Как да го хвана
Здравейте, първо искам да поясня че не съм някоя токсична, но с партньора ми се случва нещо необяснимо и всички онези знаци за изневяра започнаха да се случват. Липса на желание за секс, пазене на телефона, грижа за външния си вид, започнаха да се случват при него.. На всичко отгоре вчера поисках да се обадя от неговият телефон на майка ми, моят телефон беше с паднала батерия, а той беше в кухнята и му викам, мило ще звънна от телефона и просто, както обикновено му взех телефона, а той скочи като опарен, защото си е сложил парола на обажданията. Попитах го той скочи че си внушавам. Пиша тук за някакъв съвет как да го хвана, ако ми изневерява? Моля за съвет, как сте хванали вашите партньори в изневяра, защото нека си признаем никой няма да бие тъпан че изневерява и искам, не искам ще трябва да си потвърдя подозренията! Има ли някое приложение с което мога да проследя чрез телефона му, къде ходи докато ми казва че е на работа. Преди никога е нямал парола на телефона и не е скачал като му пипна телефона. Има даже парола и на съобщенията. Болно ми е от съмненията, които ме изяждат и не мога да повярвам че ще стигна до там да го следя. Благодаря и моля без злобни коментари! Ако някой е лъган заслужава истината и ако не е щастлив с мен с удоволствие ще му дам развод.

Коментари

51-61 от 61

52.   48 и 49 - до преди малко вършиш 80% от всичко вкъщи, гледаш децата и изкарваш повече пари, като приемаш това за планина на гърба си, мислил си за развод, но сега изведнъж като изложшх фактитепот написаното от теб рязко стана много щастлив и се напасвате всеки ден?
Работя, свалят ме нон стоп, защото изглеждам добре и се грижа за себе си, вкъщи върша всичко сама, защото той все е зает, изкарвам 3 пъти повече от него, правим секс минимум 5 пъти седмично и не, не е на мисионерска. Имал е афера. Хайде, ето, познаваш го тоя мъж дето кръшка с редовен секс, макар и задочно. А относно коментарите на мъжети в този форум - чел си между редовете. Повечето обасняват как моногамни мъже няма и дори една жена да е перфектна, пак ще търсят друга, защото такава им била природата.

53.   Естествено че съм мислил за развод, тъй като жена ми се държеше точно като 25, уж заспива рано като види че не съм уморен, а пък ако види че съм уморен, само отлага докато заспя, това я боли, другото я боли. А във същият момент, ако трябва да свърши нещо за друг човек - скача веднага. Това за мен беше явно и демонстрирано неуважение към мен. Мое да не е било нарочно, а просто да е такава природата на жените. (както многократно е споменавано в различни теми тук). Това беше когато от толкова уважение към нея, прекалявах с грижите за всичко само тя да е добре.
Между другото благодарение на някои коментари в различни теми тук по отношение на разводи, разбрах къде ми е грешката, и като я коригирах живота стана по мед и масло.

54.   А за това, че мъжът ти изневерява. Трудно ми е да го повярвам, но все пак ти вярвам. Тъй като явено той не си дава много зор да изкарва пари, явно има доста време за излизане с приятели. И там като се надлъгват кой с колко жени е бил, или как е изневерявал и не са го хващали, той се е почувствал задължен да има афера, за да не е смотаняка в коч-компанията (тъй като явно си го смачкала доста и се е чувствал като смотаняка в къщи).
Аз в такива случаи съм си измислял такива задявки с уж някакви жени, но скромно, за да не могат да ме хванат в лъжа, колкото да имам с какво да се отчета.

55.   До 52

И преди съм засичала тази история, твоята.
Виж, нещо има.
Господинът от долните коментари е прав - без причина никой не би изневерил просто ей така. Еднократна забежка, от лигавщина - да! Но ти казваш "афера"
И много съм се чудела на твоя случай.
Човекът явно се е влюбил в другата. Случва се, за бога! Колкото и да си обещаваме, това са хормони и те ни карат да изпитваме определени емоции. Но ако всичко между вас е наред той не би рискувал да го изгуби, няма да прескочи границата. Ще е просто някакво възхищение от другата, някаква свалка, тестостеронът ще му удари в небето и в крайна сметка ти ще си доволна. Изпитано на собствен гръб.
Мъжът ми се влюби така в една сладурка. А тя наистина чаровница, после се запознахме. То и аз се влюбих в нея. И една вечер седи на дивана, телевизорът изключен пред него, а той гледа в него. Питах го какво му е и той хъката-мъката, ужасно гузен си призна, че цяла нощ сънувал как прави секс с друга жена. Разказа ми коя е, каза че са се закачали и флиртували. И едва ли не очакваше скандал. Аз само се засмях, прегърнах го и му казах, че за мен е нормално човек да се възхити от друг, да се нагорещи и т. н. Такъв секс, какъвто последва, не бяхме правили, откакто бяхме гаджета.

Та и при теб... нещо някъде има. Не може да няма причина. Много лесно е да кажем - ми те мъжете са свине, затова.
Или се чувства неуверен покрай теб и търси валидация. Или комуникацията и доверието не ви е на ниво. Позволявам си да пиша толкова открито, защото виждам, че си умна жена и няма да подскочиш обидена.

Доверието не е само дали е верен или не. То е много по-голямо нещо. Да довериш тайните си, грешките си, дяволите в теб на любимия и да си сигурен, че пак ще те обича. Че няма да те съди. И идва след години на успешна комуникация.

Масово добри двойки, които се обичат, накрая се разделят именно защото комуникацията куца. Защото не могат да се отворят емоционално един за друг. Мъжете по-често не умеят да огласяват тревогите си и търсят външно решение. И то не че не умеят - правят го, но ние жените сме много емоционални и ако не ни харесва как точно ни го е казал - подскачаме като ужилени. Няколко пъти, в които сме реагирали негативно, когато той е опитал да сподели как се чувства и той спира да споделя. И когато проблеми, тревоги и неказани истини се понатрупат се появява една чаровница с мила усмивка и топла дума. Която изглежда толкова лесно да се говори с нея, тя е мека, усмихната, не го натоварва, възхищава му се. Изневярата ВИНАГИ започва с разговор. Струва си човек да помисли над това

56.   Когато нямаш етични, морални, житейски ценности, всичко може да се случи. Подбирайте си хората, който са до вас, макар че, никога няма гаранции.

57.   Н 25, или лъжеш, Или си МЪЖ!
Ако си мъж да ти обадя една истина, НИКОГА - НИКОЯ жена не е простила! На думи някои да, но само защото е имало фактори, , които са я задължава и да "прости" обикновено са или икономическа зависимост или тези жени сервират отмъщението студено.
Не казвам, че не са се опитвали да простят--но НЕ прощават, никога!
А как си щастлива жена след изневярата на мъжът ти... не, никоя жена няма да и лъжеш с това. Ако ти си изневери и жена ти знае, рогата ти вече са с разклонения, само дето ти щастливо не знаеш.

58.   Ей професоре, нито СЪМ мъж, нито ЛЪЖА!
Не живея в миналото, живея в настоящето и за това живота ми драги г-не или г-жо каквото и да си! Това, че Вие намирате такива икономическо изгодни хора от Вашата минимална работна заплата - това е лично Ваш проблем.
Само давметна марак, че не съм длъжна - точно в този период бяхме зле финансово, преди да се развият бизнесите ни.
Спрете да живеете в миналото, и да се месите в живота на хората, не ми развивай такова глупави мисли. Не съм единствена няма и да бъда на която са изневерили! Дали мъж или жена рано или късно едно семейство минава през това! Но много хора се срамуват от това и го крият, защото - ХОрата какво щели да кажат.
Аз съм ЖЕНА, живееща щастлив живот - живееща в настоящето и живееща за щастието си на мен и моето семейсто. А ти си живей в твоя живот - които явно ти е прекалено скъчен че щом да се месиш и да мислиш аз каква съм, дари лъжа или НЕ!

Живей в настоящето и ще ти се пооправи живота - МОЖЕ БИ!

59.   До н57. Знаеш ли кое е смешното и как с това което ти напиша аз те разбрах, що за човек си?
С това, че щом си мислиш, че някои лъже - ТИ самия си човек които лъже! Ти ако си тук за да лъжеш - аз съм тук за да помогна с каквото мога! А ти тук да злобееш и да избиваш комплекси- много “сериозен мъж” или “принципен” или пък “студено отмъстителна жена”.
Ако на Вас не са Ви простили - това не означава, че на някои МЪЖ или жена няма да простят. Не поставяйте всичко под общ знаменател. Защото Вие НЕ сте задоволили нуждите на вашият партньор в живота дали икономически както Вие се изразихте, или сексуално или визуално!
Хайде хубав Ви ден!

60.   55 - Не се обиждам, разбира се. Самата аз не бих си повярвала, толкова нелепо звучи ситуацията. За да не превземам темата на авторката казвам последво и приключвам - това е мъж, който е непрестанно хвален и подкрепян от мен, всеки ден го питам как му е минал деня, никога не съм повдигала темата кой колко изкарва. Заедно заглеждаме мацки, той ми е споделял за секс сънища с мои приятелки и сме се смяли и обсъждали. Никога не е спиран да излиза, да се весели без мен. Няколко месеца преди аферата е споделил на майка си, че не се е надявал на такъв късмет и как по-добра и подходяща жена за него от мен нямало... буквално като някаква шизофрения звучи постъпката му.
За жалост си мисля, че са его и комплекси, защото пред това момиче бая лъжи е изговорил за себе си с цел да се направи на нещо повече. Но да допусне чак афера... за мен стигне ли се до изневяра значи връзката е стигнала дъното, а в моята нямаше никакви предупреждения. Явно вътре в себе си таи дълбоко неудовлетворение, а там аз не мога да разкопая. Това е негова битка. Аз мога само да го подкрепям да вярва в себе си и да го мотивирам.
Затова ми става обидно когато някой директно ме класифицира като асексуална, мързелива и т. н., защото са ми изневерили. Давам 100% от себе си и мъжа ми въпреки това ме вкара в графата на измамените жени, които са си пуснали брака по пързалката. И много боли, хора... преди като го чуя да отключва, въпреки, че сме от 10г заедно, сърцето ми се разтупкваше и му се хвърлях като дете на врата. Сега съм куха.
Благодаря ви за коментарите по моята история, дано авторката е успяла да намери нещо полезно и за себе си.

61.   58/59, ии ето с тези два поредни истерични коментара доказа твърдението ми. Не си изключение, истерична нервачка си, не си щастлива жена, нито щастлив мъж.
Изневерили са ти и не си простила. Дори по поведението ти явно продължава ситуацията... но твоя си работа.
Толкова.
Със здраве!

62.   до 60 от 55
Да, човек - негови травми са си. Уви, ще те съсипе и ти го знаеш. Даже и като тичпична, умна и сетивна жена знаеш какво ще се случи.

В подобна ситуация съм. Но без изневерите. Чувството обаче е същото.
Перфектно знам какво е да си "кух" и да се чудиш - повече услия ли да положа или да изляза и да хвана един от 100те които ме искат.

Един директно ми е предлагал брак :) Пиех си кафето.. с дЕТЕТО и един просто коленичи пред мен. Помислих, че лошо му стана на човека. И той:
"Искам да ми бъдете съпруга"

А моят слаур :) Ох! Така искам да го видя амбициран, успешен, дързък. Да разкара комплексите. А как не личаха в началото... колко беше различно.
Обаче го обичам страшно много и много боли, че не мога да му помогна. Нашите проблеми са същите. И не знам.. мамка му, да ходи да натакова някоя.. дотам съм стигнала.

Пожелавам ти искрено най-смисленото щастие и най-прекрасната любов...
Прегръщам те

51-61 от 61