Такава разлика допустима ли е
Ако съм на 20 години и харесвам момиче на 15 години това нормално ли е? Ако е нормално, ще искам само да ходим да гледаме филми, да пием някъде Кола или Фанта и т. н. Но не знам нормално ли е? Някои хора ми казват, че съм педо?

Коментари

1.   Да, нормално е!

2.   За нашите географски ширини е нормално. Виж, за останалия свят....

3.   Вече не е малолетна въпреки, че още е непълнолетна щом е навършила 14 г. А разликата ви е 5 г. Не си някой чичка, от които има доста сред по-възрастното поколение.
Не си педо...
И е прекрасно, че ограничава мислите си до разходки и безалкохолни.
Емоционално/психически изглежда да си здраво момче.

4.   Нормално е. Аз където съм на 60 харесвам 15 годишни какво остава за теб. Не съм педофил само да подчертая.

5.   Нормално е да я харесваш, не е нормално да излизате. Изчакай я да стане поне на 16.

6.   Не си педофил!

Сега, разликата 5 години е абсолютно нормална, но КОГАТО И ДВАМАТА ЧОВЕКА СА ПЪЛНОЛЕТНИ!

Аз също като бях на 20 се запознах с девойка, която изглеждаше по-голяма и станахме гаджета. И едва по-късно разбрах, че е на 15.

Аз като разбрах това, постепенно се дистанцирах от нея, защото аз си търсех жена за сериозна връзка с цел брак и създаване на семейство, и не ми се чакаше 3-4 години, докато порасне!

Разбира се, не сме правили секс, защото аз държа това да стане само след сключване на брак.

8.   Не е нормално да си толкова прост.

9.   5, и това какво ще промени?
За твое сведение, циганките раждат на 11...

10.   Колко красиво написано. Да ви дам сега и разширената версия.
И аз имах едно приятелче на 20, което излизаше с 15-годишни момичета, че и с по-малки. Заглеждаше се и по бебета. Правеше му се секс с тях, но искаше всичко да е доброволно. Когато вече му ставаше непоносимо само да пие по една студена количка, се прежалваше за секс и с по-големички, после пак си продължаваше с децата. Ожени се за една дребна и крехка студентка, роди им се дете. Когато жена му вече взе да се сбръчква и изведнъж ѝ пролича, че не е на 11, той си хвана друга дребна и крехка студентка.
Доколкото знам, никога момиче под 14 не му е връзвало за секс, значи всичко е законно, нали, но все си мисля, че на някои хора ще им се догади от тази история.

11.   Бях на 26 години и само преди няколко месеца станал научен сътрудник, вписах се в колектива, разбирах се с колежките -умни, начетени и високо образовани инженери. Та една сутрин получих повиквателна в РВО, и безгрижно отидох, да ама заедно с нея беше и повиквателна за запас за лагер на НВО, недалеч около Рила/планина/. Разните служебни бележки, в които се обясняваше колко съм необходим и които занесох в РВО, предизвикаха гръмогласен смях и саркастични коментари. Така, че багажчето и на лагера-опознаване с другите изпаднали в такова положение и успокоявайки се, че сме виждали и по-страшни неща. Да де, ама аз не бях виждал това, което ми се случи. На другият ден започнаха да пристигат автобусите с учениците и съответното разпределение на взводовете и взводните командири. Аз бях и не само аз командири на момичешки взводове. Е, да де, но в НШЗО бяхме учили психология на войника и то в най-минимизиран вариант. И сега заставаш срещу момичета, вярно по-малки от мен с 9 години, но мен ме е страх, някакъв имагинерен, страх. Хубави момичета, от елитна столична гимназия, възпитани, високо самочувствие, бих казал горди, тогава кифленското, това отвратително явление го нямаше. Строил съм ги и стоят тези хубавици срещу мен, говоря им разни казионни глупости, сигурно ме мислят за солдафон, а вместо красивите момичешки лица виждам тридесет- глава ламя, готова да ме изяде, заедно с дрешките. Първите моменти са важни за завоюване на стратегическа инициатива. Тук поне бях в свое поле, е лошото е, че те не бяха изучавали тактика, но имаха някакво момичешко чувство за налагане на тяхното. Ясно ми беше, че ще има сблъсъци и те започнаха още същият ден. Кротко си седя в моята стая, която деля с още един юнак, когато на вратата се чука и вместо юнака в стаята и коридора само момичета от взвода, даже физиономиите не им бях запомнил. Гледам и не вярвам на учите си, докато до съзнанието не ми достигна инфото, колко са разстроени, колко са едва ли не сиротни, как всички взводни са на дискотеката с цел сплотяване на колектива, само те като сирачета. Разбира се виновникът съм аз. Аз в стаята по дънки, харесвама Super Rifle, коментари, ама колко добре ви стоят, като изляни са и т. н. и т. н. Откровена, явна, брутална манипулация и ме помъкват на купона и там започна моето тегло. Нарочно се изреждаха да ме канят на блус, аз пък се криех до тяхна учителка поне малко да ми помогне. Добра млада жена, та тя ми обяснява да не глезам на тях като деца. Как пък не, а това беше едва първият ден, какво ли ме чакаше по -нататък, но някак лека полека се опознахме. Аз през цялото време гледам на тях като на по-малки сестри, а аз възрастен брат, човек с опит, разперил като орлица крила над тях , докато тяхната учителка поне малко не ми отвори очите. Аз не можех да ги възприема като обект на фантазии, та те бяха на седемнадесет години, както се казва аз преди едно десетиление съм бил на техните години, демек те когато са били първи клас, аз съм бил девети. Не може и дума да става за сравнение. Иначе симпаняги, добри момичета. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   Нормално ли е да харесваш 15-годишна? Да, нормално е. Има супер симпатични, красиви момичета, да не говорим, че повечето 15-годишни се стремят и изглеждат доста по-големи отколкото са.
Дали е нормално да излизате? По-скоро не. Реално голяма част от сегашните тийнки не обръщат внимание на съучениците си и си излизат с батковци, което не го прави редно.

13.   А нормално ли е само да си чатим без да излизаме

14.   Нямаш право да ползваш интернет или телефон за да си уговаряш среща с нея с цел секс. Можеш да си уговориш среща за кафе. А вече на живо да се уговорите за секс.

15.   Хубаво е да си организираш и реално опознаване с тази жена, все пак така ще знаеш с точност дали сте един за друг, което е смислено и може да имаш хубава връзка с елемент на щастие, това е нещо върхът.