След жена и автобус не се тича!
След жена и автобус не се тича, защото след 5 минути идва следващия. Какво мислите за това. Трябва ли да се преследва жена след отказ примерно за среща и значи ли това, че няма интерес.

Коментари

1.   Това за мъж го бях чувал, но явно и за жена се ползва. Общо взето тъпотия, но реално след никого не се тича, трябва един към друг да тичате, не някой да гони друг.

3.   Аз имам един лаф, че "не" не винаги означава "не"
Само че за да го хванеш, трябва да е в точно определен момент, когато има много сексуално напрежение между вас, когато знаеш, че тя те харесва със сигурност. Тогава в тон с играта тя може да ти откаже уж нещо или да ти каже не, а ти да трябва да настъпиш още по смело.
Във всички други случаи обаче ми се струва, че не си заслужава и отреже ли те, не се принязявай и не симпвай повече.
Аз лично съм я правил тая грешка 100 пъти, да преследвам, да пиша.. хем знам, че съм тъп и не трябва.

4.   Да, иначе това граничи с абонамент за Психиатрията.

5.   Всичко зависи от дадения случай.
Всеки път е различно.
Например ако си поканил жената в събота и тя ти е казала, че е заета, то можеш да пробваш в неделя. Ако и в неделя е заета, я питаш кога ще е свободна и ако продължава да увърта или да казва, че все е заета означава, че не иска да се срещнете.

6.   Лакове на 50 г, присъщи за простолюдието и подобни разсъждения.

7.   Зависи, ако е някоя красавица трябва да се преследва, докато не си извади ограничителна заповед.

8.   Има мъже, които и да искат не могат да тичат. Големият корем им пречи :)

9.   Изразът е за мъж, а не жена.
Така ви идват след 5 минути, че ходите само на платено и киснете в чатовете.

10.   Не, не ни преследвайте след отказ! Чакайте си следващи автобуси, моля! И си пийте хапчетата!

11.   Абе, като гледам колко 30-годишни девственици (мъже) пишат тук, май не е баш така. За една малка част успешни, красиви мъже може и да идват жените през 5 минути, но за останалите? Останалите пускат теми тук от типа "как да се науча да заговарям/свалям жени", "девствен на 30г. ", "късно ли ми е за семейство на 45г. ", "млад и красив, а жените не ме забелязват", "да ида ли на проститутка" и т. н.

Кати цяло, дори да е с пари, умен и красив, за един мъж пак не е гаранция, че ще се уреди. Жените избират, не мъжете. В пъти по-малко жени остават сами, камо ли девствени. Просто така стоят нещата.

12.   Всичко е строго индивидуално. Аз лично губя интерес ако видя, че желанието не е взаимно.

13.   Преди ги преследвах. Вече съм в другата крайност. Като ме остави веднъж на seen или ми откаже среща без предложение за друг ден, не пиша повече.
Опитът, а и наблюденията над други хора, показват, че в общия случай не си струва. Дори след дълго преследване жената да склони, това рядко в пълноценна връзка. Винаги мъжът ще остане кученце и тя няма да го уважава истински.
Сега, моята крайност също не е добра. Ако мацката все пак проявява някакъв интерес може да проявиш настоятелност. Но да не е дълго. Няма смисъл само са го храниш с внимание.

14.   Ами питай я, така ще знаеш точно.

15.   Не, не бива да бъде преследвана, защото в днешно време може да бъде унищожен целия ти живот.

Имат избора, имат възможността, сега те трябва да преследват. Звучи кофти, но като искаш специфичен мъж - хубав, висок, с хубава кола, добра заплата и тн - еми такъв мъж има избор от жени и те него го преследват. Всички жени, които се оплакват, че няма мъже, да си отворят ЛС-тата в социалните мрежи. Само че повечето падат на първия филтър щото профила им не е бил еди какъв си. Не изглеждали еди как си.

16.   Здравей,
Аз бих казал че зависи от човека.
Ако е свестно и разбрано момиче няма да те върти.
Ако ни отказва, не я преследвай! Тя това иска - да разиграва някой, да отказва и така си мисли че си повишава самочувствието.
Дори и да я спечелиш, тя ще ти превърне живота в ад с поведението си!

18.   Да, значи, че няма интерес.
Ж35

19.   Ако знаеш как да и предложиш, може да не ти откаже, може да не е свободна, първо това провери. Да, ако не те харесва, няма как, трябва да се примириш

20.   Щом отказва срещи. Спираш да преследваш.
Направило ми е впечатление, че тези които ги гоня никога не ги хващам. А тези, които брутално игнорирам ми се закачат много и ме преследват те.
Изводът е ясен.

21.   Ако нямаш брутална физика, татуси, брада, лош поглед и т.н. забрави да дойде друга.....

22.   Истината обаче е че след жена и след автобус се тича, докато се качиш!

23.   Веднъж излезеш ли на среща с чужденец/чужденка и вече никой/я българин/българка няма до е достоен/достойна.

24.   Ако умишлено гледа да те закачи да я преследваш, бягай надалече. Иначе според мен 2 опита са достатъчни, след това вече си е излагация.

25.   Цял живот са ме подминавали като малка гара.
И точно в момент на крайна меланхолия и тотална лабилност от моя страна, в антракта на театрална постановка, на която бях отишла сама да се разсея, ме заговори изключително симпатичен и ведър, млад мъж, който така непринудено намери тема за разговор, че буквално ме срази. Не очаквах и бях спечелена на секундата. Мястото, обстоятелствата на срещата, подходът на човека срещу теб, всичко е важно и строго индивидуално. Нито беше натрапчиво, нито беше сладникаво. Точно на място. Ще го видя пак след дни. Изключително приятен човек, нямам търпение до срещата.
Не са важни разни поговорки, а да се уцели момента, въпрос на късмет.

26.   Към номер 11

Мен като мъж много жени са ме преследвали, сваляли и аз все пак не съм ги избрал. Извода, е че ще винаги ще има гонещ и гонен. А избора се прави от мъжът и от жената дали ще бъдат заедно, а не само от жената. Това че имаш чифт цици и дупка не те прави безценна стока. Трябва и акъл трябва и визия трябва и отношение към мъжът. Това, че имаш опашки от мъже желаещи да те чукат, не значи, че имаш опашки от мъже желаещи сериозна връзка с теб. Например жена с мислене като твоето няма как да ми бъде друго освен любовница, и то при положение, че наистина си секси и стегната с мръснишко излъчване, а не поредната с паласки, два декара гъз и пълна с целулит, ама с огромно самочуствие.

27.   До 16:

Не всички жени са директни и няма да изрежат авторът директно и ще има да си измислят оправдания.

28.   До 19:

Най-добре е да се пита, кога почива и дали има някакви планове за почивните дни. Не всеки почива в събота и неделя.

30.   Такива генерализации са адски тъпи.
Колкото хора и ситуации, толкова и различни решения.

Ако някоя ти отказва срещи, за да те манипулира, защото го има този мит сред жените "Отдръпни се малко, за да те гони, те са ловци" ако случаят е такъв - не само не я гониш, но бягаш в противоположната страна. Никога не се захващайте с манипулатори. Има и такива мъже, които умишлено игнорират, за да търчиш по тях.
Нищо добро не излиза от манипулации и заинатяване. Никога!

Ако обаче момичето е неуверено примерно - да, има смисъл да си по-настоятелен.

Ако момичето е много заето (аз работя на две места и съм скапана) да, има смисъл да и по-търпелив.

И т. н.

А има и периоди в живота ни, в които не искаме да се занимаваме с други хора. Било след някаква си наша лична драма (скорошна раздяла, нещо в семейството, здравословни проблеми, други тревоги). Тогава и да се натискаш - другият просто не е на тази вълна.

Недейте да си задавате тъпи обобщителни такива формули.
Тича се след всичко, което си струва. И не само се тича - хваща се. Ако си решил, че ще ти придаде допълнителна стойност. Не се тича след фалшиви неща и хора (манипулатори)

31.   Хайде пак женски измишльотини, мъжете ги преследвали!? ! "Гладна кокошка просо сънува"! Толкова много ги преследват пък те жените отказвали, и децата от детската градина няма да повярват. При нас жените са с около 400 000 повече от мъжете, ама всяка си избирала мъж, щото жените избирали, а не мъжете. То сега феминистките предлагат жените да предлагат на мъжете женитба, като им увиват лозов венец около врата, за да се знае кой ще командва у дома. Статистиката сочи, че над 40% от мъжете вече са асексуални и не се интересуват от жени. Та нека жените си избират мъже, ще избират на баба си хвърчилото!

32.   След жена не се тича, поради простата причина, че тя, ако е имала желание, нещата са щели да се получат. Упоритостта може да доведе в някои случаи до частичен успех, но това на практика ще е запълване на времето за жената, няма да има никакво уважение към мъжа и при първа възможност ще му бие шута. Упорстването единствено съсипва нервите.

33.   Познавам доста, жени омъжени за богати мъже а секс няма. Е викам и защо седиш. Ами щото имаме деца. Аха хубаво.
А щастлива ли си.. Ами вика не съм. Това са жените.

34.   Една жена не се ли бори за конкретен, не ти трябва.
За съжаление повечето захвърлят всичко по пътя си, щото имали много голям избор. Пък то с времето излезе, че не било точно избор и точно кеф.
Та пак до всички мъже. Търсете тази, която ще се държи за вас, не обратното.