем 25г възраст. До тази възраст или са женени или имат сериозни приятелки. Аз съм на 37г. момента съм сама. Много често получавам съвети от близки и приятели "трябва ти един стабилен мъж" казват. Е да ама аз отдавна съм излязла от филма "че кой, го е изгубил" казвам. И това е тежката истина всеки стабилен и свестен мъж си има жена и семейство. Без значение дали е щастлив, без значение през какво е преминало това семейство, поел е отговорност и ще си остане там където е.
Това, че ние жените понякога не знаем какво искаме си е напълно наш проблем.
Авторке, какво очакваш да получиш тук в сайта едно голямо "Браво" ли? Предпазила си психиката си ама си му се пуснала, не съм отказала. Еми не си за похвала.
Поздрави!

12.   Женен търсещ нещо странично е абсолютен плъх. Нямам време за такива боклуци. Няма такова нещо като красив, забавен, , , Щом е женен е забранен и няма място за теб. Страдай си, то си е направил кефа.

13.   Ако действително това е първата ви тема тук, излиза, че масово жените напускат работа, защото са се забъркали с женени с 2 деца. Което е... още по-тъжно.
На 25г една жена трябва да има ясна представа какво иска от живота и висока самооценка. А да се докараш дотам дори кариерата ти да страда заради глупостите ти...

14.   От позицията на човек, който е по-скоро на неговата възраст, жена съм, мога да предположа, че той не е гледал на нещата толкова любовно. Аз също обядвам с колеги само мъже. Много ми е приятно с тях. По едно време имах приятел колега женен, супер красив и секси и го харесвах. Бяхме си само колеги. На едно ергенско парти ме покани, напихме се и се целувахме. Не сме правили секс. Като цяло не е кой знае какво да стигнеш до секс с колега. Само ти гледаш любовно на тая случка според мене, а той не. Има и жена и две деца…. Мота те значи. Лъжец.

15.   до 9 от 5

Не! Ти не си обичала, затова си страдала и ревнувала.
Ти си го искала за себе си и понеже не е станало - мъка, наранена психика...

Какво е обичта? Задължително да избере теб, да ти предложи брак и да ти направи деца? Ти си обичала не НЕГО, какъвто е и каквото е важно за него, ти си обичала представата си за това, което би могло да се случи.

За момето момче семейството в момента е много важно. И аз какво се предполага, че трябва да си кажа. Не ми пука, искам да избере мен. Ами - не, подкрепям го в това, което е важно за него. Защото обичам него, какъвто е. Няма драми и лъжи, и очаквания. Мога да ти предложа това и това. Добре, вземам го.

Ние постоянно сме заедно, когато сме свободни. Сега уикенда ще ходим на малка почивка двамата. Постоянно се чуваме, споделяме. Той е най-добрият ми приятел.

Не разбираш нищо нито за обичта, нито за мъжете.
Затова си седнала да помниш и да страдиш за стара история, която уж си преодоляла.

16.   Случи ми се веднъж. Да ми се бута обвързан.
Нахално да ме сваля и аз да опра до думите “Но аз съм омъжена! ”, за да му охладя мераците. Той тогава през смях подхвърли “Какво от това? ! И аз имам приятелка! ”
Идеше ми да се издрайфам от подобно безочие и само подметнах “Стой си при нея тогава! ” И така.
Подобни ситуации никога не се случват преко силите ни.
Ти приемаш обвързания, не ти опира пистолет в главата, нали? !
Аз разказах на мъжа ми долнопробната свалка. Как директно избягах от онзи кръшкач.
Така се прави с такива.
Свободна със свободен, разведена с разведен. Точка.
Всичко останало, сами си го правите.
Безсмислено губене на време.
Аз ако не съм единствената, защо ми е да живея? !
И вместо да деля единствения с някоя ковра, правя така, че да му е страхотно с мен. Простичко, но работи. 22г брак.

17.   Номер 15 - интересно как семейството му е много важно, а "постоянно сте заедно в свободното си време". Той кога прекарва време с двете си деца? Но... щом те кефи

18.   Има едно дете и то е много мъничко. И майката не му дава много, много да решава за това дете.
Абе държи го настрана ( по неговите думи)
Това кога и как прекарва време с жена си и с детето си е негова работа.
Аз знам, че са му важни, защото ми е казвал, че той изцяло се грижи за нея финансово, тъй като тя е отказала да се връща на работа. Казва, че не си представя да я остави с малко дете.
И аз разбирам и уважавам това.

19.   18, много си загрижена за женения мъж. След като толкова го подкрепяш и мислиш за него, предложи му уикенда да гледаш малкото му детенце, а той да заведе жена си за бягство някъде. Знаеш ли как ще се сплотят и ще им е добре заедно. Защо размътваш чужди води под предлог колко си благородна?
Всичко е много лесно като нямаш малко детенце наоколо.