Как да си я върнете обратно? Съвети и изпитани методи
По скоро е към мъжете, но може и жени да си дадат мнението.

Та въпроса ми е как се връща дадена жена, към която имате чувства, става глупост и я губите, следва какво?
Рози, серенади, извинения?
Какво сте правили и какво може да размекне жената?

Коментари

1.   Зависи каква глупост си свършил.
Едно е да си забравил примерно важна дата, друго е да си се спънал и паднал върху някоя приятелка да речем и съвсем случайно без гащи.

2.   Защо да си я връщаш обратно?
Ако си тръгва за някаква малка глупост, значи толко и те иска и обича. Явно не може да седне да обсъди нещата като голям човек. Ако си направил някакъв супер гаф, според мен и казваш искрено, че съжаляваш, ако те отреже да се оправя.
Не се излагай да се молиш на някой да те иска обратно.

3.   Зависи от тъпотията и колко време се е минало. Ако са се минали месеци, година/и-няма смисъл, изтървал си момента.
Ако става въпрос за изневери, дрога, алкохол, хазарт-няма смисъл.
Каквото и да и обещаеш, важното е да спазваш.

4.   Ако си я карал да ревнува за да ти обърне внимание си аут! На мен ми с ее случвало нарочно да ме карат да ревнувам и човека повече не ме видя. Паднеш ли в очите на жена забрави да се свържете отново по същия начин

5.   Въпрос- Като счупя една ваза как да я залепя, че да стане пак нова?
Колкото това може да стане, толкова и връзката ти ще бъде пак същата.
Разберете го най-после, че за този, който те е напуснал, ти вече не съществуваш, ти си минало. Няма значение колко го обичаш, нито извиненията, розите и жестовете ти. И сто пъти да питаш, отговорът е този.
Ориентирай се към друга, тази я пиши бегала.

6.   Зависи. Ако "глупостта" е малка, с искрено отношение и разговори ще се случат нещата. Ако си изневерил, няма смисъл да и губиш времето. Един муж навремето не само ми изневери, но и направи дете на друга. После се опитваше да ме сваля и да ме забърква в триъгълници. Не му се отвори парашута и сега е семеен нещастен мъж. Който не внимава и залага на нагоните си, така става...

7.   Трябва да дадеш повече информация, за да получиш адекватен съвет. За мен разделят ли се двама души, най-добре да не се събират - да си запазят хубавите спомени, защото се почва серия от разочарования...

9.   Никак!

Тази я забравяш и продължаваш напред, докато срещнеш подходящата жена за своя съпруга - там гафове няма да има!

10.   Разгавор очи в очи с жената. Няма друг вариант. И оттам нататък зависи от вас двамата.

11.   Ако не си с брутална физика, татуси и брада, просто забрави.

12.   На мен наскоро ми се наложи да продължа без един човек в живота ми.
Уникален човек, но не успяхме да се напаснем за около година, защото от негова страна не идваше почти нищо, въпреки че ми обяснявах какъв е проблемът.
Аз смятах, че ще бъде както винаги и ще се сдобрим, но не осъзнах, че е настъпил краят.
Какво ли не правеше да ме върне. Цветя, подаръци и дори би път до морето, че да се опита да поправи миналото, но изстинат ли чувствата веднъж завинаги, няма връщане.
Трудно е за приемане, но е самата истина...

13.   Подкрепям н10-Нормален разговор между големи хора, нопък може да тръгнеш с малък жест, като подаръче. Затова сме хора да си изговаряме нещата. Ако си заслужава няма какво да губиш за глупост.

14.   Единственият начин да си я върнеш е ако тя иска тайничко да бъде върната.
В този случай искрен разговор би подействал
Иначе.. ако е решила да продължи - нямаш шанс

15.   Браво! Жената е с характер..

16.   Само с откровен разговор между мъжа и жената става. А после зависи и от двамата.
Живеем един живот и не трябва да се изпуска щанса за
истинска любов.

19.   Съжалявам, че ще го кажа, но нямаш шанс. Продължила е. Даже сигурно няма никой до нея, просто е започнала да се цени и е видяла, че без теб й е в пъти по - добре.

20.   Бъди смел и я покани на среща. Говорете лично.
Успех!

21.   Еййй "страшни"коментари пак
Човека не пита кок да се откаже от Нея. А какво би могло да я впечатли при опита си да я върне. Така или иначе какво иска та, ще се разбере на срещата. Ама нали сме "злобни и заядливи"Ако правите добро, правете, ако ли не си мълчете! .

22.   Авторе, колко време мина от когато тя те заряза? Има ли друг мъж сега?

23.   21 - Кой ти каза. че жена. която го е напуснала ще иска да се среща с него? Каквото иска тя, вече го е направила- била му е шута. Това, че той не може да го приеме си е негов проблем, не е неин. Тя не му дължи нищо. И като му се дават някакви напразни надежди, не му се прави добро.