Никога повече...
Никога няма да имам възможността да почувствам любовта ей така да видиш някой да те жегне нещо отвътре, и всеки изминал ден се убеждавам все повече в това. Колкото и смешно да звучи света се променя никой не търси нещо истинско, мъжете искат просто едно чукане и нищо повече...
С последният с който имах връзка, ако изобщо беше връзка беше на 33 години и си мислех, че като е по-голям ще е по зрял... в каква заблуда съм била.
Само мрънкаше, че той все без вина виновен, живееше с родителите си и никаква отговорност за нищо не поемаше. В тая връзка все трябваше да го дондуркам общо взето да взема ролята на майка му... Разделихме се, защото ми омръзна да му ходя по гъза за абсолютно всичко....
Мина изветно време, потърси ме отново тогава бях сама и имах нужда от приятелско рамо, защото преживях загуба на роднина. Когато му бях казала той изказва съболезнования държа се много мило и много настояваше да се видим под предтекст, да се разсея... и ме заблуди яко и когато излезнах един ден с него с идеята да се видим чисто по приятелски, " паднах от много високо"
Той много добре знаеше, какво преживям и за "утеха" ми предложи секс, което направо ме отврати от него...
За мен това беше дъното, въобще не ми го побра акъла как изобщо се осмели да ме пита такова нещо при положение че е логично, че това ще е последното нещо което ще ми се прави в такъв момент...
Тръгнах си дори не можах, да обеля и дума след това му писах и му казах всичко, но той въобще не се впечатли, даже с цялата си наглост се направи на учуден за реакцията ми.... Блокирах го навсякъде и повече не се поддадох на слабости.
След него не съм срещала друг и имам чувството, че никога няма да срещна. Всеки казва божа работа да ама аз вече не вярвам в нищо.

Коментари

1.   Като е бил на 33 не значи, че е зрял. ЕГН-то няма значение. Повечето са такива-лапета на 30 и кусур, иначе уж търсят Жената.
Грешка е било, че пак си го забавлявала. Целта му е била да топне. Ужасна е била тази гавра, пълно бездушие.
Ще срещнеш, спокойно. Простоси отваряй очите.

2.   Ти си падаш по боклуци, ако не можеш да си намериш нормален. Виждал съм телефоните на мои приятелки, имат по 100 непрочетени от мъже в соц врежите, жена да си на този свят откъм избор, ама като нямате мозък да направите преценка мъжете са ви виновни.

3.   Масово са такива мъжете, но не се отчайвайте - има и свестни такива, макар да са рядкост. Търсете ги по взаимни интереси - спорт, хобита. Според мен, за да е здрава една връзка, двойката трябва да са първо приятели и после любовници. В смисъл да се опознаят и харесат първо като хора и после да си позволят интимност. А това става с времето. Щом един мъж бърза да си легне веднага с теб, значи е ясно "колко" ще те обича и уважава. ТРЯБВА ВРЕМЕ!

4.   Само защото си попаднала на прасе, което живее за базовите си инстинкти (сериозно започвам да мисля, че дори прасетата а по-интелигентни от някои хора) ще се прецакаш остатъка от живота? !

5.   Това че си попаднала на боклук не значи че всички мъже са такива, пожелавам ти да намериш истинска любов и ако вярваш ще успееш, но не да се хващаш на всеки че той ще е бъде избрания, живей си живота любовта няма да те подмине, още повече след кофти връзка, ще дойде нещо истинско стига да вярваш истински, защото ако се затвориш в себе си и не излизаш от вас няма как да срещнеш някой. Не го мисли толкова радвай се на живота. А на този прав му път изобщо не съжалявай ще си намери майстора!

6.   Трябва ти време да се отърсиш от неприятните емоции дай си време колко е нужно... когато дойде момента за нови връзки ти сама ще го усетиш и ще поискаш да се запознаеш с нови хора, сега според мен не е му времето. Всеки по някога губи надежда за нещо и това е напълно нормално хора сме. Никой не може да контролира чувствата си това са твоите чувства в момента не ги подтискай изживей си болката от загубата, трябва да се изливат чувствата, а не да се задържат не хубаво дори.
Всичко ще се нареди не се отчавай!

7.   Правилно си постъпила. Забрави го този дебил - минало, горе главата и гледай напред. Научила си си урока и сега вече знаеш, какви мъже да избягваш. Ще се получат нещата, ще си срещнеш и твоята половинка. Стига да не правиш жертви или комромиси със себе си и всичко ще се подреди.

Загледай се в познатите ти двойки - неписано правило е, че жените, който най-малко се стараят и угаждат на половинката си, са най-обгрижвани и носени на ръце. Започни да поставяш себе си и своето добруване на първо място и всичко ще ти се получи.