Вещица ли съм
Накратко ще обясня няколко факта!
Не се занимавам с магии, нищо духовно освен, че ходя на църква!
На бившият мъж му пожелах лоши неща, като си ги визуализирах в ума, изговорих ги с уста, и след време разбрах, че са му се случили!
Колата му се счупи, в буца сняг миналата година, сменя там една част! Вземаха го на платформа, също и смени една врата!
Естествено после и моята, но тя си беше за правене!
Паднал е от градинска люлка, скъсала се е, докато се люлее!
Още две-три неща, но няма да ги кажа, защото ще се разпознае в статията ми!
Не искам да съм изпълнена с омраза, преодолях го и мисълта, че не сме един за друг, но когато ме обземаше гняв, много бях съсредоточена, почти сигурна, че нещо лошо ще му се случи.
Вярвате ли в силата на думите?

Коментари

1.   Манифестирала и бързо защото си била на нужната честота.
Лесно е по принцип да се кодира и изпрати енергия, да си стигне до целта и да се манифестира.
Ако е насочено към човек с ниска честота/енергия стига и се случва много бързо. Ако обаче е на посоки честоти, .. е като бумеранг, ще се върне откъдето е тръгнала. Не забравяй, че енергията се трансформира но не се руши или разгражда.
Елементарна физика, няма нищо свръхестествено в това, колкото и да се опитват все още да внушават някои разни религиозни бълнувания.

2.   Не, просто хората можем да си влияем с думите и мислите си, ако енергията е много силна. Една жена с мен наистина се държа отвратително все едно съм най-голямята утайка.
Толкова бях бесен, че си представих как и забивам нож в гърлото. Знам, че е гадно, но бях бесен. След 1 месец се видяхме случайно и тя се държеше по коренно различен начин. Даже беше леко изплашена от мен. Аз почти нишо не казах, нито бях ядосан, нито нищо. Бях забравил за нея.
Не знам дали нещо е станало, но беше толкова мила и любезна, че не можех да повярвам. Личеше си, че има промяна, а не е
просто лицемерно мила.

3.   Би било готино, ако ставаше...
Какъв е тоя мъж, който се люлка? ! На колко е? 15-20?
Просто съвпадения.

4.   Ти ходиш на църква, ама не си вярваща. Вместо да пишеш тук, поговори с някой свещеник, изповядай се.

5.   Честито! Сега ще приемеш всичко наобратно, и без да можеш да го откажеш!

Биеше ли те, накърняваше ли те, обиждаше ли те? НЕ, нали?

Да, вещица си! Дано Бог се смили над тебе, иначе само лошо и прелошо ще прекрачва прага ти!

Смири се и се покай!

6.   Не си вещоца. Просто е имал лош късмет.

7.   Пълни глупости! Насочи енергията си в по-смислени занимания...

8.   Естествено, можеш и човек да убиеш, но се замисли какво правиш с теб, давам пример, сочиш с пръст и си гневна, но три пръста сочат към теб, айде сега сама помисли какво се случва и каква правиш на теб. Никой те ти е длъжен, ако някой не те иска махни се, има милиони мъже по света, до този единствен ли опря. Разширявай съзнанието си!

9.   Всичко около нас е на енергийна основа, едни знаят как да ги направляват, други - повечето - не. Молитвите са начин за направляване на енергиите, съсредоточаването - също. Може и да имаш една идея по-добър усет в управлението на енергиите, лошо няма, но по-добре се съсредоточи в нещо градивно в живота ти, няма смисъл да сееш злини и разруха.

10.   Ако това е вярно говори много лошо за вас. Аз не вярвам че може с мисли и думи да навредиш по този начин на някого защото ако можеше не знам какво би станало ако утре му пожелаете смъртта на този човек или ако всички като вас в гнева си почнем да пожелаваме лоши неща и да ги визуализираме как стават. Обикновено нешата не работят по този начин по който си мислите и затова по вероятно е да има някакво лошо влияние върху бившия ви мъж но последиците като цяло ще са за вас. Казано по просто негативната енергия ще се върне при вас. Иначе пази боже ако всеки като вас почне с думи и мисли да вреди на другите, не знам до къде ще стигне всичко това. Не бих казал че сте вещица но явно правите опити да станете, което не говори добре за вас.

12.   Не си вещица, но ако искаш да станеш е друг въпрос. Визуализирала си нещата и са се случили и на мен ми се отдава ама не мисля на никого зло. Насочи енергията към това да развиеш себе си в по-добра посока. Повтаряй си, че си силна и успешна и можеш да се справиш с всичко и ще видиш как и ти и живота ти ще тръгнат в друга посока. Само не мога да разбера защо мислиш лошо на бившия си, разделени сте и толкова, гледай си живота не се трови излишно. Аз в момента съм в много трудна и токсична връзка, в момента мисля как да си подредя нещата и да намеря сили да изляза от тази ситуция. И като го направя определено ще мисля най-доброто за отсрещната страна, защото уважавам себеси. Все пак съм обичала този човек и той ме е обичал, аз съм му дала време и той също, държала съм на него и той на мен.
Вземи се в ръце момиче, светът не се върти около теб и около това да му мислиш лошо.
Ж37

13.   Пожелай му да чука много.

14.   Вярваме в силата на мисълта, че мисълта има енергия и ако изпращаш енергия която не е чиста след време, ще започнеш да плащаш за всички нечисти мисли които си изпращала. В някои случаи дори от платата настъпва мигновенно за Това че внимавай с мислите си... Ако нямаш хубави мисли чакай да ти дойдат чисти, святи и тогава ги изпращай!

15.   Вярваме в силата на мисълта, че мисълта има енергия и ако изпращаш енергия която не е чиста след време, ще започнеш да плащаш за всички нечисти мисли които си изпращала. В някои случаи дори от платата настъпва мигновенно за Това че внимавай с мислите си... Ако нямаш хубави мисли чакай да ти дойдат чисти, святи и тогава ги изпращай! А дали си вещица незнам, но знам, че дори и да не беше му изпратила тези мисли ако с мъдростта предчустваш какво ще му се случи дори и да не искаш пак щеше да му се случи:) -

17.   Продължавай в същия дух, ако искаш всичко това да ти се върне главоломно. Остави хората да си живеят живота

18.   Не си спомням точно къде но бях чул че да се опитваш да навредиш на някого по този начин на енергийно ниво е от най-лошите неща които човек може да направи. Може би толкова лошо колкото и други престъпления ако не и повече. Затова по-напредналите в духовно отношение не разкриват тайните си защото много хора като авторката ще започнат да ги ползват с користни цели и зли намерения. Много хора вярват и бързо възприемат че съществува закон за привличането и с мисълта си могат да направят много, но същевременно отказват да повярват и приемат че има и закон за причинно - следствените връзки и че когато се опитваш да навредиш на някого умишлено и осъзнато ще има последици от тези твои дрйствия и за теб. Предполагам че това важи още повече когато се опитваш да навредиш именно по този начин използвайки подобни техники.

19.   Не си, аз не вярвам във вещици и магии. Около нас всичко е енергия и не е нужно да направиш магия на някой за да му навредиш. Стига само да му изпратиш негативна енергия.

20.   Бая глупост писали някои тук.
Ще направя сравнение с пощите защото явно елементарната физика не могат да я разберат.
Пратката си пътува към получател. Ако получателя не я вземе/не присъства или просто откажето пратката се връща към адрес изпратилият я.
А получателят ако е на висока честота/ вибрация/вълни е защитен от негативна енергия защото тя е на ниска честота. Но същата енергия ако не е приета и от изпращача (след гневните мисли и насочена енергия се е успокои и вдигнал честота) то тази енергия ще се върти докато един от двамата е рецептивен- ТОЛКОВА!
Изпратената енергия не винаги (дори рядко) е съзнателно програмирана. Случва се по-често отколкото можете да си представите.
И по изказа на някои "светци" тук е съвсем ясно, че те правят същото всеки ден, с това сочене с пръст и заплахи за божие отмъщение и подобни, ами...
Авторката като абсолютно всички останали изпитва понякога негативни мисли и емоции. Единствената разлика между нея и ввас ече тя е свързала действие-последствие и споделя без да лицемерничи.

21.   Хубаво обяснение сте дали и съм съгласен с него, но пак стеснено до вашия ограничен начин на мислене и възприятие на нещата. С физиката не могат да се обяснят неща които не са видими за очите (като например тези с кармата и защо например "невинни" деца умират без да са направили никому зло). Не мислите ли? Няма да се правя че аз разбирам повече от вас но явно не сте забелязали че авторката изрично е написала че е искала да навреди и си го е представила т. е съзнателно и целенасочено го е направила, а не както вие сте написали е изпитвала случайно негативни мисли и емоции. Да всички хора изпитват лоши мисли и емоции, но не всеки иска да навреди на някого съзнателно. И да възмездие за лошите действия, думи и дела има. Аз не соча авторката с пръст и със сигурност не се правя на светец, тя сама се е посочила като е написала тая тема, защото усеща че не е редно. Не плаша никого с божие възмездие, хората сами си причиняват злото което им се случва именно с такива действия. Освен това е споменала че и нейната кола е пострадала след това.
Аз просто коментирам темата, защото има точно такива хора като теб дето си мислят че всичко знаят и че могат да правят каквото си поискат (дори престъпления) и че ще се измъкнат без последици. Ами пробвай.
Затова съм и написал този коментар, за да видят и друга гледна точка на нещата а не само вашата с елементарната физика. И как с физика ще обясните неща които дори не сте виждали и можете да проумеете?

22.   "защо например "невинни" деца умират без да са направили никому зло)"
Н 21, правилно си сложил в кавички "невинни" и ето ти отговора--генетична памет и информация.
За възприятията ни по вкарана информация, навици и общо човешко лицемерие това е жестоко, да.
Но чисто научно и на енергийно ниво са част/сбор от всичките им пра/родители.
Не, съвсем не претендирам да знам всичко, едва ли някой знае всичко, но знам достатъчно, а каквото не знам-проучвам.
Авторката е искала да навреди, на нея и е било наршвредено, не е можела да се справи с емоциите си- като повечето хора.
Не я защитавам, а казвам нещата каквито са. И не лицемерничи, а си споделя факти.
Само не ми казвай, че ти ама съвсем никога не си помислял/а нищо лошо за някой, който ти е насредил!
Редовно си вредим едни на други и повечето хора, в повечето случаи дори не си дават сметка за това.
Ето ти още малко, което със сигурност няма да отречеш.
Ако ти чувстваше насочена към теб негативна енергия, ще се защитиш.
Все едно някой да замахва да те удря и ти да стоиш без да се опиташ дори да се защитиш.
Е, ако успееш да се защитиш, то насочената енергия ще се върне към "собственика" си. Гадняр/ка ли си, а? ! Ами има голяма вероятност да засегне или директно удари и в детето най-малкото защото носи същата ген. информация.
Всички обяснения (съвсем елементарни са) за този "феномен" ги има във модерната физика, генетика и малко химия- сбор от това, което сме долу_горе.
А освен генетично наследство и памет, имаме и квантова памет.
Там вече е малко по-сложно да се обясни, но ако ти е интересно потърси инфо и почети.

23.   Като съм написал това с невинните деца съм имал предвид един нещастен случай за който се сетих. При него 4 годишно дете беше премазано от кола. Не съм имал предвид болести че да ми пишеш подобни неща(с тях едва ли ще ме впечатлиш колко знаеш). Дал съм този пример с детето за да покажа че понякога на хората им се случват неща които те не могат да избегнат и най-вероятно са карма от техни предишни действия и престъпления. Има много такива случаи ако случайно не си чувал при които хора оцелели по "случайност" разказват как дори не е трябвало да бъдат на това място но въпреки това са се оказали там и им се е случило това което е трябвало да им се случи. Може и ти да проучиш. Ей на това аз му викам карма.
А като ми говориш за болести, генетична и квантова памет и т. н. може ли да ми обясниш защо професори като тебе знаеше толкова "много" и имащи дипломи и знания не можете да лекувате болести като рак, диабет и т. н. и ги смятате за нелечими? Защото аз знам че има хора които могат да ги лекуват и дори не са лекари и нямат дипломи а явно знаят повече от самите лекари и професори.
Колкото и да знаеш, колкото и да проучваш, колкото и да четеш никога няма да имаш пълно познание и разбиране на нещата, па ако искаш изчети и всички книги на земята. А и се съмнявам се че ще запомниш всичко. Просто защото има неща които ти дори не си виждал камо ли да проумееш. Така че продължавай да си въобразяваш че знаеш много.
На въпросът ти дали съм помислял лошо за някого отговорът е да, но никога не съм правил такива неща като авторката нито пък съм се опитвал да си отмъщавам по друг начин.
За другото което си написал даже не знам какво да отговоря. За мен са просто празни приказки. Човек като не може да отговори на даден въпрос говори куп неща с някакви термини и засукани думи за да може по неуките да не разберат че казва почти нищо. А и с наука няма как да обясниш защо на някои хора има се случват трагедии а други оцеляват по чудо въпреки че не би трябвало да са живи. На това сигурно нямаш отговор или за пореден път ще се опиташ да ми го обясниш научно.

24.   23 "не можете да лекувате болести като рак, диабет и т. н. и ги смятате за нелечими? Защото аз знам че има хора които могат да ги лекуват и дори не са лекари и нямат дипломи а явно знаят повече от самите лекари и професори"
Първо да уточня, че не съм лекар :)))
Естествено, че с натурални лечения и след добра чистка и рестарт на тялото, то се и само/лекува.
А защо големият бял бизнес не иска да губи милиони като лекува? Защо вече не са пациенти, а доживотни клиенти? Защо си затварят очите всички заинтересовани, вкл. поддържане на смъртност за намаля е на населението? !
Де да знам...
Много на калъч тръгваш за всичко дразни те, че "знам много" след като изрично подчертах, че съвсем не смятам да знам твърде много, но достатъчно за да проучвам. Което в превод значи, че знам достатъчно много за да съм наясно колко много НЕ знам, колко много още въпросителни се появяват. Но да речем, че вече по-често търся отговори на моите отговори.
За последните въпроси ако знаеш испански, ще ти пусна името на един испански лекар, над 30 г е бил шеф на отделение (терминални заболявания) и напуска само за да може да публикува книги по темата.
Бил е заплашен с уволнение ако въобще говори за това.
Ако трябва от свое име да кажа нещо, то няма да прозвучи никак "научно". Няма да влизам в подробности относно конкретни случки. Лично ми се е случвало да се спасявам от ситуации по "чудо" а чудото е, че са ме пазили по-фини материи в критични ситуации да речем.