Жена ми ми изневери, да й изневеря ли
Здравейте, интересувам се силно от вашите коментари! Ситуацията е следната: С жената до мен сме женени от 6 години, имаме дете, добър живот и много хубави моменти заедно. Ноооо преди време я хванах да си говори с някой си за това къде щели да се виждат, касво да си правят, без да навлизам в болезнени подробности. Оказа се че е с 20 години по голям, тя е на 26, и са се изчукали няколко пъти и продължаваха да се уговарят! Жена ми се разтрои много, разказа ми всичко, говорихме, без панаири, поиска прошка, разкара онзи и така.
Само че сега от месец и нещо една колежка открито ми демонстрира, че иска да я опердаша. Много е предизвикателна, с големи цици, малко дупе, червенокоска. Все идва при мен да си пие кафето, флиртува много съблазнително, на последната командировка се появи на коктейла със супер къса рокличка, не се отдели от мен и поиска да я изпратя до стаята, а там ми каза, че следващия път няма да ме чака и ще дойде директно в моята. Чудя се какво да правя, да си я чукам ли тази и да тръгнем отново по пътя на тайните и лъжите с жена ми, или да остана верен, въпреки че аз бях направен на глупак преди време?

Коментари

1.   Разведете се и се чукайте на воля с който си поискате. Тия истории с изневерите не ги разбирам и оправдавам. Правете семейства след като сте се наживяли, защото често се случва до такива ситуации

2.   Има голяма разлика дали жената или мъжът ще изневери в една връзка. За жената няма прошка, защото може да внесе чужди деца в семейството. Мъжът няма проблем да изневерява. Още повече, че жените се обвързват емоционално преди да правят секс, а мъжът може да прави секс и без да се обвързва и да му пука за жената, с която прави секс.

3.   Имаш си дете, гледай си го него, ако почнеш да се занимаваш с курви, ще ти се разпадне брака, нали твоята още ти пуска, защо ти е друга...

4.   То е ясно какво ще направиш - ще чукаш колежката. И по всяка вероятност - не само нея.
От това няма да ти мине, обаче.
Но - нагона си е нагон, а в твоя случай спирачки няма.

Понеже съм минал по този път - ще ти дам съвет, макар да си мисля, че няма да го спазиш. Ако искаш да запазиш семейството си - внимавай жена ти да не разбере, защото тя едва ли ще ти “прости”.

Моята - като я хванах ми говореше глупости как било 21-ви век. А когато аз си намерих гадже - не можа да го понесе.

От друга страна - през леглото ми са минали много жени, които са “простили” и повечето от тях са още омъжени.

5.   Както го чувстваш. Тя си е разпорила п**ката с някакъв почти 50 годишен, а ти си стоял с детето вероятно. Ако ти се прави секс с онази твоя колежка - помисли добре обаче, защото са отново лъжи, а ако разбере жена ти ще го играе жертвата.

6.   Нз майна, чупена ваза може ли да се залепи? Може да пробваш, ама никога няма да е като нова. Зарежи я и си намери стойностна жена, такива лъжи и изневери само ще си пропилееш времето. Мислиш че утре пак няма да кръшка...

9.   Много кофти ситуация. Веднъж изневери ли ти, и то на тази възраст, смятай на 40 какво ще е. Бил съм в подобна ситуация, с бившата ми приятелка. Тя ми беше изневерила и аз случайно разбрах, после си призна и поиска прошка. 2 месеца по-късно бях пратен на едни обучения на морето за 1 седмица и просто не се стърпях и всеки ден бях с различна. После и казах и се разделихме.
При вас най-важното е че имате дете, за което вие сте целият му свят. Заради това моят съвет е да се опиташ да останеш верен, в името на детето, но ако не можеш, то поне изчакайте да порасне малко. Казвам го от личен опит, защото съм дете на родители, чийто баща ни остави и беше истински ад. Заради това мисли първо за детето

10.   Чукай я здраво тази палавница:)

11.   И какво ще постигнеш с колежката?
Щастливите жени не поглеждат други мъже, помисли дали си обръщал внимание на жена си или си я приел за даденост. Не подкрепям изневярата, защо сте заедно след като искате и други? Хората много лесно си гледат само интереса.
Бог ни е дал заповедите си, да ги следваме, а хората вече нямат морал и се отдават на всякакви грешни страсти. В живота не може да имаш всичко, или едно или друго.
А такива безлични женички дето сами се предлагат са ми най- смешни, изтривалки.

12.   Човек, който не знае разликата м/у "И" и "Й" не вярвам да е на ниво фирмени коктейли. Всичко останало също е под съмнение :)

13.   Да ти кажа ли какво ще стане? Ще опаткаш колежката, ще и разкажеш, че имаш проблеми с жена си, ще се влюбиш в нея ще почнеш да я ръчкаш да сте заедно, но тя няма да иска мъж с дете от друга жена и ще ти бие шута. The end.

14.   А бе хващай си колежката пич и така.

Да не мислиш, че щом веднъж ти е изневерила жената, няма повече и ще ти е верна вовеки? :D

Ама може би са прави по-нагоре коментиращите - разделете си се и си чукай която искаш. Приеми го като свобода и разнообразие.

15.   2 - Глупости. Ти за презервативи не си ли чувал? За конрацептиви? Това да не е времето на прабаба ти? Какви деца ще ти носи? Последната циганка на шосето и тя ползва презервативи.

16.   Е, щом не сте убили съпругата си, пак добре. Съпругата Ви е тръгнала по пистата, бягайте от нея. Оставете е, тя е развалена стока /не е качествена/ и започвайте своят нов живот. Даваме три апартамента под наем и в трите живеят самотни мъже, които са в някакво странно, не разбираемо за мен разделение със /жените си/. Изглежда, че това е масово явление. Единият живеят двама братя и детенцето на единият, работят здраво, добре са материално. В другите два живеят самотни мъже, които вземат децата си на ротационен принцип. Една седмица при него, една седмица при така наречената майка и пак отначало, но това е до време, защото децата ще тръгнат на училище и става вече по-трудно. Спокойно могат да си имат приятелки, а може и наистина да имат, защото апартаментите са голями масивни-тристайни всяка стая е отделна, кухня отделна, баня -отделна, тоалетна отделна. Не е рентабилно сам мъж да се шири в такъв апартаментТака, че за млада жена, място има при това с лекота. Добре обзаведени включително до мелачки за боклук в умивалника, социалистически в добри квартали като "Гео Милев" и "Изток". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   Като помисли човек какъвто парцал е жена ти, такъв е и колежката ти. Ако не и по-голям, едва ли си първият на който се предлага. Същата стока си и ти.
Жалко за детето.

18.   Действай си с колежката и да не ти пука. Отсега нататък това да ти е правило - ако ти падне жена, не пропускай. Но общо взето гледай жена ти да не разбира, за да не стават панаири пред детето. Кажи й, че ти е минало, забравил си за случката и продължавате напред. Даже не я ревнувай, не я следи, остави я да си прави каквото иска. Най-голямото наказание за една жена е безразличието на мъжа към нея. Ти си действай по твоите любовници.
Аз също съм дете на разведени родители и не бих посъветвал никой да се развежда, именно заради детето. Когато детето поотрасне, казваш на жена ти, че искаш развод и я оставяш да се оправя.

19.   Изневериш ли ще бъдеш най-големия изрод и курвар ще те изгони и ще ти вземе жилището и колата, ще живееш по квартири, ще плащаш издръжка за детето и за нея, а тя ще си развява байряка. То ако беше иначе досега да си я изгонил.

20.   Сега колкото и да компенсираш, все тая. Един мъж е мъж, когато взима правилните решения, дори да са трудни. И е трябвало лута в гъза и да ходи къде иска. И ти сега нямаше да си пълен с комплекси освен многото безсънни нощи.
Пък то 10% от бащите даже не осъзнават, че не са биологични родители, само защото са се добрали до някоя, която ни акъл, ни морал има.

21.   Действай! Птичето веднъж каца на рамото! В живата рано или късно всичко се връща, така че върни "услугата" на жена си.

22.   Аз съм омъжена и имах голяма тръпка с един мъж, с който много се искахме, но проведох разговор с него, че съм лоялна и обичам мъжа си. Нищо не се случи помежду си.
Няколко месеца след това разбрах, че преди години мъжът ми е имал афера и даже е мислил за развод с мен, или поне така й е говорел.
С тръпката продължаваме да поддържаме контакт, но нямам желание да отмъщавам на мъжа ми. Просто съм много наранена - поставени пред изкушение, аз избирам да остана вярна и да опазя честта му, а той се е поддал и ме е унизил пред нея и наши познати.
Не знам какво да те посъветвам. Ако много ти се иска и не е само с идеята за отмъщение, а наистина и изневериш, гледай жена ти да не разбере. Приеми че сте наравно и не й натяквай повече. Не го играй лицемерно жертва, само защото тя няма да знае за твоята постъпка. Опазете си брака и гледайте да не се повтаря нито от едната, нито от другата страна.

23.   2, по-голяма простотия не бях чувал. И го казвам като мъж. Жената да изневерява, не може, ама мъжа можел щото защото. Егати двойния стандарт. Спри да гледаш тия жалки red pill инфлуенсъри, защото са ти промили мозъка.

24.   "Жена ми се разтрои много" - няма такова нещо! Засега се е раздвоила! Като ви наниже трима и започне да се чуди какво е била лъгала - е, ето тогава ще се е била "разтроила"!

блъскай там, днес на колежката задника - а след някоя и друга година - главата... ако е останало нещо там, което да се притесни...

25.   Ако желаете го направиш на пук, да си поканиш 2гото е едно, ако ще ти олекне направи го, но за да ти 3зневери женати има защо, ако си 5астлшв с някой няма да изневеряваш.

26.   Твоя работа какво ще правиш с колежката, аз ще коментирам изневярата на жена ти. Жена съм и ти пиша на основа на опита от жените, които познавам-приятелки, колежки, близки. Няма жена, която е изневерила веднъж, няма такова нещо-винаги следва втори път, трети и т. н. Има и такива, дето не изневеряват-рядко са, от по възрастното поколение, но ги има. Но такова нещо, като жена изневерила само веднъж-няма. Нека ме опровергае някоя, че греша. Изводите оставам за теб.

27.   Недей! Егото ще ти съсипе брака, бъдещето, живота! То е твоят враг!

28.   При мъжете няма изневяра. Само при жените.
Мъжете си правят чекия с жена между ръцете.
Изпраскай я тая курва. Кефа цена няма.
Виж че и жените го правят (дори и твоята).
Ще си най- големия будала ако не се възползваш.

29.   Да!!!

30.   Ако го направиш излиза, че всичките до един сте боклуци. Искаш ли да си такъв? Искаш ли да падаш на нивото на жена си? Ще навредиш на себе си най-вече за единия секс, помни ми думите. Помисли за детето ти!

31.   Ти си отвратителен мъж, Бог трябва да спаси тази жена от теб. Защо не се разведеш с нея? Защото трябва слугиня.

Самият начин, по който говориш е много грозен. Не заслужаваш нито една.

33.   Авторе, ти добре ли си?

Изневярата и е много тежък и ужасен грях! - с който прогневяваш Бога! А много е страшно за човека да стане враг на Бога!

Освен това изневярата е предателство спрямо семейството ти!

Да, жена ти е допуснала този грях, но се е разкаяла и те е помолила за прошка > Имал си право да не й простиш и да се разведеш с нея!
Но след като си й простил и сте закрепили нещата, трябва и двамата да не допускате повече изневяра!

Така, че разкарай тактично колежката и си гледай семейството!

34.   Ценности? Да го кажа така, в последните 30-ина години се изповяда така наречените американогейски, неолиберални ценности. Изчезват такива понятия като чест, достойнство, гордост, основно се заменят с: интерес, просташкият слоган "интереса клати феса", "как е далаверата" и други. Съпругата ми е от тези жени, които като дадат дума, за тях е повече от нотариално заверен договор. Когато каже час на среща или заседание, това е точният час. Тя не харесва дългите протяжни разговори по телефона. Харесва точността и дадената дума. Вече като, че ли не съществува безкористната помощ от всякакъв вид. Смятам, че Мъжът винаги трябва да помага на Жената, когато тя го помоли за помощ. Аз съм от поколението, което е ходило и на средношколски и на студентски бригади, не сме се интересували какво ще получим, защото като правило нищо не получавахме. Винаги момчетата вършехме по-тежката и мръсна работа, някак подсъзнателно пазехме момичетата. На една международна студентска бригада, край Бакьово копаехме тераски за засаждане на борчета. За момичета нормата е 20 метра, за момчета е 30 метра. До мен копае едно момиче от съседната група, слабо като врабче, вдигне кирката два пъти и почива, я тежи 45 кг, я не. Мъчи се горкото. Стана ми жал, казах И да седне под някакво да огледа склона да няма дупка на змия и да почива. Така, копаех и нейната и моята норма. Тя пък се шегуваше, че любовта дава неподозирани сили, като намекваше, че се бях запознал с едно Латвийско момиче и нямах търпение да се приберем в лагера и да отидем на реката, да се печем. Та само до преди година бяхме в казармата, а аз тренирах от години джудо. Една нощ заваля проливен летен, но планински дъжд, палатките на изравнена площадка на един не много стръмен наклон. Ние момчета сме служили и палатките опънати, и окопани, с отводнителни канавчици. До нас едни латвийски момичета, саковете на тревата под леглата, е какво да гледаме как момичетата страдат. Ами излезнахме на проливният дъжд, шибат яко струите, но окопахме палатката на момичетата, опънахме я добре, укрепихме я и това го правеха всички момчета на всички палатки на момичетата.. Няма да се мокрят момичетата и саковете да им плуват във вода, нали. Те са по-важни от нас //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

35.   34, грешка - не са 30, 35 са.

36.   Давай смело. И аз моя го хванах в изневяра. Вече го надминах по изневери. Много ми е кеф че с всеки друг правя всичко. Само на моя не давам някои неща за които ме е молил с години

37.   Ама Вие какво се колебаете като среден селянин по време на колективизация. Я си представете съпругата си нещо като Хамлет, но вместо черепа на Йорик е вдигнала един пълен със сперма презерватив и си задава хамлетовия въпрос, но в нова неолиберално звучене, "да бутна ли и на другия", а Вие се назлъндисвайте. Имате няколко елементарни стъпки да извървите. Първо е разглобявате отбой, удряйте основно в бъбреците и гениталните, второ изчуквате колежката и всичко до какво то се доберете, трето развеждате се, четвърто намирате си стойностна жена и направете ново семейство -"Старата", не става за нищо, нека се пързаля надолу. Какво толкова му мислите или чакате поредният чифт рога, ако се още мотаете, скоро ще ги получите. Успех в начинанието. Това са базови точки, вие може да ги развиете или пренебрегнете. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

38.   Авторе,

Изневеряващите се е разстройват не защото някой друг вместо съпрузите им ги е изчукал няколко пъти, а защото са ги хванали.

Разкарването и искането на прошки са следствие от комбинацията между хващането и пълната незаинтересованост на ебача за нещо повече от аналното отверстие на изчуканата, но в никакъв случай не и от разстройството.

Ако разбереш това, натам предполагам можеш и сам да си направиш изводи и сам да избереш своето поведение.

Между теб и жена ти, всичко онова, заради което си струва да сте заедно е приключило. Избора е бил неин, не твой. Сега вече е твой.

Правилен или грешен има значение само за теб. Не и за нея. А с колежката може да ти се получи и нещо повече от секс. И това отново зависи само от теб.

39.   Аз ще ти дам различен съвет, говори със жена си, може да се навие да си направите тройка или да ти предложи нещо друго

40.   Ако не си с брутална физика, нормално е да ти изневери