Всички мъже в семейството ми са прелюбодейци
Дядо ми, баща ми, брат ми, братовчедите ми - всички са изневерявали на половинките си. Как може такива хора да са първите, които ще ми обясняват за половинки, за любов, за вярност?

Това е. Олекна ми на сърцето.

Коментари

1.   Те са пример за какво да НЕ правиш.

2.   Боклуци

3.   Всички те са ти показали колко е отвратително да си като тях- за собствената психика, за душата ти дори.
Понякога в ей такива семейства току се пръкне6едно по-чисто създание, от което всички искат да "ядат/смучат" тази чистота, не позволявай.

4.   Ами ти пък бъди различен от тях...

5.   Ми то и аз така, въпреки че не съм от твоето семейство...
Имам си жена и любовница - четвърта подред, след като се събрахме с жената и си направихме децата.
Явно е нещо нормално, естествено и много широко разпространено.
Не се чувствам виновен по никакъв начин, че съм човек, че съм мъж...
Тези "забежки" съм ги предприемал абсолютно несъзнателно, под угрозата да откача, опитвайки се да се съобразявам с обществените очаквания.
Следователно обществените очаквания и представи трябва да се променят!

6.   Всички мъже изневеряват, толкова им е акъла, просто не могат да устоят на нещо чуждо…. да не ти пука, помни, че трябва да обичаш само себе си, и евентуално децата си ако си заслужава разбира се.

7.   Е ти явно имаш някаква по-различна гледна точка от тяхната, а също и морал, затова няма от какво да се притесняваш. Не позволявай на средата да те определя, ти си бъди ти и постъпвай правилно. Може пък ти да им дадеш добър пример какво означава да си стабилен мъж на място?

8.   Повечето мъже и жени са изневерявали. Просто при някои е системно и става явно, а други се крият по-успешно.
Така че - не се шашкайте, най-вероятно и Вие ще стигнете до такъв момент.

9.   Така е по-лесно! Не ме гледай какво правя, а слушай какво ти приказвам!
И всеки си има добро оправдание! Но безгрешни хора няма! Така че прощавай и слушай! Може и да чуеш нещо важно за тед! А да суди всеки може! Но Иисус е казал: Нека пръв да хвърли камък тоя, който няма грях!

10.   Ами това е напълно нормално поведение. Само вие си мислите, че изневярата е нещо ненормално. То е заложено в ДНК и е логичен резултат от еволюцията на мъжа.

Ген, който подтиква мъж да спи с много жени бързо се разпространява в генофонда. Лесно е да се види защо - такъв мъж би забременил много жени, а когато има много деца, шансът точно този ген да попадне в децата му от мъжки пол е много голям. Те от своя страна също биха имали желание да спят с много жени и така нататък. Скоро мъжете, които притежават този ген напълно доминират мъжете, които го нямат, защото който го няма не оставя много деца, а който го има има много деца с този ген.

Отбелязвам, че генът не просто подтиква мъжа да прави много секс - той го кара да прави много секс с различни жени. Това е така, защото ако мъжът просто искаше да прави секс, то бидейки мързелив, мъжът би го правил само с жената, която му е най-лесна и винаги пред него - съпругата му. Важна особеност на жените е, че те могат да забременеят и износят само едно дете на година, докато мъжът може да стане баща след всеки полов акт. Ако мъж прави секс само със съпругата си, то той ще хаби ресурси цяла година, като и предоставя сперма, която не и е нужна, ако тя вече е бременна. Следователно генът би се разпространявал много по-успешно, ако актът е с различни жени.

Историята е показала точно как биха действали мъже с неограничена власт и възможности. Интернационално генетично изследване на Y хромозомата показва, че гените на 8% от мъжете живеещи в земите от бившата Монголска империя са идентични. Това означава, че 0. 5% от световната мъжка популация (около 16 милиона човека) носи гените на Чингис хан. Много владетели подобно на него са имали хареми и многобройно поколение. Японският император също е имал харем и всеки ден, сутрин и вечер, в продължение на години от харема са подбирани различни девойки в овулация и са били пращани при него. Стриктно се е следял месечният цикъл на хиляди момичета, за да се увеличи шансът императорът да има възможно най-голямо поколение. Друг пример са феодалните владетели, с които по закон е трябвало да прекара първата си брачна нощ всяка жена на негов крепостен селянин. Там също са се женели само девствени момичета, така че вероятността всяко първо дете във всяка къща да е на владетеля е голяма.

За мъж успешна стратегия е следната - да си намери жена, за която да се ожени, да я забремени и след това да си търси други жени, които да забремени, дори и тези други жени вече да са омъжени, това е плюс за мъжа, защото друг мъж, ще отглежда неговите деца и той ще спести време и ресурси, които може да вложи в забременяването на още жени.

Това е природа, а срещу природата не се рита. Какво толкова сте се шашнали? !

11.   Носиш отговорност само за себе си, нямаш власт над другите.

12.   Я моралистите тука как са наскачали като един!
Момчета и момичета, гарантирам ви, че по никакъв начин не можете да си го представите, докато и на вас не ви св случи! И после ще разправяте безкрайно изненадани: "Ама как така? ! ".
И още нещо ще ви кажа - с какъвто аршин съдите, с такъв ще бъдете съдени и вие (ако не за същите, то за други дела)!

14.   До 10 коментар на специалиста генетик, мъжете ги описа като примати, не като интелигентни същества, които могат да изпитват привързаност, знаят какво е морал и имат самоконтрол и възпитание. Ти направо ги описа като маймуните от джунглата, с тази разлика, че има и моногамни животински видове та.. горките мъже дето пак са виновни, че са мъже :)

15.   Номер 10 е с някакви приматски разбирания за живота.

16.   10. е самото доказателство, че деволюция съществува - при него ни морал, ни вяра, ни акъл са налични. Затова ги пише тия работи. Простете му!

17.   До 14. Ами вие жените-примати, като влезете в менструация и не се траете, заради хормоните. Нали сте уж интелигентни, възпитани същества? Не можете ли да се самоконтролирате и да не се цупите на целия свят?

18.   10 мъжете ги е страх едно да направят, искат само акта, а не резултата от него. След това трябват пари. Има и като описаните, но като направят няколко и ги съдят за издръжка, не си мислят толкова да продължават рода

19.   Номер 17 явно се цупят само на теб.