Как си го държите в гащите, защото аз лично не мога?!
Имам наистина добра, така да я нарека, жена. Вече 4 години сме заедно и сме минали през много неща заедно. Дори вече и дете чакаме, но просто аз не ставам... За 4 години съм ѝ изневерил поне 5-6 пъти, но как да не го направя, като ми се отдават шансове? Изобщо как стоите с един и същи човек? Аз я обичам и умирам за нея и съм готов да ѝ дам целия свят, но са ми слаби ангелите.

Коментари

1.   Хммм, много лесно кастрирай се

2.   А защо не остана свободен и се ожени, че и дете създаде? За пред обществото ли? Много сте отворени, но се криете като мишки. Ще ти ли е приятно и жена ти да ти е изневерила 5-6 пъти? Или да си има любовник, щото само с един... скука

3.   Еми да... Явно ти се отдават възможности. Не си прав. Но обърнато същото към жените - ако една жена има варианти за от хубави по-хубави мъже, няма вечно да им отказва и за стои само до нейния. Първо ще започне да се замисля, после ще започне да я тресе сериозно и да си задава въпроси какво прави с нейния, след това ще вземе да отвърне на съобщенията, след това ще излезе с него и вероятно след това ще спи. Ся много ясно, че ще се включат всякакви да ми обясняват глупости, но от моя опит и това което съм видял, една жена има ли вариант за по-красив мъж или с по-добри възможности, започва сериозно да съботира връзката.

Жените в момента изневеряват на поразия. В пъти повече от мъжете.

4.   Авторе, ти си човек, а не животно и би трябвало душата да командва тялото ти, а не обратното! Разбираш ли ме?

Освен това тази жена, явно не ти е съпруга и независимо, че ти я определящ като добра - явно не е подходяща за твоя съпруга!

Когато срещнеш подходящата жена за своя съпруга - няма и да си помисляш за друга!

Как стоим? - ще ти обясня!

Имам два брака(в момента съм във втория(и имам прекрасно семейство) и НИКОГА не съм изневерявал, въпреки че съм имал много възможности, особено в първия си брак.

За мен изневярата е нещо НЕДОПУСТИМО! Това е първо тежък и сериозен грях пред Бога(говорим когато имаш брак) и предателство спрямо семесйтвото ти: жена ти и децата ти!

А и дори само от физическа гледна точка: какво толкова намираш в чужда жена? - така или иначе женското естество е едно и също! Да не говорим и за чисто хигиенните рискове...

Така, че за мен от всички гледни точки - изневярата е най-подлото и мерзко нещо, което може да допусне човек!

А и аз съм честен и искрен човек и никога не бих живял живот в който да се крия, да лъжа, да мамя!

Сега, има хора които са склонни да се увличат по други(чужди) жени/мъже, имам такива познати, затова ще ти дам следния съвет:

Всичко идва от помислите и започва от тях.

Затова прогонвай всякакви помисли за други жени от съзнанието си - още веднага, на момента! И се обръщай молитвено към Бога - да ти помогне да не мислиш за това!

Ако усвоиш този подход - ще се справиш с проблема си!

Иначе, докато действаш така както в момента, никога няма да можеш да създадеш добро и стабилно семейство и ще завършиш живота си сам, и изоставен от всички!

5.   Не я обичаш, защото ако обичаш истнски щеше да си го държиш в гащите.

6.   И после жените били мурви.

7.   Жена ти знае ли?
Погнусявам се от такива. Като ти се прави секс, отиваш при жена си. Другото са оправдания.
Как пък толкова ти се бутат, все на теб?

8.   Важно е да знаеш какво искаш от живота, стоиш с нея и така, навик е.

9.   Жена съм. Първо, браво за това, че коректно си признаваш, че проблемът е в теб, а не в жената, както традиционно се прави.

Малко мъже имат доблестта да заявят "Аз не ставам, а жената до мен е наистина добра", а не глупости като "Жена ми напълня, погрозня, омръзна ми, злобна е, не ми готви, не прави секс.. " и т. н.

Обичайно и отношението към изневярата на двата пола е различно - за мъжете някак нормално се приема, а жената ще я нарекат всякаква. Така и очаквам да ти отговорят.

Жена ти знае ли, че са ти "слаби ангелите"? Говорихте ли си откровено в началото? Тя какво мисли за идеята да те дели с други?

И поне пазиш ли се като изневеряваш? Защото сега и дете ще имате, а може да ѝ лепнеш нещо..

Не звучиш като лош човек, но моногамните хора тежко приемаме разкрития за изневери, по каквито и да е причини. Като предателство се възприема.

Иначе лошо няма да разнообразяваш, просто или търси човек с твоите нагласи, или не си играй на семейство.

А ти защо всъщност изневеряваш? Тръпка ли виждаш в това? Криенето и тайните не са ли ти малко срамни?

10.   Що не пропуснеш шансовете? Слаби ти били ангелите, викаш... Като отказваш да слушаш разума, така ще е.
Като си такъв- що ти трябваше да лъжеш жената, че и дете на път? Що не си ходиш само с разкопчан дюкян, да обслужваш загорелите и да не лъжеш никоя?

11.   Не, със сигурност не я обичаш и не си готов да умреш да за нея щом при първата възможност бягаш при друга.

Отговорът на въпроса ти е много прост - имам гръбнак, не съм мекотело. Когато една жена веднъж се опита да ме хване отдолу, просто ѝ отдръпнах ръката, и ѝ казах повече така да не прави, и не се повтори.

Верността се тества всеки ден, момченце, не когато ти е удобно.

12.   Любовта изключва сексане с други. Ти просто я лъжеш, лъжеш и себе си.
И тя сигурно ти изневерява.

13.   Умирал за нея, би дал целия свят за нея, много я обичаш, а си изневерявал 5-6 пъти. Поне като гледам съжаляваш вътрешно за това, но не е целта само да съжаляваш, ами да спреш да го правиш. Трудно ще ти е явно, но си представи ако тя разбере - ще си провалиш семейството, още преди детето ви да се е родило.

14.   Е, де, не сте единствен, поне 90% от мъжете са като вас. Като млад бях заобиколен от умни, възпитани, културни млади жени и момичета. Някои не омъжени, други омъжени. Като правило с хубави тела. Ами на полу-дневните селскостопански бригади, през лятото , те бяха по бански тип "танга" и ние им се радвахме. Разбира се възрастните колежки мърмореха, споменава нещо за ревюта на бански костюми, ама радваха очите. Бяха купонджийски и на конференции в МДУ "Жолио Кюри" в началото на октомври, околните дискотеки бяха наши, а през нощта, както се получи, но винаги е имало предваителна заигравка, контакти в института, пиене на кафе, блусове, посещение с тайфата на заведения, но пред тях пак внимателно, само при блус на почти тъмно силни прегръдки и биене на сърцето. Ами бяхме млади. След време ще си седнете на четирите букви и остават мили спомени. Важното е да се много, ама много предпазлив и дискретен. На никой нищо не казвайте, на никой приятел, че утре може да ви е враг. Е по наше време беше по -лесно, нямаше проследяващи програми. И пак повтарям, все едно ходите по поле където има ПСМ, една не правилна крачка и край. Никакви записи, никакви сърчица, всичко се трие, никакво хистори-нищо. Просто ценете чувствата на момичето-не бъде глупак да Ви хванат. Това жестока обида за него//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

15.   Мачкай наред авторе, че нали знаеш поговорката - на... времето изтича

16.   Не си бил нараняван, затова са ти слаби ангелите.
Един ден ще си, просто кармични закони.

17.   Години еволюция и накрая нищо... предполагам щом си толкова недоразвит, че да ходиш да изневеряваш едва ли ползваш и предпазни средства, гледай поне да не лепнеш нещо на жена ти особено и сега като е бременна, ама ти пък нали много я обичаш и сигурно няма шанс да се случи на теб такова нещо... жалко за детето и жена ти.

18.   Мога да ти кажа, че съм супер сексуален и сигурно съм по сексуален от теб искам абсолютно всеки ден секс и мисля много за това по сексуален съм от половинката ми и въпреки, че не получавам толкова секс колкото искам, просто тя не е толкова сексуална колкото мен и не мога да я упреквам за това че иска в седмицата секс само 2 пъти горе доло. През всичките години (15) през който съм с нея, ми са се отдавали не една възможност да изневеря имало е такива сериозни намеци на събирания и купони от сорта; тази вечер си мой оставаш да спиш при мен, също така са ме хващали за оная работа и са ми казвали тази вечер той е за мен и то жени които стават, е това са най сериозните намеци, а аз не съм си и помислял да изневеря колкото и да съм бил прилечен все пак да ме барат си е сериозно и ги режех защото обичам жената до мен и защото ценя избора си и не искам да я нараня, нищо че после дори са ми казвали ти да не си педал. Аз имам такава ценностна система така съм възпитан жената до мен е една, единствения начин да спя с друга е в присъствието на тази една и ако тя иска, с една дума да пожелае тройка, естествено с жена която харесам на външен вид, не бих се насилил иначе, това е положението.

19.   Иди на психолог. Заради такива като теб семейните мъже страдат скандали от ревност предвид мъжките курви в обществото.

20.   Преди 13-14 години оставих един такъв след много бурна връзка, в която в крайна сметка компромисите ги правех само аз, а се оказа, че и той като автора бил със слаби ангели. Добре че не стигнахме до дете, не знам как бих могла да живея с такъв човек.

21.   4 Харесва ми коментара ти, а какво мислиш за това, което се казва в Библията, човек ако се разведе, да не се жени отново. Не помня точните думи, но имаше нещо, че е грешно? Съгласна съм с теб.

22.   До номер 14.
За този пич започвам да си мисля, че е къкхолдър.
Винаги плюе по мъжете и защитава жените.

23.   А сега се опитай да се поставиш на нейно място. Чувстваш се зле, подут си, глезените ти са двойни, имаш нужда от подкрепата на любимия човек, а вместо това той е с друга... кофти ли е чувството?
Май да. Е, гледай да не ти се случи наистина. Жена ти да реши, че и се живее и да те оставя вечер с бебето докато тя е с "приятелки" на "вечер по женски" (т. е. на лов за мъже). Тогава ще разбереш какво и причиняваш с глупостите си.

24.   Скачащият с чадърите за падане - заслужаваш да те изнамеря и да изпраскам всичко пред жена ти, всичките тия хвалебствено разказани спомени за изневери с тия прословути ултра-красиви математички, заслужава да ги знае, все пак трябва да ценим и нейните чувства, задето бивайки директор на 500 мъже, или колкото бяха там, ти ходи по гъза, все едно е германка на просрано куче, нещо средно между булонка и дакел, в парка, докато комшиите гледат, в центъра на Мюнхен - всичко трябва да му се изчисти, забърше, и помен да не е имало от насирацията, която дакелът за пореден път е натворил...

няма да е трудно - с толкова много информация за тебе.... дигитална и аналогова ще си е направо за неделно забавление....

Проглуши ни ушите с тия графоманско-егоистични изблици...

25.   Имаш възможности, защото ти личи, че си със слаби ангели. Жените усещат колко си сериозен и докъде ще стигнеш с тях по погледа ти, езика на тялото, начина по който общуваш с тях, дори и на подсъзнателно ниво. Явно не са се опитвали и да те откраднат след като са били с теб.
Като за начало трябва да си поставиш граници в общуването с противоположния пол. Да не се буташ сам в такива ситуации, които стигат до леглото накрая. Да се научиш да казваш "не", когато трябва. Такова предателство не се забравя и жена ти, ако ти прости(малко вероятно) вече няма да има същото отношение към теб.
Да не говорим, че безработните сексуални контакти вървят с рискове за здравето и то не само за твоето. Как точно обичаш тази жена, като постоянно се раздаваш за други?? Комуникацията е много важна в една връзка, бъди откровен и общувай повече с жена ти за желанията, нуждите ви и тн. Спри да мислиш за глупости и се фокусирай върху вашите отношения. Ако не беше бременна щях да ти кажа да я оставиш, за да има възможност да срещне стабилен мъж, но в тази ситуация ти ще трябва да поемеш отговорност за собствените си действия и да промениш поведението си, за да имате нормално семейство.

26.   14, Десантчик, отмина това време, един частен детектив е достатъчно са го проследи веднъж само и е до там. А проследяващите програми могат да възстановяват и хисторито и изтрите чатове.
С детектив хванах моя верен съпруг. Просто тези неща се усещат. Мислех че полудявам, но човекът потвърди това, което подозирах, снимки, клипове, всичко. Иначе телефонът на моя мил съпруг беше чист, нищичко подозрително.
Жени, вярвайте на усещанията си, те не лъжат. Аз не спирах да сънувам как ми изневерява. Много странно, но подсъзнателно се усещат нещата.

28.   Ходи на психолог, че не ми звучиш като нормален човек с разум.

29.   Много е лесно - ако си исктински влюбен е една жена, другите просто не те възбуждат - при мен е така.
Винаги има една, която ми е в сърцето и докато не я махна от там - другите са просто жени, но не обекти за секс.

30.   Гнус ме е от "мъже" като теб. Като някакъв разгонен уличен нерез - която му вдигне опашка не й отказва.

31.   до 21

от 4

В Библията в Новия завет е казано от господ Иисус Христос, че не трябва човек да се развежда, освен, когато има прелюбодеяние(изневяра) от другия човек.

Точните думи са на следните две места:

Еванглие от Матей глава 5, 32 стих:
"Аз пък ви казвам: който напусне жена си, не поради прелюбодеяние, той я прави да прелюбодействува; и който се ожени за напусната, той прелюбодействува. "

и в Еванглие от Матей глава 19, 9 стих:
"Аз пък ви казвам: който напусне жена си, освен поради прелюбодеяние, и се ожени за друга, той прелюбодействува; и който се ожени за напусната, прелюбодействува. "

32.   Номер 18, къде са мъжете като теб... голяма рядкост са.. жена ти е късметлийка сериозно. И ние с моя съпруг сме заедно от 13 години.. отрича да ми е изневерявал, но.. съм го хващала с изтрити разговори, съобщения и чатове. Него просто го привлича чуждото. С мен много трудно говори на тема секс... а с другите си пише и то какви неща... ама.. Трябва да се правя, че вярвам, защото имаме дете... и то малко при това и не искав да израсне без семейство.

33.   Просто си полигамен. Това, на което му викаш "слаби ангели" е просто биология. Жените, с които си изневерявал - най-вероятно са същите.

Аз лично ти вярвам, че обичаш жена си.

Връзките на полигамните хора рядко оцеляват дълго, но има такива, които никога не ги "хващат".

Затова - умната и си дръж устата затворена като не можеш да си го държиш в гащите.

34.   До момчето задало екзистенциалният въпрос как да си го държи в панталона. Няма страшно да го изваждате "на разходка", само трябва да внимаваш, да не влагащ чувства, не прекрачвайки граници в чувствата си. Секса с друга жена е хубаво нещо, като топла приятелска прегръдка, но помни, че обичаш само съпругата си. Никога не ходи по проститутки, лично аз съм много, ама много гнуслив. Каквито и биологично предпазни средства да се използват, много ме е гнус да се завирам в разни канали, където стотици са се разхождали преди теб. Все пак с жените, които по някакъв начин са близки до сърцето, то първият по -близък контакт, не говоря все още за секс, те връхлита като ураган. Той може да започне абсолютно внезапна, примерно слизате по тъмно стълбище в института, защото сте се забавили след работно време на купон, вървите последни, сградата е висока, а онези от охрана, за да не си развалят рахатлъка са блокирали всички асансьори, за да не ги безпокоят. Колежка е последна и при някакво стъпало тя залита и изплашена извиква колегата, който е на междинна площадка се обръща и прихваща колежката. От набраната инерция, по някаква случайност устните им се срещат, двамата сконфузени и някак инстинктивно, подчинявайки се на нещо древно леко се разтварят и се получава нещо като неловка целувка. Да де, но тя послужва като тактов импулс за втората вече осъзната целувка. Вече слизането по тъмните стълби осветени с мижавото дежурно осветление процеждащо се през заключените стъклени врати на коридорите със стаите и лабораториите, е повече от приятно. След време започват връзка по всички изисквания на конспирацията. Може понякога да се случи, нещо много по -дълбоко в сексуален аспект, след някакъв измислен трудов ден в рамките на института, имаше такива партийно организирани глупости. По принцип никога тези връзки не възникват на празно място, имало е споделяне на семейни, служебни и лични проблеми или коментари на филми, прочетени книги, спомени. Всичките жени са умни с математическо мислене, някои са научни сътрудници като младият мъж, всичките са инженери, има и кандидати на науките -тогава таке се наричаха сегашното Ph. D. Може да е случи в завода производител, който сравнително близо до института. Никой не афишира такива връзки, другите колежки и колеги са умни, но все пак се надяват да не са толкова наблюдателни. Профилактично могат и да разиграват игрички на нещо като скарване или студено отношение за пред другите. Все едно сте артист, това е много натоварващо и емоционално изтощаващо. Но трябва знаете, че сърцето Ви принадлежи само на съпругата Ви. Нито сте първият, нито ще сте последният. Това, което е разрешено и допустимо на мъжът, не е допустимо и разрешено за жената. Мъжът не може да забременее, не може да промени генетичният код на следващите поколения. Някога пуснах една тема за "Телегонията", все още спорна област. Много плюнки, най-вече от жени и тук, там от някой мъже-подобен вярващ. Не съм вярващ, атеист съм, вярвам в науката не съм кръщаван, нямаме църковен брак.. Вечери с приятелки, как пък не. Я, стига, а куфарчето с дрешките до вратата ли е. А детето?? И най-вече артистичност, внимание и никакво споделяне с никого. При сегашните условия един допълнителен таен телефон, който никога не носите в къщи няма да излишен. Някога нямаше свободен достъп до хотели, нямаше как да стане, беше строго и на рецепцията беше регистраци с ПАСПОРТ, затова наемане с други мъже на апартаментче от познат, койо живее в апартамента на родителите си. За останалото се разбирате. Всеки със свой сполен комплект и най-вече чисто. За вилите, друг път. И пак казвам, внимание, внимание и предпазливост. Ако това не е достатъчно, намерете инструкцията от социалистически време за "Външно наблюдение". /Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

35.   Десантните, само с неомъжена и свободни жени ли изневерявате? Брей, много вървежен. Има малко млади жени, мъже много.

36.   Е как ще я обичаш като ходиш да спиш с други жени, аман от идиоти!

37.   Ок, десантчик, заслужаваш женска откровеност.
Не спря да ревеш как в твоята тема (като куче) жените едва ли не сме разкъсали нежните ти чувства... В опит с най-добри намерения да ти покажем ТВОЯ грешка, на подадена от ТЕБ тема, и евентуално да бъдеш най-после сега, в трета възраст СЪПРУГ/МЪЖ за жена си.
Но ти просто имаше нужда да се почувстваш "атакуван" от жени, отново направи твоят си филм, в твоята си глава, в който ти си буен младеж, а жените като хуни се опитваме да те озаптим.
Ето ти дозичка реалност:
Жена ти, онази силна личност, която ти не спря да обиждаш тук с всичките си разкази за къде, колко пъти и как си го вадил и бутал тук-там, та тази твоя съпруга, бъди сигурен, че отдавна не се вълнува ни най-малко къде го буташ. И това ти е на теб големият проблем.
Нямаш вече помощ за твоите сценарии, които се развиват в главата ти.
Затова създаваш сцени, в които тя да е принудена да защити поне малко гордостта си, тоест да те дръпне малко, за да не я обиждаш в нейно присъствие. Иначе си свободен когато си сам да подскачаш и лаеш подир всички жени, които ти поискаш. Но... Проблем! Вече си стар!
Вече си по-скоро смешен и го знаеш. Тогава кой да ти чеше комлексите- ами единствената жена, която хем е с топки по-големи от твоите, баш пича е тя, хем е жена на 100 % и то от старомодните, които се грижат за мъжете си, хем пък "АХА!!! " големият ти комплекс--по-успяла, бивша твоя шефка, по-интелигентна, по-можеща във всичко, и ти сам знаеш, че дори сега ако тя е свободна, ти оставаш сам, но тя с опашка от желаещи да се наместят в нейният живот! На всичкото отгоре имайки предвид професията и позицията и, всички мъже около нея са по-успешни от теб!
Този комплекс който след толкова години брак ти не можеш да преодолееш, не можеш да преглъгнеш, и какво ти остава? !
Ами лесно е за мозък като твоят: епаааа, ще съм палавника, подир който тя се върти на пета и варди като зеницата на окото си, те така ще я смъкна малко на моето ниво щом аз не мога да се кача на нейното.
Но вече не и дреме, вече си просто старият другар наоколо, но не МЪЖЪТ, който я вълнува, който я усмихва, който я кара да се чувства жена. Само онзи, който вече изкуква и в трета възраст, а на нея и се налага да пази освен своето и твоето достойнство доколкото може.
Какво да правиш тогава за малко "адреналин" и "дърпане на каишка" от други жени, щом твоята вече не ще, ами пишеш в "сподели-то" тук действа безотказно.

Относно Телегонията... С абсолютна сигурност знам за генетиката повече от теб, но ще ти вляза (за малко) и в този твой сценарий/фантазия.
Приемаме, че е така както ти се иска, това оправдава приматският ти мозък и пълната липса на самоконтрол над базовите ти инстинкти.
Но СЕГА, когато вече детето ви е млада жена, когато със сигурност няма да имате повече деца, отговори ми, десантчик:
След като няма опасност да променя нечий генетичен код, защо просто не и кажеш на тази твоя жена, че сте в отворена връзка или въобще да я освободиш от присъствието си? Хм? ! Страхливец комплексиран!
Хайде, освободи се от въображаемата каишка и тичай на воля! Освободи и нея!
Но не искаш! А защо не искаш! Защото дори каишката ти е въображаема именно, искаш да имаш каишка, искаш жена ти да ти ходи подир задника и завръща като да умира от ревност, а сам си знаеш, че отдавна не си дори такъв тип фактор за нея... Знаеш го, това е което ти не можеш да приемеш.
Да не споменавам пък дори, че ако приемем телегония за факт, редно би било жената да е с колкото се може повече защото натурално нейната генетика ще избере най-добрият с който да модифицира... --еволюция, нали? !
Или и ти като някои други фантазьори искрено вярвате, жените няма да разсъждаваме извън вашите заключения и лични нужди, няма някои жени да си кажат "ехааа, така ще постигна най-добрият екземпляр/хибрид от висока класа, защо да приемам само от един като може следващ/и да са много ПО"

Нямаш вече единствената "храна" за комплексите ти свързани с жена ти!
И остава неуспелият дори собствената си жена да направи щастлива или поне да не отнема от това, което тя сама прави за своето щастие, един стар мрънкалник защото вече не може да си нахрани комплексите, не може вече да обиди жена с бутане тук-там на единственото му "оръжие" с което смята, че е баш МЪЖКАР, макар и без топките...
Опитай да си "страдаш" сам възрастта, липсата на женско внимание, неуспехите от младостта, годините, които не можеш да върнеш, без да товариш повече жена си с твоите "многострадални фантазии"!

Пък тук да ревеш как жените сме ти наскачали... Еми, ето ти, реалност, която се опитвахме да ти спестим. Бяхме дори прекалено внимателни, съпричастни, тактично се опитвахме да те поставим в позиция на МЪЖ, който просто е във временна семейна криза.
Не спря и да повтаряш как е през твоята глава, как все си неразбран, вечно страдащият и обиден дори за това, че другите хора (жени най-вече) имат свои си глави, свои си разсъждения и те не покриват очакванията на десантчика, развалят му филма, подават му огледало, в което да се види и тъй-като не харесва отражението там, иска да счупи огледалото.

Е, хайде със здраве!

38.   Не го държа, а го вадя. На едно гадже в рамките на година изневерих с 8 различни по няколко пъти. Сега поне нямам приятелка и нямам никакви скрупули да си го развявам наред.

М35

39.   24 - остави го тоя смешен чекиджия, не му се хващай на измислиците. Той жена не е помирисвал през живота си, но пък за сметка на това обича да си съчинява измислени глупости, за да избива комплекси и да се прави на интересен.

40.   №37 Радвам се, че отговорихте толкова пространно. Забавлявах се и се смях от все сърце. Надявам се, че не сте много емоционална, защото зелената отрова блика от всяка ваша, хайде де не е дума, а ред. Такова удоволствие ми достави писанието, че не бих се толкова смял, ако четях: "Приключенията на храбрият войник Швейк по време на световната война", "Параграф №22", "Във всеоръжие".. Не мога да отрека, че със съпругата ми сме вече в напреднала възраст. Тя е около 3, 5 години по -малка от мен-зодия Лъв, а аз кротък Водолей.. Вече съм извън играта. Просто описвах някои спомени, и случки случвали се на различно място по различно време. Приемате много емоционално и полово ангажирано, някои мои спомени, случвали се на различни места, по различно време, от различни националности. С тях случаите са или на студенска бригада, или на "златните " с "гедерейски" и чешки момичета, а случаите са от преди да познавам съпругата ми, а някои са след брака. Мога да подчертая, че понякога съм бил жертва на обстоятелствата и създалата се обстановка. Между другото всеки остарява, не случайно има един надпис над входа на една крипта:"Ние всички бяхме като вас и всички вие ще станете като нас. ". Излишно е да казвам, че в контекста на тази сентенция, руските колеги в една автономна република ми показаха сходен по смисъл надпис: "Днес аз, утре ти".. Във второто има и елемент на фатализъм. Да съпругата ми заема по -висока административно-ръководна позиция, просто кариерното ни развитие започна по различен път. Станах един от най-младите научни сътрудници в института. Между другото оценката трябва да е над мн. добър 5. Колкото до нейните подчинени мъже, все пак аз съм старши-научен сътрудник, -Ph. D. Те не са на моето познавателно и квалификационно ниво, те са изпълнители. Да съпругата ми е добра математичка, по точно отлична- на ниво инженер. За нея оценка, под отличен по специалните предмети, не беше приемливо. Не беше добра по идеологическите дисциплини-за нас бяха баластра.. Тогава ВМЕИ"Ленин" беше високо ниво като знания, говорил съм чужденци от Ирак, Иран, Сирия, ФРЕ / факултет Рашо-електроника/, беше елита. Тримата, а ако включа и балдъзата четиримата, сме го завършили. Както казва съпругата и то не веднъж, не мога да си представя живот без теб. Знам, че ме обича, така, че във фантазиите си отидохте твърде далеч и въображаемото, го взехте за реалност. Казвал съм и то не веднъж, че харесвам и се разбирам с жените, получавал съм от тях подкрепа в повечето случаи. Вярно, някои са имали свои интереси, които не винаги съм ги разбрал първоначално. За телегония, май сте чели силно селективно и много повърхностно. Даже експеримента със зебрите, подчертава значението на първият мъж, а не бройката. Ако Вие лично гоните бройка, това вече е друг въпрос. По принцип съм физически добре развит, девет години джудо, две години самотбрана в казармата, базирана на различни видове техники други. Разбира се доста травми и от споррта, и от казармата, и от живота /катастрофи/, но не от мен. Както казахте вече съм стар/дърт/. Благодаря за злобата. Беше ми забавно. Бързам иначе с удоволствие щях да си пиша с Вас. Забавна сте ми.. Има сила в изказа Ви и непадправена злоба. Очаквам с нетърпение. Извън разговора, един въпрос-слушате ли чалга и чалгоподобна, какво слушате??? /Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

41.   Десантчик (40) добре, по същество.
Слабото ти владеене на весна еквилибристика при мен не минава.
Интелекта ти не е на особено ниво, но и глупак не си, разбра перфектно коментара ми, но тъй-като си свикнал да си живееш в твоят си илюзорен свят, естествено завъртя смисълът дотолкова, доколкото да се вмести в твоят малък, базов свят/мозък. С твоите си "преводи" изглеждащи почти като наченки на шизофрения, но по-скоро крайно болни комплекси.
Относно какво ти е казала жена ти "не мога да си представя живот без теб" е, сигурно все пак се досещаш какво ТОЧНО ти казва, а не какво ти се иска... Едно е "не мога, друго" е "не искам" нали? !
Както казах в горният коментар, за нея си другарят, с който е прекарала по-голяма част от живота си, не значи, че си Мъжът, с който се чувства жена, хайде вложи малко мисъл извън комплексите си.
Вероятно тя не може да си представи живота си и без работата си, без определени колеги, без... доста неща, които са част от ежедневието в продължение на много години.
Чалга нито слушам, нито дори чувам случайно, за щастие съм далеч от това, на няколко хиляди км.
Но ти въпреки, че не слушаш, си типичен "бг чалгар" като поведение.
Предположи, че ще ме обидиш!? Далеч си от типа човек, който може да ме засегне. А искаше да ме обидиш защото ти пуснах малко реалност и то в прав текст. И реши да от върнеш на "удара" по твой си начин, типичният десантчик. И единственото, което постигна е не просто да затвърдиш моят коментар, а да добавиш още от комплексите си.
За телефонията... :)))) извинявай, ти зебра ли си? !
Дори 2-та % висш "материал" заложен у хоминидите с макакус протеина при теб явно не е ок... може би втори "психо" хромозом? !
Нали си много ок с генетиката, значи ще разбереш.
Това е от мен, няма да си губя повече времето да си "говорим" с теб..
Но ще ти кажа още нещо, ти не, че не уважаваш достатъчно жена си и затова всичко останало, ти не уважаваш себе си и за това е всичко останало!

42.   До Господина който пише постоянно за ГОСПОД, Иисус Христос никога не бил Господ. Исус е бил пророк учител роден тук на земята да предаде божествените знания на нас хората. Такива пророци да също Мохамед, Моисей, Аврам, Кръстьо Ангелов и др. Бог никога не е създавал религии, те са създадени от нас хората с цел манипулация и владение на масата. Така че приятелю не бъди толкова сигурен че това което пише в Библията е вярно. Това книга писана от платени летописци. Хората страдаме защото се мислим за много велики, напротив тук на Земята сме най ниско развитие и затова страдаме. Палим свещи, целуваме икони и паметници. Ново ни на развитие е детски разум.

43.   №41, Въпреки, че не сте нито Фройд нито Юнг , поне направете малко усилия и се опитайте да прочетете Август Форел , той е по -лесно "смилаем", че даже и Вие ще можете да го разберете. Ако трябва да съм откровен не правете психологически "екскурзии", кой, какво, как, кога къде и защо е искал да каже. Нямате съответният когнитивен и ментален капаците. Далеч сте от нивото на моите колежки, но не по интелект, а по загуба на такъв, ако изобщо сте го имали. И, ако обичате, когато говорите или комуникирате с непознат използвайте обръщението Вие. Все пак не съм имал съмнителното удоволствие да съм "шляпал" с "гуменки" из прахуляка на родното Ви село, а още по -малка е вероятността съм пил с Вас брудершафт. Не надценявайте умствените се възможности, ако изобщо имате такива. Колкото до съпругата ми, тя говори ясно, кратко, разбрано и недвусмислено. Когато иска да каже нещо, тя го казва точно, не използва изрази съдържащи и позволяващи двусмислие. Радвам се, че поговорихме и си стоите там където сте. Тук на никой няма да липсвате. Аз съм от тези, който са за промяна на законодателството относно двойното гражданство. //Fallschirmspringer//-- Десантчик --"Навсякъде, по всяко време